حسینا ( توسعه خدمات دریایی و بندری سینا )

جعفر متوکل

Well-Known Member
کاربر فعال
باسلام وارادت وعرض تشکرکه با اطلاعات موثق از مراجع رسمی ومسول که می تواند تحلیل شرایط فعلی شرکت رابرای سهامداران وعلاقمندان تسهیل نماید،لذا مستدعی است باتوجه به اشرافی که که بر حوزه عملکرد این شرکت دارید ،اینجانب ودوستان دیگر از به اشتراک گذاشتن اطلاعات وتحلیل های دیگرتان استقبال نموده وسپاسگزاریم.
پرسود وتندرست باشید.

تو خود حدیث مفصل بخوان از این مجمل

جعفر متوکل

Well-Known Member
کاربر فعال
جالبی این سهم اینه که درآمدش دلاری محاسبه میشه هزینه هاش ریالی . اینجور سهما رو خیلی دوست بدارید .;)
باسلام وارادت
جالبی دیگرش اینه که پس ازشفاف سازی شرکت،طی مدت اخیربیش از 42درصدسهام شناور آزاد سهم معامله شده است وگردش خوبی از سهام رخ داده که این امر می تواند نوید بخش شروع یک حرکت رشد مداوم سهم باشد که گزارشات ماهانه وشش ماهه سهم،می تواند آن رابه پدیده ای خاص دربازار سبز پوش این روزهای بورس کند.
اینک یکی از بنیادی ترین سهام بازار در قیمت مناسب وزیر ارزش ذاتی در پیش روی ماست وتا چندی دیگر این قیمتهای زیر 1200 به تاریخ می پیوندد!

mohsen kaveh

Well-Known Member
کاربر فعال
سه ماهه اول 45 تومان ساخته . سه ماهه دوم با نخ ارز نیما (تا 17مرداد به نرخ 4200تومان تسعیر کرده )حداقل 60 تومان یعنی شش ماهه حدود 100 تومان سودمیسازه . سهم داره با پی به ای زیر5 معامله میشه.

نیش عقرب

Well-Known Member
کاربر فعال
امروز کمی اضاف شد 920
این هفته بنظرم فرصت اخر خرید هست . هفته بعد با اصلاحیه مرداد و گزارش شهریور سهم میره برای سقف های جدید
واقعا خنده داره حکشتی صف خرید !!! حبندر 500 !!! بعد حسینا و حتاید منفی !!!
حسینا به تازگی دو طرح راه انداخته که بندر نگین بخاطر اینکه پایانه نفتی هست ، خیلی مهم هست

shahram99

Well-Known Member
کاربر فعال
به نظر من سهم یک گپی زده و بازار ولش نمی کنه.باید یکم اصلاح کنه. مثل این می مونه با بند بستن سهمو تا جایی نره. الان بازار مثبته بمحض شل شدن سقوطش شروع میشه. من نظرم اینه که تا 820 می خواد اصلاح کنه. اما چون بازار بدجور مثبته نمی تونه.یکم بازار شل کنه اینم به مرادش میرسه و اصلاحش رو می کنه و بعد حرکتش شروع میشه.اصلاح زیادی نیست اگر تحمل دارید صبر کنید و توجه نکنید. بعدش راه می افته. روند سهم صعودی هست و جای هیچ نگرانی نیست.معاملاتش رو که نگاه کردم داره بزور میره بالا اصلادلش نیست تا این اصلاحه رو نزنه آروم نمیشه.احتمال قوی از فردا به مرادش میرسه.(من این سهم رو ندارم و قصد ورود هم ندارم فقط نظر بنده هست)

نیش عقرب

Well-Known Member
کاربر فعال
به نظر من سهم یک گپی زده و بازار ولش نمی کنه.باید یکم اصلاح کنه. مثل این می مونه با بند بستن سهمو تا جایی نره. الان بازار مثبته بمحض شل شدن سقوطش شروع میشه. من نظرم اینه که تا 820 می خواد اصلاح کنه. اما چون بازار بدجور مثبته نمی تونه.یکم بازار شل کنه اینم به مرادش میرسه و اصلاحش رو می کنه و بعد حرکتش شروع میشه.اصلاح زیادی نیست اگر تحمل دارید صبر کنید و توجه نکنید. بعدش راه می افته. روند سهم صعودی هست و جای هیچ نگرانی نیست.معاملاتش رو که نگاه کردم داره بزور میره بالا اصلادلش نیست تا این اصلاحه رو نزنه آروم نمیشه.احتمال قوی از فردا به مرادش میرسه.(من این سهم رو ندارم و قصد ورود هم ندارم فقط نظر بنده هست)
من مطلبی نمیزنم . چون سهم رو دارم و ممکنه تعصب داشته باشم
گذشت زمان مشخص میکنه . یک هفته

جعفر متوکل

Well-Known Member
کاربر فعال
امروز کمی اضاف شد 920
این هفته بنظرم فرصت اخر خرید هست . هفته بعد با اصلاحیه مرداد و گزارش شهریور سهم میره برای سقف های جدید
واقعا خنده داره حکشتی صف خرید !!! حبندر 500 !!! بعد حسینا و حتاید منفی !!!
حسینا به تازگی دو طرح راه انداخته که بندر نگین بخاطر اینکه پایانه نفتی هست ، خیلی مهم هست
باسلام وارادت
باتوجه به اینکه سهم از نظر بنیادین وضعیت مناسبی دارد،امروز بخشی از سهام حتوکا راکه اخیرا رشدمناسبی داشته است را باحسینا عوض کردم.واقعا حسینا در این روزها که بازار سهام زیانده رابارشدهای عجیب وغریبی معامله می کند،هم اکنون با نسبت پی بر ایی زیر 5 وحتی زیر 4 حسینا درحال معامله است.تجربه بازار سهام می گوید که بالاخره هرسهمی به ارزش ذاتی خود نزدیک میشود.
قیمت سهم،کاهشی اگر داشته باشد اندک است ودرقیمتهای حدود900تومان انبوهی ازخریداران منتظرند وآماده...
آیا حسینا خاطرات دوران تحریم قبلی در سالهای 91تا 93 وآن قیمتهای رویایی رادوباره زنده خواهد کرد؟

نیش عقرب

Well-Known Member
کاربر فعال
باسلام وارادت
باتوجه به اینکه سهم از نظر بنیادین وضعیت مناسبی دارد،امروز بخشی از سهام حتوکا راکه اخیرا رشدمناسبی داشته است را باحسینا عوض کردم.واقعا حسینا در این روزها که بازار سهام زیانده رابارشدهای عجیب وغریبی معامله می کند،هم اکنون با نسبت پی بر ایی زیر 5 وحتی زیر 4 حسینا درحال معامله است.تجربه بازار سهام می گوید که بالاخره هرسهمی به ارزش ذاتی خود نزدیک میشود.
قیمت سهم،کاهشی اگر داشته باشد اندک است ودرقیمتهای حدود900تومان انبوهی ازخریداران منتظرند وآماده...
آیا حسینا خاطرات دوران تحریم قبلی در سالهای 91تا 93 وآن قیمتهای رویایی رادوباره زنده خواهد کرد؟
یادش بخیر . سود سهم 3 برابر شد
43 درصد از معاملات امروز مربوط به فروش حقوقی
یه سری حقوقی ریز فعلا دارن میفروشن .
اصلاحیه مرداد و گزارش شهریور ، سهم رو مجدد قفل میکنه . این اتفاق هم هفته بعد میفته

shahram99

Well-Known Member
کاربر فعال
انتظار هر معاملاتی بود جز صف فروش !!!
واقعا ملت چی رو تحلیل میکنن !!!
نگران نباش دیروز گفتم دلش نیست بالا بره نمودار با آدم حرف می زنه اگر زبانش رو بلد باشیم می فهمیم چی می گه.زیاد اصلاح نداره همون طرفهای 820 حالا یکم زودتر یا دیرتر بر می گرده و با شتاب میره بالا.دقیق نمیشه نقطه برگشت داد چون بازار بورس احتمالات هست و قطعیت نداره روی 1000 هم مقاومت محکمی داره دفعه قبل جلوش رو گرفت ایندفعه احتمالا بتونه عبور کنه اونجا مراقب باش نتونست خارج شو.اگر عبور کنه تا 1300 مشکلی نداره اونجا باز گیر می کنه.دیگه همینقدر سود کافیه بپر بیرون اگر اونجا رسید.ریسکش ازون به بعد بالا هست نمودار دیگه چیزی نمی گه و نظری برای بعد 1300 نداره.هراتفاقی ممکنه بیافته.اینم از گفته های نمودارکه باهاش صحبت کردم.:)

shahram99

Well-Known Member
کاربر فعال
در ضمن از فردا بالاس صف خرید میشه اگر خواستی صبح زود سریع عوض کن.چون ضرر کردی برات تضمین می کنم با سود از بالاس خارج بشی. دوست داشتی صبح قبل صف شدن بالاس اقدام کن.دوست نداشتی فقط تماشا کن. خرید فروش ما سهامدارهای کوچولو در سهمها هیچ نقشی نداره و فقط تحلیل ما هست که می تونه برای ما سود بسازه. سرمایه ما نمی تونه روی هیچ سهمی اثر بگذاره.یک سفره ای بازه شما هم بیا.انشالله ضررت جبران بشه.

a.s.d.h

Active Member
کاربر فعال
عضو تازه
حسینا مگر اینکه افزایش سرمایه بده تا ۸۲۰ تومن رو ببینه، لازم باشه هرچی سهم بزارن برای صف فروش فردا جمع میکنم، حرف از سود پانصد تومنی برای امسالش هست، سود شش ماهه هم بالای صد و پنجاه تومنه، سهم الان با پی به ای زیر دو معامله میشه، الان سهم خدمات کانتینریش توی گزارش ماهانه ۷۵٪ هست، تا پایان سال ۲۰۰ میلیارد تومن به سودش اضافه میشه، مواظب باشید سهم رو مفتی از دست ندید

shahram99

Well-Known Member
کاربر فعال
به لطف بازار سراسر مثبت اصلاحش کمتر خواهد شد و تا 850 یا 860 پایین میاد و بعد راه می افته. خلاصه باید بدهیش رو با بازار صاف کنه. بازار نمی زاره راه بیافته.بنفعش بود بازار مثبت نبود اصلاح می کرد و راه می افتاد.تنها لطفی که شاملش شد کفش آمد بالاتر یعنی دیگه فکر نکنم تا 820 بریزه .که اهمیتی نداشت و فردی که می خواست با سهم بمونه با سرعت بیشتری رشد سهمو تجربه می کرد.اما برای کسی که ترسو هست خوبه قیمت پایینتر نمی بینه و قلبش اذیت نمیشه.بازار حساب کتاب داره همینطوری نیست که بدهیش رو نده و فرار کنه. از حلقومش می کشه بیرون!حالا چون خاطر خواه داره یکم بهش تخفیف میده.در کل روند سهم صعودی هست و نگرانی نداره فقط نوسانگیرا به نکاتی که گفتم توجه کنن.راستی جناب نیش عقرب اگر به حرفم که دیروز گفتم گوش کرده بودی الان سهمت صف خرید بود. نمیدونم چکار کردی!

نیش عقرب

Well-Known Member
کاربر فعال
خیلی بی وجدان هستن
این همه سهم آشغال هر روز مثبته
سهم ما رو نمیذارن بالا بره
اگر مشکل بنیادی داشت میگفتم خودم مقصرم . ولی ناراحتی من از بی شرف بودن اونایی هست که نمیذارن بالا بره

shahram99

Well-Known Member
کاربر فعال
کف بازم اومد بالاترخاطرخواه سهم زیاده 860 تا 870.هرچی دیرتر اصلاح کنه کف میاد بالاتر.درضمن امروز یا فردا اصلاحش تموم میشه.دیگه نفروشید.یکروز صبر ارزشش روداره.

shahram99

Well-Known Member
کاربر فعال
قصد پایین اومدن بیشتر نداره. اصلاح سهم تمام شد.تکنیکال یعنی علم تحلیل لحظه ها نه پیشبینی آینده.بعلت بازار شدیدا مثبت کفهای گفته شده رو نخواهد دید.

نیش عقرب

Well-Known Member
کاربر فعال
سهم ربطی به تکنیکال نداشت
یه بلوک رو 930 معامله شد و صف
این مدت سهمو نگه داشتن ببوک رو بزنن
فقط اگر ادم خبر داشت ، راحت میتونست 300 هزار زیر 900 بخره

بالا