حفاری ( حفاری شمال )

آیا قیمت شرکت حفاری شما بین 100 تا 110 مناسب است؟

• مجموع رای دهندگان
    54
  • نظرسنجی بسته .

skyman

Well-Known Member
کاربر فعال
امروز تو این بازار منفی هرچی سهم رو میز فروش بود درو کردند و واقعا حجم بسیار خوبی خورد و نقدینگی خوبی وارد سهم شد ...!

باتوسای

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
تحریم های بین المللی به این سهم ضربه شدیدی واردخواهدکردددددددددددددددددددددددددددددددددد

skyman

Well-Known Member
کاربر فعال
يكى از سهامى كه ميتونه اعداد بسيار جالبى رو به لحاظ تغييرات بنيادى ببينه همين حفارى هست ...!
درآمد يورو و دلارى چه شود ...!

اشتباه محض

Well-Known Member
نارنجی سابق
يكى از سهامى كه ميتونه اعداد بسيار جالبى رو به لحاظ تغييرات بنيادى ببينه همين حفارى هست ...!
درآمد يورو و دلارى چه شود ...!
با سلام
هنوز زوده بازار به ارزش حفاری پی ببره
توی گزارشات قبلی نرخ دلارو حدود 7000 تومن دیدن
تا اینجا حتی 10% از مطالباتشونو نگرفتن اصل مطالبات باقی مونده این یعنی بهترین اتفاق برای حفاری
آخرین ارزی که تبدیل به ریال شده در ماه قبل حدود 2 میلیون دلار بوده که با نرخ 8400 تومن بوده
از این هفته دیگه چیزی به اسم ارز منشا داخلی یا نیمایی نخواهیم داشت و هر دلاری که فروخته بشه با قیمت روز خواهد بود
بزودی با ارسال گزارش حسابرسی شده به روی کدال شاید سود سال 97 بالاتر از قیمت امروز سهم باشه
اونموقعست که قیافه بازار دیدن داره
خیلی بی سروصدا و بدون هیجان همه رو از سهم انداختن بیرون
وقتی بخوان صف خرید بکنن و از طرف خودشون هم عرضه ای در کار نباشه سهم تا مدتها توی صف خرید قفل خواهد بود

یکی از دوستان در تاپیک کرمان از کرمان بعنوان پدیده 98 نام برده ولی شاید بزودی حفاری به گونه ای عمل بکنه که لفظ پدیده 98 بازار بورس فقط و فقط لایق حفاری باشه

قاسم مونسان

New Member
عضو تازه
با سلام
هنوز زوده بازار به ارزش حفاری پی ببره
توی گزارشات قبلی نرخ دلارو حدود 7000 تومن دیدن
تا اینجا حتی 10% از مطالباتشونو نگرفتن اصل مطالبات باقی مونده این یعنی بهترین اتفاق برای حفاری
آخرین ارزی که تبدیل به ریال شده در ماه قبل حدود 2 میلیون دلار بوده که با نرخ 8400 تومن بوده
از این هفته دیگه چیزی به اسم ارز منشا داخلی یا نیمایی نخواهیم داشت و هر دلاری که فروخته بشه با قیمت روز خواهد بود
بزودی با ارسال گزارش حسابرسی شده به روی کدال شاید سود سال 97 بالاتر از قیمت امروز سهم باشه
اونموقعست که قیافه بازار دیدن داره
خیلی بی سروصدا و بدون هیجان همه رو از سهم انداختن بیرون
وقتی بخوان صف خرید بکنن و از طرف خودشون هم عرضه ای در کار نباشه سهم تا مدتها توی صف خرید قفل خواهد بود

یکی از دوستان در تاپیک کرمان از کرمان بعنوان پدیده 98 نام برده ولی شاید بزودی حفاری به گونه ای عمل بکنه که لفظ پدیده 98 بازار بورس فقط و فقط لایق حفاری باشه

احسان سلطانی 20

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
امروز با امور سهام تماس گرفتم... گفتن دنبال کارهای ثبت هستن و بروکراسی اداری... گفتم شش ماهه پیش هم همین حرفو زدین.. مجمع یکماه مونده حفاری هنوز تکلیف حق هاش معلوم نکرده اصلن ثبت میشه ؟ گفت سعی میکنیم ولی یجوری حرف میزد انگار زیاد مطمئن نبود از ثبتش قبل از مجمع یا اینکه خیلی توی باغ نبود چون حتی نمیدونست تعهد شرکت در مجمع فوق العاده مبنی بر ثبت افزایش سرمایه قبل از مجمع سالیانه یعنی چی!

SEPAS1383

Active Member
کاربر فعال
امروز با امور سهام تماس گرفتم... گفتن دنبال کارهای ثبت هستن و بروکراسی اداری... گفتم شش ماهه پیش هم همین حرفو زدین.. مجمع یکماه مونده حفاری هنوز تکلیف حق هاش معلوم نکرده اصلن ثبت میشه ؟ گفت سعی میکنیم ولی یجوری حرف میزد انگار زیاد مطمئن نبود از ثبتش قبل از مجمع یا اینکه خیلی توی باغ نبود چون حتی نمیدونست تعهد شرکت در مجمع فوق العاده مبنی بر ثبت افزایش سرمایه قبل از مجمع سالیانه یعنی چی!
سهم خطری شده

PETROLEUM

Well-Known Member
کاربر فعال
آیا این ناتوانی شرکت است یا بی عرضگی سازمان ؟
شهریورماه پارسال مجمع بوده ، یک مرتبه هم مهلت حق تقدم ها تمدید شده . الان که 8 ماه گذشته از مجمع ، هنوز تکلیف حق تقدمهای استفاده نشده را مشخص نکردید . افزایش سرمایه هم ثبت نشده .
آقای روشن قلب (یا بهتره بگم سیاه قلب!) ، شما دقیقا" چه غلطی توی سازمان می کنید؟
اگر عرضه نظارت بر یک شرکت را ندارید یا حریفش نمی شوید ، خب گورتان را از سازمان گم کنید . مردم که مسخره شما نیستند.
چرا باید تاوان بی کفایتی یا فساد سازمان را مردم بدهند؟
طبق قانون ، باید نهایتا" تا دی ماه تکلیف حق تقدمها مشخص می شد
که بنظر می رسد عمدا" تاخیر خورده تا حق تقدمها ، با قیمت بالاتر انداخته شود به سهامدار عمده . (قیمت حفاری در دی ماه ، 250-230 ت بوده. الان 370 ت)
اینجاست که آدم شک میکنه نکنه خودتون توی این کثافتکاری نقش دارید؟:rolleyes:
و خودی ها حق تقدم استفاده نشده را خریدن؟!
فقط خواهش میکنم سوال من را پاسخ دهید . دقیقا" توی سازمان چه غلطی می کنید و برای چی اصلا" حقوق می گیرید آقای سیاه قلب؟!

آخرین ویرایش:

احسان سلطانی 20

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
دوستان و سهامداران حفاری... لطفا همه با امور سهام شرکت تماس بگیرید و تحت فشار بزارید تا یخورده بفهمن که سهامداران معترض هستن نسبت به این روند تنبلی شرکت در ثبت افزایش سرمایه.. مجمع نزدیکه و اگه اینطور بیخیال باشید ثبت نمیشه... دلتوک برای سرمایه تون بسوزه

طرلان

Well-Known Member
کاربر فعال
سهمو بالاتر ببرن و بعد حقها با قیمت بالایی حراج کنند بنظر خیلی بهتر باشه تا اینکه اینجا مجانی حقها تحویل خودشون بدن .. تو این بازار سبز خیلی سهمها گین توپی دادن ولی اونلیی که حقهاشون اینجا حراج بشه واقعا ضرر بدی براشونه

PETROLEUM

Well-Known Member
کاربر فعال
بستگی داره برای کی ؟ برای اونی که حق استفاده نشده داره :confused:؟ یا برای سهامدار عمده و جزء ؟!:cool:
عقل حکم میکنه که خیلی زودتر از اینا باید حراج میزدن تا بنفع سهامدار عمده باشد . (با هزینه کمتر ، حق تقدمها را بخرد)
منتها توی این بورس ، فساد حرف اول و آخر را می زند ;);)

من نوعی که پولم رو واریز کردم برای حق تقدم ، چرا باید سرمایه ام بلوکه بشه ؟این چیزی جز فساد هست؟؟

احسان سلطانی 20

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
منم کلی خریدم و ۱۰۰ تومن هم پرداخت کردم... الکی الکی پولمان ۶ ماهه بلوکه شده حتی امروز و فردا هم حراج کنن تا یکماهه دیگه ثبت نمیشه با این امور سهام مسخره و مدیران دزد حفاری... لطفا همه یه تماس هرچند کوتاه با امور سهام بگیرید

طرلان

Well-Known Member
کاربر فعال
بستگی داره برای کی ؟ برای اونی که حق استفاده نشده داره :confused:؟ یا برای سهامدار عمده و جزء ؟!:cool:
عقل حکم میکنه که خیلی زودتر از اینا باید حراج میزدن تا بنفع سهامدار عمده باشد . (با هزینه کمتر ، حق تقدمها را بخرد)
منتها توی این بورس ، فساد حرف اول و آخر را می زند ;);)

من نوعی که پولم رو واریز کردم برای حق تقدم ، چرا باید سرمایه ام بلوکه بشه ؟این چیزی جز فساد هست؟؟
حفاری ۱۰۰۰ تومنو رد میکنه اونایی که ۱۰۰ تومنشونو ریختن هم سود خوبی میبرند اگر سهمو بالاتر ببرند

اشتباه محض

Well-Known Member
نارنجی سابق
آیا این ناتوانی شرکت است یا بی عرضگی سازمان ؟
شهریورماه پارسال مجمع بوده ، یک مرتبه هم مهلت حق تقدم ها تمدید شده . الان که 8 ماه گذشته از مجمع ، هنوز تکلیف حق تقدمهای استفاده نشده را مشخص نکردید . افزایش سرمایه هم ثبت نشده .
آقای روشن قلب (یا بهتره بگم سیاه قلب!) ، شما دقیقا" چه غلطی توی سازمان می کنید؟
اگر عرضه نظارت بر یک شرکت را ندارید یا حریفش نمی شوید ، خب گورتان را از سازمان گم کنید . مردم که مسخره شما نیستند.
چرا باید تاوان بی کفایتی یا فساد سازمان را مردم بدهند؟
طبق قانون ، باید نهایتا" تا دی ماه تکلیف حق تقدمها مشخص می شد
که بنظر می رسد عمدا" تاخیر خورده تا حق تقدمها ، با قیمت بالاتر انداخته شود به سهامدار عمده . (قیمت حفاری در دی ماه ، 250-230 ت بوده. الان 370 ت)
اینجاست که آدم شک میکنه نکنه خودتون توی این کثافتکاری نقش دارید؟:rolleyes:
و خودی ها حق تقدم استفاده نشده را خریدن؟!
فقط خواهش میکنم سوال من را پاسخ دهید . دقیقا" توی سازمان چه غلطی می کنید و برای چی اصلا" حقوق می گیرید آقای سیاه قلب؟!
دوست عزیز سازمان مجوز حراج رو صادر کرده بخاطر همین حق استفاده نشده از حساب سهامداران کم شده
مشکلی با ثبت شرکتها پیش اومده که خداروشکر اونم در حال حل شدن هستش
شرکت متعهد شده تا برگزاری مجمع سال 97 حق تبدیل به سهم بشه که اونم انجام میشه
اونقدری حق استفاده نشده نیستش که بخوان بخاطر اون این بازیو دربیارن بیش از 95% سهامداران مبلغ اسمی 100 تومنو واریز کردن
کمی صبر کنید چون فعلا بخاطر حراج حقها جلوی رشد قیمتی سهمو گرفتن وگرنه الان قیمت بالای 700 بود

بالا