خانه من

شروع موضوع توسط اسكندر ‏31 جولای 2004 در انجمن تالار گفتمان بورس

• ربات تلگرامی بورس گرام

قیمت لحظه‌ای و نمودار سهام مورد نظرتون رو دریافت کنید و با ایجاد دیدبان شخصی، از صف خرید و فروش سهام خود باخبر شوید.

1. اسكندر

اسكندر Member کاربر فعال

نمي دانم چرا ولي همينطوري محض سرگرمي تصميم گرفتم براي خودم يك تاپيك جداگانه بزنم.
    و در آن همينطوري حرف بزنم جالبه نه................. بايد همين الان بگم من همش 2 تا 3 ماه وارد بورس شدم. اصلا تا بحال تالار بورس نديدم :shock: هيچي هم وارد نيستم. :eek:
    بگذريم. بهرحال دوست دارم در اين تاپيك هر روز نظراتم را بيان كنم.
    اول اينكه به اساتيد بنام سايت كه مشخص هم هستند پيشنهاد مي دهم كه يك تاپيك اختصاصي و يك تاپيك مشترك داشته باشند در اختصاصي نظرات خودشان را بنويسند و در مشترك به سوالات جواب دهند چون الان اينطور است كه يك نظر يك سوال را در چند تاپيك مي گذراد.
    دوم سبد من:
    تايرا و ماشين سازي اراك: چه بگويم . اولين خريدهام بودم. اشتباه كردم . تايرا بازهم بخاطر افزايش سرمايه يك كم اميدوارم ولي ماشين سازي اراك با اينكه 275 خريدم فكر مي كنم بخاطر ضررده بودن و وضعيت فعلي سقوط كنه. خدا كنه من اشتباه كنم. تجربه ام اين بود كه هيچوقت سهامهايي كه بطور كامل خصوصي نشده اند نخرم و ديگه اينكه به وعده و وعيدهايي كه دست ما نيست خيلي اعتماد نكنم معمولا در ايران كارها حداقل6 ماه طول مي كشد.
    وغدير: اين سهم باحال. هنوز رشد نكرده پوشش 85 درصد در 5 ماه مي دانيد يعني چي؟
    تازه ماجراي سبد سهام هم هست.
    سر بانك ملي: بازدهي 100 درصد در 1 ماه . ديگر چي مي خواهيد؟
    سر ساختمان: جالبه رفتم وساخت بخرم سر ساختمان خريدم. فكر كنم فرداهم بفروشم؟ عجب اشتباهي
    وملت: خريدم بپكد. تازه منفي هم خورد. البته هنوز به اش اميد دارم اول گفته اند 2000 مي فروشند بعد گفته اند 1900 . بنظر من اين يعني كه شايد فروشنده باشند ولي به قيمت خوب.
    سيمان خوزستان: بنظر من بهترين سيماني است با اين وضع سيماني ها پوشش 65 درصد در 6 ماه دارد اين يعني تعديل واقعيت دارد. ولي اينكه سيماني ها مي خواهند راه بيفتند را اشتباه كردم.
    براي فردا هم بنظر من بوعلي و سر بانك ملي و بهمن خوب هستند
    بوعلي خيلي خريد مي شود. ولي دارد منفي مي خورد. من كلا به اينجور سهمها حساسيت دارم.
    بهمن هم الان دارد منفي مي خورد و افزايش سرمايه دارد. اندوخته زيادي هم دارد.
    فعلا. با اجازه

2. اسكندر

اسكندر Member کاربر فعال

دوستان گيج نشويد منظور از سر ساختمان . سر مسكن بود. :D