حفاری ( حفاری شمال )

آیا قیمت شرکت حفاری شما بین 100 تا 110 مناسب است؟

• مجموع رای دهندگان
    54
  • نظرسنجی بسته .

احسان سلطانی 20

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
پول ناشی از فروش حق تقدم های استفاده نشده اول هفته بعد به حساب سهامدارانی که فرم سهامداری رو پر کردن واریز میشه .. افزایش سرمایه هم تا 15 مرداد ثبت میشه و 19 مرداد مجمع عمومی برگزار میشه.. فردا هم آگهی دعوت به مجمع میاد روی کدال
پول ناشی از فروش حق تقدم استفاده نشده طبق وعده امور سهام، امروز به حساب مون واریز شد... منتظر تحقق وعده سوم امور سهام برای ثبت افزایش سرمایه تا ۱۵ مرداد هستیم

123987

New Member
عضو تازه
من یا اس ام اس اطلاعاتو فرستادم. هنوز پول حق ها واریز نشده

gharoon

Active Member
کاربر فعال
با سلام
وجه حق استفاده نشده برا من واریز نشده. گرفتن شماره حساب برا بلوکه کردن حدود ۳۰ میلیارد تومن وجه حق استفاده نشده هستش. وگرنه بانک معرفی می کردند تا بریم بگیریم.
دوستان با امور سهام با کدام شماره میشه تماس گرفت؟

احسان سلطانی 20

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
با سلام
وجه حق استفاده نشده برا من واریز نشده. گرفتن شماره حساب برا بلوکه کردن حدود ۳۰ میلیارد تومن وجه حق استفاده نشده هستش. وگرنه بانک معرفی می کردند تا بریم بگیریم.
دوستان با امور سهام با کدام شماره میشه تماس گرفت؟
همون شماره که در گزینه معرفی در صفحه tsem نماد حفاری زده امور سهامش

احسان سلطانی 20

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
و اینم تاییدیه سوم امور سهام مبنی بر ثبت افزایش سرمایه قبل از مجمع عمومی تا 15 مرداد ماه.. ولی یه روز تاخیر داشت.. بریم به پیشباز مجمع ببینیم چه خبره

iman1360

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
وارد شدن در اين سهم آشغال به جز اينكه از رشد بازار جا بمونين هيچي براتون نداره، چون تفكر سهامدار عمده اين هست كه سهامدار حقيقي جز بايد كوفت بخوره

احسان سلطانی 20

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
خاک توی سرت برای سهامداران عمده دز دت... سهم بی صاحب بی پدر و مادر شیا د... گدا گوله... لعن ت بر مدیران دز د حفاری

iman1360

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
چی شده تو مجمع که همتون قاطی کردید :D
احتمالا در حد پرتاب كردن تخم مرغ و گوجه گنديده بوده، خدا رو شكر ديگه حتي يكدونه از سهام اين شركت درپيت رو ندارم و فقط حق تقدمي داشتم كه حراج شد و با پولش سهام ديگه اي خريدم كه داره رشد مي كنه

Saeedmodi

Member
کاربر فعال
عضو تازه
احتمالا در حد پرتاب كردن تخم مرغ و گوجه گنديده بوده، خدا رو شكر ديگه حتي يكدونه از سهام اين شركت درپيت رو ندارم و فقط حق تقدمي داشتم كه حراج شد و با پولش سهام ديگه اي خريدم كه داره رشد مي كنه
خدا رو شکر :D

soori

Well-Known Member
کاربر فعال
پس ایمان جان دیگه تو این تاپیک از این به بعد در خدمتتون نیستیم؟!!!!:Dیا فعلا نخواهیم بود؟

iman1360

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
پس ایمان جان دیگه تو این تاپیک از این به بعد در خدمتتون نیستیم؟!!!!:Dیا فعلا نخواهیم بود؟
چرا هستم، منتظرم تا حدود 310 پايين بياد، تا اون موقع در اين تاپيك خواهم بود

soori

Well-Known Member
کاربر فعال
جناب ایمان پر سود باشید ولی سودی که با آرزوی ضرر دیگری اگر هم به دست بیاد خوردنش مثل زهر حلایل است.حتما در مورد بکام،بهپاک،حفاری و همه تاپیکهای دیگری هم که مینویسید آرزوهای مشابهی دارید!!!!!در هر حال مختارید و نظرتان محترم ولی شخصا دیگر به نوشته های جنابعالی وقعی نخواهم گذاشت چون هدفتان برایم کاملا مشخص شد.

بالا