خصدرا ( صنعتی دریایی ایران )

oshar

Well-Known Member
کاربر فعال
قیمت سهم بدک نیست این روزا دوباره با یه سری نفرات جدید و خبرایی از کلیم میخوان از قیمت ......سهمو ببرن بالا باز یه نوسان دیگه بگیرن .....باز روز از نو روزی از نو
سلام جناب آرین
بنده نسبت به شما ارادت دارم و از نظر بنده حضرتعالی از صدیقین این تاپیک هستید.
دوست عزیز ایدی بنده ایدی جدیدی نیست و بنده چند وقتیه سهامدار صدرا هستم و طی چند مرحله ورود و خروج کردم
در این تاپیک سعی میکنم بیشتر شنونده باشم و از نظرات اساتیدی مثل شما و داود m عزیز و علی فراهانی، بارسلونا، تکنیکالر، جناب باران مردانه، ...... استفاده کنم و کمتر مطلب بنویسم و تا وقتی از چیزی مطمئن نباشم عنوان نمیکنم و اگر مطلبی در حد شنیده یا شایعات باشه اگرم عنوان کنم حتما اولش میگم که شنیده یا شایعست تا خدای نکرده از حرفهای من کسی دچار ضرر و زیان نشه.
اما در مورد مطلبی که عنوان کردم با قطعیت خدمت شما و دوستان صدرایی عرض میکنم که اعمال 200 میلیون دلار ( از گفتن رقم دقیق معذورم) به بالا در صورتهای مالی 12 ماهه شرکت را تمام شده تلقی کنید و از این محل شرکت سود بالایی را شناسایی خواهد کرد.
من این مطالب رو صادقانه در اینجا در اختیار دوستان قرار دادم حالا تصمیم با خودشونه حالا میخوان بنده رو نوسانگیر یا از نوچه های بازیگر سهم یا هر چیز دیگری خطاب کنن یا حرف بنده رو قبول کنن و سهمشون رو دو دستی تقدیم....... نکنن.
ارادت

oshar

Well-Known Member
کاربر فعال
سلام و عرض ادب،جسارتا شما که هنوز گزارش ۱۲ ماهه در نیومده از محتویاتش خبر دارید ،لطفا بفرمایید افزایش سرمایه چی؟ انجام میشه قبل سال یا نه؟ درصدش چقدره؟
سلام دوست عزیز
در مورد افزایش سرمایه بهتره از استاد طیب دامت افاضاته سوال بپرسید
هر چند جواب واضحی به شما نخواهد داد نهایتا در جواب خواهد گفت که افزایش سرمایه تا دی تکلیف است (بود) و تا پایان سال قطعیت دارد.
امروز هم افاضات کردن که شرکت گزارش توجیهی و مجوز سازمان را این ور سال میده و مجمع فوق العاده و ثبت افزایش سرمایه میوفته اونور سال!!!!!
نمیدونم به این حرفش بخندم یا گریه کنم

Naser9712

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
سهم صدرا ۴۵تومن بود سپاه خرید رسوند به ۲۲۰۰تومن.خاور هم چند وقت پیش۴۵تومن بود میرسونه حداقل به ۱۰۰۰تومن.نظر من فعلا اینست
عرض سلام وادب

یخورده عقب تر بری دیدگاهت عوض میشه

صدرا 4500تومان بود سپاه میخاست بخره رسوندبه 50 تومان بعد خرید
اگر بخاد خودرویی بخره به 20 تومان میرسونه
ارادت

گل شبدر

Well-Known Member
کاربر فعال
سلام دوست عزیز
هر چند جواب واضحی به شما نخواهد داد نهایتا در جواب خواهد گفت که افزایش سرمایه تا دی تکلیف است (بود) و تا پایان سال قطعیت دارد.
امروز هم افاضات کردن که شرکت گزارش توجیهی و مجوز سازمان را این ور سال میده و مجمع فوق العاده و ثبت افزایش سرمایه میوفته اونور سال!!!!!
با سلام ..
آخرین پست تا هفته دیگه :
متاسفانه باخبر شدیم که استاد عزیز طیب به علت توهمات شدید ناشی از تجدید ارزیابی دارایی های صدرا و مصرف بیش از حد الحاظ زمان دربیمارستانی که قبلا جناب قایقی بستری بود .تحت درمان قرارگرفت ...پزشکان معتقدند کار از گریه گذشته و باید بخندیم

zemnan ba tvajjoh be moamelat roze yekshanbeh sadray manhous +ast.
.بای ..:D:D:D:D

آخرین ویرایش:

hooh

Well-Known Member
کاربر فعال
اون سودی که میگید200 میلیون دلار صحت دارد ولی بعد از افزایش سرمایه انحام خواهد شد وافزایش سرمایه درریک قدمی ما هست تمامی شرایط برای صدرا نهیا هست وصعود قطعیت دارد دهمیشه صدرا بعد از خبر بعد از زمان گذشت جرکت میکنه

aykan

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
اون سودی که میگید200 میلیون دلار صحت دارد ولی بعد از افزایش سرمایه انحام خواهد شد وافزایش سرمایه درریک قدمی ما هست تمامی شرایط برای صدرا نهیا هست وصعود قطعیت دارد دهمیشه صدرا بعد از خبر بعد از زمان گذشت جرکت میکنه
سیهدیر گورخ سنده

arian02

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
سلام جناب آرین
بنده نسبت به شما ارادت دارم و از نظر بنده حضرتعالی از صدیقین این تاپیک هستید.
دوست عزیز ایدی بنده ایدی جدیدی نیست و بنده چند وقتیه سهامدار صدرا هستم و طی چند مرحله ورود و خروج کردم
در این تاپیک سعی میکنم بیشتر شنونده باشم و از نظرات اساتیدی مثل شما و داود m عزیز و علی فراهانی، بارسلونا، تکنیکالر، جناب باران مردانه، ...... استفاده کنم و کمتر مطلب بنویسم و تا وقتی از چیزی مطمئن نباشم عنوان نمیکنم و اگر مطلبی در حد شنیده یا شایعات باشه اگرم عنوان کنم حتما اولش میگم که شنیده یا شایعست تا خدای نکرده از حرفهای من کسی دچار ضرر و زیان نشه.
اما در مورد مطلبی که عنوان کردم با قطعیت خدمت شما و دوستان صدرایی عرض میکنم که اعمال 200 میلیون دلار ( از گفتن رقم دقیق معذورم) به بالا در صورتهای مالی 12 ماهه شرکت را تمام شده تلقی کنید و از این محل شرکت سود بالایی را شناسایی خواهد کرد.
من این مطالب رو صادقانه در اینجا در اختیار دوستان قرار دادم حالا تصمیم با خودشونه حالا میخوان بنده رو نوسانگیر یا از نوچه های بازیگر سهم یا هر چیز دیگری خطاب کنن یا حرف بنده رو قبول کنن و سهمشون رو دو دستی تقدیم....... نکنن.
ارادت
سلام
نه عزیز کسی مد نظرم نبود کاملا کلی گفتم روال همینه رو مناطق حمایتی همیشه نکات مثبت بیشتر جلوه میکنه ..در ضمن از مطالبت استفاده میکنم و اگه تو این مدت بنده رو شناخته باشی تو لحافه حرف نمیزنم ..با کسی مشکل فکری و ...داشته باشم به خودش میگم مستقیم به هر حال اختلاف سلیقه همیشه هست
موفق باشید

SOLO

Well-Known Member
کاربر فعال
نمیخواستم این مطلبو بگم ولی حالا که بازیگر و عواملش نهایت سعی رو میکنن تا بهر طریقی سهامداران صبور صدرا رو ناامید کنن و سهامشون رو از چنگشون در بیارن این مطلبو میگم و قابل توجه بازیگر سهم و بعضیها که نشت اطلاعاتی از شرکت رو محال میدونن.
شرکت در گزارش 12 ماهه مبلغ.... دلار ( از گفتن رقم دقیق معذورم ولی اینو بدونید که بیشتر از 200 میلیون دلاره) اونم نه با دلار 4200 تومنی بلکه بالاتر ( که اونم با عرض شرمندگی از گفتنش معذورم) به عنوان حق کلیم خواهد آورد و سود بسیار بالایی از این بابت شناسایی خواهد کرد و این امر قطعیت دارد و صادقانه میگم هیچ زمانی هم از این بابت زمان ملحوظ نخواهد شد
دوستان باور بفرمایید قصد و نیتم از گفتن این خبر کاملا خیره و مثل بعضی از کذابین این تاپیک نیستم ( که معرف حضورتون هست) که امیدواری الکی بدم و با نیت پلید و شومی که دارن از اون سو استفاده کنم باور بفرمایید اگر از این خبر مطمئن نبودم اینجا مطرح نمیکردم فقط خواستم بدونید که شماهایی که اینقدر صبر کردید چند وقتی رو هم تحمل کنید حتی شده اصلا چند روزی روند معاملات رو نگاه نکنید تا تحت تاثیر آن سهمتون رو از چنگتون در نیارن که خدای نکرده افسوس و پشیمانی به بار نیاره.
ضمنا جناب عقاب با این خبری که دادم اگه خواستی از کارتهات استفاده کنی شاید بهتر بتونی متقاعدشون کنی
ارادت خدمت همه دوستان صدرایی
ریگی به کفشته اینو یقین دارم

بعداز این همه سال حتی اگه معاملات اشتباهم رو نتونسته باشم کم کنم امثال شماها رو با یه پست زدنتون تشخیص میدم چکاره اید البته کارتون هم همچین حرفه ای نیست چون گاگول زیاده دیگه.
میتونی ادامه بدی چون اینجا لایک زن و نوچه سریع دور و ورت جمع میشه.اما امثال من رو نمیتونی گول بزنی بچه.

تابستانی

Well-Known Member
کاربر فعال
1549910988456.png

با سلام و عرض ادب خدمت دوستان مراتب صرفا جهت اطلاع و بهره برداری ایفاد میگردد
طبق اخرین وضعیت صورتهای مالی منتهی به 1396/12/29 نرخ تسعیر ارزی که پیش پرداخت شده را در نظر بگیرید که اگر اقلام خریداری شده در سال مالی 97 وارد سایت شده باشد در شرایط فعلی با نرخ ارز نیما تسعیر گردد چه مبلغی خواهد شد
ادامه دارد..........

آخرین ویرایش:

arian02

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
ببخشید طولانیه ;);););););)
به نظرم یکی از رکن های خرید سهم تو بورس برای همه ما باید روانشناسی سهم ها باشه از این نظر که مثلا برای صدرا عرض میکنم وقتی قیمت سهم افزایش 30درصدی پیدا میکنه خیلیا نکات منفی سهم رو مثل نیومدن افزایش سرمایه تا اینجا البته بیشتر وزن میدن بهش تا این که بیان ازپتانسیلهاش بگن چرا ؟؟؟چون تو سود هستن و چون کشور ایران ثبات چندانی نداره دنبال سیو اون سود هستن و فقط میان برای منطقی جلوه دادن فروش حتی شده برای خودشون نکات منفی سهمو رو تو ذهن خودشون وزن بیشتری میدن و سهمو میفروشن که میره پایین به خاطر عرضه بیش از تقاضا
ولی موقعی که مثل الان سهم تو قیمتای پایین منطقی هست بیشتر ما میایم وزن بیشتری رو اختصاص میدیم به نکات مثبت سهم و به خودمون میگیم که این همون سهمیه که دو ماه پیش 1900تومن بود و این همه اصلاح کرده و همون پتانسیل های افزایش رو داره و منتفی نشده و به اصطلاح خودمون سهم الان مفته مفته بنابراین اگه این قضیه رو بسطش بدیم به کل بازار راحتتر میتونیم علت نقاط برگشتی مثلا فیبو رو درک کنیم برای مثال سهم از 2200اومده تا اینجا ایا افزایش کنسل شده خیر چون خبری از کنسلش نشنیدیم ایا نکته منفی بوده و یا خبر منفی اومده بیرون به جز رفتار بازیگر سهم که همیشه خدا این شکلی بوده چیز منفی اتفاق نیافتاده تو سهم ....گزارشات سهمم مثل سالهای پیشه حتی سود ده شده که مثبت هست این خبر...... بنابراین کلیت بازار سعی میکنه تو این قیمتا وارد بشه( توجه کنید کلی عرض میکنم نمیگم قیمت مناسبیه الان) پس قیمت سهم با تقاضا میره بالا ...و این قضیه ادامه داره تو بورس ...حالا تو برخی سهما این گپ بالا پایین شدن زیاده مثل انرژی 3 تو برخی به خاطر جو سهم و نوسان سهم این گپ کمه مثل صدرا که سود های 20-30 درصدی میده و این روند ادامه پیدا میکنه تا وقتی که پارامتری بیاد وسط که این روند رو تغییر بده وسهم منفی تر یا مثبت تر بشه و گپ بین 20درصدی بشه مثلا 50درصدی یا بالاتر که میتونه برای مثال تو صدرا خبر افزایش باشه ....این طوری میشه فهمید که چرا الگوهای مثلثی ومستطیلی و ...بوجود میان همشون ناشی از انتظارات ذهنی سهامدارا هستن
پس خیلی از اتفاقات مثبت منفی پیرامون سهما بر میگرده به روانشناسی بازار و ذهنیت کل سیستم به وضعیت بوجود اومده در اون سهم

rezahn65

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
سلام دوست عزیز
سلام. میشه لطف کنید درباره افزایش سرمایه هم خبری دارید بفرماید ممنون

Zard Ghanari

Well-Known Member
کاربر فعال
با توجه به عملکرد مدیران فاسد و دروغگوی صدرا و نامشخص بودن آینده آن در اولین فرصت خروج کنید پولتان را به دلار و طلا تبدیل کنیدبه همت همین ها اقتصاد این مملکت از هم پاشیده بفکر سرمایه تان باشید خیانت همیشه در اوج اعتماد اتفاق می‌افتد جلوی ضرر از هر کجا بگیرد منفعت است.
تا دی ماه تکلیف بود بهمن هم گذشت اسفند شد از امروز دیگه روی اون ور سال مانور میده داره گرم میکنه برای سال98

Oghab2018

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
سلام و عرض ادب و سپاس بابت مطالب آموزنده شما...
جناب تهران نوی عزیز با در نظر گرفتن جمیع جوانب (به خصوص مصوبه جدید معافیت 5 ساله) چقدر احتمال میدید که شرکت تا پایان سال 97 برای افزایش سرمایه اقدام کنه؟
و آیا واقعا برای انجام این مهم الزام قانونی وجود داره؟
سپاس که ساده راهنمایی میفرمایید...

سلام معافیت ۵ ساله ای در کار نیست. مصوبه هم نبود همه کشک بود. وزیر گفت مالیات میگیریم زیادش هم میکنیم!

Hadiam

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
سلام
بچه ها به نظرتون استاد تاپیک همون ایرانی یا یکی اعضای قرارگاه نیست ؟ چون همه رو سر کار گذاشته و سهم اکثر بچه ها رو با ترفندهای روانشناسی فریز کرده
و به نظر من چند تا هم کد با اسامی متفاوت داره که هر از چند گاهی با آی دی دیگه رونمایی میشه
حرف ایرانی یادتون هست تو مجمع که می گفت اسامی نوسانگیرا تو جیبمه ؟؟
ارادت

besharat12

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
سلام معافیت ۵ ساله ای در کار نیست. مصوبه هم نبود همه کشک بود. وزیر گفت مالیات میگیریم زیادش هم میکنیم!
سلام و احترام
پس این همه تعلل برای چیه؟
اینکه میگن برای خالی کردن سهامداره خیلی قابل قبول نیست چون در هر قیمتی خریدارهای جدیدی منتظر ورودند.

آخرین ویرایش:

Oghab2018

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
این را در تصمیمات متخذه سال 95 نوشتند.
تصمیم گیری در خصوص شمولیت مفاد ماده 141 قانون تجارت
پس از استماع نظرات سهامداران و بحث و تبادل نظر در خصوص موضوع مطروحه، ضمن راي بر ابقاي شرکت هيئت مديره مکلف گرديد طي دو سال مالي، نسبت به پوشش زيان انباشته شرکت اقدام نمايد تا از شمول ماده 141 خارج گردد.
سهامدار سال ۹۵ با سهامدار سال ۹۷ خیلی فرق داره!

بالا