حسینا ( توسعه خدمات دریایی و بندری سینا )

Weblog

Active Member
کاربر فعال

توسعه خدمات دريايي وبندري سينا (حسينا)


▫این سهم امروز در بازه قیمتی 890 تا 949 تومان نوسان داشت و نهایتا" با قیمت پایانی 925 تومان به کار خود پایان داد .

▫با بررسی صورتهای مالی شرکت و مقایسه این صورتها خصوصا گزارش سود و زیان سه ماهه اول به پیشرفت مناسب و قابل تامل حتی با دلار نیمایی و با نرخهای 4200 تومانی خواهیم رسید.

▫11 درصد افزایش درآمد و 65 درصد افزایش سود خالص خود بسیار حرفها برای گفتن دارد .

▫با موافقت وزارت صمت ( وزارت صنعت ، معدن و تجارت ) برای محاسبه درآمد شرکت با نرخ ثانویه ارز انتظار بازار از بیشتر شدن در آمدها در سه ماهه دوم ، سوم و چهارم و سالهای آینده به بیراهه نیست .

▫خصوصا با افتتاح پروژه های جدید و در دست احداث بودن پروژه های جدید

▫توصیه می کنم این شرکت را با جزئیات بیشتر مطالعه بفرمائید . هم معایب شرکت و هم مزایای شرکت


▪ موفق باشید / توپولی


@Weblog
 

a.s.d.h

Active Member
کاربر فعال
عضو تازه
خوشحالم از اینکه میخواستن سهم رو مفتی از دست خلق الله در بیارن مجبور شدن قیمت بیشتری بدن بابتش
 

جعفر متوکل

Well-Known Member
کاربر فعال
حسینا مگر اینکه افزایش سرمایه بده تا ۸۲۰ تومن رو ببینه، لازم باشه هرچی سهم بزارن برای صف فروش فردا جمع میکنم، حرف از سود پانصد تومنی برای امسالش هست، سود شش ماهه هم بالای صد و پنجاه تومنه، سهم الان با پی به ای زیر دو معامله میشه، الان سهم خدمات کانتینریش توی گزارش ماهانه ۷۵٪ هست، تا پایان سال ۲۰۰ میلیارد تومن به سودش اضافه میشه، مواظب باشید سهم رو مفتی از دست ندید
باسلام وارادت
وباتشکر از پست جنابعالی در موقعی که برخی برای سهم آیه یاس می خواندندوصحبت از اصلاح سهم تاقیمت 820 می کردند.
ضمنا اینجانب هم بحث سود 500 تومانی امسال راشنیده ام وپوشش عالی شش ماهه سهم را. در صورت امکان مبنای سودهای مطرح شده رابرای استفاده دوستان بیان نمایید.
امیدوارم که همه سهامداران وخصوصا سهام ارزشمند حسینا،همه در سود وپرروزی باشند.
ضمنا به همه دوستان توصیه می شود که ارزش واقعی سهام خودتان رابدانید ودر این قیمتها آن رااز دست ندهید....
 

جعفر متوکل

Well-Known Member
کاربر فعال
صف سنگین خرید حسینا همچنان بدون عرضه در گروه حمل ونقل خودنمایی می کند.
بسیاری از خریداران سهم،مترصد هستندکه صف سهم بریزد وبتوانند سهم را خریداری کنند.
باافزایش قیمت دلار ، درآمدهای حسینا نیز به صورت تصاعدی افزایش می یابد.
حسینا،سهمی است که به عنوان سپر تورمی عمل می کندوفراتر از نزخ تورم برای سهامدارانش سود ایجاد می کند.....
 

a.s.d.h

Active Member
کاربر فعال
عضو تازه
تشکر از لطفتون، بازار بورس اونقدر بزرگه که من معتقدم نیازی نیست از گمراه کردن دیگران پول درآورد، توی قیمت ۹۰۰ تومن خودم مجبور شدم تا چهارصد هزار تا اضافه کنم چون ارزنده بود، واقعا سهم هایی که اصلا دلاری نیستن تا الان ۶۰ الی ۷۰٪ رشد داشتن و یا خودرویی ها که از دلار ضرر میکنن ۵۰٪ رشد داشتن اونوقت حسینا با رشد ۴۰٪ رو بیاییم جو منفی بدیم درست نیست، برآورد فروش شرکت چهارصد میلیارد تومن برای یک سال هست که از تاریخ آزاد شدن دلار تا پایان سال ۲۵۰ میلیارد دیگه درآمد داره، مطابق گزارش خود شرکت ۷۵٪ این درآمد از بابت عملیات کانتینریه، بنابراین از این محل دویست میلیارد تومن به سود شرکت اضافه میشه، خود شرکت هم فابریکی ۲۰۰ سودش بود، اگه برای سال آینده بخواهیم این محاسبات رو انجام بدیم که دیگه......
 

نیش عقرب

Well-Known Member
کاربر فعال
شکست مقاومت حدودی 1020
سهم کمی در رنج 1150 تا 1250 نوسان میکنه و بعد استارت برای هدف بعدی
تا اینجا صد درصد رو سودیم .
 

a.s.d.h

Active Member
کاربر فعال
عضو تازه
دقیقا برآورد من هم برای سال ۹۷ سود ۳۰۰_ ۳۵۰ تومن هست، گزارش تفسیری خوبی ارائه کرده که موید همین موضوعه
 

جعفر متوکل

Well-Known Member
کاربر فعال
تخلیه و بارگیری 37 میلیون تن کالا در بندر شهید رجایی گروه اقتصادی الف، ۱۳ مهر ۱۳۹۷، ۱۷:۱۷ 3970713102


مدیرکل بنادر و دریانوردی هرمزگان و مدیر منطقه ویژه اقتصادی بندر شهید رجایی از تخلیه و بارگیری بالغ بر 37 میلیون تن انواع کالای نفتی و غیرنفتی در این بندر طی نیمه نخست سال خبر داد.

به گزارش ایسنا، «الله‌مراد عفیفی‌پور» با تشریح گزارشی از وضعیت عملیاتی بندر شهید رجایی در دوره زمانی شش ماه نخست سال 97، اظهار کرد: از آغاز امسال تا ابتدای مهرماه، بیش از 37 میلیون و 678 هزار و 392 تن انواع کالا در بزرگترین بندر تجاری ایران تخلیه و بارگیری شد که 25 میلیون و 159 هزار و 303 تن مربوط به کالاهای غیرنفتی و 12 میلیون و 519هزار تن نیز به فرآورده‌های نفتی اختصاص دارد.

وی افزود: در این دوره زمانی، یک میلیون و 428 هزار و 796 تن کالای غیرنفتی از بندر شهید رجایی به بنادر دیگر منطقه ترانشیپ و 15هزار و 862 تن نیز کابوتاژ(حمل و نقل ساحلی) شد.

عفیفی‌پور خاطرنشان کرد: حجم صادرات غیرنفتی در نیمه نخست سال به رقم 17 میلیون و 101 هزار و 856 تن رسید هم‌چنین دو میلیون و 524هزار و 809 تن، ترانزیت شد.

وی خاطرنشان کرد: طی مدت یاد شده، سه میلیون و 375هزار و 247 تن از این قبیل کالاها وارد بزرگترین بندر تجاری کشور شد.

مدیر منطقه ویژه اقتصادی بندر شهید رجایی با اشاره به آمار عملیات نفتی شش ماه اخیر که در بندر خلیج‌فارس به‌عنوان زون نفتی این منطقه ویژه انجام شد، گفت: هفت میلیون و 893 هزار تن فرآورده نفتی در این دوره زمانی، کابوتاژ و 24هزار و 415 تن نیز ترانزیت شد.

وی حجم صادرات این قبیل کالاها را سه میلیون و 881 هزار و 294 تن اعلام و اظهار کرد: 720هزار و 335تن فرآورده نفتی وارد بندر شهید رجایی شد که نشانگر کاهش 35درصدی است.

مدیرکل بنادر و دریانوردی هرمزگان یادآور شد: از ابتدای سال تاکنون، 1925 فروند شناور در اسکله‌های چهل‌گانه دروازه طلایی اقتصاد ایران پهلو گرفت که از این تعداد، 1632 فروند مربوط به کشتی‌های دارای تناژ بالای 1000 تن بوده است.
 

جعفر متوکل

Well-Known Member
کاربر فعال
باسلام وارادت

افتتاح پروژه نگین می تواند سودآوری جهشی برای حسینا به ارمغان آورد.
پروژه نگین ،با شفاف سازی شرکت نشان داده شده که صددرصد پیشرفت داشته وهم اکنون تکمیل شده است.درآمدهای دلاری شرکت از محل thcوتکمیل پروژه نگین دوبالی است که شرکت باآن پرواز خواهد کرد!

یکی از پدیده های بورس سال جاری ،حسینا است که می تواند قیمت سهم رابه قیمتهای سال 92 و93 برساند.

تحلیلگران بازاربه سود 350 تومانی امسال وبا استفاده از تمام ظرفیت طرح توسعه نگین،به سود 500تومانی برای سال آینده معتقد می باشند..
هرچند که شفافسازی شرکت خواسته است که به اصطلاح فتیله سهم راپایین بیاورد تا با رشد آهسته تری قیمت سهم بالارود،اما تحلیلگران بنیادی کار سرنخ رابدست آوردند وبه قول معروف:


تو خود حدیث مفصل بخوان از این مجمل!
 

جعفر متوکل

Well-Known Member
کاربر فعال
باگزارش شفاف سازی واطلاعات حاصل از کنفرانس اطلاع رسانی حسینا فردا بازگشایی شده وانتظار میرود که حجم بالایی از سهام معامله گردد.
شاید در آینده ای نزدیک حسینا یکی از پربازدید شونده ترین سهام فرابورس شود،همچنانکه چکاپا اینگونه شده است.
سرعت رشد سود آوری حسینا دربین سهام بورس وفرابورس کمیاب است!
باهم معاملات جذاب آن رابه تماشا می نشینیم!
 

جعفر متوکل

Well-Known Member
کاربر فعال
جدید
باسلام وارادت
باگزارش جدید شرکت اعتماد بازار به حفاری دوچندان شد واعلام سود 116تومانی از محل تسعیر نرخ ارزتعجب بسیاری از تحلیلگران
بنیادی بازار رابرانگیخت.
به نظر میرسد که حفاری وسایر شرکتهایی که در آمدشان دلاری است ،امسال سود خوبی رابه سهامداران صبورشان خواهند داد.ارزش ریالی این سهم در پورتفوی اینجانب در رده دوم می باشد.به دوستان توصیه می کنم که یک بررسی بر روی سهم حسینا بنمایندکه همه درآمدهایش دلاری است
با نرخ فیکس نیمایی 8000 تومان که طی روزهای اخیر حقوقی بانک گردشگری حدود 10 میلیون از سهم را جمع آوری کرده است وبزودی گزارش شش ماهه.....

جعفر متوکل, 5 دقیقه پیش ویرایش گزارش تخلف
 

جعفر متوکل

Well-Known Member
کاربر فعال
باسلام وارادت
دیروز هم خبر درآمدهای حسینا براساس نرخ دلار فیکس 8000تومانی در سایتها وگروههای تلگرامی بورسی اعلام شده است واز طرفی حقوقی مطلع از سود امسال وسال بعد حسینا که طرح توسعه پروژه نگین می تواند افزایش جهشی این سود رابرای شرکت رقم بزندکه باعث شده که حرص وولع شرکت سرمایه گذاری بانک گردشگری تمامی نداشته ومرتب بارنج به بالا سهم حسینا راجمع آوری می کندکه طی چند روز اخیر بیش از 13 درصد شناور آزاد سهم راجمعآوری نموده ومرتب دارد سهم راخشک می کند،گزارش خوب ششماهه وخصوصا گزارش عالی درآمدهای مهرماه ،بازار وتحلیگران آن رامجاب می کند که ارزش واقعی جسینا بسیار فراتر از قیمت تابلو بورس است.
شک نداشته باشید که سودآوری حسینا امسال بسیار بیشتر از میانگین بازده بازار خواهد بودکه پیشنهاد می شود که شفاف سازی شرکت رادوستان بادقت ملاحظه کنند...
براساس بررسی که برروی عطش سیری ناپذیر شرکت زیر مجموعه بانک گردشگری وانگیزه او برای خریدهای پر حجمش کردم واقعا به این مطلب زیر رسیدم که باعث شدکه سهامم را دودستی بچسبم وتقدیم حقوقی وغیر حقوقی نکنم:


دست از طلب نیارم تا کام دل برآرم.....
 

جعفر متوکل

Well-Known Member
کاربر فعال
باسلام وارادت
خریدهای حقوقی همچنان در حسینا ادامه دارد ودیروز نیز بیش از دومیلیون ودویست هزار سهم راجمع کرد.درصورتی که گروهی از افراد می خواستند که سهم رامنفی کنند وبتوانند آنرا جمع کنند ،شرکتهای حقوقی که اخیرا بطور گسترده در حال جمع آوری سهم هستند،اجازه انجام این کاررابه آنها ندادند وضمنا تعداد زیادی سهم را از دستشان درآوردند.
درعمر کاری خود دربورس تاکنون ندیده ام که حقوقی های خریداریک سهم اینچنین خریدهای خود رابارنج های روبه بالا وبی مهابا بخرند.گویا این حقوقی ها گنجی پنهان در حسینا یافته اند که قبل از اینکه فرصت ها از دست برود ،مشغول تکمیل خرید خود هستند.معمولاخریدهای اینگونه ای ،براساس اطلاعات دقیق اینسایدری اتفاق می افتد.انشاالله بزودی اخبار این دردانه بی همتای بورسی فراگیر میشود وآنگاه فعالان بازار سرمایه به دنبال خرید حسینا خواهندبود که در آن هنگام قیمت سهام خیلی بالاتر خواهد بود .پس هر کسی می خواهد بخرد،بداند که کف قیمت سهم همین 1250 تومان است واگر نخرد مجبور می شود که درقیمتهای بالایی وارد سهم شود.
توصیه می کنم که گزارشات ماهانه سهم رابررسی کنید که هر ماه بهتر از ماه قبل است.پروژه نگین شرکت هم 100درصد تکمیل وآماده بهره برداری می باشدودر آمدها باارز 8000تومانی به حساب شرکت ریخته می شود.
آیا حسینامی تواند یکبار دیگر قیمتهای رویایی سال های 92 و93 با ببیند ؟باهم منتظر می مانیم.....
 

axy1367

Well-Known Member
کاربر فعال
سهمی که سه تا حقوقی گردن کلفت خریدار پر و پا قرص داره حتما با ارزشه

دو تاشون اومدن بالای یه درصد سومی هم احتمالا بعدا میاد

فقط توجه داشته باشید که چقد قشنگ و با طمانینه سهمو جمع کردن و هنوزم دارن به خریداشون ادامه میدن
 
بالا