حفاری ( حفاری شمال )

آیا قیمت شرکت حفاری شما بین 100 تا 110 مناسب است؟

• مجموع رای دهندگان
    54
  • نظرسنجی بسته .

احسان سلطانی 20

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
فکر کنم تا حقها تبدیل به سهم نشه بازش نکنن
تبدیل شده.. وقتی افزایش سرمایه 16 مرداد ثبت شد پس حق ها تبدیل شده فقط هنوز روی سیستم نیومده که احتمالن تا قبل از بازگشایی چند روز دیگه میاد روی پرتفو

iman1360

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
جناب ایمان پر سود باشید ولی سودی که با آرزوی ضرر دیگری اگر هم به دست بیاد خوردنش مثل زهر حلایل است.حتما در مورد بکام،بهپاک،حفاری و همه تاپیکهای دیگری هم که مینویسید آرزوهای مشابهی دارید!!!!!در هر حال مختارید و نظرتان محترم ولی شخصا دیگر به نوشته های جنابعالی وقعی نخواهم گذاشت چون هدفتان برایم کاملا مشخص شد.
بكام و بهپاك رو اتفاقا دارم به همراه ختراك و ختور ولي چون روند بكام و بهپاك روي مخم هست ازشون انتقاد مي كنم اگر بالا برن مثل الان ديگه انتقادي ازشون نمي كنم، ولي حفاري رو ندارم. كلا از حفاري تجربه بدي دارم حق تقدمش بعد از هفت هشت ماه فقط 55 درصد سود بهم داد. انتظار دارم تا 320 و 310 پايين بياد

احسان سلطانی 20

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
بكام و بهپاك رو اتفاقا دارم به همراه ختراك و ختور ولي چون روند بكام و بهپاك روي مخم هست ازشون انتقاد مي كنم اگر بالا برن مثل الان ديگه انتقادي ازشون نمي كنم، ولي حفاري رو ندارم. كلا از حفاري تجربه بدي دارم حق تقدمش بعد از هفت هشت ماه فقط 55 درصد سود بهم داد. انتظار دارم تا 320 و 310 پايين بياد
همچنانکه انتظار داشتی ختراک از ۱۱۰۰ تا ۹۰۰ بیاد ... الان چنده؟ خخخخ

iman1360

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
غیر ممکنه که 310 برسه این سهم زیر 400 تومن خدایش ظلمه
پس اونكه حق تقدم ها زير 230 حراج شد ظلم نبود؟ اگر ظلم بده در حق هر كسي كه انجام بشه بده نه اينكه حق تقدم مفت حراج بشه و يك عده هورا كنن ولي به خودشون كه برسه و ظلم بشه داد و فرياد از روي عصبانيت كنن

iman1360

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
ایمان عزیز برلیتان تندرستی و موفقیت ارزو میکنم.
من هم همينطور، لطف دارين، اگر الان به فكر خودم هستم و بقيه برام مهم نيستن به اون خاطر بود كه يك عده هم به فكر خودشون بودن و حق حفاري رو مفت حراج كردن و اون موقع هم كسي به فكر ماها نبود، حتي بودن بعضيهايي كه خوشحال شدن از حراج حق در قيمت پايين و بعضيهايي كه وعده سر خرمن دادن مبني بر اينكه حق بالاي 350 حراج ميشه كه البته من همون موقع اين مزخرفاتشون رو باور نكردم ولي يك عده سهامدار ساده دل و خوشبين باور كردن

Saeedmodi

Member
کاربر فعال
عضو تازه
پس اونكه حق تقدم ها زير 230 حراج شد ظلم نبود؟ اگر ظلم بده در حق هر كسي كه انجام بشه بده نه اينكه حق تقدم مفت حراج بشه و يك عده هورا كنن ولي به خودشون كه برسه و ظلم بشه داد و فرياد از روي عصبانيت كنن
میخواستید توی افزایش سرمایه شرکت کنید. مگه شما حق تقدم رو میخرید که گرونتر بفروشید و سود کنید مسئولیتش گردن بقیه است. اگر زیانی هم این وسط ایجاد بشه باید بپذیرید. من روی شوخی گفتم والا قیمت سهم هم از دسترس من خارجه. فقط اینو میدونم که ذات این دنیا همش ظلمه که با رواقی گری طی میکنیم که بگذره : )

سهامدارخرد

Well-Known Member
کاربر فعال
تبدیل شده.. وقتی افزایش سرمایه 16 مرداد ثبت شد پس حق ها تبدیل شده فقط هنوز روی سیستم نیومده که احتمالن تا قبل از بازگشایی چند روز دیگه میاد روی پرتفو
جناب سلطانی منظورم همینه که تو پرتفو بیاد
تا نیاد باز نمیشه
توپرتفوها بیاد هم یه عده فروشنده میشن وسهم فکرکنم یه سکته کوچیکی بزنه
نظر شخصی بنده هست

بارسا

Well-Known Member
کاربر فعال
جناب سلطانی منظورم همینه که تو پرتفو بیاد
تا نیاد باز نمیشه
توپرتفوها بیاد هم یه عده فروشنده میشن وسهم فکرکنم یه سکته کوچیکی بزنه
نظر شخصی بنده هست
چی باز نمیشه ؟ باز شد که سهم برادر، از 11:30 هم داره معامله میشه !!!!

احسان سلطانی 20

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه

iman1360

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
میخواستید توی افزایش سرمایه شرکت کنید. مگه شما حق تقدم رو میخرید که گرونتر بفروشید و سود کنید مسئولیتش گردن بقیه است. اگر زیانی هم این وسط ایجاد بشه باید بپذیرید. من روی شوخی گفتم والا قیمت سهم هم از دسترس من خارجه. فقط اینو میدونم که ذات این دنیا همش ظلمه که با رواقی گری طی میکنیم که بگذره : )
به تجربه برام ثابت شده خريد حق تقدم و واريز نكردن صد تومن بهتر هست مگر اينكه قيمت سهم و حق بالا بشه مثلا بالاي هزار

Saeedmodi

Member
کاربر فعال
عضو تازه
به تجربه برام ثابت شده خريد حق تقدم و واريز نكردن صد تومن بهتر هست مگر اينكه قيمت سهم و حق بالا بشه مثلا بالاي هزار
من که دستم رو داغ کردم که دیگه حق تقدم بخرم، غلط میکنه شرکتی که انباشته نداره افزایش سرمایه بخواد بده :p

بالا