خصدرا ( صنعتی دریایی ایران )

طيب

Well-Known Member
نارنجی سابق
متاسفانه بارها با قطعیت گفته شده.
افزایش سرمایه دیماه تکلیفی است و انجام می‌شود.

هر چه دوستان سوال می‌کردند که آیا امکان تعویق وجود دارد همین جواب را می‌شنیدند.

عرض ادب

خوشبختانه کاملا درست است :D

ارادت

arian02

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
عرض ادب

شما وسایر دوستان سرور بنده هستید

فقط یه خورده آرومتر .........داریم صحبت میکنیم نه دعوا :D

دوست عزیز بنده بیسوادم و کاملا درست فرمودید ولی مدیران شرکت باسواد هستند .

واما بنده اصلا زمان اضافی ملحوظ نکردم که شما هم ایراد بگیرید و بازهم تاکیدا عرض میکنم دیماه تکلیفی است و تا آخر امسال مثل سایر شرکت ها وقت دارد

موضوع تفکیک این دو مهم است .

واما در مورد عذرخواهی کردن که خیلی هم راحت است و اصلا سخت نیست ولی این موضوع نباید لوث شود چون از قداستش کاسته میشود .

ارادت
ارادت استاد شب خوش
من نمیدونم برخی عزیزان چه فکری با خودشون میکنن اخه
مگه شما دینی به گردن کسی تو تاپیک دارید که اینقدر به شما خرده میگیرن ؟؟مگه شما مجبور کردین عده ای بخرن یا بفروشن ؟؟؟
اقا جان سهم میره پایین بالا نمیره یا هر چی طیب چیکار کنه؟؟این بنده خدا هم مثل منو شما سهامدار هست نه چیز دیگه حالا شاید تعداد سهمش زیادتر باشه همین
نمیدونم برخی از این انتظارات چیه که برخی دوستان از استاد دارن والا به خدا
داداش خودت خریدی خودتم بفروش این بنده خدا داره با کمال متانت جواب میده دلیل بر دین داشتن نسبت به شما نمیشه
با عرض شرمندگی عزیزان:
پ...خ یینین قاشقی بلینده اولار داداش
بالیغ ایستینین ده گوتو سودا اولار

طيب

Well-Known Member
نارنجی سابق
ارادت استاد شب خوش
من نمیدونم برخی عزیزان چه فکری با خودشون میکنن اخه
مگه شما دینی به گردن کسی تو تاپیک دارید که اینقدر به شما خرده میگیرن ؟؟مگه شما مجبور کردین عده ای بخرن یا بفروشن ؟؟؟
اقا جان سهم میره پایین بالا نمیره یا هر چی طیب چیکار کنه؟؟این بنده خدا هم مثل منو شما سهامدار هست نه چیز دیگه حالا شاید تعداد سهمش زیادتر باشه همین
نمیدونم برخی از این انتظارات چیه که برخی دوستان از استاد دارن والا به خدا
داداش خودت خریدی خودتم بفروش این بنده خدا داره با کمال متانت جواب میده دلیل بر دین داشتن نسبت به شما نمیشه
با عرض شرمندگی عزیزان:
پ...خ یینین قاشقی بلینده اولار داداش
بالیغ ایستینین ده گوتو سودا اولار

عرض ادب و احترام

فضای دوستانه است و دوستان هم به بنده لطف دارند و بهمین دلیل نظراتم زیر ذره بین است که موجب میشه بیشتر دقت کنم ...........

مخلصیم

خوش خبر1

Well-Known Member
کاربر فعال
عرض ادب و احترام

مشکل قانونی خیر

ولی دو موضوع مطرح است یکیش همونی است که سرور گرامی جناب مهندس فراهانی فرموده اند و دومیش به چشم نیامدن سود صدرااست که حساسیت هایی ایجاد میکند

و میتونه به روال عادی آسیب برساند.

ارادت
یعنی واقعا شما فکر می کنید سازمان بورس از سود واقعی صدرا خبر ندارد؟!
از شفافسازی حق کلیم ها بی خبر است یا نصب سکوها؟!!

استاد واقعیت این است که همه اینها جهت توجیه نوشته های قبلی است که به واقعیت نپیوسته!!!

طيب

Well-Known Member
نارنجی سابق
چون بیسواد هستم و به همین دلیل مثال های ساده ای را مطرح میکنم تا بتونم اصل مطلب را برسونم

در مدرسه و دانشگاه ساعات و روزهای درسی مشخص شده است و بر تمامی دانش آموزان و دانشجوها تکلیف شده است وباید بموقع سر کلاس حاضر شوند یعنی تکلیفی است از جانب مدیران مدارس و دانشگاه ها برای دانش آموزان و دانشجویان

کارت دعوت به مجالس مختلفی داده میشود با قید زمان روز وماه و ساعت مشخص یعنی تکلیفی است برای میهمان

تکالیفی در مجامع به هیئت مدیر مشخص میشود برای یک سال تمام یعنی تکلیفی است از جانب مجمع

رعایت نشود چه میشود ؟

1- اگر با زمان مشخص شده تفاوت جزیی با توجیه منطقی داشته باشد پذیرفته میشود و گرنه خلاف محسوب میشود .

واما بخش دوم

دانشجویان و دانش آموزان نمره زیر 10بگیرند مردود میشوند یعنی تا آخر سال و یا آخر هر ترم باید نمره قبولی بگیرند تا به کلاس و ترم بالاتر ارتقا داده شوند و قبل از امتحانات مهلت هایی مشخص میشود تا از این فرصت های داده شده استفاده کنند .

قانون تا آخر همین سال برای شرکت های زیانده فرصت داده تا از معافیت مالیاتی استفاده کرده و افزایش سرمایه از محل تجدید ارزیابی دارایی ها برای اصلاح ساختارهای مالی استفاده کنند .

این دو بخش را به این شکل بالا تفکیک کنیم بهتر است و بتبع ان بنتیجه میرسیم .

در اینکه برای ثبت افزایش سرمایه نیاز به زمان داره شرکت بحثی نیست و اگهی پیشنهاد هیت مدیره باید کم کم همین روز ها بیاد. ولی چیزی ک به نظر من میرسه این هست که تعیین تاریخ اخر دی ماه هم درست نباشه. حتی اوایل بهمن هم میشه به عنوان وقت اضافه در نظر گرفت

روشن

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
تو شفاف سازی ۲۱ شهریور شرکت اعلام کرد ارزیابی داراییها توسط کارشناسای شرکت در حال انجامه ، حالا سوال اینه که آیا ارزیابی توسط کارشناسای دادگستری هم انجام شده یا نه ، اگه شده باشه افزایش قطعیه ولی اگه نه که دیگه امسال حداقل افزایش انجام نمیشه ، متاسفانه هنوز کسی نتونسته خبر قطعی بگیره که کارشناسای دادگستری پاشون به صدرا باز شده یا نه

behhzadd

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
دوستان حواهشا شماره جعفر وند را به من بدید هر خبر مثبت در مورد افزایش سرمایه 10 میلیون جایزه داره من بودم میرفتم شرکت مینشیتم هر جوری بود اون اطلاعات را بدستومیاوردم خواهشا شماره جعفر وند را پیدا کنید نشه شهرستان را بسیج خواهم کرد شمارش را پیدا کنم بایستی در مورد صدرا اونوخبر را بگیریم .دیوانه کردید ما را
این بار دوم که شماره رو دارم بهت میدم. گرچه امیدی ندارم بهت.
02184083264

Hadiam

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
سلام وعرض ادب

هیچی اضاف نشده و طبق قانون تمامی شرکت های زیانده که زیان انباشته این شرکت ها بیش از نصف سرمایه باشد ( طبق گزارشات سال 96)تا آخر همین سال فرصت دارند از این افزایش سرمایه از محل تجدید ارزیابی دارایی ها که معافیت مالیاتی دارد استفاده کنند و برای صدرا تا آخر همین ماه تکلیفی است ومثل سایر شرکت ها تا آخر سال وقت دارد

ارادت
سلام و ارادت خدمت دوستان عزیز
طیب عزیز با احترام فراوان
با این پست شما یاد کتاب قلعه ی حیوانات افتادم که موقعی که تازه انقلاب شده بود و خوش خوشان این انقلاب بود سران مزرعه که هنوز قدرت آنچنانی پیدا نکرده بودن میان ۷ تا فرمان صادر می کنن که ایناست :
۱) هر چه دو پاست دشمن است. ۲) هر چه چهار پاست یا بال دارد، دوست است. ۳) هیج حیوانی لباس نمیپوشد. ۴) هیج حیوانی بر تخت نمی خوابد. ۵) هیچ حیوانی الکل نمی نوشد. ۶) هیچ حیوانی حیوان کشی نمی کند. ۷) همه حیوانات برابرند.
اما با توجه به اینکه رفته رفته قدرتمند تر می شن شعارها کمتر میشه و تغییر می کنه تا به جایی می رسه که از این ۷ فرمان ۶ تا کلا حذف میشن و فقط هفتمی می مونه اونم نه خودش بلکه تحریف شده اش که میشه همه حیوانات برابرند اما بعضی ها برابرترند
حالا به هر حال سرتونو درد نیارم بماند که چقد حرفهای شما هم مثل خیلیها فیل شد و ما انگار نه انگار به روی خودمون هم نیاوردیم نمی دونم این هفته گزارش میاد نیومد فردا پس فردا فلان میشه نشد و ... ولی اینو دیگه نمیشه قبول کرد الان شما هم مثل همون کتاب دارید عمل می کنید شعارهاتون اینطوری شده رفته رفته تغییر و جایگزین میشه تا یه هفته پیش می گفتی که تا برج ده تکلیفی است و جمله همینجا تموم می شد ولی چند روزیه که یه جمله دیگه به حرفت اضافه کردی
البته معلوم نیست شاید تا آخر دی که چیزی نمونده گزارش بیاد و قضیه تموم شه ولی از اینکه تو این برهه زمانی که دیگه به پایان نزدیک میشیم اینطوری جمله تغییر کنه حرف قابل تامل می شه
این قابل قبول نیست برادر نباید اینکارو می کردی
یا از اول که می دونستی چه خبره این جمله رو می گفتی یا کلا نمی گفتی هیچ کسی هم ازت انتظار نداشت نمی دانم راحت جانم
طیب شما الان صاحب اسمی تو تالار بر مبنای حرفای شما اینجا خیلیها تصمیمشون عوض می شه نباید اینکارو می کردی
به خاطر این جمله ات خیلیها سهامشونو نفروختن تا از افزایش جا نمونن در صورتی که می تونستن تو این چند مدت بالا بفروشن و پایین تر با تعداد بیشتر جایگزین کنن
یه عکس می ذارم بچه ها همگی نگاه کنید ببینیم کجای کاریم
IMG_20190113_011414_700.jpg

طیب عزیز با تمام احترامی که بهت دارم ولی نتونستم حرف نزنم .
امیدوارم ( همگی ) خودمونو اصلاح کنیم
ارادت

آخرین ویرایش:

Raden

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
این بار دوم که شماره رو دارم بهت میدم. گرچه امیدی ندارم بهت.
02184083264
آقای هو این شماره ی آقای جعفروند که دوستمون زحمتشو کشیدن،فردا اول وقت زنگ بزن وبعدا دوباره شماره رو گم نکن؛یادداشت کن...البته من کپی کردم. ...یاحق

khalilfateh

Well-Known Member
کاربر فعال
افشای اطلاعات بااهمیت - (سایر اطلاعات بااهمیت - گروه ب) منتهی به سال مالی ۱۳۹۶/۱۲/۲۹
سلام لطفا بند1پیوست رارابادقت بیشتری بخوانید
سلام بردوستان عزیزومهربان امیدوارم ان شاءالله بزودی کامتان شیرین ونگرانی هایتان مرتفع شوداماغرض ازپست قبلی بنده که اطلاعیه رسمی شرکت
است ودوستان رادعوت به مطالعه ی بند1آن به دقت کردم این بود که توجه بفرمایید که راه اول شرکت برای پوشش زیان انباشته وتسویه بدهی باسهام دارعمده انتقال بعضی ازدارایی های مازادبه سهام دارعمده است که بخشی ازآن سال 96 انجام گرفت حدود600میلیاردتومان واززیان انباشته کاسته شد وطبق همین اطلاعیه قراربودبخشی دیگرسال97 انجام شود که بنده ازآن بی اطلاعم خلاصه این که برای برون رفت اززیان اتباشته الزاما افزایش سرمایه از تجدیدارزشیابی دارایی هانیست گرچه شرکت صدرادربند2 به آن پرداخته.مهم ابن است که شرکت روبه رشدهست همان طور که قیمت آن هم رشدکرده ورشدخواهدکردان شاءالله.

مدلا1

Well-Known Member
کاربر فعال
ممنون از لطفت فردا بعد از ظهر زنگ میزنم که سرشان خلوت هست وهر جور شده صحبت میکنم در مورد صدرا وهر خبری گرفتم در خدمت هستم
درود
دمت گرم تازه سهم میخواد حرکت کند هر خبری گرفتی برای خودت نگهدار
همون 30 میلیارد و غدیر و بهمن کافیه

بالا