حواستون به اين سهم باشه

با سلام
حواستون به گروه بهمن توسعه معدن روي و پتروشيمي ابادان باشه
فقط همين
البته اين نه توصيه خريده نه فروش فقط حواستون باشه

امير كبيري

New Member
عضو تازه
...

جناب ميرزايي ناش - با سلام جهت تكميل
دنياي اقتصاد 16/7/83 بيشترين ارزش معامله ديروز چهارشنبه
گروه بهمن
هپكو
قندي
محورسازان
بوعلي
خارك
معادن روي

عسل.

New Member
عضو تازه
آقای میرزائی
امیدوارم این توصیه شما مانند توصیه قبل تان به خرید مداران و تک سهمی نباشد .
راستی آقای رمضانزاده یک درصد سهم خودش در مداران را هنوز هم حفظ کرده است.

من اينجا توصيه به خريد نكردم

با سلام
عسل خانم من اينجا توصيه به خريد نكردم همانطور كه ميببنيد حالا شما از حرف من چطور فكر ميكنيد كه من توصيه به خريد كردم خدا ميداند فقط گفتم حواستون به اين سه سهم باشد همين
در مورد داده پردازي من روي اين سهم تا الان حدود 170 مليون تومان ضرر نموده ام و ادمي نبودم كه خودم روي 1200 رد كرده باشم و به بقيه بگم بخريد اگر باور نميكنيد به تالار سپه بياييد انجا همه مرا ميشناسند و ميدانند كه دروزغ ميگويم يا راست ميگويم حتي ميتوانيد از كارگذار انجا بپرسيد
در مورد رمضانزاده چيزي نميدانم ولي 1 درصد داده پردازي هم رقم مهمي نيست ان هم زماني كه 280 تومان بوده خود من 1 درصد داده پردازي را روي 900-1100 تومان خريده ام و الان آچمز هستم و كاري نميتوانم بكنم تا شركت قراردادي اعلام كند يا حركتي كه ضررمن جبران شود البته من تقريبا 200 هزار تا از داده هايم در 630-670 رد كردم و ان هم به دليل مشكل مالي بود كه برايم پيش امده بود كه اگر داده پايين بيايد ان مقدار را دوباره ميخرم هيچ كس فكرش را نميكرد داده انقدر پايين بيايد فقط به صورت سر بسته ميگويم همانهايي كه داده را بالا بردند پايين اوردند همين من خودم شايد از همه بيشتر متضرر شده باشم ولي كسي را دور نزدم و به اين صداقتم افتخار ميكنم همانطور كه شرمنده كساني هستم كه به خاطر حرف من داده را خريدند و متضرر شدند و اميدوارم كه داده 20 مهر برنده بيل اينگ موبايل شود تا ضرر همه ما جبران شود
البته به نظر من اينده صنعت اي تي در اين مملكت روشن است

اميدوارم كه شما و همه دوستان هميشه موفق و به قول يكي از دوستان +5 باشيد

ارمان بچه كف بازار

New Member
کاربر فعال
سلام اقاي كبيري در مورد گروه بهمن 99 درصد حجم معامله مربوط به معامله چرخشي يا بلوكي بوده
ولي در مورد معادن روي درسته و عجيبه
اقاي ميرزايي اگه خبرايي از بهمن دارين بگين ....

مرتضي بورسي

New Member
عضو تازه
سلام به همه دوستان به خصوص محمدرضا ميرزايي ناش!
من با دوستمان محمدرضا ميرزايي ناش در مورد خريد معادن روي كاملا موافقم. من از سهامداران اوليه معادن روي در سال 76 هستم و به شما مي گم كه شركت تاكنون به اهداف خود كه در روز اول قول داده بود هنوز نرسيده است و اين كه شما مي بينيد كه معادن روي 80 درصد ظرفيت روي كشور را داراست بدون راه اندازي كارخانه 100 هزار تني است كه اگر اين كارخانه را احداث كند ......

دوستان معادن روي سياست عجيبي دارد اگر نگاه كنيد قبلا در چند مناقصه شكست خورده بود از جمله ملي سرب و روي (بار اول) ولي با سياستي كه داشت صاحبانش را مجبور كرد كارخانه را معادن روي بفروشند. اين سياست از انحصار توليد كنسانتره روي و تحت فشار قرار دادن رقيب و خيلي چيزهاي ديگر ناشي ميشود.

اميدوارم آقاي شهرياري زودتر تحليل خود را در مورد اين شركت بنويسند تا با اين شركت بيشتر آشنا شويد.

البته اين كه من به شما مي گويم سهام اين شركت خوب است به معني توصيه به خريد نمي باشد كسي از چشم من نبيند. همين جا به دوستان بگويم كه من سهام خود را كه خيلي هم كم بود هفته قبل فروختم و قصد دارم يكي دو ماه ديگر پس از فروش قسمتي از سهام بانك پارسيانم حق تقدم معادن روي بخرم.

در مورد داده پردازي من سهامدارش نبودم ولي به عنوان يك آدم بي طرف به شما مي گويم كه به نظر من اين سهم به كف قيمتي خود كه 450 است خيلي نزديك شده است و من شنبه حدود 1000 سهم مي خرم. :D بيخود به اين تعداد سهام نخنديد من مثل شما سهامدار بزرگ نيستم و خيلي سهامدار كوچكي هستم. به نظر من اين شركت به زودي در يكي از مناقصه هايش برنده خواهد شد و قيمت سهام مثل بمب منفجر مي شود. ولي ممكن است اين مدت طولاني باشد.

بايد به سهامهايي مثل داده پردازي-تكين كو-خدمات انفورماتيك-صدرا و ... با ديد بلند مدت نگاه كرد و آنها را در كف قيمتي خريد و در سقف قيمتي فروخت. البته اين يك نظر شخصي است.
به هر حال من با پيشنهاد آقاي ميرزايي ناش موافقم.

عسل.

New Member
عضو تازه
آقای میرزائی
شما در سایت پارس پرتفولیومقاله ای نوشتید مبنی بر این که سهام شرکت داده پردازی سهامی ارزشمند نیست واین شرکت توانمندی انجام پروزهای بزرگ را ندارد (به علت نداشتن کادر مجرب و....) و خوانندگان تاپیک را توصیه به عدم خرید این سهام میکردید .حال سوال من است که چرا 10روز بعد از نوشتن آن مقاله و باز شدن نماد شرکت شما تغییر رویه دادید وپی به بسیاری از ارزشهای شرکت بردید و در چرخشی 180 درجه ای در تاپیکهای متعدد خبر از بسیاری از قراردادهای شرکت و توانمندی های آن دادید ونتیجتا پتانسیل رشد قیمت آن را خیلی خوب ارزیابی کردید.در صورتی که ما عملا هر روز شاهد کاهش قیمت داده پردازی هستیم.
لطفا این تناقض(تغییر نظراتان ) را توضیح دهید
متشکرم

شهاب شهاب

مسدود شده
مسدود شده
پتروشيمي ابادان

من فكر ميكنم اين سهم قابليت زيادي براي رشد دارا مي باشد به علل
1-رشد قيمت محصولات پتروشيمي بعلاوه افزايش توليد اين شركت
2-افزايش قيمت نفت به حدود 53 دلار و افزايش مجددقيمت محصولات پتروشيمي
3-قابليت بالاي اين شركت براي صادرات و نيز افزايش قيمت دلار در سال جاري كه باعث سود اوري بيشتر براي محصولات صادر شده است
4-راه اندازي كامل يك شركت مستقل در كرج و يك واحد امونياك در خرمشهر
5-استفاده اين شركت از گاز كه از مزاياي بسيار مهم مي باشد

علي جون ما بيشتر

با سلام
علي جون اينجا يكي هست كه خيلي خيلي خيلي بيشتر دوستت داره اونم منم ;)
اقا دلمون خيلي برات تنگ شده بيا ببينيمت راستي همه يادشونه روي 390 تومن البرز رو تو همايش معرفي كردي اينكاره باز ;) تركوندي ها
خانم عسل در مورد مسله اي كه گفتي من قبلا در يك تا پيك توضيح دادم ولي باز هم عرض ميكنم كه پروژه اي كه شايعه آن مطرح بود آن چيزي كه واقعا داده پردازي قرار بود انجام بدهد فرق داشت و به همين خاطر من به اصل قضيه شك كردم چون نوع كار داده پردازي با شايعات ان زمان فرق داشت در ضمن من مخالف بالا باز شدن داده پردازي بودم همين الان هم تمام مشكلات سهامداران داده پردازي بازارگرداني احمقانه اين سهم بوده و هست و بالا باز شدن آن مهمترين دليل افت وحشتناك اين سهم بود زماني كه من حمايت كردم از اين سهم خبر موثق داشتم كه كارت سوخت مال داده پردازي است ولي همانطوري كه در همايش گفتم و اينجا بنا به ملاحظاتي نميتوانم بگويم كارت سوخت را با فشار و اهرم هاي سياسي به مخابرات دادند وگرنه قرار بود اصلا مخابرات به خاطر قيمت پرتي كه داده بود و عدم توانايي از مناقصه كنار گذاشته شود همين الان هم كه ميبينيد كار كارت سوخت را صنايع الكترونيك شيراز انجام ميدهد و اگر داده ان قرارداد را ميگرفت با توجه به جو راحت تا 2000 ميرفت و هيچ كس انقدر *** نيست كه تا 100 درصد مطمپن نباشد روي يك سهم تك سهم شود وشايد خوايت خدا بوده كه اهرم هاي سياسي باعث ضرر من و شما شود اگر بازهم سو تفهمي هست خوشحال ميشوم پاسخگو باشم

تنها

New Member
عضو تازه
تنها

آقاي ميرزاپي
با سلام
شايد من اولين كسي بودم كه به شما شديدا اعتراض كردم.
قبول بفرماپيد ادعاي تك سهم شدن روي يك سهم و دفاع بيش از حد غيرتمندانه از آن سهم شك برانگيز است خصوصا زماني كه اين سهم در بازار با صف فروش شديد همراه بشود.
بگذريم.اما قبول كنيد كه شما هم اشتباه كرديد و ناخواسته باعث ضرر خيليها شديد.

به هرحال از صداقت شما در حال حاضر سپاسگزارم
انشا الله با رشد مجدد اين سهم ضرر همه ما جبران شود
بايد قبول كنيم كه درس بزرگي براي همگيمان بود. كاش درس گرفته باشيم

عزت زياد. مخلص شما

ويتو كورلئونه

New Member
عضو تازه
سلام

محمد رضاي عزيزم سلام

خدمت عسل خانوم عرض كنم كه اين وصله ها به محمد رضا نمي چسبه . همه اونايي كه تالار سپه ميرن حتما محمد رضا رو مي شناسند . من كه خودم دربست قبولش دارم .

محمدرضا من نمي دونستم كه داده پردازي داري :( خوب يادم هست كه من رو از خريدن مداران منع مي كردي . پس خودت چرا ؟؟؟؟

عسل.

New Member
عضو تازه
آقاي ويتو كورلءونه گرامي
اينهم از موارد نادر اين سايت بود كه كسي ندونه آقاي ميرزايي ناش از ارادتمندان و مخلصان و مبلغان جدي مداران بوده (شايد البته حالا ديگر نباشد!!!!!!) .
اونهم براي عضو برجسته مافيا!!!؟

حامد 80

New Member
عضو تازه
آقاي

سلام
آقاي ميرزايي آدم خيلي خوبيه. من از تو همون تالار ميشناسمش.
معمولا پيشنهاد مستقيم نميده.از طرفي هركسي مسوول خريد خودشه.
من ميخواستم اونروز كه داده 590 بود 10000 تا بخرم .خوشبختانه يا متاسفانه b-)
كارگزار نخريد.
آقاي ميرزايي هم گفت اگر داده قرارداد هاش رو اجرا كنه(يا اعلام كنه) خيلي ميره بالا
ولي اين كه اعلام نشده كه تقصير ايشون نيست.
بهتره شما هم بر اساس داده هاي خودت خريد كني #:-s
حرف هيچ كس رو هم قبول نكن (شايد همه دروغ گو باشن. :-s )

گروه بهمن كه رفت و اسه تعديل

با سلام

ويتو كورلئونه و حامد عزيز ممنون از محبتتان
فعلا گروه بهمن كه رفت و اسه تعديل حالا تا بعد كه كم كم نوبت بقيه شه البته تو اين بازار سهامها تعديل ميدند منفي ميشن خنده داره ولي بهمن فكر كنم حدود 930-950 باز شه

pirouzan

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
حواستون به سهام کامودیتی باشه تازه میخوان شروع به رشد کنند
فولاد ذوب فخوز ارفع هرمز و ..........

بالا