خرید عرضه اولیه

نگار52

New Member
عضو تازه
آیا می توان برای خرید عرصه اولیه از سقف قیمتی که اعلام شده بالاتر خرید؟

guguli

New Member
عضو تازه
سلام. قیمت عرضه اولیه مثلا دو هزار تومان الی سه هزار تومان زیاد نیست؟ من چون تازه وارد هستم نمیدانم این سهام مگر چه رشدی خواهد داشت که بالای این قیمت قابلیت فروش داشته باشد؟ به نظر من احتمال اینکه در کوتاه مدت پایین بیاید یا در میان مدت در همین رنج قیمت حفظ شود بیشتر است.مگر اینکه شرکت بزرگی باشد. میخوام بدونم شما چه فکر میکنید؟

guguli

New Member
عضو تازه
من کارگزاری بصورت خودکار برام عرضه اولیه خرید اما الان بیشتر پولم بلاک شده. معامله انجام شده ولی پولم بلاکه هنوز. چرا؟ باید پیگیری کنم یا خودشون درستش میکنن؟؟ بدهیی هم ندارم..

Aral8

New Member
عضو تازه
سلام. قیمت عرضه اولیه مثلا دو هزار تومان الی سه هزار تومان زیاد نیست؟ من چون تازه وارد هستم نمیدانم این سهام مگر چه رشدی خواهد داشت که بالای این قیمت قابلیت فروش داشته باشد؟ به نظر من احتمال اینکه در کوتاه مدت پایین بیاید یا در میان مدت در همین رنج قیمت حفظ شود بیشتر است.مگر اینکه شرکت بزرگی باشد. میخوام بدونم شما چه فکر میکنید؟
سلام
من هم یه همچین سوالی داشتم
عرضه اولیه دتوزیع 21 همین ماهه بعد رنج قیمتی رو مابین22500الی23000زده
میخواستم بدونم خرید این سهم برا ی تازه وارد خوبه ی بده؟
ممنون میشم دوستان زودتر جواب بدن

compi

Active Member
کاربر فعال
عضو تازه
سلام
من هم یه همچین سوالی داشتم
عرضه اولیه دتوزیع 21 همین ماهه بعد رنج قیمتی رو مابین22500الی23000زده
میخواستم بدونم خرید این سهم برا ی تازه وارد خوبه ی بده؟
ممنون میشم دوستان زودتر جواب بدن
سلام و عرض ادب بنده هم ادعایی ندارم ولی به نظر بنده برای شما که تازه وارد هستین بهترین کار ابتدا خرید عرضه اولیه هست چون سودش تضمین شده هست و چون معمولا در روزهای ابتدایی هر روز 5 درصد مثبت میخوره تو این بازار پر نوسان سودش تضمین شده تر و کم ریسک تر از بقیه سهام ها هست

compi

Active Member
کاربر فعال
عضو تازه
من کارگزاری بصورت خودکار برام عرضه اولیه خرید اما الان بیشتر پولم بلاک شده. معامله انجام شده ولی پولم بلاکه هنوز. چرا؟ باید پیگیری کنم یا خودشون درستش میکنن؟؟ بدهیی هم ندارم..
بدلیل اینکه عرضه سهام بعد از ساعت 12:30 شروع میشه پول شما به اندازه ای که سرمایه گذاری برای خرید سهم عرضه اولیه کردید تا بعد از ظهر بلوکه میشه و بعد از پایان وقت عرضه به حساب قابل دسترس شما بر میگرده موفق باشید

بالا