خساپا ( سایپا )

شامخ

Very Good Member
کاربر فعال
یه باره دیگه سایپا میاد کف کانال. فردا همون اول وقت صف فروش بچینید تا نتونن بالا بفروشن
 

AMIN00

Very Good Member
کاربر فعال
حالا دیگه نوبت سایپا ست که بازار رو دنبال خودش بکشونه همه جور ظرفیت رو داره
 

محمودیا

Very Good Member
کاربر فعال
#خساپا
سایپا روند صعودی جدید را تازه شروع کرده و منفی های این چند روز اصلاح کوتاه مدت بود
روند صعودی برای رسیدن به اهداف بالاتر ادامه خواهد داشت و 145 اصلی ترین مقاومته
با عبور از آن‌ تا محدوده 200 در گام بعدی میتونه رشد داشته باشه
@smart_investor
 

shahram99

Very Good Member
کاربر فعال
پیش‌بینی تولید ۶۰۰۰ دستگاهی خودرو در ایران‌خودرو و سایپا
شنبه ، ۳۱ فروردین ۱۳۹۸-۱۰:۲۲

سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت: با پرداخت تسهیلات ۴۰۰۰ میلیارد تومانی به قطعه‌سازان و افزایش تزریق قطعه و لوازم یدکی به شرکت‌های خودروساز، پیش‌بینی می‌کنم تولید خودرو در ایران‌خودرو و سایپا به ۶۰۰۰ دستگاه در روز افزایش یابد.
ولی ملکی در گفت‌وگو با ایسنا گفت: نظام بانکی در ماه‌های پایانی سال گذشته زیر نظر ستاد تنظیم بازار ۴۰۰۰ میلیارد تومان تسهیلات به قطعه‌سازان پرداخت کرد که باعث جلب اعتمادِ نسبی قطعه‌سازان برای افزایش تولید قطعه و لوازم یدکی خودرو می‌شود.
نماینده مردم مشکین‌شهر در مجلس افزایش تولید خودروهای پرتیراژ در ایران‌خودرو و سایپا را در کاهش انتظارات تورمی بازار خودرو، گرفتن بهانه از دست دلالان حاشیه‌ساز و مهار نوسانات قیمتی خودرو موثر دانست و افزود: مجموع تولیدات روزانه این دو خودروساز تا پایان سال گذشته به حدود ۴۱۰۰ دستگاه در روز افزایش یافت که افزایش ۳.۵ برابری نسبت به اوایل سال داشت. با تسهیلاتی که اخیرا به قطعه‌سازان پرداخت شد، پیش‌بینی می‌شود طی ماه‌های پیش‌رو تولید روزانه خودرو در ایران‌خودرو و سایپا به ۶۰۰۰ دستگاه در روز برسد که این مسئله موجب افزایش تولید و عرضه بیشتر خودرو به بازار، عمل به تعهدات خودروسازان در پیش‌فروش خودرو و مهار تدریجی نابسامانی‌های قیمتیِ حاشیه بازار می‌شود.
وی ادامه داد: البته با ترخیص ۱۶ هزار کانتینر قطعات و لوازم یدکی خودرو از گمرکات و تزریق آنها به چرخه تولید و ترخیص بیش از ۱۳ هزار خودروی خارجی متوقف شده در گمرکات کشور، می‌توان بهانه‌ها را از دست دلالانِ حاشیه بازار گرفت.
سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس از جمع‌بندی نهایی طرح ساماندهی خودرو در کمیسیون صنایع و معادن و تاثیر آن بر بازار سخن گفت و افزود: طرح مذکور تا ابتدای اردیبهشت در کمیسیون صنایع و معادن نهایی و به هیات رییسه مجلس تحویل می‌شود. با تعیین تکلیف آن می‌توان بازار خودرو را از بلاتکلیفی و نابسامانی خارج و فعالیت در این بازار را قانونمندتر از وضعیت فعلی کرد.
 

محمودیا

Very Good Member
کاربر فعال
ایران خودرو و سایپا و قطعه‌سازان ۸۴۴ میلیون یورو وام می گیرند.

بورس پرس - طبق توافق بانک مرکزی و وزارت صنعت ، مقرر شد ۸۴۴ میلیون یورو تسهیلات ارزی با بازپرداخت ریالی در اختیار خودروسازان و قطعه‌سازان قرار گیرد.

✍:بنظر این بار در گروه خودرو اون رشدی که ۴سال همه منتظرش بودن کم کم بلاخره اتفاق خواهد افتاد.
@zangin_bourse
 

Mr.Optimist

Very Good Member
کاربر فعال
حتی تمام خودرویا مثبت بشن این نکبت مثل مدیر عامل نکبتش همیشه منفیه. خاک بر سر اون وزیر ریقو که اقای سروشو برداشت این ریقو رو سرکار اورد.
 

شمال

Very Good Member
کاربر فعال
04 اردیبهشت 1398

رئيس كميسيون صنايع و معادن مجلس:

توليد در سايپا رونق گرفته استرئيس كميسيون صنايع و معادن مجلس شوراي اسلامي گفت: در ماه‌هاي اخير توليد خودرو در سايپا افزايش يافته و خوشبختانه شاهد رونق‌گرفتن فعاليت‌ها در اين شرکت خودروساز هستيم.

به گزارش سایپانیوز، عزيز اكبريان در بازديد از خطوط توليد شركت سايپا و ديدار با مديرعامل و مديران ارشد اين گروه افزود: برنامه افزايش توليد محصول در گروه خودروسازي سايپا طراحي شده كه با دستيابي به اهداف آن، زمينه رشد عرضه خودرو به بازار و پاسخ‌گويي به تعهدات قبلي و نيازهاي موجود نيز فراهم خواهد شد.
وي ادامه داد: مجلس شوراي اسلامي در حال تدوين گزارشي از فعاليت‌هاي خودروسازان به‌ويژه سايپا جهت ارائه به رئيس‌جمهور و رئيس مجلس است تا با ارائه راهكارهاي جديد، شعار رونق توليد در سال جاري محقق شود.
نماينده مردم كرج در مجلس شوراي اسلامي گفت: نشست‌هاي مختلفي با وزراي اقتصادي و معاونان رئيس‌جمهور جهت بهبود فعاليت در صنعت خودرو برگزار شده و ضرورت حمايت و تدوين قوانين جديد براي رشد توليد در اين صنعت مورد تأكيد قرار گرفته است.
به گفته اكبريان صنعت خودرو نيازمند همكاري همه‌جانبه دولت، مجلس و بانك مركزي است تا تسهيلات ارزان‌قيمت باهدف حمايت از توليد در اختيار اين صنعت قرار گيرد.
رئيس كميسيون صنايع و معادن مجلس ادامه داد: صنعت خودرو از اهميت زيادي در رشد اقتصادي كشور برخوردار است و همه بايد براي كمك به ادامه حركت توليد داخل عليرغم فشارها و محدوديت‌هاي موجود تلاش كنند.
 

Amiran 5454

Very Good Member
کاربر فعال
عضو تازه
حدود ۲۰ هزار تا تو فروردینی که نصف بیشترش تعطیل بوده ساخته! فکر کنم براحتی اردیبهشت راحت ۳۰ هزار تا فقط خود سایپا بسازه
 

Amiran 5454

Very Good Member
کاربر فعال
عضو تازه
فوری

خبر خوش وزیر اقتصاد


معافیت مالیاتی افزایش سرمایه از تجدیدارزیابی دارایی ها به سازمان امور مالیاتی ابلاغ شد همه شرکت ها شامل میشوند و تا هفته اینده توسط سازمان امور مالیاتی ابلاغ خواهد شد

[FONT=Droid Arabic Naskh, Lucida Grande, Tahoma, Trebuchet MS, Verdana, Arial, sans-serif]سایت بورکس[/FONT]
 

Amiran 5454

Very Good Member
کاربر فعال
عضو تازه
علت صف خرید ناگهانی زامیاد از منفی ۳ تا صف ۱۴۰ میلیونی تو چند دقیقه!!!!
 

Ichiot

Very Good Member
کاربر فعال
111111.jpg

بنیادی=>توجه بفرمایید قیمت لحاظ شده درتصویر راست مربوط به قیمت پراید در آخرین گزارشات سال 97 هست که حدوداٌ 19 میلیون تومان در نظر گرفته است،حالا در سمت چپ در تاریخ 28 فروردین 98 در کارخانه حدود 37 میلیون ودر بازار 50 میلیون تومان معامله میشه=>پس در گزارشهای کدال خودروییها اعم از خساپا و اذناب باید قیمتهای جدید قرار گیرد=>پس تفاوت قیمت 100%-200% روی گزارشات 98 باید موثر باشد؛خساپای 120 تومنی حراج سهامهای با دلار 3400تومنی است،از این حراج استفاده کنید صدبار گفتم5/2/98 ICHIOT
 

Amiran 5454

Very Good Member
کاربر فعال
عضو تازه
استپ وی شد ۲۰۰ میلیون تومان! ارزش مارکت وساپا که صاحب نصف کل سایپاست ۱۰۰۰ میلیارد تومان برابر با ۵۰۰۰ دستگاه استپ وی!!!!!!!!
 

Amiran 5454

Very Good Member
کاربر فعال
عضو تازه
ارزش مارکت بازار سایپا ۱۵ هزار تا استپ وی!!!! بازار احم ق ها شده این بازار!!!!
خودروسازی که سال ۹۶ حدود ۶۰۰ هزار دستگاه تولید کرده
 

هميشه گمراه

Very Good Member
کاربر فعال
شایعه فروش

........................................................................................................................

شرکت صنایع رنگ و رزین طیف سایپا
شرکت صنایع رنگ و رزین طیف سایپا در سال 1346 تحت لیسانس دیروپ دانمارک و به نام شرکت دیروپ ایران تاسیس گردید و با نیم قرن تجربه در امر تولید انواع رنگ ها و پوشش های خودرویی، صنعتی، ساختمانی و دریایی با برخورداری از تکنولوژی و فرمولاسیون روز دنیا به عنوان یکی از زیرمجموعه های گروه خودروسازی سایپا فعالیت می نماید.


راست یا دروغ بر عهده ما نیست تحقیق و تفحص با کاربران محترم

ای / جونممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممم
 

farzadheidari

Very Good Member
کاربر فعال
ارزش بورسی خساپا 5هزار میلیارد تومان!
واقعا خنده داره

مفت ترین سهم بورس فعلا سایپاست
 
بالا