ختراک ( ریخته‌گری تراکتورسازی ایران )

شهروز..

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
بنظرم تنها سهم جامونده از این خانواده خاهن هستش که بالاخره امروز استارت زد ...امروز با بیش از 100 میلیون معامله که توسط حقوقی پی در پی صف خرید را عرضه میکرد دوباره شاهد هجوم سرمایه گذاران به این سهم بودیم و در نهایت با باقیماندن 40میلیون صف خرید بکار خودش پایان داد.
از شنبه از فرصتهایی که حقوقی با عرضه های خودش بوجود میاره باید نهایت استفاده را برد.... فعلا شیفت کردن از ختراک به خاهن بنظرم کاری منطقی باشه و خودم اینکار رو انجام دادم.

navasan

Well-Known Member
کاربر فعال
جناب نوسان چرا پس مجوز نمیاد؟
امروز زنگ زدم شرکت
جواب ندادن
امروز نیمه تعطیله
شنبه پیگیر میشم

فروش ختراک بیشتر از خاهن است
ولی ارزش بازار خاهن بیش از 10 برابر ختراک است
اصلا قابل مقایسه نستند
ختراک خیلی ارزشمند تر از خاهن است
دارایی های ختراک بسیار بالاتر از خاهن است

rahgozar_eng

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
بنظرم تنها سهم جامونده از این خانواده خاهن هستش که بالاخره امروز استارت زد ...امروز با بیش از 100 میلیون معامله که توسط حقوقی پی در پی صف خرید را عرضه میکرد دوباره شاهد هجوم سرمایه گذاران به این سهم بودیم و در نهایت با باقیماندن 40میلیون صف خرید بکار خودش پایان داد.
از شنبه از فرصتهایی که حقوقی با عرضه های خودش بوجود میاره باید نهایت استفاده را برد.... فعلا شیفت کردن از ختراک به خاهن بنظرم کاری منطقی باشه و خودم اینکار رو انجام دادم.
ختراک با شناور زیر 40 میلیون کجا و خاهن 400 میلیون شناوری کجا!!
سال 96 روی خاهن بودیم و خوب سودی هم داد همون موقع با خودم گفتم این سهم دیگه تا سال های سال ارزش نزدیک شدن نداره چون رشد خیلی زیادی کرده و همین الانش مقایسه کنید فروشش رو با ختراک تا ببینید چه فاصله زیادی با هم دارن

navasan

Well-Known Member
کاربر فعال
فروش ختراک از خاهن بیشتره
ولی سرمایه خاهن 12 برابر ختراک است
ختراک دارایی های بیشتری نسبت به خاهن داره
سهامدار حقیقی خاهن شیر فلکه فروش را هم باز میکنه
ختراکبه 7000تومن برسه ، ارزش بازاری معادل ارزش بازار فعلی خاهن خواهد داشت درحالیکه از نظر بنیادی سرتر از خاهن است

بزوس

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
ختراک با شناور زیر 40 میلیون کجا و خاهن 400 میلیون شناوری کجا!!
سال 96 روی خاهن بودیم و خوب سودی هم داد همون موقع با خودم گفتم این سهم دیگه تا سال های سال ارزش نزدیک شدن نداره چون رشد خیلی زیادی کرده و همین الانش مقایسه کنید فروشش رو با ختراک تا ببینید چه فاصله زیادی با هم دارن
این شهروز ناقلا به اینجور چیزاش نگا نمیکنه و فقط چون حجم خورده و میخواد ازش سواری بگیره:D
به نظرم سواری خوبی هم میگیره
نوش جونش
ولی یه نوسانگیر بیاد از بنیاد یه سهم بگه
آی نمیدونم باهاش میریم تجدید
بنیادش فروشش فلانه بلانه ادم خندش میگیره:D

مرد حسابی مجمع و ثبت و بازگشایی تجدید ها سه تا چهار ماه زمان میبره
تو رو چه به مجمع رفتن که بوق مجمع و شرکت در مجمع رو میزنی:D

با تبلیغش کاری نداریما
سهم تبلیغ میخواد و خرده ای براش نیست
ولی تو تبلیغات ذات نوسانگیریت رو جای تبلیغات سهامداری میزنی آدم خندش میگیره:D

من وقتی نوسانی به یه سهم ورود میکنم کلا تبلیغاتم نوسانی و تکنیکالی هست و دوست ندارم بعد خروج خودم رو مضحکه عام و خاص کنم

این کاربر راهی که در پیش گرفته به نظرم در بلند مدت در تالار به ضررش تموم خواهد شد و یه چند تا دیگه همینطور ادامه بده همه خواهند شناختش و متاسفانه خودش رو مضحکه عام و خاص قرار خواهد داد

موندم چطور اینهمه برا خودش کد و اعتبار جمع کرده:oops:

شهروز..

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
فروش ختراک از خاهن بیشتره
ولی سرمایه خاهن 12 برابر ختراک است
ختراک دارایی های بیشتری نسبت به خاهن داره
سهامدار حقیقی خاهن شیر فلکه فروش را هم باز میکنه
ختراکبه 7000تومن برسه ، ارزش بازاری معادل ارزش بازار فعلی خاهن خواهد داشت درحالیکه از نظر بنیادی سرتر از خاهن است
وقتی پول بیاد طرف یه سهمی نه به شناور اون نگاه میکنه و نه به دارایی و سرمایه...متاسفانه هنوز این مطلب ساده رو بعضیها متوجه نشدن.
قیمت امروز ختراک 20020 ریال
قیمت امروز خاهن 5352 ریال

امروز هم 20 شهریور...باشه تا یکماه دیگه ببینیم کی به کیه.

1Fardin

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
کف سهم به آرامی در حال بالا آمدن است . از 17000 به 20000 رسیده است . با وضعیت صعود بازار ادامه روند رشد ختراک را در هفته آتی شاهد خواهیم بود . به احتمال زیاد تا قبل از مجمع 25000 را خواهد دید . هر قدر صعود شاخص و بازار استمرار داشته باشد بدون شک اهداف ختراک نیز بالاتر خواهد رفت . بسیار واضع است در روزی که بسیاری از سهام زیانده بازار با صف خرید مواجه شده اند معاملات ختراک در صفر تابلو فقط به جوک شبیه است . به زودی پتانسیلهای ختراک رو خواهد شد . در این بازار برنده کسی است که سهام خوب را خریداری و سهامداری کند. در روند صعودی بازار نوسانگیری جز حسرت چیزی برای فروشندگان نخواهد داشت .

مصدق مظلوم

Well-Known Member
کاربر فعال
درود
خدا لعنت کند این مفت خورهای سازمان را.غیر از چایی خوردن و پدرسوخته بازی مگر کار دیگری بلدند.اون از خموتور که بی شرف ها علنا بدتر از دزدهای سرگردنه هستند و این هم از ختراک که چند هفته هست که باید چهارتا امضا بکنند. واقعا حقوقی که اینها می گیرند از گوشت سگ هم نجس تر است

1Fardin

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
به نظر من تا اینجا تاخیر در اعلام مجوز به نفع سهامداران ختراک بوده است . اگر در قیمت 15000 مجوز میامد و می رفت مجمع ! خوب بعد از مجمع هدف سهم در میان مدت احتمال زیاد پس از افزایش سرمایه و شکستن قیمت همان 15000 می بود . لیکن الان سقف قیمت بالاتر امده و پس از افرایش سرمایه همان قیمت قبل از افزایش سرمایه خودش تبدیل به یک تارگت میشه.

mahyar1357

Well-Known Member
کاربر فعال
درود
خدا لعنت کند این مفت خورهای سازمان را.غیر از چایی خوردن و پدرسوخته بازی مگر کار دیگری بلدند.اون از خموتور که بی شرف ها علنا بدتر از دزدهای سرگردنه هستند و این هم از ختراک که چند هفته هست که باید چهارتا امضا بکنند. واقعا حقوقی که اینها می گیرند از گوشت سگ هم نجس تر است
مصدق جان
همین که هستی خودش واسه ما صد رحمت و قوت قلبه

azahamid

Active Member
کاربر فعال
مصدق یکم به مغزت فشار بیار....
مجوز نباید با این قیمت بیاد.....میفهمی
قیمت ختراک تو 5000 تومن توجیح داره برای افزایش نه کمتر
چرا...
شرکتی که 500 میلیارد فروش سالیانه داره...
دنبال چندرغاز حق تقدم من وتو نیست که کلا 4 میلیارد پول حق تقدم ما حقیقی ها میشه....
ولی اگر قیمت سهم رشد کنه که لایقش هست با سود بالای 350 تومن امسال
خوب حق هم رشد قیمت بالا میکنه و بیشترین سود به خود شرکت میرسه با حق هرار تومنی

مصدق مظلوم

Well-Known Member
کاربر فعال
درود
ولی اگر مجوز را هفته پیش فرستاده بودند کدال الان 2500 را هم با قدرت رد کرده بود و زمان کافی برای افزایش سرمایه دوم بود.بهرحال تا بیاید افزایش سرمایه از اورده ثبت شود سه ماهی طول خواهد کشید حدودا با این اوضاع.هرچه افزایش سرمایه ها داخل بازه ی رشد قیمتی خودرویی ها انجام شود بهتر است

azahamid

Active Member
کاربر فعال
صنایع کوچک و با شناور پایین پی به ای بالای 12 میگیرند.... پس خدا کنه بعد گزارش 6 ماهه تایید بشه.که یک ماه تا گزارش وقت باقی مونده...
هر جور حساب و کتاب کردم 3 ماهه 74 تومن ساخته...
پس خریت محض هست که سهمو در این قیمتها فروخت...
در گروه تلگرامی بنده کامل تحلیل شده و همه افراد در اونجا تک سهم ختراک هستند....و حتما در مجمع شرکت خواهیم کرد

azahamid

Active Member
کاربر فعال
در جایی عدد 12000 هزار رو خوندم...و کلی تحقیق که چطوری میشه ....
شرکت در افزایش سرمایه پرداخت 100 تومن حق و سود سهم تا 200 قابل ارتقاع به راحتی و رشد قیمت تا 2500 بعد افزایش ...
عدد 12000 هم منطقی هست..

Matthew

Member
کاربر فعال
عضو تازه
مصدق یکم به مغزت فشار بیار....
مجوز نباید با این قیمت بیاد.....میفهمی
قیمت ختراک تو 5000 تومن توجیح داره برای افزایش نه کمتر
چرا...
شرکتی که 500 میلیارد فروش سالیانه داره...
دنبال چندرغاز حق تقدم من وتو نیست که کلا 4 میلیارد پول حق تقدم ما حقیقی ها میشه....
ولی اگر قیمت سهم رشد کنه که لایقش هست با سود بالای 350 تومن امسال
خوب حق هم رشد قیمت بالا میکنه و بیشترین سود به خود شرکت میرسه با حق هرار تومنی
سلام
میشه لطفاً توضیح بدهید چجوری بیشترین سود به خود شرکت می رسه با حق هزار تومنی؟ (منظورم جمله آخرتون هست)

mahyar1357

Well-Known Member
کاربر فعال
در جایی عدد 12000 هزار رو خوندم...و کلی تحقیق که چطوری میشه ....
شرکت در افزایش سرمایه پرداخت 100 تومن حق و سود سهم تا 200 قابل ارتقاع به راحتی و رشد قیمت تا 2500 بعد افزایش ...
عدد 12000 هم منطقی هست..
لینک گروه تلگرامیتونو میزارین؟

بالا