خدیزل ( بهمن دیزل )

zereshkkk

Well-Known Member
کاربر فعال
سهام شرکت 100 میلیارد تومانی بهمن دیزل هم تا دو ماه آینده در بازار اول معاملات فرابورس عرضه اولیه خواهد شد.
 

zereshkkk

Well-Known Member
کاربر فعال
موحدی در مورد عرضه اولیه 10 درصد سهام شرکت بهمن دیزل هم خاطر نشان کرد: مقدمات این عرضه فراهم شده و هفته آینده جلسه معارفه ایی برگزار می شود تا در اولین فرصت و حداکثر تا هفته اول اردیبشهت 100 میلیون سهم آن در بازار اول فرابورس عرضه اولیه شود.

براساس این گزارش، رضا غلامعلی پور مدیر ناشران فرابورس هم پیش از این به بورس پرس گفته است: شرکت بهمن دیزل در روزهای پایانی سال گذشته آماده عرضه اولیه بود اما مقرر شد این عرضه در سال جدید انجام شود. بنابراین با توجه به ارایه اطلاعات کامل این شرکت و برنامه سهامداران عمده ، 10 درصد از سهام بهمن دیزل در هفته سوم یا چهارم ماه جاری عرضه اولیه می شود.
شرکت بهمن دیزل از 5 مرداد سال گذشته با نماد " خدیزل" در بازار دوم فرابورس درج شده است. این شرکت با سرمایه 100 میلیارد تومانی وابسته به گروه بهمن بوده و پیش بینی سود هر سهم این شرکت برای دو سال 93 و 94 حدود 68 تومان است.
 

amir20202000

Well-Known Member
کاربر فعال
بهمن‌دیزل موفق به کسب تقدیرنامه دو ستاره جایزه ملی تعالی سازمانی در سال 93 شدشنبه ، 16 اسفند 1393 ، 16:03

خبر خودرو - شرکت بهمن‌دیزل در دوازدهمین دوره جایزه ملی تعالی سازمانی موفق به اخذ "تقدیرنامه دو ستاره جایزه ملی تعالی سازمانی در بخش ساخت و تولید" شد.


در د وازدهمين دوره جایزه ملی تعالی سازمانی در سال 93 كه در سالن همايش‌های صدا و سيما برگزار شد، شرکت بهمن‌دیزل موفق به کسب "تقدیرنامه دو ستاره از جایزه ملی تعالی سازمانی در بخش ساخت و تولید "شد.
شرکت بهمن‌دیزل با شعار "ما همواره به حرکت می‌اندیشیم " و با تکیه بر کیفیت بالای محصولات تولیدی و در راستای افزایش رضایتمندی مشتریان در بخش فروش و خدمات پس از فروش همواره در مسیر توسعه و پیشرفت در صنعت حمل و نقل جاده‌ای ( تجاری و مسافری ) حرکت نموده است.

تمرکز بر افزایش رضایت مشتریان، کارکنان و ذینفعان و همچنین توجه به شاخص‌های زیست محیطی از عوامل موثر در کسب تقدیرنامه دو ستاره شرکت بهمن‌دیزل از جایزه ملی تعالی سازمانی است. لازم به ذکر است شركت بهمن‌دیزل در سال 89 نیز موفق به کسب گواهینامه تعهد به تعالی شد اين شركت پس از دریافت این گواهینامه، با تلاش همگانی کارکنان و در راستای حرکت در جهت استقرار صحیح مدل تعالی سازمانی بر مبنای مدل (EFQM ) به چارچوب مناسبی برای اعمال روش‌های نوین مدیریتی دست یافت و با حرکت در این مسیر توانست گام‌های موثری را بردارد.
 

amir20202000

Well-Known Member
کاربر فعال
در مراسم معارفه بهمن ديزل اعلام شد؛ عرضه اوليه اين شرکت در روز دوشنبه قطعي شده...
 

amir20202000

Well-Known Member
کاربر فعال
رئیس اداره عملیات بازار فرابورس گفت: فعلا" تصمیمی در مورد زمان عرضه اولیه ۱۰ درصد سهام بهمن دیزل گرفته نشده و سهامداران باید منتظر اطلاعیه رسمی فرابورس باشند.
 

Western1986

Member
کاربر فعال
رئیس اداره عملیات بازار فرابورس گفت: فعلا" تصمیمی در مورد زمان عرضه اولیه ۱۰ درصد سهام بهمن دیزل گرفته نشده و سهامداران باید منتظر اطلاعیه رسمی فرابورس باشند.
معلومه الان عرضه نمیکنن چون فعلا به هدف شومی که داشتن یعنی منفی کردن بازار رسیدن. حالا اولین روزی که بازار مثبت بشه پشت سر هم پیغام و اطلاعیه میاد واسه عرضه ش. اینه مدیریت بازاری که قراره سرمایه گذار خارجی جذب کنه؟:-o . اینا سرمایه گذارای داخلی رو فراری ندن ما راضی هستیم حالا جذب سرمایه گذار خارجی پیشکش
 

zereshkkk

Well-Known Member
کاربر فعال
[h=1]روش عرضه اولیه "خدیزل" و جزییات واگذاری ۱۰۰ میلیون سهم[/h]معاون عملیات و نظارت بازار شرکت فرابورس با بیان بکارگیری روش قبلی عرضه اولیه بهمن دیزل، جزییات واگذاری ۱۰۰ میلیون سهم را اعلام کرد.


بهنام محسنی در گفت و گو با گزارش پایگاه خبری بورس پرس، با اشاره به برنامه عرضه اولیه شرکت بهمن دیزل در یکشنبه 8 آذر، اظهار داشت: به دلیل لزوم نهایی شدن دستورالعمل اجرایی روش ثبت سفارش، عرضه اولیه "خدیزل" به همان روش قبلی و جاری یعنی حراج انجام خواهد شد.
وی با بیان اینکه مدیران این شرکت 100 میلیارد تومانی روز شنبه جلسه معارفه ایی را برگزار خواهند کرد ، درباره جزییات عرضه اولیه این سهم نیز توضیح داد: در این عرضه 50 میلیون برای کشف قیمت از طریق کارگزاران و 50 میلیون سهم دیگر برای معامله گران آنلاین در نظر گرفته شده که بعد از کشف قیمت و پایان زمان معاملات روزیشکنبه آینده ، قابل خرید برای معامله گران آنلاین خواهد بود.
این مقام مسئول ادامه داد: در حالی سهمیه هر معامله گر آنلاین در روز عرضه مشخص و اعلام خواهد شد که سهمیه هر کارگزار با تمام شعب 260 هزار سهم تعیین شده است.
محسنی افزود: همچنین با توجه به حضور بهمن دیزل در بازار دوم معاملات فرابورس، همه صندوق های سرمایه گذاری که نسبت به تغییرات اساسنامه اقدام کرده اند ، می توانند اقدام به خرید کنند . سهمیه هر نوع صندوق نیز 145 هزار سهم تعیین شده است.
براساس این گزارش، بهمن دیزل هفتمین شرکت جدید بازار سهام و پنجمین شرکت تازه وارد فرابورس است که طی سال جاری بعد از دو شرکت بورسی سیمان خوزستان و پتروشیمی مبین ‌‌و 4 شرکت فرابورسی فولادهرمزگان، مواد ویژه لیا ، سرمایه گذاری مسکن پردیس و پگاه فارس، کشف قیمت خواهد شد.
این شرکت با سرمایه 100 میلیارد تومانی وابسته به گروه بهمن بوده و پیش بینی سود هر سهم این شرکت برای دو سال 93 و 94 حدود 68 تومان است.
دیروز نیز میرحکیم حسینی مدیر عامل این شرکت در نامه ای به سازمان بورس اعلام کرد با توجه به نزدیک شدن زمان عرضه اولیه سهام این شرکت در بازار فرابورس و همچنین وضعیت عملیاتی و تولید و فروش شرکت و بنا به نظر هیئت مدیره پیش بینی سود هر سهم سال 94 به مبلغ 692 ریال مجددا مورد تایید این شرکت است.
 

242020

New Member
کاربر فعال
سلام دوستان سهام لكما ارزنده ترين سهم بازار، هفته بعد خواهيد فهميد چه گنجي را از دست داده ايد --- شركت زيمنس آلمان 40 درصد شركت را درخواست خريد داده است به اميد روزهاي درخشان سهم طلايي بازار
 

alireza6236

Well-Known Member
کاربر فعال
اینسهم در قیمیتی خوب عرضه شد 20% رو شاخشه
کارگزارم هم یه تخصیص خوب داد
 
بالا