خصدرا ( صنعتی دریایی ایران )

Smoke

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
امکان اینکه افرایش سرمایه بره رو هوا چند درصدمیدونید؟
احتمالش ۰ هست
بحث فقط سر درصد هست که چقدر موافقت بشه
بحث زمان هم هست، احتمال اینکه سال بعد بیافته هم هست هرچند احتمالش کمه
ولی منتفی شدنش غیرممکنه
حتی اگر سهامدار عمده هم نخاد باز هم ترکیبی از تجدید و نقدی خواهد بود و منتفی نمیشه

Doki

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
بالاخره یسریا باید میخریدند و یکسری باید میفروختند برای همین یه مقدار زمان ملحوظ کردیم البته بعضی از دوستان تقریبا ۲۰ درصد براشون خیلی زیاده، یکسری هم که کلا تو ضرر هستند و گنجشک روزی ،دیدید دوست عزیزی که تخته گاز داشت میرفت با دو تا مثبت خالی کردو کلا به بیراهه زدندو فقط در حال انتشار اخبار کذب هستند ، بازار همینه وظرفیت انسانها متفاوت هست ،طبق شنیده ها امروز قرار است بساط شادی فراهم شود اما به هر دلیل اگر امروز نشد برای فردا آماده باشید، همینطور که چند روز پیش اعلام داشتم که زیر ۱۵۰۰ فروش خنده دار است امروز با قاطعیت عرض میکنم‌ فروشنده های این چند روز بدجور پشیمان میشوند ،مگر اینکه انگشت شمار توانسته باشند مثل استاد تکنیکالر یه چند درصدی جزعی اونم بااسترس نوسان گرفته باشند که اون هم‌به ریسکش نمی ارزید و امیدوارم که همون دوستان امروز خریدشون کامل شده باشه،موفق و پرسود باشید
علیک سلام

الان کلاه قشنگه رو گذاشتی سرت ..

nasser m

Well-Known Member
کاربر فعال
سلام دوستان
سایپا افشای اطلاعات بااهمیت الف رو فرستاد روی کدال
بالای 155 میفروشم صدرا می خرم
فروشنده نباشید پشیمون میشید
سلام

حالا حالاها کار داره سایپا،با این وضعیت تولید فک نکنم فعلا اعداد بالای 150 رو ببینه باز خود دانید

سریش

Well-Known Member
کاربر فعال
دوستان حواهشا شماره جعفر وند را به من بدید هر خبر مثبت در مورد افزایش سرمایه 10 میلیون جایزه داره من بودم میرفتم شرکت مینشیتم هر جوری بود اون اطلاعات را بدستومیاوردم خواهشا شماره جعفر وند را پیدا کنید نشه شهرستان را بسیج خواهم کرد شمارش را پیدا کنم بایستی در مورد صدرا اونوخبر را بگیریم .دیوانه کردید ما را
برا سلامتی حاجاقا صلوات

ساربا

Well-Known Member
کاربر فعال
این صدرا شده مثل ایمان آدم اینقدر دروغ از این ..... میشنوه آدم ایمانش به همه چی ضعیف میشه صدرا هم اینقدر دارن دروغ میگن آدم اگه بدونه خبر هم اوکی هست اینقدر دروغ شنیده دیگه شک میکنه . من یکی که حسابی کلافه شدم .

besharat12

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
بعد از بلوای طولانی و چند روز نفس‌گیر، دقایقی آرامش بر تاپیک حاکم شده.
کانال‌ها هم آرامند.
سکوتی معنادار
شاید آرامش قبل از طوفان
طوفانی برق‌آسا که دارایی‌مان را تا اوج ببرد
و یا طوفانی دهشتناک که دارایی‌مان را با خود ببرد

pournikdast

Well-Known Member
کاربر فعال
سلام و عرض ادب...
مطالعه پست جناب فرامرز عزیز برای بنده واجب بود؛ هر چه لازم بود گفته شد...
بنده هنوز هم معتقدم میلیارد میلیارد سود ارزش اینهمه تهمت و بدبینی رو نداره؛ البته سهم من خیلی کمه؛ شاید اگر مثل دوستان با سرمایه های کلان درگیر صدرا بودم؛ الان بنده هم به شکل دیگری برخورد میکردم...
اما درباره صدرا چیزی که عجیبه اینکه :
از استاد شایان تکنیکالیست گرفته
تا جناب مدلا
و جناب طیب و ...
خلاصه با هر نگرشی؛ همگی از رشد صدرا تا پایان سال میگن؛ پس اینهمه تنش و استرس برای چیه؛ شاید دوستان اطلاعات دیگه ای هم دارند و رو نمیکنند...
عذرخواهی طولانی شد...

طيب

Well-Known Member
نارنجی سابق
@طیب
با سلام و خسته نباشید نظر شما در مورد این حرف جناب عقاب چیست ایشون مدعی هستند که این حرف رو از مقامات بورس و شرکت بازگو میکنند
آیا شما هم از مقامات شنیدید چون کدال که حرفی از کارشناس دادگستری نزده
یا برداشت شخصیتشان هست

ممنون از پاسخگوییتان
.

سلام وعرض ادب و احترام

قبلا هم عرض کردم حرفای ایشون کاملا متناقض است .

واما در مورد قیمت گذاری ها

جمع آوری و نگهداری اسناد بصورت کاملا متمرکز شامل اسناد ساختمان های تهران و عسلویه و بوشهر و قیمت گذاری های تمامی ساختمان ها ی متعلق به شرکت صدرا در سال 1391انجام شده و به سهامدار عمده ارائه شده .

جمع آوری و تهیه بانک اطلاعاتی از تمامی ماشین آلات و تجهیزات و حتی خودروها انجام شده ودر واحد پشتیبانی فنی موجود است .

از سال 1391تمامی املاکی که مشکل اسنادی داشتند برای رفع این مشکلات از سال 1391مدیرین موظف شده تا این مشکلات از بین برود که شاهد هستیم از بین رفته است .

دوستان عزیز تمامی املاک و دارایی های صدرا قیمت گذاری شده و بخش کوچکی از آن که غیر مولد هم بود با بدهی های صدرا تهاتر شده و دقیقا قیمت ها در کدال موجود است و تماما کارشناسی شده است و حتی سود شناسایی شده غیر عملیاتی از این محل هم دقیقا مشخص است .

افزایش سرمایه صدرا از محل تجدید ارزیابی دارایی ها قطعیت دارد به حرفای این و اون اهمیتی ندهید فقط با گزارشات موجود در کدال که همش بموقع ارائه شده توجه کنید

ارادت

Sadeghtarin

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
سلام وعرض ادب و احترام

قبلا هم عرض کردم حرفای ایشون کاملا متناقض است .

واما در مورد قیمت گذاری ها

جمع آوری و نگهداری اسناد بصورت کاملا متمرکز شامل اسناد ساختمان های تهران و عسلویه و بوشهر و قیمت گذاری های تمامی ساختمان ها ی متعلق به شرکت صدرا در سال 1391انجام شده و به سهامدار عمده ارائه شده .

جمع آوری و تهیه بانک اطلاعاتی از تمامی ماشین آلات و تجهیزات و حتی خودروها انجام شده ودر واحد پشتیبانی فنی موجود است .

از سال 1391تمامی املاکی که مشکل اسنادی داشتند برای رفع این مشکلات از سال 1391مدیرین موظف شده تا این مشکلات از بین برود که شاهد هستیم از بین رفته است .

دوستان عزیز تمامی املاک و دارایی های صدرا قیمت گذاری شده و بخش کوچکی از آن که غیر مولد هم بود با بدهی های صدرا تهاتر شده و دقیقا قیمت ها در کدال موجود است و تماما کارشناسی شده است و حتی سود شناسایی شده غیر عملیاتی از این محل هم دقیقا مشخص است .

افزایش سرمایه صدرا از محل تجدید ارزیابی دارایی ها قطعیت دارد به حرفای این و اون اهمیتی ندهید فقط با گزارشات موجود در کدال که همش بموقع ارائه شده توجه کنید

ارادت
تا اخر دی ماه زمان زیادی نبوده و با. این که مطمینم هزار درصد که خبری نیست ولی انسانها یک حماقت ذاتی دارند که از شنیدن دروغ لذت میبرند مثل مزخرفات جلالپور .امیدوارم این دفعه حداقل فرمایشات شما صحیح از اب دربیاد

pournikdast

Well-Known Member
کاربر فعال
تا اخر دی ماه زمان زیادی نبوده و با. این که مطمینم هزار درصد که خبری نیست ولی انسانها یک حماقت ذاتی دارند که از شنیدن دروغ لذت میبرند مثل مزخرفات جلالپور .امیدوارم این دفعه حداقل فرمایشات شما صحیح از اب دربیاد
سلام و عرض ادب...
تا اخر سال امیدوارم اما با این شکل معاملات تا ۱۰ روز دیگه؛ محاله...

Sadeghtarin

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
سلام و عرض ادب...
تا اخر سال امیدوارم اما با این شکل معاملات تا ۱۰ روز دیگه؛ محاله...
اگر تا اخر دی اعلام نشود کار این دفعه واقعا تمام است دکتر جان و به سرزمین زیبایی بنام گا رفتهایم

Gerish

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
قطعاً بهترین موقعیت فرستادن خبر افزایش سرمایه برای شرکت وقتی هست که سهم منفی هست، چون شائبه درز اطلاعات و مسائل حاشیه ای رو برطرف می کنه
پس در روزهای منفی بدنبال کدال باشید نه مثبت

بالا