خريد و فروشهاي من !!!

شروع موضوع توسط كاوه ‏29 جولای 2004 در انجمن تالار گفتمان بورس

1. كاوه

كاوه New Member عضو تازه

تصمیم دارم در این تاپیک خرید و فروشهای شخصی خودم رو ثبت کنم سعی می کنم از نمادها استفاده نکنم تا بعضی از دوستان دچار مشکل نشوند

سرمایه گذاری ساختمان رو در 1050 خریدم با توجه به اینکه تبدیل به یک سهم استراتژیک برای شرکتها شده و معاملات سنگینی هم در چند روز گذشته روی آن انجام شده فکر می کنم تا 1400 رشد کنه هر چند P/E بالایی دارد و به نظر هیچکس عاقلانه نیست اما بزرگان یه چیزایی می دونن که ما نمیدونیم اونیکه 1400 ساختمان می خره مخش عیب نداره خواهشا گیر ندید چون همیشه استثنا وجود داره

سرمایه گذاری ملی رو رد کردم با توجه به اختلافی که با سرمایه گذاری بانک ملی و بهمن پیدا کرده و حتی در مورد دادگاهی شدن قضیه چیزایی شنیدم ترجیح دادم فعلا از این سهم خارج بشم خاک خورده های بازار هم همین توصیه رو بهم کردن "سهمی که یه خبر بد دربارش هست فعلا بیخیال شو" وقتی دعواها تموم شد شاید دربارش فکر کنم ولی فعلا مثل یه کشتی سرگردان میمونه اگه قصد فروش دارید تا صف نشده دست به کار بشید

صندوق بازنشستگی رو هم رد کردم هر چند خبر از رشد زود هنگام ان میرسد اما من فکر می کنم زیاد هم زود هنگام نباشد یکی از موارد هم P/E بالای ان می باشد

تا بعد

2. كاوه

كاوه New Member عضو تازه

اينم بقيه اش!

ایران خودرو دیزل رو هم رد کردم چون اصولا با خودرو جماعت میونه خوبی ندارم البته با این صفی که شده شاید 400 رو بزنه

ایران خودرو رو هم رد کردم این سهم تا میاد جون بگیره ملت میرن میفروشن یکی از بدبختی هاش اینه که تعداد سهامدارنش خیلی زیاده

و اما ملی سرب و روی رو رد کردم فکر می کنم سقف قیمتش همین باشه چون P/E بالایی داره من پایین خریده بودم خیلی سهم با حالی بود

غدیر هم چند روز پیش خریدم اصلا انتظارش رو نداشتم به این زودیها اینجور رشد کنه و این تازه شروعشه
    تا بعد

3. كاوه

كاوه New Member عضو تازه

خواهش

خواهشم اينه كه بقيه دوستان هم نظر بدن و خريد و فروشهاي خودشون رو بگن

چند روز پیش بالاخره از شر سامان گستر خلاص شدم تا حالا هیچ سهمی اینقدر به من ضرر نزده بود روزی که خریدم خیلی بهش امید داشتم که مثل سرمایه گذاری ساختمان بشه اما آن کجا و این کجاغیر از قابلیت یک سهم پشتیبانی از ان هم مهمه

تصمیم دارم یه مدتی توسعه صنایع بهشهر ( همیشه با سرمایه گذاری صنایع بهشهر اشتباه می شود) رو نگه دارم خبرای خوبی ازش شنیدم این یکی دو روزه هم خوب بوده 1200 سود نقدی داده بعدش هم دو تا 5 درصدی رفته تا ببینیم فردا چی پیش میاد به هر حال سهم کم ریسکی هست

این بانک ملی کم کم داره حوصله منو سر میبره نمیدونم کی میخواد گوسالش گاو بشه همه قبل مجمع خریدن به امید افزایش سرمایه حالا داره اینجوری ملت رو می پیچونه فعلا صبر می کنم اما اگه بالا بره آدمای عجول زیادن که زود میرن ردش می کنن "دلا میگم صبوری کن، صبوری"