خصدرا ( صنعتی دریایی ایران )

ابن سینا

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
سلام وعرض ادب و احترام

قبلا هم عرض کردم حرفای ایشون کاملا متناقض است .

واما در مورد قیمت گذاری ها

جمع آوری و نگهداری اسناد بصورت کاملا متمرکز شامل اسناد ساختمان های تهران و عسلویه و بوشهر و قیمت گذاری های تمامی ساختمان ها ی متعلق به شرکت صدرا در سال 1391انجام شده و به سهامدار عمده ارائه شده .

جمع آوری و تهیه بانک اطلاعاتی از تمامی ماشین آلات و تجهیزات و حتی خودروها انجام شده ودر واحد پشتیبانی فنی موجود است .

از سال 1391تمامی املاکی که مشکل اسنادی داشتند برای رفع این مشکلات از سال 1391مدیرین موظف شده تا این مشکلات از بین برود که شاهد هستیم از بین رفته است .

دوستان عزیز تمامی املاک و دارایی های صدرا قیمت گذاری شده و بخش کوچکی از آن که غیر مولد هم بود با بدهی های صدرا تهاتر شده و دقیقا قیمت ها در کدال موجود است و تماما کارشناسی شده است و حتی سود شناسایی شده غیر عملیاتی از این محل هم دقیقا مشخص است .

افزایش سرمایه صدرا از محل تجدید ارزیابی دارایی ها قطعیت دارد به حرفای این و اون اهمیتی ندهید فقط با گزارشات موجود در کدال که همش بموقع ارائه شده توجه کنید

ارادت
با سلام و ارادت

فارغ از درصد و زمان انجام افزایش سرمایه در اصل انجام آن کسی تردید ندارد.

و نیز در اصل اعلام سود، فارغ از اختلافی که در میزان آن وجود دارد تردیدی نیست

بلکه مهمترین مسأله‌ای که برای سهامداران در این مقطع نگران کننده شده زمان اعلام سود و مهمتر از آن زمان انجام افزایش سرمایه است.
به ویژه اینکه ماه جاری که باید گزارش افزایش سرمایه در ان بر کدال می‌نشست رو به اتمام است.

ساربا

Well-Known Member
کاربر فعال
قطعاً بهترین موقعیت فرستادن خبر افزایش سرمایه برای شرکت وقتی هست که سهم منفی هست، چون شائبه درز اطلاعات و مسائل حاشیه ای رو برطرف می کنه
پس در روزهای منفی بدنبال کدال باشید نه مثبت
انشاالله که اینطور باشه چه روز منفی چه مثبت فقط افزایش بیاد

بلاتکلیفی خیلی بده . انشاالله دل سهمامداران رو شاد کنه .

طيب

Well-Known Member
نارنجی سابق
با سلام و ارادت

فارغ از درصد و زمان انجام افزایش سرمایه در اصل انجام آن کسی تردید ندارد.

و نیز در اصل اعلام سود، فارغ از اختلافی که در میزان آن وجود دارد تردیدی نیست

بلکه مهمترین مسأله‌ای که برای سهامداران در این مقطع نگران کننده شده زمان اعلام سود و مهمتر از آن زمان انجام افزایش سرمایه است.
به ویژه اینکه ماه جاری که باید گزارش افزایش سرمایه در ان بر کدال می‌نشست رو به اتمام است.

سلام وعرض ادب و احترام

به القائات ..........توسط افراد مشخص اهمیتی ندهید و اگر باور دارید که صدرا سود خوبی اعلام خواهد کرد و افزایش سرمایه اش قطعیت دارد صبوری کنید .

شرکت صدرا نه بخاطر بنده و شما و امثالهم بلکه برای توسعه همه جانبه نیاز مبرم به افزایش سرمایه دارد و تا آخر همین سال از نظر قانونی وقت دارد و تا آخر همین ماه تکلیفی محسوب میشود .

ارادت

شاهبندری قوچانی

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
گفتم کی به کیه
گفت سرخکیه
جلالپور رفته سربازی آش خور شده یادش فراموش نشه
2 ساعت بعد از اتمام روز جاری به دیگر سخن 2 بامداد فردا کدال را رفرش شاید هم منظور فرش قرمز کنیید
ارادت به مسخ شدگان صدرا

saj

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
با سلام
جناب جلال پور ی سر برو پارک محل بیا چهارتا تارگت اعلام کن حوصلمون سر رفته دمت گرم

صبور2

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
سلام دوستان
تنها فرق من و شما این هست که در طی زمان بازار متاسفانه با خوشبختانه نمیتوانم چک کنم
ولی فقط اعصاب خرد چند دقیقه است که شبها چک میکنم
ولی استاد طیب خداییش خسته شدم دیگه زمان زیاد نکنید

صبور2

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
واقعا همین خبرهای آقای جلال پور سرگرم میشیم و امیدوار
الان مطمئنم خیلی ها دوست دارند جلال پور بیاد بگه مثلا فردا گزارش میاد چون امید زنده میکند

آج قورد

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
با سلام
طیب خان من ی چیزی که متوجه شدم شما دو سال پیش تارگت 10000 میدادی منظورت ریال بوده!!!
سلام
راست می فرمایید بنده نیز متوجه نشدم استاد! اولا که می گفت آچمز می‌شید منظورش این بوده که آشپز می شید !!!
مقصر ما بودیم خدایا ما را ببخش
ازادت

طيب

Well-Known Member
نارنجی سابق
علمدارشرکت....فرمایشات جنابعالی قطعا صحیح است....شرکت استراتژیک برعظمتش بامکتوب کردن درکدال فعالیتهایش بالحاظ همه مسایل ...افزوده میشود

عرض ادب و احترام

بله فرمایش حضرتعالی کاملا درست است

صبور باشیم تا گزارشات مثل همیشه و طبق قوانین بازار سرمایه ارائه شود

گزارشات صدرا کلیت بازار را مبهوت خواهد کرد

سود شرکت صدرا بیشتر از قیمت های فعلی است و بتبع ان انفجار قیمتی قطعیت پیدا میکند

ارادت

صبور2

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
عرض ادب و احترام

بله فرمایش حضرتعالی کاملا درست است

صبور باشیم تا گزارشات مثل همیشه و طبق قوانین بازار سرمایه ارائه شود

گزارشات صدرا کلیت بازار را مبهوت خواهد کرد

سود شرکت صدرا بیشتر از قیمت های فعلی است و بتبع ان انفجار قیمتی قطعیت پیدا میکند

ارادت
سلام استاد
چرا صدرا همیشه باید آخرین لحظه گزارش بدهد؟ چرا گزارشش با صحبتها شما منافات داره؟
الان شما میفرمایید سود شرکت بیشتر از قیمتهای الان است ولی دو فردای دیگه گزارش میاد سود شده مثلا 50 تومن
گزارش سه ماهه و شش ماهه نمونه بارزش
ممنون

خوش خبر1

Well-Known Member
کاربر فعال
سلام وعرض ادب و احترام

به القائات ..........توسط افراد مشخص اهمیتی ندهید و اگر باور دارید که صدرا سود خوبی اعلام خواهد کرد و افزایش سرمایه اش قطعیت دارد صبوری کنید .

شرکت صدرا نه بخاطر بنده و شما و امثالهم بلکه برای توسعه همه جانبه نیاز مبرم به افزایش سرمایه دارد و تا آخر همین سال از نظر قانونی وقت دارد و تا آخر همین ماه تکلیفی محسوب میشود .

ارادت
عرض ادب استاد
تا دیروز تکلیفی بود.
قانونی هم به صورت نا محسوس اضافه شد!
بالاخره میاد.
اگر به سرداران دسترسی دارید برایشان بفرمایید در وقت اضافه تکلیف را زیر پا نگذارند.

با تشکر

طيب

Well-Known Member
نارنجی سابق
سلام استاد
چرا صدرا همیشه باید آخرین لحظه گزارش بدهد؟ چرا گزارشش با صحبتها شما منافات داره؟
الان شما میفرمایید سود شرکت بیشتر از قیمتهای الان است ولی دو فردای دیگه گزارش میاد سود شده مثلا 50 تومن
گزارش سه ماهه و شش ماهه نمونه بارزش
ممنون

سلام وعرض ادب و احترام

گزارشات بموقع ارائه شده است طبق قوانین بازار سرمایه و مشکلات زیر مجموعه ها باتوجه به ذات شرکت های پیمانکاری را هم مد نظر داشته باشید و خاص صدرا ......

واما در مورد تحلیل های بنده و تفاوت ان با گزارشات

بنده روشی که از تخمین درامد شرکت انجام میدهم با بررسی میزان پیشرفت فیزیکی قراردادهااست و نسبت حاشیه سود ان بمبلغ قراردادهای منعقد شده است با توجه به حق کلیم های این قراردادها و یا افزایش قیمتی ان .

ولی شرکت میتونه بااتمام پروژه ها سودهارا نمایان کنه و بهمین دلیل تفاوت بوجود میاد و بتبع این موضوع بنده عرض میکنم صبور باشید تا این افزایش سرمایه اعمال بشه و نصب سکوها انجام بشه و بعدا سود ها مشخص خواهد شد .

ارادت

طيب

Well-Known Member
نارنجی سابق
عرض ادب استاد
تا دیروز تکلیفی بود.
قانونی هم به صورت نا محسوس اضافه شد!
بالاخره میاد.
اگر به سرداران دسترسی دارید برایشان بفرمایید در وقت اضافه تکلیف را زیر پا نگذارند.

با تشکر

سلام وعرض ادب

هیچی اضاف نشده و طبق قانون تمامی شرکت های زیانده که زیان انباشته این شرکت ها بیش از نصف سرمایه باشد ( طبق گزارشات سال 96)تا آخر همین سال فرصت دارند از این افزایش سرمایه از محل تجدید ارزیابی دارایی ها که معافیت مالیاتی دارد استفاده کنند و برای صدرا تا آخر همین ماه تکلیفی است ومثل سایر شرکت ها تا آخر سال وقت دارد

ارادت

بالا