حفاری ( حفاری شمال )

آیا قیمت شرکت حفاری شما بین 100 تا 110 مناسب است؟

• مجموع رای دهندگان
    54
  • نظرسنجی بسته .

Exotic

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
دوست عزیز سازمان مجوز حراج رو صادر کرده بخاطر همین حق استفاده نشده از حساب سهامداران کم شده
مشکلی با ثبت شرکتها پیش اومده که خداروشکر اونم در حال حل شدن هستش
شرکت متعهد شده تا برگزاری مجمع سال 97 حق تبدیل به سهم بشه که اونم انجام میشه
اونقدری حق استفاده نشده نیستش که بخوان بخاطر اون این بازیو دربیارن بیش از 95% سهامداران مبلغ اسمی 100 تومنو واریز کردن
کمی صبر کنید چون فعلا بخاطر حراج حقها جلوی رشد قیمتی سهمو گرفتن وگرنه الان قیمت بالای 700 بود
جناب اشتباه محض

حق تقدم استفاده نشده اول بهمن یعنی 4 ماه پیش از سامانه سپرده گذاری حذف شده...

آپولو هم میخواستن بفرستن فضا تا حالا رفته بود برگشته بود!

در عین حال من خودم حق تقدم استفاده نشده زیاد دارم....یه مقدار رو هم واریز کردم ولی بیشترش رو دارم...

بعد این همه وقت حق تقدم ها رو بخوان آتیش کش کنن خیلی ظلمه...

Exotic

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
به عنوان یه نقاشی از حفاری...چون تکنیکالیست نیستم..

محدوده 400-420 محدوده مقاومتی فعلی شرکت هست که برای اهداف بالاتر این محدوده رو باید رد کنه....

به عنوان یه احتمال ممکنه محدوده 350 هم معامله بشه

(توصیه به خرید یا فروش نیست)

حفاری_تعدیل_نشدهDaily.png
حفاریDaily.png

اشتباه محض

Well-Known Member
نارنجی سابق
جناب اشتباه محض

حق تقدم استفاده نشده اول بهمن یعنی 4 ماه پیش از سامانه سپرده گذاری حذف شده...

آپولو هم میخواستن بفرستن فضا تا حالا رفته بود برگشته بود!

در عین حال من خودم حق تقدم استفاده نشده زیاد دارم....یه مقدار رو هم واریز کردم ولی بیشترش رو دارم...

بعد این همه وقت حق تقدم ها رو بخوان آتیش کش کنن خیلی ظلمه...
منم گفتم که از حساب سهامدار خارج شده و سازمان هم مجوز حراجو داده ، یک مشکلی با ثبت شرکتها داشتن که اونم همین یکی دوروزه حل میشه و حق ها حراج میشن
نکته مهم اینکه اگه حق استفاده نشده دارین مطمنا سود خوبی میکنی

طرلان

Well-Known Member
کاربر فعال
منم گفتم که از حساب سهامدار خارج شده و سازمان هم مجوز حراجو داده ، یک مشکلی با ثبت شرکتها داشتن که اونم همین یکی دوروزه حل میشه و حق ها حراج میشن
حق استفاده نشده زیاد دارم بنظرتون تو چند حراج میکنند؟ با این لشی که حفاری بالا میاد و بقیه بازار اینجور میتازند واقعا ناامید شدم

80347716

Active Member
کاربر فعال
حق استفاده نشده زیاد دارم بنظرتون تو چند حراج میکنند؟ با این لشی که حفاری بالا میاد و بقیه بازار اینجور میتازند واقعا ناامید شدم
اگر قیمت فعلی سهم را در نظر بگیریم، احتمالا بتونن بین 250 تا 300 حراج کنند. حال اگه قیمت سهم افزایش یابد قیمت حق هم می تونه بیشتر بشه.

PETROLEUM

Well-Known Member
کاربر فعال
چه مشکلی ؟
اینهمه شرکت دارن افزایش سرمایه میدن مثل آدم . سروقت ثبتش کرده اند.
حالا این چه تخم دوزرده ای کاشته؟!

غیر از پدرسوخته بازی این شرکت و تبانی های پشت پرده هست برای عقب انداختن حراج ؟

اشتباه محض

Well-Known Member
نارنجی سابق
عجله نکنید داریم به آخرای بازی میرسیم

اگه نقد بودید باید از فرصت خرید امروز به نحو احسن استفاده میکردید

شما و سایر دوستان تا اینجای کار که صبر کردید یکم دیگه هم صبر کنید مطمنا سود خوبی نصیبتون میشه

بزودی بازار برای کل سهام شناور شرکت میشینه توی صف خرید ولی نه در این قیمتها , بلکه قیمتهای بالای ............... تومن

.

تک شاخ

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
عجله نکنید داریم به آخرای بازی میرسیم

اگه نقد بودید باید از فرصت خرید امروز به نحو احسن استفاده میکردید

شما و سایر دوستان تا اینجای کار که صبر کردید یکم دیگه هم صبر کنید مطمنا سود خوبی نصیبتون میشه

بزودی بازار برای کل سهام شناور شرکت میشینه توی صف خرید ولی نه در این قیمتها , بلکه قیمتهای بالای ............... تومن

.
من هستم باهاش دیروزم خریدم انگاری اخبار عجیب غریبی درش هست
طلا پیدا شده میگن خخخ

اشتباه محض

Well-Known Member
نارنجی سابق
من هستم باهاش دیروزم خریدم انگاری اخبار عجیب غریبی درش هست
طلا پیدا شده میگن خخخ
عجله نکنید

شایدم واقعا به معدن طلا رسیدن :cool::cool::cool::cool:

شایدم دکل ها حکم معدن طلارو پیدا کردن

فعلا ارزش بازار حفاری به اندازه یه دکل حفاری هم نیستش

منتظر صف خرید چند صدمیلیون سهمی برای حفاری هستم

.

احسان سلطانی 20

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
خدایی حفاری دیگه نوبره...
فقط یعده به اسم مدیرعامل و هیئت مدیره و هزار کوفت دیگه روی این شرکت نشستن و تنها کاری که بلدن دزدی و حساب سازی و چاپیدن پول ملته

احسان سلطانی 20

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
جالبه هر سه ماهه با کلی کسب درآمد ولی سودش کمتر از سه ماهه قبل میشه الانم شاهکار کرده ۱۱۲ تومان سه ماهه چهارم زیان ساخته تا کل سود بشه ۵۶ تومن یعنی ۲۷ تومن برای سرمایه جدید... واقعا چرا سازمان بورس کثیف و دزد و فاسد فکری به حال این شرکتهای دزدتر و کثیف تر و سرتاسر مفسدتر از خودش نمیکنه و راحت درشون رو گل بگیره تا اینطور با سرمایه ملت بازی نکنن هرچند که تنها چیزی که توی این مملکت مهم نیس ملت و سرمایه ملته

تک شاخ

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
جالبه هر سه ماهه با کلی کسب درآمد ولی سودش کمتر از سه ماهه قبل میشه الانم شاهکار کرده ۷۰ تومان سه ماهه چهارم زیان ساخته تا کل سود بشه ۵۶ تومن یعنی ۲۶ تومن برای سرمایه جدید... واقعا چرا سازمان بورس کثیف و دزد و فاسد فکری به حال این شرکتهای دزدتر و کثیف تر و سرتاسر مفسدتر از خودش نمیکنه و راحت درشون رو گل بگیره تا اینطور با سرمایه ملت بازی نکنن هرچند که تنها چیزی که توی این مملکت مهم نیس ملت و سرمایه ملته
صف امروزش ولی یک چیز دیگه میگفت
صبور باش تو دلش میگن گنج پیدا شده خخخخ

اشتباه محض

Well-Known Member
نارنجی سابق
بخرررر همچین سالتویی بهت بزنه ندونی از کجا خوردی
دوست عزیز بازیگر سهم همینو میخواد

هزارجور بازی درمیاره تا سهامدارخسته بشه و از سهم بزنه بیرون

امروز صف خرید میشه و با حجم چند ده میلیونی معامله میشه یکدفعه دیدی فردا از اول صبح صف فروش چند ده میلیونی شد

از نوشته های شما آدم حس میکنه که شما فروختی و خارج شدی البته معاملات هر کس به خودش مربوطه و سودوزیانشم توی جیب خودشه

سه روز دیگه صبر کنید معلوم میشه کی به کی سالتو میزنه
.

بالا