خصدرا ( صنعتی دریایی ایران )

Oghab2018

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
قبلا هم بهت گفتم اون نفر مسول که جوابت راداد چه کسی بود و در چه روزی؟
من هم قبلا گفتم یکبار دیگر اطلاعاتت را خودت شخصا بروز کن. از پشت سیستم خارج شو و خضوری برو بپرس و مطالبه کن

گل شبدر

Well-Known Member
کاربر فعال
با سلام خدمت دوستان گرامی...
من الان از سرکارآمدم و امروز معاملات رو دنبال نکردم ...خبری که من دارم افزایش سرمایه بالای 3000درصد هست و قیمت بزودی 3تومان حداقل خواهد شد..احتمال این خبر که درست باشه 10درصد هست...90درصد امکان اشتباه هست..چون من از دربار اطلاع پیدا کردم ولی دربار هم دروغ میگه درحد المپیک...غیر از این نمیشه حکومت کرد !!!!!!!!!!!!!!
مخلص تمام برو بچ صدرایی و زیان دیده دراین سهم منحوس ..ضمنا همین هفته ....درغیر اینصورت من چهارشنبه خارج خواهم شد...
..شنبه ساعت 13.30دقیقه ....22دیماه 97..
:D

580288

Well-Known Member
کاربر فعال
دستکاری قیمت مشهود هست قیمت بالای 1715 دوباره میاره 1700 عرضه میکنه روند را عمدا خراب میکنه کاری میکنه سهامدار را عصبانی کنه وهز ناراحتی رست به فروش بزنه
خواهش ميكنم فقط دهنتو ببند
فقط دروغ دروغ
هيچ كدام اززصحبت ها ي كه ميكني بوي از صداقت و معرفت نداره
از فوش خواهر مادر نميترسي ناله نفرين سهامدار بترس
گفتي شنبه صف نباشه منفي باشه صدرا بايد انداخت اشغالي
پس دهنتو ببند

technicaler

Well-Known Member
کاربر فعال
من الان از سرکارآمدم و امروز معاملات رو دنبال نکردم ...خبری که من دارم افزایش سرمایه بالای 3000درصد هست و قیمت بزودی 3تومان حداقل خواهد شد..احتمال این خبر که درست باشه 10درصد هست...90درصد امکان اشتباه هست..چون من از دربار اطلاع پیدا کردم ولی دربار هم دروغ میگه درحد المپیک...غیر از این نمیشه حکومت کرد !!!!!!!!!!!!!!
مخلص تمام برو بچ صدرایی و زیان دیده دراین سهم منحوس ..ضمنا همین هفته ....درغیر اینصورت من چهارشنبه خارج خواهم شد...
عرض ادب
من هم اول بهمن دیگه اینجا نیستم .
ارادت

L0RD

Well-Known Member
کاربر فعال
سند جزیره در دستور کار شرکت نیست بارها هم اعلام شده سرقفلی جزیره در ارزیابی دارایی ها لحاظ شده
واسه یک سهامدار زشته هنوز درگیر این چیزها باشه
هنوز فرصت زیاده افزایش سرمایه میاد یعنی حتی اگر یک درصد احتمال لغو افزایش سرمایه بود مطمئن باشید شرکت تا قبل از شروع دی باید تو کدال اعلام میکرد
دست از این شک و تردید بچگانه بردارید

طيب

Well-Known Member
نارنجی سابق
احسنت اصلا عقاب دروغگو...

بابا اگر تهرانید تشریف ببرید شرکت یا حتی سهامدار عمده جدیدترین اطلاعات را جویا شوید

سلام وعرض ادب

عقاب جان باخودت چند چندی؟!!!

اطلاعات جدید گرفتن با مراجعه به شرکت؟!!!!

هر اطلاعات جدیدی باید رو کدال بیاد نه اینکه مدیر و یا مسئولی با مراجعه اطلاعات جدید ارائه کنه .

ارادت

Oghab2018

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
سند جزیره در دستور کار شرکت نیست بارها هم اعلام شده سرقفلی جزیره در ارزیابی دارایی ها لحاظ شده
واسه یک سهامدار زشته هنوز درگیر این چیزها باشه
هنوز فرصت زیاده افزایش سرمایه میاد یعنی حتی اگر یک درصد احتمال لغو افزایش سرمایه بود مطمئن باشید شرکت تا قبل از شروع دی باید تو کدال اعلام میکرد
دست از این شک و تردید بچگانه بردارید
سند میخان. اما دارن تلاش میکنن جزیره را بیارن با سرقفلی.

Oghab2018

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
سلام وعرض ادب

عقاب جان باخودت چند چندی؟!!!

اطلاعات جدید گرفتن با مراجعه به شرکت؟!!!!

هر اطلاعات جدیدی باید رو کدال بیاد نه اینکه مدیر و یا مسئولی با مراجعه اطلاعات جدید ارائه کنه .

ارادت
جناب طیب سلام.
کدال که تعطیل است
لذا تاپیک را رها کنید. تشریف ببرید جویای آخرین اخبار شوید .

Amir.1825

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
ارادت...امیر جان مگر کسی پاسخگوست؟؟؟ عقاب عزیز هم بهمین دلیل ما را دنبال نخود سیاه فرستاده......
درود
اين عدم پاسخگويي يعني هنوز هيچ چيز قطعي نيست ، هنوز ميشه اميدوار بود

طيب

Well-Known Member
نارنجی سابق
جناب طیب سلام.
کدال که تعطیل است
لذا تاپیک را رها کنید. تشریف ببرید جویای آخرین اخبار شوید .

عرض کردم حتی نمیدونی با خود چند چندی !!!!!!

کدال تعطیل است یعنی چی ؟!

فقط باارائه اطلاعات در کدال باید پیش بریم و الا غیر از این وقت تلف کردن است .

ارادت

14318

Well-Known Member
کاربر فعال
دوست خوبمون زنگنه ديگه بايد بورس رو بگذاره كنار شما هم كه اينطوري.....احنتمالا همگي بايد خروج قهرمانانه بزنيم!!!!

Amir.1825

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
احتمالا گذاشتن براي روز ٢٦ دي
فرار بزرگ
اما از كدوم طرف معلوم نيست
توصيه به تك تك عزيزان سهامدار كه دست به ماشه باشند
يا براي تك سهم شدن يا خروج كامل
بخصوص كساني كه ميانگين خريدشون بالاي ١٤٠٠ هست

فقط صدرا

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
بالاخره یسریا باید میخریدند و یکسری باید میفروختند برای همین یه مقدار زمان ملحوظ کردیم البته بعضی از دوستان تقریبا ۲۰ درصد براشون خیلی زیاده، یکسری هم که کلا تو ضرر هستند و گنجشک روزی ،دیدید دوست عزیزی که تخته گاز داشت میرفت با دو تا مثبت خالی کردو کلا به بیراهه زدندو فقط در حال انتشار اخبار کذب هستند ، بازار همینه وظرفیت انسانها متفاوت هست ،طبق شنیده ها امروز قرار است بساط شادی فراهم شود اما به هر دلیل اگر امروز نشد برای فردا آماده باشید، همینطور که چند روز پیش اعلام داشتم که زیر ۱۵۰۰ فروش خنده دار است امروز با قاطعیت عرض میکنم‌ فروشنده های این چند روز بدجور پشیمان میشوند ،مگر اینکه انگشت شمار توانسته باشند مثل استاد تکنیکالر یه چند درصدی جزعی اونم بااسترس نوسان گرفته باشند که اون هم‌به ریسکش نمی ارزید و امیدوارم که همون دوستان امروز خریدشون کامل شده باشه،موفق و پرسود باشید

جوجه نقاش

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
باسلام و عرض ادب
جوجه نقاش هفته سوم دی ماه را از ماه قبل هیجان انگیز خواند....
دلایل این پیش بینی...ارسال گزارشات نه ماهه شرکتها...استارت رشد شاخص کل و هدفگذاری200 هزار واحد....و بطبع عوامل تکنیکی چارت از اندیکاتور گرفته تا غیره
خوب منتظرم ببینم چطوری با چه خبری...استارت زده خواهد شد...
الهی هر چی خیر است بفرست...
ارادت

Amir.1825

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
عرض کردم حتی نمیدونی با خود چند چندی !!!!!!

کدال تعطیل است یعنی چی ؟!

فقط باارائه اطلاعات در کدال باید پیش بریم و الا غیر از این وقت تلف کردن است .

ارادت
طيب خان قربون شكل ماهت
منتظر كدال شدن چه حرفيه ؟؟؟
من دوسال تو بورسم ولي خوب ميدونم منتظر كدال شدن يعني نوشدارو بعد از مرگ سهراب ، چه كدال خوب چه كدال بد

مدلا1

Well-Known Member
کاربر فعال
بالاخره یسریا باید میخریدند و یکسری باید میفروختند برای همین یه مقدار زمان ملحوظ کردیم البته بعضی از دوستان تقریبا ۲۰ درصد براشون خیلی زیاده، یکسری هم که کلا تو ضرر هستند و گنجشک روزی ،دیدید دوست عزیزی که تخته گاز داشت میرفت با دو تا مثبت خالی کردو کلا به بیراهه زدندو فقط در حال انتشار اخبار کذب هستند ، بازار همینه وظرفیت انسانها متفاوت هست ،طبق شنیده ها امروز قرار است بساط شادی فراهم شود اما به هر دلیل اگر امروز نشد برای فردا آماده باشید، همینطور که چند روز پیش اعلام داشتم که زیر ۱۵۰۰ فروش خنده دار است امروز با قاطعیت عرض میکنم‌ فروشنده های این چند روز بدجور پشیمان میشوند ،مگر اینکه انگشت شمار توانسته باشند مثل استاد تکنیکالر یه چند درصدی جزعی اونم بااسترس نوسان گرفته باشند که اون هم‌به ریسکش نمی ارزید و امیدوارم که همون دوستان امروز خریدشون کامل شده باشه،موفق و پرسود باشید
درود
پیشنهاد سرآشپز
به مدیران اعتماد نکنید
عکس یادت نرود
ارادت

روشن

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
احتمالا گذاشتن براي روز ٢٦ دي
فرار بزرگ
اما از كدوم طرف معلوم نيست
توصيه به تك تك عزيزان سهامدار كه دست به ماشه باشند
يا براي تك سهم شدن يا خروج كامل
بخصوص كساني كه ميانگين خريدشون بالاي ١٤٠٠ هست
اگه خبری بخواد بیاد که سهمو چند روز صف خرید یا فروش کنه اصلا فرصت به‌ ما نمیرسه کاری کنیم که دست به ماشه باشیم

بالا