حفاری ( حفاری شمال )

آیا قیمت شرکت حفاری شما بین 100 تا 110 مناسب است؟

• مجموع رای دهندگان
    54
  • نظرسنجی بسته .

اشتباه محض

Very Good Member
نارنجی سابق
همین حفاری که اینقدر درموردش منفی بافی میکنید و من هم یه مقطعی منفی بودم سود خوبی بمن داده

طی هفت ماه سودخالص 54% از خرید حق استفاده نشده نصیبم شد
البته اول حق شلرد خریدم 10 تومن و فروخته شد 75 تومن و با سود 750% که از سود حق استفاده نشده شلرد نصیبم شد اونو تبدیل به حق استفاده نشده حفاری کردم که خداروشکر در مجموع از این محل هم سود خوبی نصیبم شد
در نهایت هم زمانیکه حقهای استفاده نشده در محدوده قیمتی 2155 ریال حراج میشد , خود سهمو تبدیل به حق کردم و انشااله از این محل هم سود خوبی نصیبم میشه

.

سید مسلم حبیبی

Very Good Member
کاربر فعال
عضو تازه
همین حفاری که اینقدر درموردش منفی بافی میکنید و من هم یه مقطعی منفی بودم سود خوبی بمن داده

طی هفت ماه سودخالص 54% از خرید حق استفاده نشده نصیبم شد
البته اول حق شلرد خریدم 10 تومن و فروخته شد 75 تومن و با سود 750% که از سود حق استفاده نشده شلرد نصیبم شد اونو تبدیل به حق استفاده نشده حفاری کردم که خداروشکر در مجموع از این محل هم سود خوبی نصیبم شد
در نهایت هم زمانیکه حقهای استفاده نشده در محدوده قیمتی 2155 ریال حراج میشد , خود سهمو تبدیل به حق کردم و انشااله از این محل هم سود خوبی نصیبم میشه

.
تعریف از خود مایه...

شمال

Very Good Member
کاربر فعال
دوستان که حق خرید کردند برایشان ثبت شده
مال من که نشده و از آنلاین هم پاک شده
باید ناظر عوض کنم و یا 10 عدد خرید کنم تا ثبت بشه و یا هنوز زوده ؟؟؟؟

احسان سلطانی 20

Very Good Member
کاربر فعال
عضو تازه
دوستان که حق خرید کردند برایشان ثبت شده
مال من که نشده و از آنلاین هم پاک شده
باید ناظر عوض کنم و یا 10 عدد خرید کنم تا ثبت بشه و یا هنوز زوده ؟؟؟؟
چونکه دیروز سهام جدید برای سهامداران عمده اضافه شد نهایت دو الی سه روز بعدی به پرتفوی سهامداران خرد هم اضافه میشه... خبری ز استاد خیال بافی ، استاد ایمان هم نیست با اون تارگتهای مزخرفی که میدن

iman1360

Very Good Member
کاربر فعال
عضو تازه
این آقا ایمان پیداش نیست!!!!؟؟؟؟
در پيش بيني روند قيمتي سهم اشتباه كردم، فكر مي كردم با افزوده شدن سهمهاي حاصل از افزايش سرمايه و بالا رفتن شناوري قيمتش پاينتر بياد ولي بالاتر رفت. البته جو بازار هم مثبت بود و تاثير گذاشت ولي دستهايي در كار بود كه قيمت رو به بالا هل بده، حيف كه در زمان حراج حق تقدم افزايش قيمتي انجام نشد تا دارندگان حق هم سود ببرن. سود 55 درصدي در عرض 7 ماه خيلي ناچيز بود و يك تجربه خيلي تلخ

belak24

Good Member
کاربر فعال
عضو تازه
در پيش بيني روند قيمتي سهم اشتباه كردم، فكر مي كردم با افزوده شدن سهمهاي حاصل از افزايش سرمايه و بالا رفتن شناوري قيمتش پاينتر بياد ولي بالاتر رفت. البته جو بازار هم مثبت بود و تاثير گذاشت ولي دستهايي در كار بود كه قيمت رو به بالا هل بده، حيف كه در زمان حراج حق تقدم افزايش قيمتي انجام نشد تا دارندگان حق هم سود ببرن. سود 55 درصدي در عرض 7 ماه خيلي ناچيز بود و يك تجربه خيلي تلخ
تو یک محدوده تراکمی بود و خارج شد(الگوهای ادامه دهنده) ، مشخص بود رشد میکنه حتی بنده میشناسم کسایی رو که تو 350 در حال خرید بودند.....

soori

Very Good Member
کاربر فعال
ایمان جان 55 درصد سود هم 7 ماه سود خوبیست.نوش جونت به هر حال هر جای دیگری هم که پولتو بردی انشاالله سود دلخواه رو ببری.55 درص در 7 ماه معاددل قدری کمتر از 96 در صد در سال میشه. خدا بده برکت.

Saeedmodi

Good Member
کاربر فعال
عضو تازه
این دیگه چه وضعشه که از خودشون میاند تعریف میکنند که من صد میلیون تومن رو کردم یک میلیارد دلار. بله شما شاهنشاه ما رعیت، شما مارچوبه وارداتی ما چوبشور ساخت داخل :D

iman1360

Very Good Member
کاربر فعال
عضو تازه
ایمان جان 55 درصد سود هم 7 ماه سود خوبیست.نوش جونت به هر حال هر جای دیگری هم که پولتو بردی انشاالله سود دلخواه رو ببری.55 درص در 7 ماه معاددل قدری کمتر از 96 در صد در سال میشه. خدا بده برکت.
نه اصلا راضي كننده نيست، من بايد تا سال ديگه همين موقع با پول رشد كرده در بورس دو واحد آپارتمان 150 متري نوساز در منطقه خوب شهر بخرم زندگيم جلو بيفته، الان فقط يك واحد 100 متري داريم كه اونم بخشيش رو با كمك بقيه خريديم كه بعد 5 سال زندگي مشترك خيلي كمه

iman1360

Very Good Member
کاربر فعال
عضو تازه
نه اصلا راضي كننده نيست، من بايد تا سال ديگه همين موقع با پول رشد كرده در بورس دو واحد آپارتمان 150 متري نوساز بخرم زندگيم جلو بيفته، الان فقط يك واحد 100 متري داريم كه اونم بخشيش رو با كمك بقيه خريديم كه بعد 5 سال زندگي مشترك خيلي كمه

belak24

Good Member
کاربر فعال
عضو تازه
نه اصلا راضي كننده نيست، من بايد تا سال ديگه همين موقع با پول رشد كرده در بورس دو واحد آپارتمان 150 متري نوساز در منطقه خوب شهر بخرم زندگيم جلو بيفته، الان فقط يك واحد 100 متري داريم كه اونم بخشيش رو با كمك بقيه خريديم كه بعد 5 سال زندگي مشترك خيلي كمه
دوست عزیز یک سوال ... شما چند سال هست که در بورس فعال هستید؟

skyman

Very Good Member
کاربر فعال
به نظر استارت صعود با هدف اول 600 و بعد 1000 خورده شد ...!

بالا