حپارسا ( توسعه حمل و نقل ریلی پارسیان )

zereshkkk

Well-Known Member
کاربر فعال
حمل ونقل ريلي پارسيان درحالي از 19 ارديبهشت در بازار دوم فرابورس درج نماد شده و در نوبت عرضه اوليه سهام قرار گرفته بود که مقرر شده شنبه آينده 8 خرداد 5 درصد اين شرکت واگذار شود.

اين عرضه شامل تنها 5 ميليون سهم بوده و 3 ميليون براي کشف قيمت و 2 ميليون براي معامله گران آنلاين تخصيص يافته است. سهميه هر کارگزار با همه شعب نيز 30 هزار سهم بوده و صندوق هاي سرمايه گذاري هم نمي توانند اقدام به خريد سهام اين شرکت کنند.

شرکت حمل ونقل ريلي پارسيان در حالي به عنوان هفتاد و يکمين شرکت در گروه حمل و نقل ، انبار داري و ارتباطات درج شده بررسي هاي اوليه بورس پرس از اطلاعات محدود اين شرکت حکايت از آن دارد که بيش از 91.8 درصد سهام توسعه حمل و نقل ريلي پارسيان متعلق به هلدينگ نفت و گاز پارسيان بوده و 7.7 درصد هم در اختيار سرمايه گذاري حمل و نقل تامين است.

سرمايه اسمي "حپارسا" هم 10 ميليارد تومان و سال مالي آن 31 شهريور است.

zereshkkk

Well-Known Member
کاربر فعال
کارگزاران محترم عضو فرابورس، به اطلاع مي رساند؛ با توجه به عرضه اوليه شرکت توسعه حمل و نقل ريلي پارسيان (سهامي عام) در نماد معاملاتي حپارسا1 ، مقتضي است تا اطلاع ثانوي هر گونه دسترسي معامله گران بر خط در نماد حپارسا1 مسدود گردد. هر گونه مسئوليت ناشي از عدم مسدود بودن دسترسي معامله گران برخط هر كارگزاري بر عهده آن كارگزاري خواهد بود. بديهي است پس از فرآيند كشف قيمت توسط ايستگاههاي كاري كارگزاران و اعلام ناظر بازار طي پيام ناظر، مي بايست دسترسي معامله گران بر خط (آنلاين) توسط كارگزاران فعال گردد. بديهي است تا قبل از زماني كه متعاقباً توسط پيام ناظر بازار اعلام خواهد شد، دسترسي معامله گران بر خط (آنلاين) نمي بايست فعال باشد. همچنين سهميه در نظر گرفته شده براي هر معامله گر بر خط‌ (آنلاين) نيز متعاقباً اعلام مي گردد. مديريت عمليات بازار و اعضاي فرابورس ايران

arminnn

Member
کاربر فعال
عضو تازه
ایا به نسبت عرضه اولیه های قبلی وضعیت نامناسب تری راداشت؟
به من که اصلا نرسید درحالیکه به چند اکانت درخواست د ادم انهم به فاصله 4ثانیه ازشروع توزیع

arminnn

Member
کاربر فعال
عضو تازه
دوستان لطفا بفرمایید که ایا این سهم درعرضه اولیه به اندازه کافی به شما رسید یانه؟

sorou

New Member
کاربر فعال
[FONT=&amp]کانال بازار بورس[/FONT]
[FONT=&amp]کانالی که زامیاد را قبل از افزایش سرمایه معرفی کرد و بازدهی بالای 70 % را به ارمغان آورد.[/FONT]​
[FONT=&amp]به کانال ما بپیوندید :[/FONT][FONT=&amp]
https://www.***********/bazarebourse[/FONT]

davod67

Well-Known Member
کاربر فعال
15 میل نشستن تو صف....11 میل شناوری داره......حقوقی یه 3 میل دیگه عرضه کنه کار سهم تمومه......تو صف نشینید...مثل ثالوند ممکنه بره تو پاچه تون...صفش رو حقوقی درست میکنه

محمدرضا 87

Well-Known Member
کاربر فعال
40 درصد رشد کرده ..

من که دست به ماشه نشستم اگه صفو دادن همون یه ذره هم که دارم بفروشم :-d

عرضه اولیه امروز هم سنگینه پول زیادی از بازار میکشه و منفی بازار هم کمی به خاطر اونه

خلاصه دوستان تصمیم با خودشون.

liverno

Well-Known Member
کاربر فعال
این سهم امسال سود خوبی میسازه

سهامداری

این سهم بالای 3000 امسال میاد و یک افزایش سرمایه 160% داره

محمدرضا 87

Well-Known Member
کاربر فعال
عجب حجمی زد داستان چیه؟!!

11 میلیون کلا سهم بود حجمش رفت بالای 15 میلیون؟!!!

فکر کنم 4 5میلیون دیگه امروز حقوقی داد کاش نمیفروختم فکر کنم رفت برا 2500 تومن.

بالا