خصدرا ( صنعتی دریایی ایران )

لهراسب

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
موضوعی که قابل طرحست بی اعتنایی شرکت به حقوق سهامداجزئست....جنابعالی ....نظرات خودرابه اشتراک میگذارید...شما شرکت رااستراتژیک میدانید...تعامل بابازارسرمایه باوضع فعلی تناقض دارد.

طيب

Well-Known Member
نارنجی سابق
موضوعی که قابل طرحست بی اعتنایی شرکت به حقوق سهامداجزئست....جنابعالی ....نظرات خودرابه اشتراک میگذارید...شما شرکت رااستراتژیک میدانید...تعامل بابازارسرمایه باوضع فعلی تناقض دارد.

سلام وعرض ادب و احترام

باارائه اطلاعات اتی این تناقض های مقطعی از بین میره

ارادت

technicaler

Well-Known Member
کاربر فعال
درود
فرصت خرید چکارن تا 2000 تومان تمام شد
فرصت خرید شصفها تا 2000 تومان تمام شد
فرصت خرید واحیا تا 2000 تومان تمام شد
فرصت خرید انرژی3 تا 10000 تومان تمام شد
صدرا 1700 باید با شایعه کانالهای تلگرامی خرید و فروش شود
عرض ادب
این پست ذهن من را خیلی قلقلک داد .
داشتم با خودم زمزمه می کردم :

دولت آن است که بی خون دل آید به کنار
ور نه با سعی و عمل باغ جنان این همه نیست

پنج روزی که در این مرحله مهلت داری
خوش بیاسای زمانی که زمان این همه نیست

بر لب بــحر فــنــا منتظــریـم ای ســاقـــی
فرصتی دان که ز لب تا به دهان این همه نیست

نـام حـافـظ رقـم نـیـک پـذیـرفـت ولـی
پیش رندان رقم سود و زیان این همه نیست

ما سهامدران صدرا باید خودمان را سهامباز درجه 3 بازار تلقی کنیم .
امروز روز 22 دیماه است و تا کمتر از 8 روز دیگر تکلیف من یکی روشن است .
ارادت

hooh

Well-Known Member
کاربر فعال
بازیگر تقشش ریختن اعصاب سهامدار هست دلیل نداره توهین بشه درسته اشکال نداره همچنان باید امیدوار بود سود کردن تو این بازار سخت هست ولی هر کس تحمل کرده برده فحش دادن شما را در ک میکنم .ولی امیدوار باید بود

technicaler

Well-Known Member
کاربر فعال
بعيد ميدونم
هر رفتن شما يه بازگشتي داره اونم خيلي زود
معتاد صدرا شدي خودت خبر نداري
فكر ميكني تفريحي داري ميزني
عرض ادب
الان دیگه هزینه اش برایم نمیصرفه !
این هزینه ، هزینه ی از دست رفته است .
بیشتر تلف کردن احمقانه است.
ارادت

reza30

Well-Known Member
کاربر فعال
با سلام وعرض ادب..دوستان گل به شایعات توجه نکنید ارزیابی به اتمام رسیده فقط مانده دستور سهام دار عمده که به کدال بفرستند.گزارش ۹ماهه هم تا پایان این ماه بر روی کدال است صبور باشید وسهام داری کنید جشن دهه فجر با جشن صدرا شکوه ۴۰ساله انقلاب را مضاعف خواهد کرد.

arian02

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
بازیگر تقشش ریختن اعصاب سهامدار هست دلیل نداره توهین بشه درسته اشکال نداره همچنان باید امیدوار بود سود کردن تو این بازار سخت هست ولی هر کس تحمل کرده برده فحش دادن شما را در ک میکنم .ولی امیدوار باید بود
خوش به حالت بخدا ...کاش روحیه شما رو من داشتم تو زندگی غمی نداشتم ...من سی سالمه ولی انگار مردم ...ولی شما ماشالله با سن به مراتب خیلی بیشتر خیلی امیدوار هستید به زندگی و سهم و...انشالله خدا عمر با عزت بیشتر وبهتر بده بهتون همون طوری که تا الان بوده و هست

Oghab2018

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
این مورد را انتقال دادیم هفته گذشته

arian02

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
فردا راه بده اضافه خواهم کرد انشالله راه نده دیگه هیچی دیگه .....توجه کنید عزیزان فقط تکنیکالی میگم نه باخبر یا بدون اون از نظر بنده با توجه به معاملات فعلا خبری نیست گزارش نه ماهه هم خبری نیست موند ماه بعد انشالله

مدلا1

Well-Known Member
کاربر فعال
درود
دو تا غلط داشتی
یک گزارش افزایش سرمایه نیامد
دو امروز شنبه سهم صف خرید نشد
حالا خودت حساب کن چند نفر تاپیک خوندن و الان دارند نوازشت میکنند
حضرات یک ساعت میروند منبر ملت تا دو روز نوازششون میکنند اینجا که بحث پول وسط است

reza30

Well-Known Member
کاربر فعال
عجب بنده باید شما را اثبات کنم؟؟؟؟؟ شما یک بحثی را توتابیک ول کردید حالا بایدما ثابتش کنیم ؟؟؟؟
با سلام وعرض ادب.اقا ناصر گل اهمیت ندهید اطلاعات عقاب از منبع موثق نیست از امور سهام که هیچ نمی داند وچند نوسان گیر که.........است اطلاعات درست فقط مدیر عامل وقرارگاه.ارادت وافر.

L0RD

Well-Known Member
کاربر فعال
زنگ بزن/ حضوری برو استعلام کن
اون کسی که ازش باید بپرسید اونجا نیست
از بی اطلاعی پرسنل شرکت سواستفاده نکن اطلاعات طبقه بندی شده هستند
دلیل اینکه به پرسنل نمیگن لو دادن اطلاعات به سفته بازان و کانالهای نوسانگیر مانند جان مورفی است
دست از این کارهات بردار

Oghab2018

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
اون کسی که ازش باید بپرسید اونجا نیست
از بی اطلاعی پرسنل شرکت سواستفاده نکن اطلاعات طبقه بندی شده هستند
دلیل اینکه به پرسنل نمیگن لو دادن اطلاعات به سفته بازان و کانالهای نوسانگیر مانند جان مورفی است
دست از این کارهات بردار
عجب!
اطلاعات نماد صدرا را باید از کی پرسید؟!

حتما اطلاعات تاپیک تالار بورس و شما و سایر بزرگان صحیح است!

امور سهام و امور مالی پاسخگوی دقیق به سهامدار هستند و لاغیر

L0RD

Well-Known Member
کاربر فعال
عجب!
اطلاعات نماد صدرا را باید از کی پرسید؟!

حتما اطلاعات تاپیک تالار بورس و شما و سایر بزرگان صحیح است!

امور سهام و امور مالی پاسخگوی دقیق به سهامدار هستند و لاغیر
شش ماهه که کاملا پاسخگویی شون رو مشاهده کردیم
شما با اونا خوش باش...

besharat12

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
]

درود
این مطالبی که بعضی از دوستان از کانال مورفی اینجا کپی میکنند مشخصه که مورفی مطالب این تاپیک اونجا کپی میکند یک عده همان مطالب اینجا کپی میکنند
جای دو نفر عوض نشده فقط منقل چرخوندن
هیچ کس به اندازه بچه های این تاپیک نه خبر بنیادی نه تکنیکالی نه رانتی شرکت بهتر نمیدونه
جان مورفی شاید یکی از همین دوستان است شاید او هم از رگ گردن به ما نزدیک است و دارد به ما می‌خندد
بعضی موقع فکر می‌کنم آی دی بعضی از دوستان افتاده دست یه بچه که مرتب میان اینجا از صف خرید شدن و ..... صحبت می‌کنند تا به عکس العمل اعضای تاپیک بخندند
این صدرا ده بار من را کشته ولی این لعنتی باید به یک جایی که همه منتظر هستند بره

بالا