خساپا ( سایپا )

شامخ

Well-Known Member
کاربر فعال
سایپا تا موقعی که نتونه اون مقاومت قرمز رنگ اول رو بشکنه( حدود125) روند معاملاتش همینه. اینکه میبینید در اول وقتی یه عده رو 125 حمایت مییچینن و بعد نمیزارن سهم از پایین شروع کنه و رو مثبت میخرن بعد زیر سهمو شل میکنن آماتور نیستن اینا میخوان هر روز سهم اول وقت مثبت بعد منفی بشه و کندل منفی بزنه تا روزای بعد هم بتونن بخرن. در منطقه بیضی حدود 10-15 کندل مونده . مگه اینکه سهم با حجم بالا مقاومتو بشکنه.

http://uupload.ir/files/bkqn_at.png
 

بابک وطن پرست

Member
کاربر فعال
عضو تازه
بوی تعفن از عملکرد خودرویی ها وحشتناک بلند شده:mad:بر پدر و مادر خیانت کاران به سهامداران خودرویی تف و لعنت که واقعا این افراد از مفسدین هم فاسد ترند؟/اکثر سهام های بازار رشد صد درصدی کردند ولی حقوقی های انها میلیونی در اصلاح حمایت میکنند ولی خودرویی 80 تومانی را بی شرف های حقوقی فروشنده اند
 

شامخ

Well-Known Member
کاربر فعال
یه باره دیگه سایپا میاد کف کانال. فردا همون اول وقت صف فروش بچینید تا نتونن بالا بفروشن
 
#خساپا
سایپا روند صعودی جدید را تازه شروع کرده و منفی های این چند روز اصلاح کوتاه مدت بود
روند صعودی برای رسیدن به اهداف بالاتر ادامه خواهد داشت و 145 اصلی ترین مقاومته
با عبور از آن‌ تا محدوده 200 در گام بعدی میتونه رشد داشته باشه
@smart_investor
 

shahram99

Well-Known Member
کاربر فعال
پیش‌بینی تولید ۶۰۰۰ دستگاهی خودرو در ایران‌خودرو و سایپا
شنبه ، ۳۱ فروردین ۱۳۹۸-۱۰:۲۲

سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت: با پرداخت تسهیلات ۴۰۰۰ میلیارد تومانی به قطعه‌سازان و افزایش تزریق قطعه و لوازم یدکی به شرکت‌های خودروساز، پیش‌بینی می‌کنم تولید خودرو در ایران‌خودرو و سایپا به ۶۰۰۰ دستگاه در روز افزایش یابد.
ولی ملکی در گفت‌وگو با ایسنا گفت: نظام بانکی در ماه‌های پایانی سال گذشته زیر نظر ستاد تنظیم بازار ۴۰۰۰ میلیارد تومان تسهیلات به قطعه‌سازان پرداخت کرد که باعث جلب اعتمادِ نسبی قطعه‌سازان برای افزایش تولید قطعه و لوازم یدکی خودرو می‌شود.
نماینده مردم مشکین‌شهر در مجلس افزایش تولید خودروهای پرتیراژ در ایران‌خودرو و سایپا را در کاهش انتظارات تورمی بازار خودرو، گرفتن بهانه از دست دلالان حاشیه‌ساز و مهار نوسانات قیمتی خودرو موثر دانست و افزود: مجموع تولیدات روزانه این دو خودروساز تا پایان سال گذشته به حدود ۴۱۰۰ دستگاه در روز افزایش یافت که افزایش ۳.۵ برابری نسبت به اوایل سال داشت. با تسهیلاتی که اخیرا به قطعه‌سازان پرداخت شد، پیش‌بینی می‌شود طی ماه‌های پیش‌رو تولید روزانه خودرو در ایران‌خودرو و سایپا به ۶۰۰۰ دستگاه در روز برسد که این مسئله موجب افزایش تولید و عرضه بیشتر خودرو به بازار، عمل به تعهدات خودروسازان در پیش‌فروش خودرو و مهار تدریجی نابسامانی‌های قیمتیِ حاشیه بازار می‌شود.
وی ادامه داد: البته با ترخیص ۱۶ هزار کانتینر قطعات و لوازم یدکی خودرو از گمرکات و تزریق آنها به چرخه تولید و ترخیص بیش از ۱۳ هزار خودروی خارجی متوقف شده در گمرکات کشور، می‌توان بهانه‌ها را از دست دلالانِ حاشیه بازار گرفت.
سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس از جمع‌بندی نهایی طرح ساماندهی خودرو در کمیسیون صنایع و معادن و تاثیر آن بر بازار سخن گفت و افزود: طرح مذکور تا ابتدای اردیبهشت در کمیسیون صنایع و معادن نهایی و به هیات رییسه مجلس تحویل می‌شود. با تعیین تکلیف آن می‌توان بازار خودرو را از بلاتکلیفی و نابسامانی خارج و فعالیت در این بازار را قانونمندتر از وضعیت فعلی کرد.
 
ایران خودرو و سایپا و قطعه‌سازان ۸۴۴ میلیون یورو وام می گیرند.

بورس پرس - طبق توافق بانک مرکزی و وزارت صنعت ، مقرر شد ۸۴۴ میلیون یورو تسهیلات ارزی با بازپرداخت ریالی در اختیار خودروسازان و قطعه‌سازان قرار گیرد.

✍:بنظر این بار در گروه خودرو اون رشدی که ۴سال همه منتظرش بودن کم کم بلاخره اتفاق خواهد افتاد.
@zangin_bourse
 
بالا