خساپا ( سایپا )

iran land

Well-Known Member
کاربر فعال
اولا قیمتش کمتر از سایپاست
دوما خکاوه که همون میزان زیان داره قیمتش بالاتره
سوما الان اقبال بازار روی گروه بانکه بخاطر خبر تسعیر و تجدید و ...
چهارما احتمالا انتظار نداری که خودرو ۲۵۰ تومن توی نه ماهه زیان بسازه و بعدش صف خرید بشه؟!
دوست عزیز بانک دی کجا قیمتش کمتر از سایپا هست!!!
زیان خکاوه به اندازه بانک دی هست!!!
اتفاقاً ایران خودرو بخاطر همین زیانش میخواد افزایش سرمایه سنگین از تجدید ارزیابی بده انتظار نداری که با سود بیاد افزایش سرمایه بده؟! شما تماشا کن و ببین ایران خودرو بخاطر همین تجدید ارزیابی به چه قیمتی میرسه....

lovelykid

Well-Known Member
کاربر فعال
اتفاقاً ایران خودرو بخاطر همین زیانش میخواد افزایش سرمایه سنگین از تجدید ارزیابی بده انتظار نداری که با سود بیاد افزایش سرمایه بده؟! شما تماشا کن و ببین ایران خودرو بخاطر همین تجدید ارزیابی به چه قیمتی میرسه....
تازگی سایپا یه کم رفته پایین و دی یک کم اومده بالا و هر دو محدوده ۱۳۰ تا ۱۴۰ هستند. خکاوه هم به ازای هر سهم ۶۰۰ تومن حدودا زیان انباشته داره! خودرو هم این چند روز واسه همین خبر رشد کرده دیگه

lovelykid

Well-Known Member
کاربر فعال
تازگی سایپا یه کم رفته پایین و دی یک کم اومده بالا و هر دو محدوده ۱۳۰ تا ۱۴۰ هستند. خکاوه هم به ازای هر سهم ۶۰۰ تومن حدودا زیان انباشته داره! خودرو هم این چند روز واسه همین خبر رشد کرده دیگه

شهروز..

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
خیلی برام جالبه تا چند هفته پیش دشمن خونی این گروه بودی الان شدی حامی!!!
نه عزیزم من دشمن خونی هیچ گروهی نبوده و نیستم و فقط با روند بازار ترید میکنم.. اونموقعی که شما میگی من دشمن خونی خودرویی بودم علتش این بود که با رشد دلاریها بیشتر موافق بودم و افزایش سوداوری خودرو سازها را اونهم بدلیل گرفتن افزایش نرخ توهمی بیش نمیدانستم که البته آنگونه که تصور میکردم هم شد یعنی دلاریها برام بازدهی شگفت انگیزی به ارمغان آوردن و گروه خودرو در یک بازه قیمتی و بدون افزایش سود و تعدیل بودجه که خیلی ها روی اون مانور میدادن همچنان در حال در جا زدن است...اما الان با خروج خیلی از سهامداران از دلاریها که در دو سه ماه قبل کلید خورد کاملا مشخصه که پولهای هوشمندی به سمت گروه خودرو اومده... فارغ از اینکه افزایش نرخ با هر درصدی میتونه هزینه ها را جبران کنه یا خیر...
پی نوشت... من با هیچ سهم و گروهی ازدواج نمیکنم و با تغییر نگاه بازار به گروه های مختلف ورود و خروج میکنم.
از گروه خودرو..خکاوه...و خریخت را در سبد دارم.

HAMSAFAR

Well-Known Member
کاربر فعال
قیمت خودرو آزاد شد/ احیای سیاست دهه ۷۰

براساس اعلام رئیس سازمان حمایت مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان قرار بر این است که قیمت خودروهای پر تقاضا از ابتدای بهمن امسال مطابق با فرمول «حاشیه بازار» تعیین شود.
خودروسازان مجازند برای تعهدات خود تا پایان دی امسال، ۳۰ درصد به قیمت محصولاتشان اضافه کنند
خودروهایی که موعد تحویل آنها تا ۳۱ مرداد سال جاری بوده و خودروسازان نتوانسته‌اند به تعهد خود عمل کنند، با همان قیمت‌های قبلی واگذار خواهند شد.
@BourseNews

hoor

Well-Known Member
کاربر فعال
سفارش کرده بودم برای آرامش خاطر هر روز یک صلوات نصار روح حاکمان مطلق بورس بفرمایید.

شهروز..

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
  • 1تعلیق نماد معاملاتی (خودرو1)به اطلاع فعالین محترم بازار می رساند؛ طبق اطلاعیه منتشره در تارنمای کدال به نشانی codal.ir جهت بررسی وضعیت اطلاعاتی ناشر، نماد معاملاتی شرکت ایران‌ خودرو (خودرو1) حداکثر تا تاریخ 1397/11/03 تعلیق شد. مدیریت عملیات بازار شرکت بورس اوراق بهادار تهران
  • 1توقف نماد (خساپا1) به علت افشای اطلاعات با اهمیت گروه الفبه اطلاع میرساند نماد معاملاتی شرکت سایپا (خساپا1) با توجه به افشای اطلاعات با اهمیت گروه الف، متوقف گردید. نماد مذکور روز معاملاتی بعد بصورت حراج ناپیوسته و بدون محدودیت دامنه نوسان قیمت بازگشایی خواهد شد. مدیریت عملیات بازار شرکت بورس اوراق بهادار تهران

شهروز..

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
محمود خاوری در کانادا به قتل رسید؟
۲۲ دی ۱۳۹۷ - ۰۹:۳۹

امروز در برخی کانال های تلگرامی خبری منتشر شد مبنی بر این که خاوری در کانادا به قتل رسیده است که پیش از این نیز در کانال های چنین مطلبی منتشر و شایعه بودن آن مشخص شده بود.

سرویس اجتماعی فردا: امروز در برخی کانال‌های تلگرامی خبری منتشر شد مبنی بر این که خاوری در کانادا به قتل رسیده است که پیش از این نیز در کانال‌های چنین مطلبی منتشر و شایعه بودن آن مشخص شده بود.
این شایعه به شرح ذیل است:
محمود رضا خاوری متهم اختلاس سه هزار میلیاردی شامگاه دیروز توسط افراد ناشناس بقتل رسید؟!
محمود رضا خاوری متولد ۱۳۳۱صادره از خرم آباد و دارای تبعیت دوگانه ایران و کانادا است. وی تحصیلات دانشگاهی خود را در دانشگاه تهران تا مقطع لیسانس در رشته حقوق و تا مقطع فوق لیسانس حقوق در دانشگاه شهید بهشتی به پایان رساند.
پلیس کانادا اعلام کرد جسد وی را شامگاه دیروز حوالی منزل شخصی وی در سان کرست از منطقه بردیل پت شناسایی نموده. این درحالیست که پلیس ایالتی کانادا ضمن شدیدترین تدابیر امنیتی از ورود خبرنگاران برای تهیه گزارش ممانعت بعمل آورده و هرگونه توضیحات دیگری درمورد چگونگی حادثه قتل اعلام ننموده است.

ehsan 33

Well-Known Member
کاربر فعال
با سلام
امیدوارم سیر صعودی خوبی شکل بگیره
البته بازی زیادی هست فعلا اما بزودی سقف قبلی در نمادهای وساپا ورنا زده خواهد شد
سایپا 200 تومانی بزودی
ورنا وساپا 150 بزودی

بانک دی به ازای هر سهم 1000 تومان زیان داره هر روز هم داره زیان رو زیان قبل میزاره قیمتش به 150 رسیده اونوقت وساپا ورنا 90 تومان خنده داره واقعا
سلامت و پر سود باشید

بالا