خرید حق تقدم ح و فروش آن با قیمت آزاد

peymansoft

Member
عضو تازه
شرکتی با نماد پخش این تابلوش هست

2.jpg

میاد حق تقدمش رو با نماد پخشح به فروش می رسونه طبق تصویر زیر :

1.jpg

سوال اول :
بنده اصلا تا به حال سهام با نماد پخش رو نداشتم که بهم حق تقدم تعلق بگیره . اگر بیام سهام نماد پخشح رو از اینجا بگیرم . باید 100 تومان به ازای هر سهم خریداری شده هم به حساب شرکت بریزم ؟ تا بعدا برای من تبدیل به سهم بشه ؟

سوال دوم :
فروشنده هایی که در نماد پخشح هستند همین هایی هستند که در زمان حق تقدم نماد حپخش در پرتفویشون اتوماتیک ایجاد شده و وقتی ما سهامشون رو می خریم پول فروش این سهام براشون آزاد میشه درسته ؟

آخرین ویرایش:

Y_ch

Member
عضو تازه

مشاهده پیوست 70558

مشاهده پیوست 70559

سوال اول :
بنده اصلا تا به حال سهام با نماد پخش رو نداشتم که بهم حق تقدم تعلق بگیره . اگر بیام سهام نماد پخشح رو از اینجا بگیرم . باید 100 تومان به ازای هر سهم خریداری شده هم به حساب شرکت بریزم ؟ تا بعدا برای من تبدیل به سهم بشه ؟

سوال دوم :
فروشنده هایی که در نماد پخشح هستند همین هایی هستند که در زمان حق تقدم نماد حپخش در پرتفویشون اتوماتیک ایجاد شده و وقتی ما سهامشون رو می خریم پول فروش این سهام براشون آزاد میشه درسته ؟

روشهای سرمایه گذاری

Good Member
کاربر فعال

مشاهده پیوست 70558

مشاهده پیوست 70559

سوال اول :

سوال دوم :
سوال اول. درسته.

سوال دوم: درسته.

بالا