خصدرا ( صنعتی دریایی ایران )

hooh

Well-Known Member
کاربر فعال
بازیگر تقشش ریختن اعصاب سهامدار هست دلیل نداره توهین بشه درسته اشکال نداره همچنان باید امیدوار بود سود کردن تو این بازار سخت هست ولی هر کس تحمل کرده برده فحش دادن شما را در ک میکنم .ولی امیدوار باید بود

technicaler

Well-Known Member
کاربر فعال
بعيد ميدونم
هر رفتن شما يه بازگشتي داره اونم خيلي زود
معتاد صدرا شدي خودت خبر نداري
فكر ميكني تفريحي داري ميزني
عرض ادب
الان دیگه هزینه اش برایم نمیصرفه !
این هزینه ، هزینه ی از دست رفته است .
بیشتر تلف کردن احمقانه است.
ارادت

reza30

Well-Known Member
کاربر فعال
با سلام وعرض ادب..دوستان گل به شایعات توجه نکنید ارزیابی به اتمام رسیده فقط مانده دستور سهام دار عمده که به کدال بفرستند.گزارش ۹ماهه هم تا پایان این ماه بر روی کدال است صبور باشید وسهام داری کنید جشن دهه فجر با جشن صدرا شکوه ۴۰ساله انقلاب را مضاعف خواهد کرد.

arian02

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
بازیگر تقشش ریختن اعصاب سهامدار هست دلیل نداره توهین بشه درسته اشکال نداره همچنان باید امیدوار بود سود کردن تو این بازار سخت هست ولی هر کس تحمل کرده برده فحش دادن شما را در ک میکنم .ولی امیدوار باید بود
خوش به حالت بخدا ...کاش روحیه شما رو من داشتم تو زندگی غمی نداشتم ...من سی سالمه ولی انگار مردم ...ولی شما ماشالله با سن به مراتب خیلی بیشتر خیلی امیدوار هستید به زندگی و سهم و...انشالله خدا عمر با عزت بیشتر وبهتر بده بهتون همون طوری که تا الان بوده و هست

Oghab2018

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
موضوعی که قابل طرحست بی اعتنایی شرکت به حقوق سهامداجزئست....جنابعالی ....نظرات خودرابه اشتراک میگذارید...شما شرکت رااستراتژیک میدانید...تعامل بابازارسرمایه باوضع فعلی تناقض دارد.
این مورد را انتقال دادیم هفته گذشته

arian02

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
فردا راه بده اضافه خواهم کرد انشالله راه نده دیگه هیچی دیگه .....توجه کنید عزیزان فقط تکنیکالی میگم نه باخبر یا بدون اون از نظر بنده با توجه به معاملات فعلا خبری نیست گزارش نه ماهه هم خبری نیست موند ماه بعد انشالله

مدلا1

Well-Known Member
کاربر فعال
درود
دو تا غلط داشتی
یک گزارش افزایش سرمایه نیامد
دو امروز شنبه سهم صف خرید نشد
حالا خودت حساب کن چند نفر تاپیک خوندن و الان دارند نوازشت میکنند
حضرات یک ساعت میروند منبر ملت تا دو روز نوازششون میکنند اینجا که بحث پول وسط است

reza30

Well-Known Member
کاربر فعال
عجب بنده باید شما را اثبات کنم؟؟؟؟؟ شما یک بحثی را توتابیک ول کردید حالا بایدما ثابتش کنیم ؟؟؟؟
با سلام وعرض ادب.اقا ناصر گل اهمیت ندهید اطلاعات عقاب از منبع موثق نیست از امور سهام که هیچ نمی داند وچند نوسان گیر که.........است اطلاعات درست فقط مدیر عامل وقرارگاه.ارادت وافر.

Amada

Well-Known Member
کاربر فعال
زنگ بزن/ حضوری برو استعلام کن
اون کسی که ازش باید بپرسید اونجا نیست
از بی اطلاعی پرسنل شرکت سواستفاده نکن اطلاعات طبقه بندی شده هستند
دلیل اینکه به پرسنل نمیگن لو دادن اطلاعات به سفته بازان و کانالهای نوسانگیر مانند جان مورفی است
دست از این کارهات بردار

Oghab2018

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
اون کسی که ازش باید بپرسید اونجا نیست
از بی اطلاعی پرسنل شرکت سواستفاده نکن اطلاعات طبقه بندی شده هستند
دلیل اینکه به پرسنل نمیگن لو دادن اطلاعات به سفته بازان و کانالهای نوسانگیر مانند جان مورفی است
دست از این کارهات بردار
عجب!
اطلاعات نماد صدرا را باید از کی پرسید؟!

حتما اطلاعات تاپیک تالار بورس و شما و سایر بزرگان صحیح است!

امور سهام و امور مالی پاسخگوی دقیق به سهامدار هستند و لاغیر

Amada

Well-Known Member
کاربر فعال
عجب!
اطلاعات نماد صدرا را باید از کی پرسید؟!

حتما اطلاعات تاپیک تالار بورس و شما و سایر بزرگان صحیح است!

امور سهام و امور مالی پاسخگوی دقیق به سهامدار هستند و لاغیر
شش ماهه که کاملا پاسخگویی شون رو مشاهده کردیم
شما با اونا خوش باش...

besharat12

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
]

درود
این مطالبی که بعضی از دوستان از کانال مورفی اینجا کپی میکنند مشخصه که مورفی مطالب این تاپیک اونجا کپی میکند یک عده همان مطالب اینجا کپی میکنند
جای دو نفر عوض نشده فقط منقل چرخوندن
هیچ کس به اندازه بچه های این تاپیک نه خبر بنیادی نه تکنیکالی نه رانتی شرکت بهتر نمیدونه
جان مورفی شاید یکی از همین دوستان است شاید او هم از رگ گردن به ما نزدیک است و دارد به ما می‌خندد
بعضی موقع فکر می‌کنم آی دی بعضی از دوستان افتاده دست یه بچه که مرتب میان اینجا از صف خرید شدن و ..... صحبت می‌کنند تا به عکس العمل اعضای تاپیک بخندند
این صدرا ده بار من را کشته ولی این لعنتی باید به یک جایی که همه منتظر هستند بره

besharat12

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
با سلام وعرض ادب..دوستان گل به شایعات توجه نکنید ارزیابی به اتمام رسیده فقط مانده دستور سهام دار عمده که به کدال بفرستند.گزارش ۹ماهه هم تا پایان این ماه بر روی کدال است صبور باشید وسهام داری کنید جشن دهه فجر با جشن صدرا شکوه ۴۰ساله انقلاب را مضاعف خواهد کرد.
دم مدیران صدرا گرم با این بازیگرش
هفته پیش که بحث تجمع و زنگ زدن به شرکت بود دو روز مثبتش کردند و سهامدار خاموش شد
ولی ماه طلایی صدرا شروع شده
امیدواریم که این مطلب شما از جنس گفته‌های جناب hooh و زنگنه و خبرنگار و .... نباشد

فرا مرز

Well-Known Member
کاربر فعال
با سلام به تمام حاضرین این فوروم.

روی سخنم به برخی از حاضرین این تالار است.
خسته نشدید اینقدر مطالب تکراری می نویسید؟
برای وقت خودتان ارزشی قایل نیستید برای خواننده های تالار بها قایل شوید.

یکی پرچم جنگ دست گرفته هر روز از یکی شکایت دارد. یک روز از نوسانگیر یک روز از بازارگردان یکروز از بورس یک روز از هیات مدیره. احتمالا یک روز هم از خودش شکایت خواهد کرد.
یکی صبح می فروشد و ابراز رضایت می کند دو روز بعد می گوید به صدرا معتادم نتوانستم بی صدرا بمانم دوباره صدرا خریدم. و از فردایش دوباره آه و ناله هایش شروع می شود.
به نظرم برخی مشکل حافظه دارند.

یکی می گوید نوسته های اینجا هیچ تاثیری در قیمت ندارد اما روزی چند پست نگذارد آن روز شب نمی شود.
یکی که تمام پست هایش تکرار یک مطلب مشخص است هر بار یک سوژه ای علم می کند.یک روز می گوید اگر فلان روز قیمت فلانطور نشود دیگر امیدی به صدرا نیست و من از آن خارج می شوم. اتفاقا قیمت فلانطور نمی شود اما ایشان مثل ماهی آبی رنگ کارتون "نمو" یادش نیست چه گفته . این بار یک چیز دیگر می گوید. مثلا می نویسد شنبه صدرا صف است اگر شنبه صف خرید نشود من دیگر مطلب نمی زنم. شنبه صف نمی شود ولی انگار نه انگار دوباره می آید قصه دیگری ساز می کند مثلا می گوید فلان روز آشتی ملی است.

به برخی باید گفت ببکارید ؟ حافظه تان مشکل دارد؟ خمارید؟ دغدغه دیگری ندارید؟ تنهایید؟ چه مشکلی دارید؟

فقط کافی است دو روز به اینجا سر نزنی وقتی بر می گردی با سی چهل صفحه نخوانده رو به رو می شوی. که اگر بخواهی بخوانی چند ساعت وقت می گیرد. اگر هم بخواهی به خودت رحم کنی و این همه صفحه را نخوانی چهار تا مطلب راست و حسینی هم که لابلای مطالب دیگر است از دست می دهی.
این ها یا بیکارند و جز خواندن نوشته های این تالار کار دیگری ندارند. یا اتفاقا به عکس چون مطالب دیگران را نمی خوانند نمی توانند درک کنند بعد از چند روز دوری از تالار چقدر سخت است با صد صفحه نخوانده روبه رو شوی.

بزرگوارا !
به خواننده های این تالار رحم نمیکنی نکن به خودت رحم کن. صدرا یکروز به تارگت هایی که می گویند می رسد چه حرص و جوش بزنی چه هر روز قیمت ها را رصد کنی چه هر روز یک مشت حرف های بیهوده بزنی چه سکوت کنی. یک ذره به خودت برس زندگی که فقط صدرا نیست زندگی که فقط بورس نیست. صدرا یکروز رشد می کند آیا آنروز دندان داری آن روز سلامتی داری آن روز دوستی یا خانواده ای برایت باقی مانده است؟ به چه درد می خورد صدراهایت صد هزار تومن بشود اما همه ترکت کرده باشند.
آن روز هیچ فرقی با کسی نداری که در سن نود سالگی بلیط بخت آزمایی می برد. با پولهایت فقط باید سرویس بهداشتی عمومی بسازی که اگر دنیای بعد از مرگی بود به کارت بیاید اگر هم نه دست کم مردم به فکرت به اندیشه هایت و به شیوه زندگی ات آب استریل بپاشند.

برای حسن ختام ، دو بخش کوتاه از کتاب "قهوه سرد آقای نویسنده" ، نوشته روزبه معین را برایتان به اشتراک می گذارم.

1_
بهم گفت: «تا حالا شکار رفتی؟» گفتم «نه.» گفت: «من قبلا می‌رفتم، ولی دیگه نمی‌رم، آخرین باری که شکار رفتم، شکار گوزن بود، خیلی گشتم تا یه گوزن پیدا کردم. من بهش شلیک کردم، درست زدم به پاش، وقتی رسیدم بالای سرش هنوز جون داشت، نفس می‌کشید و با چشم‌هاش التماس می‌کرد، زیباییش مسخم کرده بود، حس کردم که می‌تونه دوست خوبی واسه‌م باشه، می‌تونستم نزدیک خونه یه جای دنج واسه‌ش درست کنم. اما خوب که فکر کردم فهمیدم که این‌جوری اون گوزن واسه همیشه لنگ می‌زنه و هروقت من رو ببینه یاد بلایی می‌افته که سرش آوردم، از نگاهش فهمیدم بزرگ‌ترین لطفی که می‌تونم در حقش بکنم اینه که یه گلوله صاف تو قلبش شلیک کنم.» بعدش گفت: «تو هیچ‌وقت نمی‌تونی با کسی که بدجور زخمیش کردی دوست باشی.»

2-
عاشق شدن مثل گوش دادن به صدای پیانو توی یه کافه‌ی شلوغ می‌مونه، اگه بخوای به اون صدای قشنگ گوش کنی باید چشم‌هات رو ببندی و از بقیه‌ی صداها بگذری و اون‌ها رو نشنوی، صدای خنده‌ها، گریه‌ها، به هم خوردن فنجون‌ها… تو واسه‌م اون صدای قشنگ بودی که من به خاطرش هیچ صدایی رو نشنیدم.

آخرین ویرایش:
بالا