ختراک ( ریخته‌گری تراکتورسازی ایران )

احسان سلطانی 20

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
شاه..ختراک..می تازد.....به..کوری...نا اهلان.....:D;)
درود
بعضی ازین اساتید منفی باف بد ذات همین دو روز پیش دم از حفاری ۳۱۰ تومنی میزدن بمانند ختراک ۸۰۰ تومنی زمانیکه بالای ۱۰۰۰ تومن معامله میشد ولی هر وقت آرزوشون برآورده نمیشه خفه خون میگیرن..خخخخ

احسان سلطانی 20

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
آخرین باری که نماد ختراک برای نوسان ۵۰٪ متوقف شد ۲۳ اردیبهشت ماه بود و شرکت هم روز بعدش جواب سوالات کنفرانس رو روی کدال گذاشت و دو روز بعد از توقف یعنی ۲۵ اردیبهشت نماد قابل معامله شد .. پس احتمالن نماد شنبه یا نهایت یکشنبه باز میشه

ahamidp2

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
سوال های طرح شده تا الان در تدان :

با سلام و احترام

لطفا به سوالات زیر پاسخ دهید :

1) آخرین نرخ های فعلی خرید مواد اولیه نسبت به متوسط نرخ های خرید سال 96 چند درصد رشد داشته است؟

2) آخرین نرخ های فروش شرکت (با لحاظ آخرین مجوز کسب شده افزایش نرخ در مرداد 98) نسبت به متوسط نرخ های فروش شرکت در سال 96، چند درصد رشد خواهد داشت؟

3) در راستای سوالات فوق، حاشیه سود ناخالص شرکت طی نیمه دوم سال 98 چند درصد خواهد رسید؟

لینک :

mahyar1357

Well-Known Member
کاربر فعال
سود اصلی بعد از افزایش سرمایه از محل تجدید ارزیابی حاصل خواهد شد.سفاسی با اون بنیاد ضعیفش امروز روی 7031 ریال صف خرید بود. برید سابقشو بررسی کنین درست بعد از یکسال بیش از 38 برابر شده!!!
وسدید هم دقیقا از اواخر مرداد 97 یعنی طی یک سال 20 برابر!!! شده و امروز روی 4067 ریال صف خرید بود.
جالبه هر دو از زیر 400 تومن استارت زدن.
بنظر من با این هجوم نقدینگی به بورس و با این شناور پایین ختراک و با این بنیاد بسیار عالی میشه رشدی رویایی برای ختراک متصور بود حتی بیشتر از سفاسی و وسدید و تپکو و....
صبوری و سهامداری سودی سرشار به ارمغان خواهد آورد.

siso

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
یکی از بنگاهی های تبریزی بهم گفت اون شهرک اندیشه پایینی که یه شهرک تازه ساخته الان متری ۱.۵ تا ۲ میلیون معامله میشه

ارزش زمینهای شهرک رواسان هم که دورش خط کشیدم متری بین ۲ تا ۲.۵ میلیون ارزشگذاری میشه

زمینهای صنعتی شهرک صنعتی تراکتور سازی رو گفت کلا طلاست و باید متری بین ۲ تا ۳ میلیون در نظر گرفت چون هیچ زمین خالی ندارن و تو منطقه خوبی از قطب صنعتی تبریز قرار گرفته
هر چی اسرار کردم قیمت رو بیار پایین گفت اصلا امکان نداره یه کارخونه دار اونجا متری زیر ۲ میلیون زمینهای رو ارزشگذاری کنه
گفت شک نکن زیر ۲ میلیون کسی اونجا فروشنده ش نیست

ما حالا ۶۲ هکتار زمینش رو (۶۲۲ هزار متر) متری حداقل ۱ میلیون در نظر بگیریم یعنی بالای ۶۳۰ میلیارد تومان ارزش زمینهاش که برای سرمایه ۹۱ میلیاردی ختراک یعنی تجدید ارزیابی بین ۷۰۰ تا ۸۰۰ درصد

اگه متری ۱.۵ میلیون در نظر بگیریم میریم به تجدید ارزیابی ۱۰۰۰ درصدی
باز پیگیری بیشتری خواهم کرد
مشاهده پیوست 61051
این سهم ممکنه امسال یکی از پدیده های بورس و گروهش بشه
سهامداری میکنیم
درود برشما
عالی بود ... با چنین درصدی تجدید دارایی .... عملا ختراک میتونه ددام وسفاسی وفبیرا و.... را از منظر درصد بازدهی رد بکنه
ودرصدر پربازده ترین سهم چندسال اخیر بازار قرار بگیره!!
..........................................
پی نوشت: سوال اصلی را چرا نپرسیدند!! :D :D :D
احتمالا واس عزیزان شفاف هست ... نیازی به پرسیدن نداره ;);)

mahyar1357

Well-Known Member
کاربر فعال
سود اصلی بعد از افزایش سرمایه از محل تجدید ارزیابی حاصل خواهد شد.سفاسی با اون بنیاد ضعیفش امروز روی 7031 ریال صف خرید بود. برید سابقشو بررسی کنین درست بعد از یکسال بیش از 38 برابر شده!!!
وسدید هم دقیقا از اواخر مرداد 97 یعنی طی یک سال 20 برابر!!! شده و امروز روی 4067 ریال صف خرید بود.
جالبه هر دو از زیر 400 تومن استارت زدن.
بنظر من با این هجوم نقدینگی به بورس و با این شناور پایین ختراک و با این بنیاد بسیار عالی میشه رشدی رویایی برای ختراک متصور بود حتی بیشتر از سفاسی و وسدید و تپکو و....
صبوری و سهامداری سودی سرشار به ارمغان خواهد آورد.
فبیرا هم ظرف 13 ماه بیش از 27 برابر!!! شده.جالبه اونم از 400 تومن استارت زده.
این همه سهام تو این یکسال به سهامداراش چه سودهای وحشتناکی داده همگی الان تقریبا به اوج شکوفایی رسیدن.در حال حاضر باید به همین ختراک چسبید و حداقل یکسال سهامداری کرد تا گین اساسی ازش گرفت انشاالله

rahgozar_eng

Active Member
کاربر فعال
عضو تازه
درود برشما
عالی بود ... با چنین درصدی تجدید دارایی .... عملا ختراک میتونه ددام وسفاسی وفبیرا و.... را از منظر درصد بازدهی رد بکنه
این تجدید ارزیابی هر زمان کلید بخوره سهم واقعا منفجر میشه. بیشتر از همه بخاطر شناور فوق العاده پائینش

siso

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
آخرین باری که نماد ختراک برای نوسان ۵۰٪ متوقف شد ۲۳ اردیبهشت ماه بود و شرکت هم روز بعدش جواب سوالات کنفرانس رو روی کدال گذاشت و دو روز بعد از توقف یعنی ۲۵ اردیبهشت نماد قابل معامله شد .. پس احتمالن نماد شنبه یا نهایت یکشنبه باز میشه
1مهرماه 97 هم یکشنبه ... توقف زده ... وسه شنبه بازشده ... به نظر سرعت خوبی در ارایه پاسخ ها دارند
لذا احتمالا درصورتی که فردا پاسخ ها ارایه بشه ... سهم شنبه بازگشایی خواهد شد

احسان سلطانی 20

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
سوال های طرح شده تا الان در تدان :

با سلام و احترام

لطفا به سوالات زیر پاسخ دهید :

1) آخرین نرخ های فعلی خرید مواد اولیه نسبت به متوسط نرخ های خرید سال 96 چند درصد رشد داشته است؟

2) آخرین نرخ های فروش شرکت (با لحاظ آخرین مجوز کسب شده افزایش نرخ در مرداد 98) نسبت به متوسط نرخ های فروش شرکت در سال 96، چند درصد رشد خواهد داشت؟

3) در راستای سوالات فوق، حاشیه سود ناخالص شرکت طی نیمه دوم سال 98 چند درصد خواهد رسید؟

لینک :
چرا نرخ های خرید و فروش رو با سال ۹۶ مقایسه کرده؟ اشتباه تایپی هست یا اینکه همون سال ۹۷ رو اسم نبردن که بازم مخفی کاری کنن؟

محمدحسن کارگر

Well-Known Member
کاربر فعال
درود برشما
باسلام
باتشکر وقدردانی اززحمات وتلاشهای بی دریغ و بی وقفه دوستان عزیزم mey نازنین ودوست داشتنی وsiso عزیز که انصافا از تحلیل های دقیق این دوبزرگوار هرچی بگم ذره ای اززحمات این عزیزان هم نمیشه
دوستان وعزیزان این تایپیک من حسن کارگر تا نیمه سال گذشته نوسان میگرفتم تا این که باتحلیل های این دوعزیز در سهامهایی چون شکربن و شکلر پتایر شدوص سود خوبی گرفتم حالا هم در ختراک تک سهم هستم وتا زمانی که افزایش سرمایه شرکت از دومحل اجرایی نشده باسهم هستم شاید علت نپرسیدن سوال اصلی به خاطر این باشه که سهم کمتر جلب توجه کنه وگرنه سهم سه قفله میشه همچنان که این اتفاق داره میافته پس باعملی شدن این دو مورد دیگه چه شود
باشکر

siso

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
چرا نرخ های خرید و فروش رو با سال ۹۶ مقایسه کرده؟ اشتباه تایپی هست یا اینکه همون سال ۹۷ رو اسم نبردن که بازم مخفی کاری کنن؟
اشتباه تایپی است .. طبیعتا نرخ 1.5سال قبل ومقایسه اش با الان بعید بدونم جذابیتی از منظر سوال داشته باشه!!
کلا 3تا سوال پرسیدن ... مهلتش هم که تا2ساعت دیگر تمومه
لذا به احتمال زیاد .... همین فردا پاسخش را میدن و شنبه نمادبازگشایی میشه
اصلی ترین سوال درمجمع افزایش سرمایه از زبان خود مدیرعامل به احتمال بالا جواب داده خواهد شد!
........................................

پی نوشت1:
اتفاقی داشتم دوسهم لول بالای گروه را از منظر گزارش با ختراک مقایسه میکردم
خپویش4000تومنی ... سه ماهه 39تومن پوشش داده
خلنت 3700 تومنی ..... سه ماهه20تومن پوشش داده
ختراک1760 امروز .... با اصلاحیه ای که بابت افزایش نرخ اتفاق نیفتاد و اثرش را در6ماهه میبینیم
حدودا3ماهه بین65-75 پوشش داده!!!!!!
ارزش سهم روز به روز درمقایسه باسایرهمگروهی هاش بیشتر میشه
........................................................................................................
پی نوشت 2: نقدینگی بسیارخوبی مجدد به بنده رسید(این هم از خوش شانسی بابت دوستان شغل جدید هست!! ) ;) که کل نقدینگی جدید وقبلی حدود(500 هزارتا)
مجددا تمامی به ختراک تبدیل خواهد شد
صرفا خرید را برای این عرض میکنم که تحت هیجان رشد چند ده درصد اخیر ... سود چند صد درصدی را از دست ندید
با قاطعیت عرض میکنم شناور این سهم زیر5وشاید 4میل سهم اومده ... وجمع شدن این تعداد باعث میشه
پس از افزایش سرمایه ... نماد قفل صف خرید بازگشایی شود

ارادت
باسلام
باتشکر وقدردانی اززحمات وتلاشهای بی دریغ و بی وقفه دوستان عزیزم mey نازنین ودوست داشتنی وsiso عزیز که انصافا از تحلیل های دقیق این دوبزرگوار هرچی بگم ذره ای اززحمات این عزیزان هم نمیشه
دوستان وعزیزان این تایپیک من حسن کارگر تا نیمه سال گذشته نوسان میگرفتم تا این که باتحلیل های این دوعزیز در سهامهایی چون شکربن و شکلر پتایر شدوص سود خوبی گرفتم حالا هم در ختراک تک سهم هستم وتا زمانی که افزایش سرمایه شرکت از دومحل اجرایی نشده باسهم هستم شاید علت نپرسیدن سوال اصلی به خاطر این باشه که سهم کمتر جلب توجه کنه وگرنه سهم سه قفله میشه همچنان که این اتفاق داره میافته پس باعملی شدن این دو مورد دیگه چه شود
باشکر
ارادت داریم ....
در این سهم یکی از تاریخی ترین بازدهی های چند سال اخیر در بورس را به شرط سهامداری نوش جان خواهیم کرد

siso

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
ظهر جمعه عزیزان بخیر
فردا صبح اگر پاسخ سوالات قبل از تایم بازار بیاد ... محتمل هست نماد بازگشایی بشه ... وگرنه میریم برای یکشنبه
منتظر ورود تکنیکالیست ها به سهم باشید ....
به نظرم در روز بازگشایی ... صف خریدی بالغ بر 1میلیون سهم را در این نماد برای اولین بار طی چندماه اخیر شاهد خواهیم بود
اونم هم در لب مرز سطح 2هزارتومن
لذا قدر تک تک برگ سهم های خودتون را بدونید .... بازهم تاکید میکنم یکی از تاریخی ترین بازدهی های چند سال اخیر بازار را این سهم خواهد داد
خریدهای عده ای در این سهم تکمیل نشده ... و تاتکمیلش محتمل هست کنفرانس دوم را هم شاهد باشیم!

ارادت

siso

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
خوشم میاد همه تک سهم شدن و به لطف کنفرانس ختراک در خواب ناز به سر می برند .
خواب های رنگی ببینید ، نه خواب های سبز بهتره :)
درود
با این جو گروه خودرو. .. همون خواب بیشتر میچسبه ... ;) ;)

بالا