خصدرا ( صنعتی دریایی ایران )

technicaler

Well-Known Member
کاربر فعال
تکنیکالر عزیز
هر قدر به راحتی می توانم فرضیه استقلال قیمت را انکار کنم و هر چقدر می‌توانم گوی بلورین تکنیکال را باور نکنم و آنرا فقط تمایلات ذهنی بدانم اما باید اعتراف کنم ذوق ادبی شما غیر قابل انکار و خلاقیت طنز نگاری شما قابل تحسین، جذاب و تاثیر گذار است.
تنظیم شعر جاودانی حزین لاهیجی برای طیب و سردار دهقان فوق العاده بود.

حزین از خانواده‌ای از علما و زمینداران در گیلان برخاسته بود و تبار او به شیخ زاهد گیلانی می‌رسید. حزین لاهیجی از ترس نادرشاه به هندوستان رفت و تا پایان در هند زندگی کرد. در حدود هفتاد و هشت سالگی در بنارس درگذشت و در همان شهر دفن شد.
ایهام به این معنا است که کلمه ای دارای چندین معنی مختلف (حداقل دو معنی) باشد و همه این معانی هم درست به نظر برسد (مثل خواب شیرین) و حزین توانسته است در بالاترین سطح ادبی آن را ارایه کند.

امشب صدای تیشه از بیستون نیامد
شاید به خواب شیرین، فرهاد رفته باشد

از آه دردناکی سازم خبر دلت را
وقتی که کوه صبرم بر باد رفته باشد

رحم است بر اسیری کز گرد دام زلفت؟
با صد امیدواری ناشاد رفته باشد
سلام و عرض ادب و احترام
من فکر می کردم کدورتی پیش آمده ،
خوشحالم که فقط مسئله تکنیکال بود .

این تکنیکال خیلی چیز عجیبی است . من هرچی بیشتر میخوانم و یاد می گیرم متوجه می شوم که بازار تهران به طرز عجیبی این چیزهایی که من جدید یاد می گیرم راقبلا بلد بوده است .
عکس العملی که بازاردر بزنگاه ها نشان می دهد خیلی جالب تر از حد تصور است.
و گاهی آدم را به شک می اندازد .
من به شما حق می دهم .این چیزهایی که ظاهرش غیر منطقی است چرا باید اینطوری کار کند؟

بهر حال این حوزه (چون حوصله ندارم با دکتر پور نیکدست بحث کنم نمی گویم علم )، حوزه ی قابل ارائه در دانشگاه نیست و تحقیقات بیشتر شخصی و غیر اکادمیک است .و هنوز خیلی جا برای کار دارد . وسط این چیزهای غریبه و نامانوس و غیر منطقی البته ، یک کسانی منطق و مستند و محاسبه برای بخشی از این عملکرد عجیب ارائه دادند که خود این اثباتها جالبتر و عجیب تر از کاربردشان است.
ارادت

technicaler

Well-Known Member
کاربر فعال
سلام.
مگر میشود تاثیر نداشته باشد؟!
اشکال از اینجاست که هر دو گروه بعضا دچار اشتباهاتی میشوند که ارزش سهام را مخدوش می‌کند و دست سرمایه را لرزان :
چه آنوری ها! و امیدواران غلو کننده ای که تارگتهای غیر منطقی میدهند و چه اینوری ها که همه اش آیه یأس میخواهند و انتظار رشد سریع و...
هر دو به وجاهت سهم ضربه زده اند ،هر سهمی بغیر از این سهم بود به صرف شایعات ( و نه اخبار رسمی) دولا و پهنا رشد میکرد ، خودتان نمونه هایش را بهتر میدانید.
البته تدبیر ضعیف مسؤلین صدرا را نمیتوان انکار کرد ولی در کل مشکل سهم در نوع طلبکاری و یا امیدواری غیر معقلانه است و بس .
در پستی هم که ارائه‌ دادم منظورم از رشد سهام نبود مهم این است که اولا افزایش سرمایه اگر مفید باشد به فعالیت خود صدرا کاملا مرتبط است و شرکت نمی‌تواند از این فرصت منطقی و خوب بگذرد.
ثانیا اگر صدرا از روی اجبار از این فرصت گذشت، بدانیم فقط یکی از کارت‌ها باطل شده که بقیه فرصتها میتواند به همراه سودده شدن صدرا اینده خوبی را رقم بزند.
در هر شرکتی شایعه عدد Pe مثلا ۳۰ درصدی کن فیکون میکند اما اینجا انتظارات تا ۵۰۰ درصد و...بالا رفته که خیلی غیر منطقی است.
امان از عجله و امیدواری غیر منطقی.
و
همچنین امان از مسؤلین بی تدبیر.
روزتان خوش.
عرض ادب
ما کردیم شد !:p:p:p

شپلی را ببینید .
سهامش بیشتر از صدرا سود داد .
نه ویترینش به اندازه صدرا قشنگ است و نه داخلش سالم تر از صدرا است.
ارادت

ali1230

Well-Known Member
کاربر فعال
شرلوک داره به همراه تشکر زنش از صفحات قبل میاد عین لودر ......نمیدونم چند صفحه عقبه الاناس برسه :D:D:D:D:D:D
چاکریم شرلوک جان
باسلام

شرلوک جان اصلا پستا را نمیخونه تشکر میزنه اگه میخوند نودوپنج در صد پستارا تشکر نمیزد .;)

کوپر

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
عرض ادب
ما کردیم شد !:p:p:p

شپلی را ببینید .
سهامش بیشتر از صدرا سود داد .
نه ویترینش به اندازه صدرا قشنگ است و نه داخلش سالم تر از صدرا است.
ارادت
جریان عمه و خاله و مادرزنه بابک جون؟;)

Oghab2018

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
ارسال درخواست به قرارگاه خاتم ( سهامدار عمده صدرا)
پیرامون ۲ موضوع:

۱- موافقت با افزایش سرمایه صدرا
۲- تغییر بازارگردان نماد صدرا

دوستان موضوع دیگری مدنظر دارید بفرمایید تا انشالا متن خلاصه ای تنظیم کنیم.

لینک: https://contact.khatam.com/contact.aspx

Screenshot_2019-01-11-16-04-52.jpg

آخرین ویرایش:

alifarahany

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
۱۱ ژانویه، روز جهانی سپاس است. سپاسگزاری از یکسو نشان قدردانی است و از سوی دیگر محبت و توجه‌ای بسیار ساده ولی تاثیرگذار و ارزشمند را بیان می‌کند.
وقتشه الان بهش بگی مرسی که هستی

صبور2

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
پیرامون ۲ موضوع:

مشاهده پیوست 40233
سلام
خوش بحال خودت
کلا پرچم به طرف باد بالا میبری
تا امروز صبح 180 درجه تغییر کردی

صبور2

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
با سلام وعرض ادب دوستان گل صدرایی هدف قیمتی صدرا بالاست افزایش سرمایه وصول حق کلیم ها وسودسازی عالی ورفتن به بازار اصلی در سال اینده و.......قطعیت دارد صبور باشید واز منفی ها عبور کنید ومثبت اندیشه کنید تا سود واقعی را برده ولذت ببرید
سلام دوست عزیز
شما طی چند پست اعلان کرده بودید که تا 15 دیماه به شرکت فرصت میدهید
جسارتا میخواستم بدانم کار خاصی انجام دادید؟ شرکت که کار خاصی انجام نداده

*unique

Well-Known Member
کاربر فعال
پیرامون ۲ موضوع:

مشاهده پیوست 40233
عقاب جان این ژن های درجه اول آنقدر از محل هزینه های بی حساب و کتاب و موج سازیهایی که در صدرا از جیب سهامدار عمده و شرکت کرده اند خورده اند که
اگر عقل داشته باشند باید خوشحال هم بشوند قبل از اینکه گند کارشون در بیاد و حساب پس بدهند ؛ درب دکان را تعطیل کنند و یک مدت بروند مرخصی .

آخرین ویرایش:

صبور2

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه

reza30

Well-Known Member
کاربر فعال
سلام دوست عزیز
شما طی چند پست اعلان کرده بودید که تا 15 دیماه به شرکت فرصت میدهید
جسارتا میخواستم بدانم کار خاصی انجام دادید؟ شرکت که کار خاصی انجام نداده
با سلام وعرض ادب بله دوست عزیز.بنده پیگیری های خودم را به طور مکرر تا حصول نتیجه ادامه می دهم وبه این نتیجه رسیدم که بایستی فرصت داد ولی افزایش سرمایه که مهمترین ان است انجام شده ودارند هم اهنگی هایی مابین حسابرسان وشرکت انجام می شود که بعد از کدال در کمترین زمان کارهایش انجام شود این همه صبوری کرده ایم پس این مدت کوتاه را هم صبوری می کنیم.ارادت.

Raden

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
سلام بر دوستان....عزیزیان من یک سوال دارم که مربوطبه صدرا نیست وببخشید. ..در تلگرام وقتی به کانال جدیدی میخواهم عضو شم قبول نمیشه. ..نمیدونم چطوری درست کنم...دوستان در خصوصی راهنمایی کنند ..یاحق

پیوست ها

KHORRAMDIN

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
پیرامون ۲ موضوع:

مشاهده پیوست 40233
3- واگذاری مدیریت مجموعه به متخصصان با تجربه وشایسته وبازگشت همه نظامی ها وشبه نظامی ها به پادگانها.

بالا