خراسان ( شركت پتروشيمي خراسان )

saied.h

Very Good Member
کاربر فعال
کسی سود خراسان رو گرفته؟ امروز رفتم میگه زمانش تموم شده
مسخره بازی بورس ما ادامه داره همیشه

nima3

Very Good Member
کاربر فعال
ما از همون ٢٠تير گرفتيم.
فوق العادهراحت ومحترمانه از بانك رفاه
زمانش تموم شده يعني چه؟؟

مصدق مظلوم

Very Good Member
کاربر فعال
درود
پارسال سه ماهه 370 ریال سود ساخته
به نظر دوستان سه ماهه امسال چند خواهد ساخت
به نظر بنده حدود 100 می سازد
با وجود این تحریم ها سه ماهه در فروش اوره صادراتی کولاک کرده
سهم را ندارم ولی حسابی خشکاندن اش :D
درود
زدیم توی خال;)
107 تومان ساخت وصف
189 درصد رشد نسبت به پارسال

amir2013

Very Good Member
کاربر فعال
قضیه از چه قراره خراسان نرخ گاز رو 1200 زده ولی کرماشا و شپدیس نصف این نرخ زده شده در صورتهای مالی ؟
الان خراسان با نرخ گاز اونها گزارش میداد 18 تومان بیشتر سود محقق میکرد و به 125 تومان میرسید !

ghasem.b

Good Member
کاربر فعال
‍ ‍ #خراسان
(گزارش اصلاحی)
پتروشیمی خراسان در دوره ۳ ماهه منتهی به ۹۸/۰۳/۳۱(حسابرسی نشده) به ازای هر سهم ۱,۱۷۷ ریال سود محقق کرده است که نسبت به گزارش قبل ۱۰٪ رشد داشته که عمدتا بخاطر کاهش بهای تمام شده فروش در گزارش فوق میباشد.

این شرکت براساس عملکرد ۳ ماهه برای سال مالی منتهی به ۱۳۹۸/۱۲/۲۹ مبلغ ۲,۱۰۶ میلیارد ریال سود خالص محقق کرده است.

▪دلایل اصلاح:احتراما دليل اصلاح صورت هاي مالي، در نظر گرفتن آثار تعديلات نرخ گاز خوراک سه ماهه اول سال 1398 اعلامي از سوي شرکت گاز مي باشد که تا مقطع تهيه و ارسال صورت هاي مالي قبلي به اين شرکت ابلاغ نگرديده بود.

مشاهده گزارش
➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
کانال کدال⬇⬇

ghasem.b

Good Member
کاربر فعال
‍ ‍ ‍ #خراسان
پتروشیمی خراسان دردوره 1 ماهه منتهی به 98/06/31 از محل فروش محصولات خود مبلغ 1,261 میلیارد ریال درآمد داشته است

این شرکت براساس عملکرد 6 ماهه برای سال مالی منتهی به 1398/12/29مبلغ 7,032 میلیارد ریال درآمد داشته که نسبت به مدت مشابه سال قبل 97% رشد داشته است.

▪توضیحات مربوط به اطلاعات دوره 1 ماهه منتهی به 1398/06/31

1_پيرو اطلاعيه شفاف سازي به شماره 1398/5672 مورخ 1398/04/30 و نيز اطلاعيه شفاف سازي اخير به شماره 1398/6618 مورخ 1398/05/28 به استحضار مي رساند نرخ فروش اوره داخلي شهريور ماه از طريق هماهنگي با انجمن صنفي کارفرمايي صنعت پتروشيمي و به صورت علي الحساب تعيين گرديده است. بديهي است هر گونه تغيير احتمالي در نرخ هاي اعمال شده از طريق سامانه کدال به اطلاع سهامداران محترم خواهد رسيد قابل ذکر است تفاوت نرخ فروش اوره داخلي از ابتداي سال مالي با نرخ بورس اوراق بهادار به ميزان 849 ميليارد ريال مي باشد ( تفاوت مربوط به شهريور ماه مبلغ 119 ميليارد ريال مي باشد)
➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
کانال کدال⬇⬇

ماشینچی

Very Good Member
کاربر فعال
تو شش ماه سود حداقل 250 تومنی را اعلام میکنه . سود آخر سال هم حداقل 500 . با این حساب سهم داره زیر P/e 4 معامله میشه . حواستون به سهم بنیادیتون باشه. راه این سهم از بقیه جداست .

bva

Very Good Member
کاربر فعال
امروز بعد ازمدتها وارد تالار شدم می خواستم در مورد گزارش شش ماهه خراسان
اطلاع رسانی کنم واقعا متاسف شدم که تاپیک این سهم در صفحه چهارم بود سهمی
که شش ماهه 2472 ریال ساخته وحداقل سال 98 پانصد تومان می سازه کسی بهش
نگاه نمی کنه وروزی چندین بار سهام دره پیت با کلی زیان انباشته توی تالار بالا
میاد البته اینو بگم سهم خوب راه خودشو میره ناگفته نماند این سه از اول سال تا
الان 41درصذ بازدهی بعلاوه 270 تومان سود داشته است

بالا