خصدرا ( صنعتی دریایی ایران )

مدلا1

Well-Known Member
کاربر فعال

khodamvakhodam

Well-Known Member
کاربر فعال
... افزایش سرمایه به مقدار ۳۲۱۴ درصد تصویب شده که فردا یکشنبه در تایم بازار کدال میشه.
با سلام
دوست عزیز برای اولین بار هست که شاهد پیش بینی جنابعالی هستیم؟
 

besharat12

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه

sahamdare20

Well-Known Member
کاربر فعال
درود دوستان
افزایش سرمایه با درصد بالا قطعی هست . . .
اینقدر خودتون رو با بحثا و حرفای صد من یه غاز آزار ندین و تمرکزتونو به هم نزنین . . .
برید استراحت کنید و منتظر گزارش باشید . . .
روزای خوبی در انتظارمونه هرچند که مسیر پرچالشی داشتیم . . .
آرزوی آرامش برای همگی دارم . . .
 

مدلا1

Well-Known Member
کاربر فعال
جناب مدلا خواهشا یک بار هن شده شماره این ریس ناشران فرابورسی جعفروند را برام ردیف کن
درود
شماره آنجلينا ج ولی پیدا کن تا شماره موبایل جعفروند بهت بدهم
خود جعفر وند گفته
 

bikaraneh

Well-Known Member
کاربر فعال
شنبه / ۲۲ دی ۱۳۹۷ / ۱۶:۱۵
سرویس : نفت
کد خبر : ۲۸۶۸۱۰
گزارشگر : ۶۹۱

برداشت گاز غنی از نخستین سکوی فازهای ۲۲ تا ۲۴ پارس جنوبی آغاز شد

نخستین سکوی طرح توسعه فازهای ٢٢ تا ٢٤ پارس جنوبی با ظرفیت برداشت روزانه ۱۴,۲ میلیون مترمکعب گاز، شامگاه چهار شنبه (۱۹ دی‌ماه) پس از ١٩ روز کاری در دریا راه‌اندازی شد و به بهره‌برداری رسید.

به گزارش شانا به نقل از شرکت نفت و گاز پارس، فرهاد ایزدجو، مجری طرح توسعه فازهای٢٢ تا ٢٤ پارس جنوبی با اشاره به تولیدی شدن سکوی ٢٢ این طرح اعلام کرد: با توجه به برنامه‌ریزی‌های دقیق انجام شده برای شتاب در تامین بخشی از سوخت زمستانی کشور، همه مراحل هوک‌آپ و راه‌اندازی سکوی ٢٢ پارس جنوبی در دریا از سوی متخصصان ایرانی، انجام شد و رکورد زمانی راه‌اندازی سکوهای پارس جنوبی را شکست.
هم‌اکنون منابع گازی این سکو پس از استحصال از چاه‌های تولیدی برای فرآوری و جداسازی ترکیبات گازی از طریق یک رشته خط لوله ٣٢ اینچ به طول ١١٠ کیلومتر به پالایشگاه خشکی واقع در سایت تنبک ارسال می‌شود.
به گفته ایزدجو، سکوی ٢٢، نخستین سکوی اصلی طرح توسعه فازهای ٢٢ تا ٢٤ پارس جنوبی است که پس از انجام مراحل ساخت تجهیزات آن در یارد شرکت صنعتی دریایی ایران و پایان عملیات نصب و راه‌اندازی در دریا، تولیدی شده است.
مجری طرح توسعه فازهای٢٢ تا ٢٤ پارس جنوبی، تولیدی شدن یکی دیگر از سکوهای پارس جنوبی را دستاوردی ارزشمند توصیف کرد و گفت: تولیدات سکوی ٢٢ طرح توسعه فازهای ٢٢ تا ٢٤، روزانه ۱۴,۲ میلیون مترمکعب گاز به حجم تولید کنونی پارس جنوبی افزوده است و متعاقب آن عایدی کشور را از فرآورده‌های گازی افزایش می‌دهد.
با بهره‌برداری کامل از چهار سکوی بخش فراساحل فازهای ٢٢ تا ٢٤ پارس جنوبی، از هر یک روزانه ١٤.٢ میلیون مترمکعب گاز ترش غنی برداشت می‌شود.
طرح توسعه فازهای ٢٤-٢٢ پارس جنوبی برای تولید ۵۶ میلیون متر مکعب گاز ترش از میدان مشترک و تولید روزانه ۵۰ میلیون متر مکعب گاز متان، ۲۹۰۰ تن گاز مایع (ال‌پی‌جی)، ۲۷٥٠تن اتان، ۷۵ هزار بشکه میعانات گازی و ۴۰۰ تن گوگرد طراحی شده است.
 

mehrpadin

Well-Known Member
کاربر فعال
با سلام
دوست عزیز برای اولین بار هست که شاهد پیش بینی جنابعالی هستیم؟

ببخشید فقط میخواستم ببینم چه لذتی در دروغ گفتن هست که بعضی ول کن نیستند؟! اما من لذتی نبردم که هیچ، کلی عذاب وجدان هم گرفتم که نکنه یکنفر جدی گرفته باشه.
 

Smoke

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
امکان اینکه افرایش سرمایه بره رو هوا چند درصدمیدونید؟
احتمالش ۰ هست
بحث فقط سر درصد هست که چقدر موافقت بشه
بحث زمان هم هست، احتمال اینکه سال بعد بیافته هم هست هرچند احتمالش کمه
ولی منتفی شدنش غیرممکنه
حتی اگر سهامدار عمده هم نخاد باز هم ترکیبی از تجدید و نقدی خواهد بود و منتفی نمیشه
 

Doki

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
بالاخره یسریا باید میخریدند و یکسری باید میفروختند برای همین یه مقدار زمان ملحوظ کردیم البته بعضی از دوستان تقریبا ۲۰ درصد براشون خیلی زیاده، یکسری هم که کلا تو ضرر هستند و گنجشک روزی ،دیدید دوست عزیزی که تخته گاز داشت میرفت با دو تا مثبت خالی کردو کلا به بیراهه زدندو فقط در حال انتشار اخبار کذب هستند ، بازار همینه وظرفیت انسانها متفاوت هست ،طبق شنیده ها امروز قرار است بساط شادی فراهم شود اما به هر دلیل اگر امروز نشد برای فردا آماده باشید، همینطور که چند روز پیش اعلام داشتم که زیر ۱۵۰۰ فروش خنده دار است امروز با قاطعیت عرض میکنم‌ فروشنده های این چند روز بدجور پشیمان میشوند ،مگر اینکه انگشت شمار توانسته باشند مثل استاد تکنیکالر یه چند درصدی جزعی اونم بااسترس نوسان گرفته باشند که اون هم‌به ریسکش نمی ارزید و امیدوارم که همون دوستان امروز خریدشون کامل شده باشه،موفق و پرسود باشید
علیک سلام

الان کلاه قشنگه رو گذاشتی سرت ..
 
بالا