خصدرا ( صنعتی دریایی ایران )

khodamvakhodam

Well-Known Member
کاربر فعال
عجب بنده باید شما را اثبات کنم؟؟؟؟؟ شما یک بحثی را توتابیک ول کردید حالا بایدما ثابتش کنیم ؟؟؟؟
با سلام و احترام

به نظرم زحمت اثبات ادعای مطلب عقاب توسط جنابعالی مثل ادعای اون فردیست که گفت: اینجا مرکز زمین هست!... باور نمیکنی خودت متر کن!؟

آخرین ویرایش:

اتوسا

Well-Known Member
کاربر فعال
بنیاد همان بنیاد است. ممکن است تصمیم گیری ها عوض شده باشد. باید سهامدار پیگیری کند و حق خود را بگیرد
یک چیزی بگم از تصورم حالا شاید اینجا بازار خنده داغه باعث مفرح شدن دوستان باشه
اون روز گفتم سر جزیره به نظر من چانه زنی و بده بستان هست خوب

من به نظرم میاد شما اینو میدونی بعد یهو گزارش بیاد میخوای پای پیگیریهاتون بذارید یک جور منجی شدن
چون تا حالا رو تابلو که ما ندیدیم کسی رو ببرند احضار کنند تازه یک سری هم جدید یاد گرفتن بازی اینو

حالا ناراحت نشی گفتم تصویر ذهنیست
.

nasser h

Well-Known Member
کاربر فعال
درود
ناصرخان ايا امروز موفق به صحبت كردن با شركت شديد
من چندين بار تماس گرفتم كسي جواب نداد
لطفا اگه تماس گرفته يا اطلاعاتي داريد اطلاع رساني كنيد
چندين نفر از دوستان ميگن روز چهارشنبه با امور سهام تماس گرفتن بهشون گفته شده شركت سوده شده و ديگر برنامه افزايش سرمايه ندارن !!!
ارادت...امیر جان مگر کسی پاسخگوست؟؟؟ عقاب عزیز هم بهمین دلیل ما را دنبال نخود سیاه فرستاده......

وال استریت2

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
جان مورفی اگه نوسانگیر نباشه که من سابقش وندارم نمیتونم قضاوت کنم خیلی با قاطعیت حرف از افزایش بالای 3000درصد وزمانش میزنه اینکه درست یا غلط نمیدونم ولی کانالی با این قاطعیت بگه وپیگیر باشه .......

مدلا1

Well-Known Member
کاربر فعال
با سلام‌و وقت بخیر خدمت دوستان صدرایی،امیدوارم که درگیرحاشیه نشده باشید و همچنان سهامدار صدرا باشید،امیدوارم که امروز دوستان صبور نتیجه صبرشون رو ببینند و خوشحالی نصیبشون بشه انشاءاله،همچنان تک سهم صدرا هستم
درود قربان
کم پیدا
اسباب جشن اماده کن برای جشن انقلاب
یک ماه پیش تشریف بردید تهران برای جشن ولی دوربین اماده کن عکسی برامون بفرستید
جشن شما نزدیک شده

Oghab2018

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
عجب بنده باید شما را اثبات کنم؟؟؟؟؟ شما یک بحثی را توتابیک ول کردید حالا بایدما ثابتش کنیم ؟؟؟؟
بنده مطمئنم آخرین اطلاعات سهم را منتقل کردم. شما مدعی هستید اطلاعات غلط است. شما باید استعلام کنید از شرکت.

Oghab2018

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
ارادت...امیر جان مگر کسی پاسخگوست؟؟؟ عقاب عزیز هم بهمین دلیل ما را دنبال نخود سیاه فرستاده......
وقت بزارید از فضای مجازی خارج شوید و حضورا تشریف ببرید امور سهام و امور مالی آخرین اطلاعات کسب کنید

مدلا1

Well-Known Member
کاربر فعال
]
جان مورفی اگه نوسانگیر نباشه که من سابقش وندارم نمیتونم قضاوت کنم خیلی با قاطعیت حرف از افزایش بالای 3000درصد وزمانش میزنه اینکه درست یا غلط نمیدونم ولی کانالی با این قاطعیت بگه وپیگیر باشه .......
درود
این مطالبی که بعضی از دوستان از کانال مورفی اینجا کپی میکنند مشخصه که مورفی مطالب این تاپیک اونجا کپی میکند یک عده همان مطالب اینجا کپی میکنند
جای دو نفر عوض نشده فقط منقل چرخوندن
هیچ کس به اندازه بچه های این تاپیک نه خبر بنیادی نه تکنیکالی نه رانتی شرکت بهتر نمیدونه

مدلا1

Well-Known Member
کاربر فعال
بنده مطمئنم آخرین اطلاعات سهم را منتقل کردم. شما مدعی هستید اطلاعات غلط است. شما باید استعلام کنید از شرکت.
قبلا هم بهت گفتم اون نفر مسول که جوابت راداد چه کسی بود و در چه روزی؟

technicaler

Well-Known Member
کاربر فعال
با سلام‌و وقت بخیر خدمت دوستان صدرایی،امیدوارم که درگیرحاشیه نشده باشید و همچنان سهامدار صدرا باشید،امیدوارم که امروز دوستان صبور نتیجه صبرشون رو ببینند و خوشحالی نصیبشون بشه انشاءاله،همچنان تک سهم صدرا هستم
عرض ادب
یک خبری هست
خبر امروز نمیاد .
فردا یا پس فردا میاد .
خبری که بهانه اش باید قیمت این سهم بی حال را با قدرت از 1850 عبور بدهد .
من نمی دانم این خبر چیست .
اما می دانم که طبق معمول همیشگی صدرا هیچکس را راضی نخواهد کرد.

این عقابه بیشتر بهش بازیچه میخوره !

این بازی را در نمیاوردند هم امروز قیمت همین بود .

ارادت

Oghab2018

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
یک چیزی بگم از تصورم حالا شاید اینجا بازار خنده داغه باعث مفرح شدن دوستان باشه
اون روز گفتم سر جزیره به نظر من چانه زنی و بده بستان هست خوب

من به نظرم میاد شما اینو میدونی بعد یهو گزارش بیاد میخوای پای پیگیریهاتون بذارید یک جور منجی شدن
چون تا حالا رو تابلو که ما ندیدیم کسی رو ببرند احضار کنند تازه یک سری هم جدید یاد گرفتن بازی اینو

حالا ناراحت نشی گفتم تصویر ذهنیست
.
من چون از خودم و تلاشی که میکنم مطمئن هستم وجدانم راحت است و از هیچ حرف و کنایه ای ناراحت نمیشوم.

Oghab2018

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
عرض ادب
یک خبری هست
خبر امروز نمیاد .
فردا یا پس فردا میاد .

این عقابه بیشتر بهش بازیچه میخوره !

این بازی را هم در نمیاوردند هم امروز قیمت همین بود .
ارادت
جناب تکنبکالر من پستهای شما را میخوانم اما پاسخ نمیدهم چون یا قضاوتت اشتباست. یا منافعت با صحبتهای من سازگار نیست.

Oghab2018

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
ناصرخان این حرفها رو بیخیال دنبال صحت وسقم شایعات باشین لطفا واگه خبر واقعی گیرتون اومد بی خبر نزارید لطفا
احسنت اصلا عقاب دروغگو...

بابا اگر تهرانید تشریف ببرید شرکت یا حتی سهامدار عمده جدیدترین اطلاعات را جویا شوید

Oghab2018

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
قبلا هم بهت گفتم اون نفر مسول که جوابت راداد چه کسی بود و در چه روزی؟
من هم قبلا گفتم یکبار دیگر اطلاعاتت را خودت شخصا بروز کن. از پشت سیستم خارج شو و خضوری برو بپرس و مطالبه کن

گل شبدر

Well-Known Member
کاربر فعال
با سلام خدمت دوستان گرامی...
من الان از سرکارآمدم و امروز معاملات رو دنبال نکردم ...خبری که من دارم افزایش سرمایه بالای 3000درصد هست و قیمت بزودی 3تومان حداقل خواهد شد..احتمال این خبر که درست باشه 10درصد هست...90درصد امکان اشتباه هست..چون من از دربار اطلاع پیدا کردم ولی دربار هم دروغ میگه درحد المپیک...غیر از این نمیشه حکومت کرد !!!!!!!!!!!!!!
مخلص تمام برو بچ صدرایی و زیان دیده دراین سهم منحوس ..ضمنا همین هفته ....درغیر اینصورت من چهارشنبه خارج خواهم شد...
..شنبه ساعت 13.30دقیقه ....22دیماه 97..
:D

بالا