خرید حق تقدم ح و فروش آن با قیمت آزاد

peymansoft

Member
عضو تازه
شرکتی با نماد پخش این تابلوش هست

2.jpg

میاد حق تقدمش رو با نماد پخشح به فروش می رسونه طبق تصویر زیر :

1.jpg

سوال اول :
بنده اصلا تا به حال سهام با نماد پخش رو نداشتم که بهم حق تقدم تعلق بگیره . اگر بیام سهام نماد پخشح رو از اینجا بگیرم . باید 100 تومان به ازای هر سهم خریداری شده هم به حساب شرکت بریزم ؟ تا بعدا برای من تبدیل به سهم بشه ؟

سوال دوم :
فروشنده هایی که در نماد پخشح هستند همین هایی هستند که در زمان حق تقدم نماد حپخش در پرتفویشون اتوماتیک ایجاد شده و وقتی ما سهامشون رو می خریم پول فروش این سهام براشون آزاد میشه درسته ؟
 
آخرین ویرایش:

charming

Member
کاربر فعال
عضو تازه
با توجه به این که قیمت خودروهایی با رنگ فابریک گران تر از خودروهای دارای رنگ میباشد، پس تشخیص رنگ شدگی خودرو مساله ی بسیار مهمی استیکی از راه های بررسی خطوط رنگ در خودر، استفاده از قلم مغناطیسی است. این قلم ها، بر اساس خاصیت جذب آهن ربا کار میکنند. دارای یک بدنه ی پلاستیکی و یک آهن ربا در داخلش می باشد، به این صورت که با برداشتن درپوش پلاستیکی روی آن و تماس با بدنه ی خودرو قسمت آهن ربایی از تستر جدا شده و به بدنه می چسبد، روی قلم اعدادی درج شده است .که اگر رنگ شدگی داشته باشد میزان مقاومتش کمتر شده و عدد کمتری هم نشان می دهد. اما اگر رنگ نشده باشد، تستر به سختی جدا میشود و عدد بالاتری را نشان میدهدتشخیص رنگ خودرو با آهن ربا یکی از راه های کارشناسی رنگ خودروهای کار کرده تشخیص رنگ به وسیله ی آهن ربا است.تشخیص رنگ خودرو کافیست شما یک آهن ربای ضعیف و نه خیلی قوی را بردارید، و روی قسمت هایی از خودرو که مطمئن هستید رنگ فابریک دارد امتحان کنید. از آنجا که رنگ فابریک ضخامت کمتری دارد، بدیهی است که آهن ربا به بدنه ی خودرو می چسبد.حالا، قسمت هایی که فکر میکنید ممکن است رنگ شدگی داشته باشد، را با همان آهن ربا تست کنید. به دلیل ضخامت بیشتر رنگ، آهن ربا به بدنه نمیچسبد و یا به سختی میچسبد.و شما متوجه میشوید که حدس شما درست بود و این قسمت از بدنه ی خودرو رنگ شدگی دارد.البته فراموش نکنید که این روش تنها در خودروهایی با بدنه ی فولادی نتیجه می دهد و برای خودروهایی که بدنه ی آلومینیومی دارند، مناسب نیست.
سایر خدمات مرکز تشخیص رنگ خودرو :
کارشناس رنگ خودرو در محل


کارشناس رنگ خودرو

تعویض قطعات خودرو
 
آخرین ویرایش:
بالا