حفارس ( حمل و نقل بین‌المللی خلیج فارس )

arash 20

مسدود شده
مسدود شده
درباره این سهم باید بیشتر بدانید امیدوارم با ایجاد این تایپیک بتوانیم اطلاعات خوبی رابه سهامداران عزیز انتقال دهیم
 

arash 20

مسدود شده
مسدود شده
انواع خدمات شرکت حمل و نقل بین المللی خلیج فارس
با توجه به امکانات و قابلیتهای بالفعل و بالقوه شرکت حمل و نقل بینالمللی خلیج فارس می* توان گفت که در حال حاضر این شرکت توانمندترین شرکت داخلی ارائه دهنده خدمات لجستیک و پشتیبانی می* باشد.به طورکلی انواع خدمات قابل ارائه توسط این شرکت را می* توان در موارد ذیل خلاصه نمود.
خدمات لجستیک داخلی:خدمات پشتیبانی داخلی شرکت را می *توان در 3 دسته کلی حمل و نقل زمینی، ذخیره* سازی و انبارداری و مدیریت تعمیر ناوگان تبیین کرد.
حمل و نقل جاده *ای:با توجه به در اختیار داشتن ناوگان گسترده ملکی، تحت پیمان قرار داشتن سالانه بیش از دوازده هزار کامیون تجاری توسط شرکت و وجود شبکه گسترده از نمایندگی و شعب در سطح کشور و نیز با عنایت به توافقات در حال انجام با شرکت*های حمل و نقل ریلی جهت راه اندازی فاز اول حمل و نقل ترکیبی، این شرکت توانایی کافی جهت حمل کلیه محمولات داخلی اعم از دولتی و غیردولتی را دارا می باشد.
ذخیره *سازی و انبارداری:
با توجه به در اختیار داشتن دو سیلوی روباز و فلزی گندم از قابلیت فراوانی جهت ذخیره *سازی و انبار غلات برخوردار است.
خدمات لجستیک بین *المللی:با توجه به توسعه روند فعالیت* های حمل و نقل بین* المللی در قالب معاونت امور بین*الملل پس از بازنگری ساختار تشکیلاتی شرکت و با عنایت به سازماندهی متمرکز ایجاد شده در این معاونت، شرکت حمل و نقل بین* المللی خلیج فارس از توانایی انجام کلیه امور مربوط به عملیات ترخیص کالا، صادرات و واردات، ترانزیت، مشاوره در زمینه محاسبه قیمت تمام شده کالای بین *المللی و حمل و نقل ترکیبی برخوردار است.
مرکز فنی و خدمات:ناوگان حمل از جمله اساسی ترین عوامل موثر بر توانایی در ارائه خدمات پشتیبانی می*باشد. از جمله عوامل مهم بوجود آورنده ناوگان بهینه، برخورداری از امکانات و مدیریت تعمیر مناسب است. این شرکت با دارا بودن 6 سوله مسقف و مجهز تعمیرگاهی که در مجموع زمینی به مساحت 12000 متر مربع را به خود اختصاص داده است؛ یکی از کامل ترین مجموعههای تعمیرگاهی خودروهای دیزلی در کشور را دارا می*باشد.
مرکز معاينه فنی خودروها:مركز معاينه فني شركت خليج فارس با برخورداري از پيشرفته ترين دستگاه هاي مجهز به تكنولوژي روز اروپا و همچنين بهره مندي از محيط فيزيكي بسيار ايده آل و تجهيزات جانبي و ايستگاه سلامت تمامي استاندارد هاي لازم جهت يك مركز معاينه فني را داراست و ميتوان ادعا نمود در بين 180 مركز معاينه فني سبك و سنگين در سطح كشور از جهت موقعيت،وسعت و خدمات جانبي بي همتاست.اين مركز با تكنولوژي بالا طبق آخرين استاندارد روز اروپا با ظرفيت معاينه 200 كاميون در روز، در بهمن ماه سال 1388 مورد بهره‌برداري قرار گرفت و هم‌اكنون در حال فعاليت مي‌باشد.
 

arash 20

مسدود شده
مسدود شده
آخرين تركيب سهامداران شركت تا 30 آذر 91
رديفنام سهامدارتعداد سهامدرصد
1شركت مادر تخصصي بازرگاني دولتي ايران303,920,00087.08
2سهام ترجيحي كاركنان17,450,0005.00
3سهامداران حقيقي15,912,5984.56
4شركت حمل و نقل و خدمات دريايي آبادان6,980,0002
5ساير سهامداران حقوقي4,737,4021.36
جمع كل349,000,000100
 

ladan64

مسدود شده
مسدود شده
آرش خان شنبه پیشنهاد خرید این سهم را صادر می کنید
 

bourse95

مسدود شده
مسدود شده
آرش خان یکنفر درکارگزاری ما هست به نام آ..................از شما تعریف میکنه ومی گویید حفارس شما بالاوپایین می کنید با آقای ج.....................
 

king88

Member
کاربر فعال
تاريخ انتشار: ۱۲ مهر ۱۳۹۲ - ۱۲:۱۵


تاثیر تعطیلی آمریکا بر اجرای تحریم‌ها علیه ایرانمقامات آمریکایی ضمن اشاره به اینكه کارمندان اداره مجری تحریم‌ها علیه ایران به مرخصی فرستاده شده‌اند تأکید کرد این وضعیت باعث معلق ماندن تحریم‌ها علیه ایران شده است.

به گزارش خبرگزاری فارس، مقامات آمریکایی، حقوقدان‌ها و کارشناسان می‌گویند تعطیلی دولت فدرال آمریکا موجب شده بسیاری از مقامات مجری تحریم‌ها علیه ایران از کار بیکار شوند که این می‌تواند فشارهای ناشی از این تحریم‌ها بر تهران را کاهش دهد.

روزنامه انگلیسی دیلی‌بیست از قول مقامات وزارت خزانه‌داری آمریکا می‌گوید حدود 90 درصد از کارمندان «اداره تروریسم و اطلاعات مالی» آمریکا، نهادی که مسئولیت نظارت بر اجرای تحریم‌های چندین کشور از جمله ایران را بر عهده دارد به مرخصی فرستاده شده‌اند.

یک سخنگوی وزارت خزانه‌داری آمریکا هم گفته یکی از نهادهای ذی‌ربط این اداره به نام «اداره کنترل سرمایه‌های خارجی» که تحریم‌های مالی دولت آمریکا را اجرا می‌کند نیز وادار به اخراج تقریباً تمامی کارمندان خود شده است.

این سخنگو افزوده در نتیجه «اداره کنترل سرمایه‌های خارجی» قادر نخواهد بود وظایف اصلی خود که از جمله آنها صدور تحریم‌های جدید علیه حمایت‌کنندگان از دولتهای ایران و سوریه و تحقیق درباره موارد تخلف از تحریم‌ها و جریمه کردن متخلفان است را انجام دهد.

این روزنامه انگلیسی می‌افزاید این وضعیت باعث خواهد شد اعمال قوانین مربوط به تحریم‌های ایران با دشواری همراه شود.


آوی جوریش، یکی از مشاوران اسبق در وزارت خزانه‌داری نیز می‌گوید: «با توجه به اینكه اكثر کارمندان شبكه اجرای قوانین جرائم مالی به مرخصی فرستاده شده‌اند بخش‌های مهمی از اطلاعات مالی وارسی و تحلیل نخواهند شد.»

مارک دابلویتز، مدیر اجرایی بنیاد دفاع از دموكراسی هم گفته ایران می‌تواند از این فرصت که هیچ نظارتی بر اجرای تحریم‌ها وجود ندارد برای افزودن بر خزانه مالی و پیش بردن برنامه هسته‌ایش استفاده کند.
۱۰۷۴۰۲
تاريخ انتشار: ۱۲ مهر ۱۳۹۲ - ۱۰:۰۹


مذاكره کننده ارشد آمریکا:
کنگره تحریم های ایران را به تعویق بیاندازد


وندی شرمن مذاكره کننده ارشد آمریکا در مسئله هسته ای در نشستی با کمیته روابط خارجی سنا گفت که اكنون وظیفه ایران است که برنامه و طرحی معتبر بر روی میز مذاكرات هسته ای در ژنو بیاورد.

به گزارش سرویس بین الملل «انتخاب»، وی در ادامه از کنگره خواست که تحریم ها را به تعویق بیاندازند تا او و همتایانش در 1+5 پیشنهادات وزیر خارجه ایران را در مذاكرات ژنو بشنوند.

شرمن اضافه کرد: ما در دوره ای کوتاه مدت متوجه خواهیم شد که ایران جدیت دارد یا نه.

این مقام ارشد وزارت خارجه آمریکا افزود: تا سخنان و پیشنهادات ایران را نشنویم، ایده و طرحمان را بر روی میز نمی گذاریم.

وی با بیان اینكه یک مذاكره با درخواست های حداكثری همگان اغاز می شود گفت: ما درخواست های حداكثری خود را داریم و ایرانی ها هم درخواست های خود را دارند.

این مذاكره کننده ارشد دولت اوباما تاکید کرد که آمریکا به نوبه خود از هرگونه اقدام ناپخته‌ای که می‌تواند به راه‌حل دیپلماتیک ضربه بزند پرهیز کند.

شرمن در ادامه گزارشی از نشست ۱+۵ ارائه اداد و گفت محمد جواد ظریف وزیر خارجه ایران سخنان جدی به زبان آورد و گفت که ایران به دنبال سلاح‌ هسته‌ای نیست و دلایل خود را مطرح کرد. آمریکا هم روشن ساخت که درحالی که از این اظهارات ما استقبال می‌کنیم اما آن را کافی نمی‌دانیم و ایران باید در عمل نشان دهد و اقدام به اعتمادسازی بكند.

وی با اشاره به تحریم های ایران افزود: مهم است که در طول این مدت کاری نكنیم که به ایرانی‌ها پیامی متناقض دهیم.

معاون وزیر خارجه آمریکا گفت: برای ایرانی‌ها زمان تعیین می‌کنیم اگر انجام نشد، تحریم‌ها باز می‌گردند.
 

arash 20

مسدود شده
مسدود شده
آرش خان یکنفر درکارگزاری ما هست به نام آ..................از شما تعریف میکنه ومی گویید حفارس شما بالاوپایین می کنید با آقای ج.....................
نمی دانم شما چه کسی هستید ولی دوستان بنده خیلی ها خرید کرده اند
 

ladan64

مسدود شده
مسدود شده
آخرين وضعيت سهام شناور آزاد شرکت‌ها​
آخرين درصد سهام شناور آزاد شرکت‌هاي پذيرفته شده در بورس اوراق بهادار تهران در پايان شهريور ماه 92 از سوي مديريت امور ناشران سازمان بورس و اوراق بهادار از طريق سايت اطلاع‌رساني کدال منتشر شد. به گزارش روابط عمومي بورس تهران، روح الله حسيني مقدم مدير امور ناشران بورس اوراق بهادار (سهامي عام) با اعلام مطلب فوق گفت: براين اساس ميانگين درصد سهام شناور آزاد 314 شرکت پذيرفته شده در بورس اوراق بهادار تهران در پايان شهريور ماه به روش ميانگين حسابي به 15/20 درصد مي‌رسد.
اين در حالي است که ميانگين سهام شناور در 61 شرکت حاضر در تابلوي اصلي بازار اول به 26/22، براي 60 شرکت حاضر در تابلوي فرعي بازار اول به 06/19 و براي ساير شرکت‌ها که در بازار دوم بورس اوراق بهادار تهران هستند، به 82/19 واحد مي‌رسد. وي اظهار كرد: در محاسبه سهام شناور آزاد شرکت‌ها به روش ميانگين وزني نيز آن چنان که اشاره شد، ميانگين کل بورس تهران 7/17 درصد، ميانگين درصد شناور در شرکت‌هاي تابلوي اصلي بازار اول، 25/20 درصد، در شرکت‌هاي تابلوي فرعي بازار اول، 73/17 درصد و در بازار دوم 17/11 درصد است.حسيني‌مقدم به پايين بودن درصد سهام شناور آزاد در بازار دوم اشاره کرد و افزود: دليل پايين بودن درصد سهام شناور آزاد در بازار دوم، وزن بالاي شرکت‌هايي مانند هلدينگ پتروشيمي خليج فارس و هلدينگ نفت و گاز تامين است که هر کدام با سرمايه‌هاي به ترتيب 2478 و 2900 ميليارد تومان و حدود 5 درصد سهام شناور آزاد، ميانگين وزني بازار دوم بورس تهران را پايين آوردند که با افزايش درصد شناور آزاد اين شرکت‌ها، متوسط وزني سهام شناور آزاد بورس تهران نيز افزايش خواهد يافت.وي توضيح داد: براساس مصوبه شوراي عالي بورس و اوراق بهادار، سهام شناور آزاد آن بخشي از سهام شرکت‌‌ها است که به طور مستقيم يا غير‌مستقيم در اختيار سهامداران مديريتي (بيش از 5درصد) نباشد. البته در همين مصوبه ضريب شناوري شرکت‌ها نيز منظور مي‌شود: در مجموع مي‌توان گفت درصد سهام شناور آزاد 67 شرکت در پايان شهريور ماه نسبت به پايان خرداد ماه افزايش بيش از يك درصدي داشته است، در حالي که در اين دوره درصد شناور 37 شرکت نيز کاهش داشته است.
وي تاکيد کرد: تلاش‌هاي زيادي از سوي مديريت امور ناشران و معاونت بازار بورس تهران صورت گرفته تا با توجه به شرايط مساعد بازار، عرضه سهام شرکت‌ها در بازار صورت گيرد و درصد سهام شناور آزاد افزايش يابد، همان‌طور که اشاره شد درصد شناور آزاد 67 شرکت، با رشد همراه بوده است.وي خاطرنشان کرد: پيگيري‌ها همچنان براي عرضه سهام شرکت‌هايي که حد نصاب‌هاي لازم هر تابلو يا بازار را ندارند از طريق مکاتبه با شرکت و مکاتبه با سهامداران عمده با هدف بيان مزاياي افزايش سهام شناور آزاد در جهت کشف قيمت واقعي، نقدشوندگي مناسب و معافيت‌هاي مالياتي صورت مي‌گيرد.
 

ladan64

مسدود شده
مسدود شده
چه موقعیت خریدی ایجاد شده در حفارس امیدواریم دوستان استفاده کرده باشند
 

آرش 20

مسدود شده
مسدود شده
حمل 60 هزار تن گندم وارداتي ديگر از بندرعباس به استانهاي مرکزي و شرقي کشور
1392/07/15
عمليات تخليه، بارگيري و حمل محموله کشتي الي حامل 60 هزار تن گندم وارداتي در بندرعباس توسط ناوگان حمل و نقلي خليج فارس به پايان رسيد. به گزارش خبرنگار روابط عمومي مصطفي عابدي مدير شعبه بندرعباس شرکت حمل و نقل بين المللي خليج فارس از حمل انبوه گندم، برنج و شکر در بندرعباس خبر داد و گفت: در پي پهلوگيري کشتي 60 هزار تني الي حامل گندم وارداتي از کشور روسيه در تاريخ 6 مهرماه سال جاري عمليات بارگيري و حمل آغاز شد و پس از 9 روز کار طاقت فرسا حمل محموله کشتي مذکور به پايان رسيد. عابدي مقاصد حمل محموله کشتي الي را استانهاي مرکزي و شرقي کشور عنوان کرد و افزود: محموله گندم وارداتي از کشور روسيه به استانهاي تهران، اصفهان، شيراز، کرمان، مشهد و زاهدان بارگيري و حمل شد. مدير شعبه بندرعباس در خصوص ميانگين حمل روزانه تصريح کرد: ناوگانهاي تجاري و ملکي شرکت حمل و نقل خليج فارس با آهنگ حمل 9 هزار و پانصد تن در روز عمليات تخليه، بارگيري و حمل را به پايان رساند. مصطفي عابدي با اشاره به محموله حمل شده توسط ماشين هاي کفي گفت: علاوه بر محموله کشتي الي ناوگان حمل و نقلي اين شعبه عمليات حمل از کشتي هاي کانتينري ساکسونيا و يوني گلاو را که حامل برنج وارداتي هستند توسط ماشين هاي کفي به صورت رفت و برگشت در دستور کار قرار دادند که ميانگين تعداد دفعات حمل در ماه گذشته 400 الي 500 کانتينر بود. گفتني است اخيرا دو کشتي ديگر نيز وارد بندرعباس شده اند که نخستين کشتي اليانو حامل 60 هزار تن شکر و کشتي بعدي ايونادي حامل 30 هزار تن برنج فله اي مي باشد که در صورت پهلوگيري عمليات بارگيري و حمل آغاز مي شود.
 

آرش 20

مسدود شده
مسدود شده
بندرامام خميني(ره) ميزبان کشتي هاي حامل گندم، برنج و شکر-پايان تخليه و بارگيري کشتي 63 هزار تني آنولا در بندرامام خميني(ره) 1392/07/14
عمليات تخليه، بارگيري و حمل کشتي آنولا حامل 63 هزار تن گندم وارداتي در بندرامام خميني(ره) توسط ناوگان حمل و نقلي شرکت خليج فارس به پايان رسيد. عباس گلفام مدير شعبه بندرامام خميني(ره) در گفتگو با خبرنگار روابط عمومي از پايان تخليه کشتي آنولا گفت و اظهار داشت: در پي پهلوگيري کشتي مذکور در آخرين روز شهريور ماه در بندرامام، عمليات تخليه و بارگيري آغاز شد و طي 8 روز محموله 63 هزار تني گندم وارداتي از کشور اوکراين به مقاصد تعيين شده بارگيري و حمل شد. مدير شعبه بندرامام خميني(ره) با اشاره به تلاشهاي شبانه روزي پرسنل اين شعبه در خصوص ميانگين حمل افزود: ناوگان تجاري حمل و نقلي خليج فارس با آهنگ حمل 10 هزار و 500 تن در روز محموله گندم وارداتي را با موفقيت به مقاصد سراسر کشور حمل نمود. گلفام با اشاره به ورود کشتي هاي حامل برنج و شکر وارداتي به بندر امام خميني(ره) تصريح کرد: در حال حاضر کشتي مجستيک حامل 31 هزار و 500 تن برنج از کشور آرژانتين و همچنين کشتي حامل 42 هزار و 500 تني شکر از برزيل در بندر امام پهلوگيري شده اند که با اتمام مسائل گمرکي بلافاصله عمليات حمل آغاز مي شود.
 
بالا