خصدرا ( صنعتی دریایی ایران )

ابن سینا

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
با سلام وعرض ادب..دوستان گل به شایعات توجه نکنید ارزیابی به اتمام رسیده فقط مانده دستور سهام دار عمده که به کدال بفرستند.گزارش ۹ماهه هم تا پایان این ماه بر روی کدال است صبور باشید وسهام داری کنید جشن دهه فجر با جشن صدرا شکوه ۴۰ساله انقلاب را مضاعف خواهد کرد.
دم مدیران صدرا گرم با این بازیگرش
هفته پیش که بحث تجمع و زنگ زدن به شرکت بود دو روز مثبتش کردند و سهامدار خاموش شد
ولی ماه طلایی صدرا شروع شده
امیدواریم که این مطلب شما از جنس گفته‌های جناب hooh و زنگنه و خبرنگار و .... نباشد

فرا مرز

Well-Known Member
کاربر فعال
با سلام به تمام حاضرین این فوروم.

روی سخنم به برخی از حاضرین این تالار است.
خسته نشدید اینقدر مطالب تکراری می نویسید؟
برای وقت خودتان ارزشی قایل نیستید برای خواننده های تالار بها قایل شوید.

یکی پرچم جنگ دست گرفته هر روز از یکی شکایت دارد. یک روز از نوسانگیر یک روز از بازارگردان یکروز از بورس یک روز از هیات مدیره. احتمالا یک روز هم از خودش شکایت خواهد کرد.
یکی صبح می فروشد و ابراز رضایت می کند دو روز بعد می گوید به صدرا معتادم نتوانستم بی صدرا بمانم دوباره صدرا خریدم. و از فردایش دوباره آه و ناله هایش شروع می شود.
به نظرم برخی مشکل حافظه دارند.

یکی می گوید نوسته های اینجا هیچ تاثیری در قیمت ندارد اما روزی چند پست نگذارد آن روز شب نمی شود.
یکی که تمام پست هایش تکرار یک مطلب مشخص است هر بار یک سوژه ای علم می کند.یک روز می گوید اگر فلان روز قیمت فلانطور نشود دیگر امیدی به صدرا نیست و من از آن خارج می شوم. اتفاقا قیمت فلانطور نمی شود اما ایشان مثل ماهی آبی رنگ کارتون "نمو" یادش نیست چه گفته . این بار یک چیز دیگر می گوید. مثلا می نویسد شنبه صدرا صف است اگر شنبه صف خرید نشود من دیگر مطلب نمی زنم. شنبه صف نمی شود ولی انگار نه انگار دوباره می آید قصه دیگری ساز می کند مثلا می گوید فلان روز آشتی ملی است.

به برخی باید گفت ببکارید ؟ حافظه تان مشکل دارد؟ خمارید؟ دغدغه دیگری ندارید؟ تنهایید؟ چه مشکلی دارید؟

فقط کافی است دو روز به اینجا سر نزنی وقتی بر می گردی با سی چهل صفحه نخوانده رو به رو می شوی. که اگر بخواهی بخوانی چند ساعت وقت می گیرد. اگر هم بخواهی به خودت رحم کنی و این همه صفحه را نخوانی چهار تا مطلب راست و حسینی هم که لابلای مطالب دیگر است از دست می دهی.
این ها یا بیکارند و جز خواندن نوشته های این تالار کار دیگری ندارند. یا اتفاقا به عکس چون مطالب دیگران را نمی خوانند نمی توانند درک کنند بعد از چند روز دوری از تالار چقدر سخت است با صد صفحه نخوانده روبه رو شوی.

بزرگوارا !
به خواننده های این تالار رحم نمیکنی نکن به خودت رحم کن. صدرا یکروز به تارگت هایی که می گویند می رسد چه حرص و جوش بزنی چه هر روز قیمت ها را رصد کنی چه هر روز یک مشت حرف های بیهوده بزنی چه سکوت کنی. یک ذره به خودت برس زندگی که فقط صدرا نیست زندگی که فقط بورس نیست. صدرا یکروز رشد می کند آیا آنروز دندان داری آن روز سلامتی داری آن روز دوستی یا خانواده ای برایت باقی مانده است؟ به چه درد می خورد صدراهایت صد هزار تومن بشود اما همه ترکت کرده باشند.
آن روز هیچ فرقی با کسی نداری که در سن نود سالگی بلیط بخت آزمایی می برد. با پولهایت فقط باید سرویس بهداشتی عمومی بسازی که اگر دنیای بعد از مرگی بود به کارت بیاید اگر هم نه دست کم مردم به فکرت به اندیشه هایت و به شیوه زندگی ات آب استریل بپاشند.

برای حسن ختام ، دو بخش کوتاه از کتاب "قهوه سرد آقای نویسنده" ، نوشته روزبه معین را برایتان به اشتراک می گذارم.

1_
بهم گفت: «تا حالا شکار رفتی؟» گفتم «نه.» گفت: «من قبلا می‌رفتم، ولی دیگه نمی‌رم، آخرین باری که شکار رفتم، شکار گوزن بود، خیلی گشتم تا یه گوزن پیدا کردم. من بهش شلیک کردم، درست زدم به پاش، وقتی رسیدم بالای سرش هنوز جون داشت، نفس می‌کشید و با چشم‌هاش التماس می‌کرد، زیباییش مسخم کرده بود، حس کردم که می‌تونه دوست خوبی واسه‌م باشه، می‌تونستم نزدیک خونه یه جای دنج واسه‌ش درست کنم. اما خوب که فکر کردم فهمیدم که این‌جوری اون گوزن واسه همیشه لنگ می‌زنه و هروقت من رو ببینه یاد بلایی می‌افته که سرش آوردم، از نگاهش فهمیدم بزرگ‌ترین لطفی که می‌تونم در حقش بکنم اینه که یه گلوله صاف تو قلبش شلیک کنم.» بعدش گفت: «تو هیچ‌وقت نمی‌تونی با کسی که بدجور زخمیش کردی دوست باشی.»

2-
عاشق شدن مثل گوش دادن به صدای پیانو توی یه کافه‌ی شلوغ می‌مونه، اگه بخوای به اون صدای قشنگ گوش کنی باید چشم‌هات رو ببندی و از بقیه‌ی صداها بگذری و اون‌ها رو نشنوی، صدای خنده‌ها، گریه‌ها، به هم خوردن فنجون‌ها… تو واسه‌م اون صدای قشنگ بودی که من به خاطرش هیچ صدایی رو نشنیدم.

آخرین ویرایش:

ابن سینا

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
سهامداران کنونی صدرا چند دسته‌اند:
1-یک عده بلند مدتی که چند سال هم ممکنه با سهم باشند و دیر و زود شدن افزایش سرمایه یا گزارش 9 ماهه برای آنها تفاوتی ندارد.
2-دسته دوم نوسانگیران کوتاه مدتی که با هر نوسان قابل توجهی ورود و خروج می‌کنند برای انها هم نواسانات نه تنها ناراحت کننده نیست که خوشایند نیز هست.
3-دسته سوم کسانی که نوسانگیر نیستند بلند مدتی هم نیستند بلکه به جهت وعده‌های مجمع در مورد افزایش سرمایه و آشکار شدن تدریجی پتانسیل‌های سهم در سال جاری وارد سهم شدند.

بسیاری از سهامدارن از دسته سوم هستند که با مطالعه بنیاد شرکت انتظار دارند طبق وعده‌های داده شده، سهم در سال جاری افزایش قیمت پیدا کند و از آنجایی که قصد ورود و خروج روزانه، هفتگی و حتی ماهانه ندارند برای یک دوره چند ماهه برنامه‌ریزی کرده‌اند. و عدم شفافیت سهم باعث زیان این دسته می‌شود. هر چند اگر عدم شفافیت ادامه یابد دسته نخست نیز از زیان بی‌نصیب نمی‌مانند.

Oghab2018

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
درد وبلات بخوره تو سر مورفی
حرفت راست بود که الان این طوریه والا امروز یه وری میشد چون خیلی ها قبل از منو تو به افزایش میرسیدن ولی خب کدال شدنی در کار نیست از طرفی امیدوار بودن به گزارش 9ماهه هم حماقت محضه
عوضی میخواد از ملت نوسان بگیره داره تو بوق میکنه ....
در مورد گزارش ۹ ماهه با توجه به فشاری که به سازمان و شرکت آوردیم و حسابرس هم در ۶ ماهه اولتیماتوم آخر را داد در مورد ۹ ماهه حس مثبتی دارم .

علت این رشد قیمت هم همین است یحتمل. بازار معمولا پیشخور میکند

technicaler

Well-Known Member
کاربر فعال

یکی پرچم جنگ دست گرفته هر روز از یکی شکایت دارد. یک روز از نوسانگیر یک روز از بازارگردان یکروز از بورس یک روز از هیات مدیره. احتمالا یک روز هم از خودش شکایت خواهد کرد.
یکی صبح می فروشد و ابراز رضایت می کند دو روز بعد می گوید به صدرا معتادم نتوانستم بی صدرا بمانم دوباره صدرا خریدم. و از فردایش دوباره آه و ناله هایش شروع می شود.

یکی می گوید نوسته های اینجا هیچ تاثیری در قیمت ندارد اما روزی چند پست نگذارد آن روز شب نمی شود.
یکی که تمام پست هایش تکرار یک مطلب مشخص است هر بار یک سوژه ای علم می کند.یک روز می گوید اگر فلان روز قیمت فلانطور نشود دیگر امیدی به صدرا نیست و من از آن خارج می شوم. اتفاقا قیمت فلانطور نمی شود اما ایشان مثل ماهی آبی رنگ کارتون "نمو" یادش نیست چه گفته . این بار یک چیز دیگر می گوید. مثلا می نویسد شنبه صدرا صف است اگر شنبه صف خرید نشود من دیگر مطلب نمی زنم. شنبه صف نمی شود ولی انگار نه انگار دوباره می آید قصه دیگری ساز می کند مثلا می گوید فلان روز آشتی ملی است.

به برخی باید گفت ببکارید ؟ حافظه تان مشکل دارد؟ خمارید؟ دغدغه دیگری ندارید؟ تنهایید؟ چه مشکلی دارید؟

فقط کافی است دو روز به اینجا سر نزنی وقتی بر می گردی با سی چهل صفحه نخوانده رو به رو می شوی. که اگر بخواهی بخوانی چند ساعت وقت می گیرد. اگر هم بخواهی به خودت رحم کنی و این همه صفحه را نخوانی چهار تا مطلب راست و حسینی هم که لابلای مطالب دیگر است از دست می دهی.
این ها یا بیکارند و جز خواندن نوشته های این تالار کار دیگری ندارند. یا اتفاقا به عکس چون مطالب دیگران را نمی خوانند نمی توانند درک کنند بعد از چند روز دوری از تالار چقدر سخت است با صد صفحه نخوانده روبه رو شوی.

بزرگوارا !
به خواننده های این تالار رحم نمیکنی نکن به خودت رحم کن. صدرا یکروز به تارگت هایی که می گویند می رسد چه حرص و جوش بزنی چه هر روز قیمت ها را رصد کنی چه هر روز یک مشت حرف های بیهوده بزنی چه سکوت کنی. یک ذره به خودت برس زندگی که فقط صدرا نیست زندگی که فقط بورس نیست. صدرا یکروز رشد می کند آیا آنروز دندان داری آن روز سلامتی داری آن روز دوستی یا خانواده ای برایت باقی مانده است؟ به چه درد می خورد صدراهایت صد هزار تومن بشود اما همه ترکت کرده باشند.
آن روز هیچ فرقی با کسی نداری که در سن نود سالگی بلیط بخت آزمایی می برد. با پولهایت فقط باید سرویس بهداشتی عمومی بسازی که اگر دنیای بعد از مرگی بود به کارت بیاید اگر هم نه دست کم مردم به فکرت به اندیشه هایت و به شیوه زندگی ات آب استریل بپاشند.

برای حسن ختام ، دو بخش کوتاه از کتاب "قهوه سرد آقای نویسنده" ، نوشته روزبه معین را برایتان به اشتراک می گذارم.

1_
بهم گفت: «تا حالا شکار رفتی؟» گفتم «نه.» گفت: «من قبلا می‌رفتم، ولی دیگه نمی‌رم، آخرین باری که شکار رفتم، شکار گوزن بود، خیلی گشتم تا یه گوزن پیدا کردم. من بهش شلیک کردم، درست زدم به پاش، وقتی رسیدم بالای سرش هنوز جون داشت، نفس می‌کشید و با چشم‌هاش التماس می‌کرد، زیباییش مسخم کرده بود، حس کردم که می‌تونه دوست خوبی واسه‌م باشه، می‌تونستم نزدیک خونه یه جای دنج واسه‌ش درست کنم. اما خوب که فکر کردم فهمیدم که این‌جوری اون گوزن واسه همیشه لنگ می‌زنه و هروقت من رو ببینه یاد بلایی می‌افته که سرش آوردم، از نگاهش فهمیدم بزرگ‌ترین لطفی که می‌تونم در حقش بکنم اینه که یه گلوله صاف تو قلبش شلیک کنم.» بعدش گفت: «تو هیچ‌وقت نمی‌تونی با کسی که بدجور زخمیش کردی دوست باشی.»

2-
عاشق شدن مثل گوش دادن به صدای پیانو توی یه کافه‌ی شلوغ می‌مونه، اگه بخوای به اون صدای قشنگ گوش کنی باید چشم‌هات رو ببندی و از بقیه‌ی صداها بگذری و اون‌ها رو نشنوی، صدای خنده‌ها، گریه‌ها، به هم خوردن فنجون‌ها… تو واسه‌م اون صدای قشنگ بودی که من به خاطرش هیچ صدایی رو نشنیدم.
سلام و عرض ادب و احترام
خیلی خوش آمدید چند روزی بود که دوستان سراغ شما را می گرفتند .
کم پیدا بودید .

من هدف اولیه ام از فروم نوشتن چیزی بود که با گذشت زمان و شناخت بیشتر از محیط تغییر کرد .
اینجا برای من یک کلاس درس بود .
خیلی چیزها راجع به بازار و افکار سهامداران یاد گرفتم .
اما چیزی که جالبتر از همه ی آموخته هایم بودم را بد نیست به اشتراک بگذارم :

در نگاه اول شما می کنید که فروم محل تبادل نظر یک عده متوسط به رهبری یک عده قلیل حرفه ای است .
یا اینکه اولش فکر میکنید محل جو دادن یک عده نوسانگیر از خدا بی خبر است.
اما اینطور نیست .
چیزی که من تجربه کردم این بود:

فروم محل آه وناله و بیان آرزوها و تخیلات عده ای بینهایت ناشی است که سهم را بالا خریده اند و توش گیر کرده اند .
حتی یک متوسط در فروم نیست .
حتی یک نفر !
هیچ !
حضرتعالی هم از روزی که از این حالت گیر افتادگی خلاص شدی ، دیگر ننوشتی .
ارادت.

arian02

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
در مورد گزارش ۹ ماهه با توجه به فشاری که به سازمان و شرکت آوردیم و حسابرس هم در ۶ ماهه اولتیماتوم آخر را داد در مورد ۹ ماهه حس مثبتی دارم .

علت این رشد قیمت هم همین است یحتمل. بازار معمولا پیشخور میکند
قول میدم بهت خبری نیست
این رشدم دو تا نمودار گذاشته بودم که خوردیم به کف1450که البته انتظار نداشتیم بخوره ولی خورد . یه عده دیدن سهم مفته خریدن و الان دارن خارج میشن ما میمونیم و صدرای لعنتی ....از فردا فقط و فقط به علت تکنیکالی رشد ادامه داره تا 2000باز بازی داریم وهمین طور ادامه داره مگه خبری بیاد که بگیم خبر اومد نه این که یکی بگه میخواد بیاد باید خبر بیاد کار تموم شه بعد نظر بدیم تحلیل اپدیت بشه
مقاومتها یکیش رو دیدیم که 1850بود یکیشم رد کردیم که 1650بود یکیم سر راهه که 2000هست تا ببینیم چی میشه بعدش سهم در کل تو بازه صعودی قرار گرفته تا به وقتش میگم همین جا
حرف کسیو دیگه نمیتونم باور کنم معلوم نیست کی به کیه .....

مدلا1

Well-Known Member
کاربر فعال

بزرگوارا !

1_

2-
درود
فرامرز خان
قربان کم پیدا شدید دلمون برای حکایتهای شما تنگ شده
هفت ماه از مجمع گذشته و هنوز منتظر نتیجه بحث دو نفره هستم
فقط نمیدونم اگر کسی پول لازم شد باید در این هفت ماه چه میکرد
ارادت

Oghab2018

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
قول میدم بهت خبری نیست
این رشدم دو تا نمودار گذاشته بودم که خوردیم به کف1450که البته انتظار نداشتیم بخوره ولی خورد . یه عده دیدن سهم مفته خریدن و الان دارن خارج میشن ما میمونیم و صدرای لعنتی ....از فردا فقط و فقط به علت تکنیکالی رشد ادامه داره تا 2000باز بازی داریم وهمین طور ادامه داره مگه خبری بیاد که بگیم خبر اومد نه این که یکی بگه میخواد بیاد باید خبر بیاد کار تموم شه بعد نظر بدیم تحلیل اپدیت بشه
مقاومتها یکیش رو دیدیم که 1850بود یکیشم رد کردیم که 1650بود یکیم سر راهه که 2000هست تا ببینیم چی میشه بعدش سهم در کل تو بازه صعودی قرار گرفته تا به وقتش میگم همین جا
حسم را گفتم.
درنظر بگیر ۲ تا سکو 13B و 13D میشینه روی صورت ۹ ماهه( البته بر اساس درصد پیشرفت)

روشن

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
ک
قول میدم بهت خبری نیست
شما هم کلا از اونایی هستی که یکی به نعل میزنی یکی به میخ

مدلا1

Well-Known Member
کاربر فعال
خب خدا را شکر نفرات قدیمی هم هستند
فقط صدرا فرامرز
یکی بود که پارسال همین موقع در مجمع فوق العاده از دهقان کاغذ گرفته بود که تا مجمع قیمتش 12000 تومان میشه اونم کم پیداست
دوستان میگن اسمشون دایی رضا بوده و کانال هم داره و تبلیغ زیاد میکرده

arian02

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
سلام و عرض ادب و احترام
کم پیدا بودید .

من هدف اولیه ام از فروم نوشتن چیزی بود که با گذشت زمان و شناخت بیشتر از محیط تغییر کرد .

در نگاه اول شما می کنید که فروم محل تبادل نظر یک عده متوسط به رهبری یک عده قلیل حرفه ای است .
اما اینطور نیست .

فروم محل آه وناله و بیان آرزوها و تخیلات عده ای بینهایت ناشی است که سهم را بالا خریده اند و توش گیر کرده اند .
حتی یک نفر !
هیچ !
ارادت.
جسارتا تکنیکالر عزیز
به نظر بنده فاروم برای اینه که هر کدوم از ما نه برای اموزش اینجا باشیم نه برای یادگیری نه برای سود کردن بیشتر برای اینه که دانسته های خودمون رو تلقین کنیم برای دیگری چون از این کار لذت میبریم
مثل وقتی که داریم بحث میکنیم نه برای یاد گرفتن ویاد دادن به هم واز هم دیگه بلکه برای تلقین خواسته و دانسته خودمون به طرف مقابل
طیب چند ساله هنوز قبول نکرده تکنیکال میتونه مفید باشه یا جناب hoohهنوز نمیتونه اشتباه خودشو اصلاح بکنه و.....چون فقط میخوان چیزی که به غلط یا درست میدونن بچپونن تو مغز دیگران
امیدوارم خودمم جزوشون نباشم که انشالله نیستم تو این مدت از عزیزان بنیادی وشما ودوستان تکنیکال چیزای زیادی یاد گرفتم ودارم عمل میکنم ...راستی اون فرضیه پنج شنبه و جمعه مثل روز کاری هست که فرمودین نشد که بشه باید بیشتر روش کار بشه شاید تو این مورد نشون نداد ولی خود منم به فکرش بودم تا این که از شما شنیدم و انتظار داشتم امروز سهم واقعا مثل روز دوشنبه پیش رو معامله بشه

arian02

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
ک
شما هم کلا از اونایی هستی که یکی به نعل میزنی یکی به میخ
عرض ادب و احترام
قبول دارم این طوری به نظر میاد ولی من دارم کار خودمو میکنم و میگم چه کاری دارم میکنم هم خصوصی هم عمومی کسی اگه از خصوصی مطلب دیگه ای از بنده داره بگه همین جا .....منتها بستگی داره برداشتت چی باشه و تایم بنده چی باشه نعل و میخ رو تایم مشخص میکنه امروز تایمم ساعتی بود
چند بار گفتم بازم میگم سهم صعودی شده ولی این وسطا اصلاح هم داره

$$$ Arta

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
به دنبال سرنخی از دلار/ صعود موقت ارز و سکه؟

دلار طی هفته‌های اخیر و پس از سقوط سنگین به کمتر از 10 هزار تومان بار دیگر مسیر صعودی را در پیش گرفته است. در بازار ارز خبری از سیگنال‌های قطعی در خصوص روند قیمتی نیست و در عدم‌قطعیت موجود بهانه‌ها برای صعود دلار بار دیگر افزایش یافته‌اند. با این حال نوع معاملات ارز و همچنین اخبار پیرامون این بازار به هیچ‌وجه رنگ و بوی تحلیلی ندارد. در این شرایط نشانه‌ای روشن از عوامل اثرگذار است که می‌تواند سرنوشت دلار را در میان‌مدت تعیین کند.

برای معامله‌گران و افرادی که قصد سرمایه‌گذاری در ارز دارند همچنان بر این موضوع تاکید می‌شود که در مسیر پرشتاب نوسانات قیمتی احتمالا این افراد با امید یا یاس نسبت به صعود و نزول پرشتاب دلار در معاملات شرکت نمی‌کنند. افرادی که دلار در اختیار دارند با رشد قیمتی با انتظار برای ادامه مسیر از فروش دلار خودداری می‌کنند و در مسیر نزولی نیز در ابتدا امید به بازگشت دوباره نرخ وجود خواهد داشت و در مرحله بعد ناامیدی نسبت به بازگشت دلار به مسیر صعودی باعث می‌شود که از هر گونه اقدامی خودداری کنند. بر این اساس تنها ثبات است که امکان تصمیم‌گیری را برای این افراد فراهم می‌آورد. بر این اساس باید به اهمیت نوسانات مقطعی یا ثبات در نرخ‌های مختلف توجه داشت. آسیب‌پذیری اقتصاد کشور را می‌توان بر اساس نوسانات بازار ارز درک کرد. با این حال این موضوع بدون توجه به سایر عوامل می‌تواند به برای معامله‌گران ارزی به زیان سنگین منجر شود. در این شرایط اخبار اثرگذار از بازار در هفته‌های آتی دنبال می‌شود.

khodamvakhodam

Well-Known Member
کاربر فعال
سلام و عرض ادب و احترام
کم پیدا بودید .

اما اینطور نیست .

حتی یک نفر !
هیچ !
ارادت.
با سلام و احترام
جناب تکنیکالر عزیز: منو بگو که تا به امروز فکر میکردم فقط یک نفر متوسط در این فروم هست!؟!:p:eek:

SOLO

Well-Known Member
کاربر فعال
با سلام وعرض ادب..دوستان گل به شایعات توجه نکنید ارزیابی به اتمام رسیده فقط مانده دستور سهام دار عمده که به کدال بفرستند.گزارش ۹ماهه هم تا پایان این ماه بر روی کدال است صبور باشید وسهام داری کنید جشن دهه فجر با جشن صدرا شکوه ۴۰ساله انقلاب را مضاعف خواهد کرد.
شکوه چهل ساله انقلاب؟؟؟؟؟ جشن دهه فجر؟؟؟؟
خاک بر فرق سر جیره خوارت کنن
دوتا ساندیس بندازن جلوت حاضری صدرا تا ده سال دیگه درجا بزنه اما ازش تعریف تمجید کنی
تو بقیه امور دیگه معلوم نیست چه غلطها که نکردی و چه خیانتها که برا گرفتن یه کف دست جیره نکردی در حق مردم.جیره خوار بدبخت

Sadeghtarin

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
فقط شیش روز کاری تا انتهای دی ماه داریم و هر روز بگذره شانس افزایش سرمایه کمتر و کمتر میشه .
از نظر من شانس اعلام افزایش سرمایه به زیر ۵۰ درصد امروز سقوط کرد ولی چیزی که منو متعجب کرده اینه که چرا سهم سقوط نمیکنه؟
فکر میکنم شرکت گزارش ۹ ماهه خیلی خوبی همراه این نامه بده که افرایش سرمایه کنسل شده ..
این هفته اخرین هفتهای است که شانس اعلام افزایش سرمایه وجود دارد.
و در مورد عقاب هم با همه بی تجربگیهاش حداقل از پشت کامپیوتر بلند شد و حرکتی کرد ....

Oghab2018

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
فقط شیش روز کاری تا انتهای دی ماه داریم و هر روز بگذره شانس افزایش سرمایه کمتر و کمتر میشه .
از نظر من شانس اعلام افزایش سرمایه به زیر ۵۰ درصد امروز سقوط کرد ولی چیزی که منو متعجب کرده اینه که چرا سهم سقوط نمیکنه؟
فکر میکنم شرکت گزارش ۹ ماهه خیلی خوبی همراه این نامه بده که افرایش سرمایه کنسل شده ..
و در مورد عقاب هم با همه بی تجربگیهاش حداقل از پشت کامپیوتر بلند شد و حرکتی کرد ....
سلام و ارادت
چهارشنبه بر اساس تحقیقات عرض کردم:

۱- سهم سقوط نمیکنه چون بازارگردان دارد.
۲- در مورد ۹ ماهه با شما موافقم.

technicaler

Well-Known Member
کاربر فعال
عرض ادب
یعنی الان دیگه گزارش نه ماهه مهمه و افزایش سرمایه مهم نیست ؟
کلی زحمت کشیدند به ما حالی کردند که گزارش ادواری مهم نیست و افزایش سرمایه مهم است که !
عقاب باد معده داد ، افزایش باطل شد؟
سهم بزرگان بازار را باش !
@khodamvakhodam جان داداش خیالت راحت باشه ،همون یکدونه هم نیست !

ارادت

آخرین ویرایش:
بالا