حپارسا ( توسعه حمل و نقل ریلی پارسیان )

siwan

Well-Known Member
کاربر فعال
حپارسا فقط یک شفاف سازی برا افزایش نرخ میخواد تا قیمتش دوبرابر بشه
دوساله افزایش نرخ نگفته و قطعا امسال خواهد گرفت

baran

Well-Known Member
کاربر فعال
چه حجمي امروز معامله شد.................................از جو منفي بازار استفاده كردند و از كدحقوقي زدند به كد حقيقي ................

baran

Well-Known Member
کاربر فعال
خيلي بد 2 روز گذشته معامله شد نه به روز 2 شنبه كه يك حقيقي با 3 ميليون سهم و با صف خريد كردن در قيمت 733 تومان به سهامداران درصدي ورود كرد كه بنده هم جو گير شدم در اين قيمت خريد كردم نه به 2 روز گذشته كه سهم طي 2 روز 10 درصد منفي خورد و صف ميليوني فروش نيز برايش چيده شد .............................دوستان كسي اطلاعي از بنياد سهم و علت صف فروش شدنش دارد به اشتراك بگذارد ممنون ميشوم

برنده

Well-Known Member
کاربر فعال
خيلي بد 2 روز گذشته معامله شد نه به روز 2 شنبه كه يك حقيقي با 3 ميليون سهم و با صف خريد كردن در قيمت 733 تومان به سهامداران درصدي ورود كرد كه بنده هم جو گير شدم در اين قيمت خريد كردم نه به 2 روز گذشته كه سهم طي 2 روز 10 درصد منفي خورد و صف ميليوني فروش نيز برايش چيده شد .............................دوستان كسي اطلاعي از بنياد سهم و علت صف فروش شدنش دارد به اشتراك بگذارد ممنون ميشوم

با تشکر .

از گزارش چیزی که دیدیم همه بهره بردن
. صف فروش و جمله
مهم خیلی بد و اعلام روز دوشنبه و همینطور اعلام صف خرید در قیمت ۷۳۳ و .. .

خصوصا سیوال پایانی بسیار آموزنده بود .

آخرین ویرایش:

baran

Well-Known Member
کاربر فعال
جناب برنده بنده از مطلب ارسالي تان چيزي متوجه نشدم خواهشا شفاف بنويسيد ....توي گزارشش مطلب نگران كننده ايي برداشت كرديد؟؟؟

amirasian69

Well-Known Member
کاربر فعال
بنیاد سهم خیلی خوب است.سهم بودجه فروشش 102 درصد پوشش داده،شرکت سال مالیش شهریور است و از معافیت های مالیتی ناشی از خرید 100 دستگاه واگن مخزن دار بهره می برد

نکته مهم: شرکت های حمل ونقلی بهتر است علاوه بر سودسازی با ارزش جایگزینی سنجید شود..1200 واگن...

اجازه

Active Member
کاربر فعال
من هم دقیقامثل شما عمل کردم ودر 733 وارد شدم ولی دو نکته رو درباره این سه خاهد شد بگم
اول اینکه من دو روز گذشته سهم رو زیر نظر داشتم هر روز یهههووو صف فروش یک میلیون افزایش میافت که بنظر تصنعی بود
دوم دوستان مطلع از این سهم تارگت بالایی مید هند الله اعلم ببینیم چ

saeed 9999

Member
کاربر فعال
1544891721585.png

خروج کامل نور کوثر ایرانیان از سهم را به فال نیک میگیریم. امروز اگر 50 درصد شرکت عرضه میکردند خریدار اماده سر خط بود. یکی از امنترین سهم های بازار در این قمت هاست.

technicaler

Well-Known Member
کاربر فعال
سلام و عرض ادب

وقتی یک سهمی صعودی باشد در بازار منفی هم صف است .
شاخص تا پایان سال منفی است و من انتظار دارم این سهم در تمام مدت باقی مانده تا پایان سال حداقل 100 درصد رشد کند .
ومن الله التوفیق

خسرو سماوات

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
قطاررکوردشکنی اپال پارسیان به فرجامی پرافتخار رسید.
پرسنل شرکت اپال پارسیان توانستند رکورد تولید ۲.۶میلیون تن کنسانتره درسال رابشکنند
روابط عمومی شرکت اپال پارسیان
@madan24_com

گل شبدر

Well-Known Member
کاربر فعال
قطاررکوردشکنی اپال پارسیان به فرجامی پرافتخار رسید.
پرسنل شرکت اپال پارسیان توانستند رکورد تولید ۲.۶میلیون تن کنسانتره درسال رابشکنند
روابط عمومی شرکت اپال پارسیان
@madan24_com
با سلام چه ارتباطی به حپارسا داره....ارادت:D

بالا