خساپا ( سایپا )

صدرنژاد 2

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
سلام. فردا مهم است (یعنی شنبه). اگر فردا یک شمع بسیار عالی بزند می‌توان امیدوار بود. در حال حاضر علایم کنونی می‌گویند در حالت تصمیم‌گیری/رکود/خنثی/نوسانی هستیم. یعنی تا اطلاع ثانوی می‌خواهد گیج بزند.
=====================
اگر روزی خساپا جان بگیرد و ۱۵۰۰-۱۶۰۰ ریال را بشکند می‌شود آس بازار.
و بالاخره هم این کار را می‌کنند. حالا بگذار یک مقدار گیج بزند و در کما باشد.
بله دقیقا و مشکل خیلی از ما نگاه کوتاه مدت هست و رصد لحظه ای معاملات.دارم معاملات دو سه سال قبلم رو نگاه میکنم روی هر کدوم میموندم الان پولم هشت تا ده برابر شده بود چون جاهای آس خریده بودم ولی به خاطر رصد زیاد گول میخوریم و این ترسی که به جونت میندازن دستت میره روی فروش و این روندی که سایپا داره فولاد هم داشته و خیلی از سهم ها همین بودند و آخرش چی شدن ؟؟
مخصوصا گروه سایپا دارن با دلار ۱۰۰۰ تومنی معامله میشن و فرسنگ ها زیر ارزش براساس دارایی هاشون هستند و خیلی ها چون زیان دارند فکر میکنند ارزش خرید ندارن.تفکر مبتدی
مبتدی یعنی کسی که فسرب ۱۵۰ تومنی زیانده نمیخره و بالای ۱۰۰۰ تومان صف خرید میلیونی هست
یعنی کسی که ۴۵ تومان خاور رو صف فروش رد میکنه و‌کمتر از یه سال سوبله رو رد کرده
اجازه ندید ذهن تون رو منحرف کنند .

بله دقیقا و مشکل خیلی از ما نگاه کوتاه مدت هست و رصد لحظه ای معاملات.دارم معاملات دو سه سال قبلم رو نگاه میکنم روی هر کدوم میموندم الان پولم هشت تا ده برابر شده بود چون جاهای آس خریده بودم ولی به خاطر رصد زیاد گول میخوریم و این ترسی که به جونت میندازن دستت میره روی فروش و این روندی که سایپا داره فولاد هم داشته و خیلی از سهم ها همین بودند و آخرش چی شدن ؟؟
مخصوصا گروه سایپا دارن با دلار ۱۰۰۰ تومنی معامله میشن و فرسنگ ها زیر ارزش براساس دارایی هاشون هستند و خیلی ها چون زیان دارند فکر میکنند ارزش خرید ندارن.تفکر مبتدی
مبتدی یعنی کسی که فسرب ۱۵۰ تومنی زیانده نمیخره و بالای ۱۰۰۰ تومان صف خرید میلیونی هست
یعنی کسی که ۴۵ تومان خاور رو صف فروش رد میکنه و‌کمتر از یه سال سوبله رو رد کرده
اجازه ندید ذهن تون رو منحرف کنند .
دقیقا، به قول یکی از بزرگان بورس که اسمشو یادم رفته میگه: اگه شما سهمی رو در قیمت مناسب خریده باشی تقریبا هیچ وقت نباید بفروشیش!!

mm34

Well-Known Member
کاربر فعال
حقوقی بیشرف تو سهم بیت المال بی صاحبو داری حراج میکنی تخمتم نیست .حرومزاده داری به ماها سهامدار خرد هم ضرر میزنی
دیروز داشتن سهام حقوقی رو میزدن کدهای شخصی،تنها دلیل منفی بودن دیروز سهم از نظر بنده همین بود...انشاا...شنبه روز متفاوتی رو شاهد خواهیم بود...

دوستان فرمایشتون صحیح ولی من منظورم سه تا کندلی هست که شبیه به ستاره عصرگاهی هست...آیا این درسته؟؟
سلام.
همان گونه که گفتم باید صبر کرد.
ببینید اگر آن ۱۵۰۰ ریال که در شکل خودتان نمایان هست شکسته شود این الگو صحیح نیست.
آن الگو کنار می‌رود و الگوی دسته فنجان درست می‌شود که بیا ببین چه می‌کند! و همان‌گونه که گفتم خساپا می‌شود آس بازار. رهبر بازار. آقای بازار...
آن الگو که مد نگر شماست بیشتر زمانی صورت می‌دهد که در انتهای یک رشد درست و حسابی باشیم. آنجاست که باید دنبال بچه سر راهی و مرد آویزان و از این جور چیزها باشیم... ولی زمانی که خساپا هنوز رشدی نکرده و در میانه موج دو یا آغاز موج سه است دیگر این الگویم کجا بود دیگر؟
بیشترین گمان من این است که یک مقدار خساپا را رها می‌کنند اینجا برای خودش بازی‌اش را بکند و چند وقت بعد (مثلا شاید بعد از عید فطر) بیاندازند پشتش و چنان ببرندش بالا که بیا و ببین...

پی‌نوشت:
* اکنون نگاه می‌کنم می‌بینم بیش از یک فنجان می‌تواند باشد. یک فنجان از سال ۹۵ آغاز شده یک فنجان از سال ۹۶ و یک فنجان هم در سال ۹۷.
* خساپا همیشه نشان داده از این پتانسیل‌های انفجاری در خودش دارد.
* پتانسیل بنیادی برای رشد را هم دیگر این بار دارد. با توجه به چند برابر شدن قیمت خودرو. و به خصوص عرضه مستقیم خودرو با قیمت بالا به مردم (نه اینکه پول برود تو جیب دلال‌ها)
* اوضاع سیاسی هم که درست شد به خصوص با توجه به حرف رهبر که گفت قصد جنگ نداریم، دشمن هم ندارد.
همه چیز در کل محیا است که خساپا نقش خودش را بازی کند. قابلیتش هست. به قول فلاسفه علت قابلی درست است و فقط علت فاعلی نیاز دارد که این قابلیت از قوه به فعل تبدیل شود.
البته آن فروشنده آبشاری حقوقی هنوز هست که دوستان می‌گفتند بلوکی زده رفته. ولی من اکنون نگاه کردم دیدم ۴۵۰ میلیون سهم هنوز دارد! به هر روی... اگر بخواهد دوباره عرضه کند و آن خریدارهای قلدری که من دیدم دوباره ظاهر شوند در عرض چند روز سهامش را از دستش در می‌آورند و دوباره بازی ادامه پیدا می‌کند. شاید در عرض سه روز! با سه تا مثبت و سه حجم بالا (مثلا 50 میلیون 100 میلیون و 250 میلیون)
فعلا راهبردی که من پیش گرفته‌ام این است که صبر کنم ببینم چه می‌کنند. ببینم تا کی می‌خواهد گیج بزند.

امیدوارم خیلی زودوامروزیاحداکثرفرداسایپاگروهی روکه علناجلوی رشدش روگرفتن له کنه وهمگام باخودروبره بالا...
حرکت همگام خودرووسایپاهم به ادامه رشدخودشون وهم برای کل گروه وبازارکمک میکنه

شمال

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه

شمال

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
سایپا از ابتدای صبح کاملا کنترل شده معامله میشه کافی است کنترل چی دستش رو از روی سهم برداره تا مسیر خودشو بره
کاملا واضع میباشد که داره کنترل میشه

پس آن شعار بنده بسیار درسته
شاپور لنگ حیا کن گروه خودرو را رها کن

راستی خودرو صف خرید که شما بیان کردید جو الکی ندهید برای صف خرید شدن امروز
هنوز هم میگم جو الکی ندید. خودم خودرو دارم. صفش بریزه منم میفروشم. خودرو امسال بالای 1000 میشه ولی هنوز زوده. تو این گروه فقط خبهمن و زیر مجموعه هاش ارزش سهامداری دارند.

شمال

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
هنوز هم میگم جو الکی ندید. خودم خودرو دارم. صفش بریزه منم میفروشم. خودرو امسال بالای 1000 میشه ولی هنوز زوده. تو این گروه فقط خبهمن و زیر مجموعه هاش ارزش سهامداری دارند.
باز هم میگم فردا صفش سنگین تره خودرو

بالا