خاور ( ایران خودرو دیزل )

iran land

Well-Known Member
کاربر فعال
متاسفانه فکر می کنم وارد جنگ شدیم هر چی سهم دارید بفروشید.نظر شخصی است
دوست خوب خودشون میگن ما قصد جنگ نداریم شما صحبت از جنگ میکنین؟!!
همه سهامتون را بفروشید به نظر غیبگو روند نزولی است و اما دلایل
۱-افزایش تعرفه بر کالاهای چینی که باعث میشود تولید ناخالص داخلی آمریکا بالا برود و افزایش تولید ناخالص داخلی آمریکا باعث بالارفتن ارزش دلار در برابر سایر پولها خواهد شد در نتیجه قیمت مواد معدنی و فلزات کاهش خواهد یافت
2-میزان خرید چین از ایران کاهش خواهد یافت(نفت و پتروشیمی)
3-چهار شنبه ایران تا حدودی از برجام خارج خواهد شد
4- درگیری شدید در فلسطین اشغالی(موشک پرانی)
شما بین این همه پیش بینی منفی پیش بینی مثبت هم میتونید داشته باشین...

Behzadv7

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
افزایش سرمایه خاور چیزی در حدود۱۴۰۰درصد باید باشد تا از ماده ۱۴۱ خارج شود.
حتی خودرو هم چنین افزایشی نخواهد داد
هیجان که میگن یعنی این چه در مثبت و صف خرید و چه صف فروش!!!
غیبگو هیجان تو بورس یعنی ضرر و کار درستی کردی خارج شدی چون نه تنها برای سرمایه خودت بلکه با نظرات یا شبه و هیجانی باعث ضرر به افراد مبتدی هم میشوی
خاور تجدید ارزیابی داره نه 1400 درصد ولی حدود 400تا رو شاید
و البته فروشی نیست در قیمت های فعلی
امروز امثال غیبگو 105 در صف فروش فروختن و چند دقیقه حتی میتونستن 114 هم خارج شن که صد البته در اون قیمت هم اشتباست این مواقع فقط سیستم رو خاموش کنید گ فقط سهامداری کنید
دیروز یه دلار 14تومن بود الان 15 رو رد کرد یعنی ریال شما نسبت به دیروز بی ارزش تر و سهما شما نیز ارزانتر شده وای به حال کسی که همونم بیاد در منفی بفروشه!

غیبگو

Well-Known Member
کاربر فعال
شاید فروخته باشید و بتونید چند درصد پایین تر سهام مد نظرت رو بخری.من قضاوت نمیکنم.ولی خیلی خوبه آدم اعتبار برای خودش بخره نه اینکه به همین راحتی بزن زیر همه چی.انشاالله قصد شما خیر باشه ولی بعیده با این پیش بینی های نسبتا خوب برای سهاما خیلی پایین تر بیان
با سلام من خودم سهامم را نمیفروشم تا این افزایش سرمایه خاور را نگیرم ولی بقیه به نظر من باید بدانند که یک دوره افت پیش بینی می کنم که کسانیکه نوسان می گیرند میتوانند الآن بفروشند و در قیمتهای پایین تر بخرند مجدد

غیبگو

Well-Known Member
کاربر فعال
دوست خوب خودشون میگن ما قصد جنگ نداریم شما صحبت از جنگ میکنین؟!!

شما بین این همه پیش بینی منفی پیش بینی مثبت هم میتونید داشته باشین...
سیاستمدارها دروغ می گویند معمولا
غیبگو سهام خاور را نمیفروشد ولی چون قبلا گفته بودم بخرید بر خود لازم دانستم که الآن بگویم بفروشید چون احساس جنگ و نا امنی می کنم

باباجان

Well-Known Member
کاربر فعال
اینطور حساب کردم خیلی ساده ؛ 126 منهای 79 میشود 47 درست ، بعد 47 تقسیم بر دو میشود تقریبا" 23 و بعد 23 + 79 = 102 تومان ، و البته ممکنه یه لحظه زیر 100 هم معامله شود که همان بوسه خداحافظی است و فرصت طلایی خرید .

اژدر خان

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
اینطور حساب کردم خیلی ساده ؛ 126 منهای 79 میشود 47 درست ، بعد 47 تقسیم بر دو میشود تقریبا" 23 و بعد 23 + 79 = 102 تومان ، و البته ممکنه یه لحظه زیر 100 هم معامله شود که همان بوسه خداحافظی است و فرصت طلایی خرید .
باباجان این حساب کتاب دیگه چیه...
رفتی تو فاز فیثاغورس...
مشتی یه تحلیلی..تجدید ارزیابی ...چیزی بگو ما هم بدونیم...
فضایی می نویسی باباجان

باباجان

Well-Known Member
کاربر فعال
باباجان این حساب کتاب دیگه چیه...
رفتی تو فاز فیثاغورس...
مشتی یه تحلیلی..تجدید ارزیابی ...چیزی بگو ما هم بدونیم...
فضایی می نویسی باباجان
تقصیر خودته که مجرد هستی !
و تو چه میدانی بوسه خداحافظی یعنی چه !
بوسه خداحافظی تحلیلش بر قلب است
برو عاشق بشو بعد میفهمی بوسه خدا حافظی تحلیل نداره ، درد و سوزش داره !
فردا ببین اونهایی که خاور فروختند چکار میکنند !

غیبگو

Well-Known Member
کاربر فعال
با تحریم صنایع فلزی ایران
شاخص کل سقوط سنگین میکنه.
بقیه سهمها هم که همبستگی با شاخص کل دارند سقوط می کنند

Behzadv7

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
با تحریم صنایع فلزی ایران
شاخص کل سقوط سنگین میکنه.
بقیه سهمها هم که همبستگی با شاخص کل دارند سقوط می کنند
صنایع فلزی قبلا هم تحریم بوده سرچ کنید لیست تخریم قبلی که فولاد مبارکه و چندین شرکت صنایع فلزی نیز داخلش بود رو در گذشته مشاهده میکنید اصلا تحریم جدیدی نیست تا بوده همین بوده و اینا هم خوب بلدن به روش های مختلف تحریم رو دور بزنن!
ترامپ هم یاد گرفته چجوری با روان مردم ایران باز کنه هر چند وقت یبار میاد دوباره تحریم ها رو به نوعی دیگر اعمال میکنه تا جنگ *** درست کنه!
فقط این مسله شاید موقت در حد دو روز تاثیر داشته *** داشته باشه برای سهامداران شایدم اصلا تاثیر نداشته باشه و در نهایت فروشندگان احساسی بازنده بازار هستن نمونه بارزش هم در همین سهم خاور کسانی که 103 تومن به من سهمشون رو فروختن در حالی که فقط چندساعت صبوری میکردن و تو فروش سبقت نمیگرفتن حداقل 10% بالاتر بفروشن!!!
الانم هرکی بفروشه روزهای بعد باید بالاتر بخره.

Behzadv7

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
با سلام من خودم سهامم را نمیفروشم تا این افزایش سرمایه خاور را نگیرم ولی بقیه به نظر من باید بدانند که یک دوره افت پیش بینی می کنم که کسانیکه نوسان می گیرند میتوانند الآن بفروشند و در قیمتهای پایین تر بخرند مجدد
با همین پیش بینی ها و اعلام جنگ و سقوط و بازار در سه شنبه غیبگو جان باعث ضرر فروشندگان شدی در صف فروش!

Behzadv7

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
مسولیت تصمیم هر کسی با خودش هست
بله صد در صد
این پیام رو از این بابت گذاشتم که فرمودی در پیامی به بعضی های چون سیگنال خرید خاور دادید وظیفه داشتید بهشون فروش را هم متذکر شوید در حالی که اگر اعتقاد دارید کسی به خاطر حرف شما خریده پس باید بدونید به خاطر فروش شما هم متضرر شده و باید دوباره احساس وظیفه کنید و اشتباه خودتون مبنی بر جنگ و ریزش و سقوط بیان نمایید
وگرنه هرکس مسول خرید و فروش خودش است و فقط به خاطر احساس مسولیت شما عرض کردم

بالا