حرهشا ( رهشاد سپاهان )

danial778

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
این هم از صف خرید امروز با وجود اینکه حجم زیادی سهام عرضه شد !!! خیلی ها منتظر شکست قیمت 1030 تومان بودند تا ورود کنند !!!
حال به حجم معاملات امروز ,درصد مثبت و حجم میانگین ماه گذشته نگاه کنید براحتی به قیمت 1430 تومان خواهد رسید
ورود : 1100 تومان
حدضرر: 600 تومان
هدف اول : 1430 تومان درصورت شکست هدف اول با حجم دوبرابری معاملات نسبت به میانگین ماه گذشته هدف دوم: 1645 تومان خواهد بود

مدت انتظار : دو تا سه هفته اینده

کل سهام شرکت 15 میلیون عدد می باشد که سهامداران درصدی درصدد تغیر هیت مدیره جهت ارتقاء شرکت می باشند

آخرین ویرایش توسط مدیر:

danial778

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
پیش بسوی صف خرید
امروز هم نشود
شنبه حتمی خواهد بود

C h a t i n

Well-Known Member
کاربر فعال
حرهشا براحتی قیمت 1430 تومان را خواهید دید
فقط چند روز صبر کنید
دانی جون تو هم اومدی حرهشا .... ؟!
پست زدن آیدی هایی مثل تو در حرهشا آبرو و شخصیت سهم رو پایین میاره و این حتی به ضرر خودت هم هست . پس الکی صفحات رو پر نکن از اراجیف و جوسازی . یک مطلب رو یبار بزن .

danial778

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
دانی جون تو هم اومدی حرهشا .... ؟!
پست زدن آیدی هایی مثل تو در حرهشا آبرو و شخصیت سهم رو پایین میاره و این حتی به ضرر خودت هم هست . پس الکی صفحات رو پر نکن از اراجیف و جوسازی . یک مطلب رو یبار بزن .
شخصیت تو در سهام ثقزوی برای خیلی ها ثابت شد.
خیلی وقت است تو سهام ثقزوی اراجیف وجوسازی نمی کنی !!!
جالبه رفقهایت مثل مبتدی و... هم عیارشان بالاست که کمیاب هستند ونظری انجا نمی گذارند یا اینکه شخصیت ثقزوی خیلی از شخصیت شماها بالاتر هست .
برو تو تاپیک ثقزوی نظر بگذار تاشخصیت بالا برود :rolleyes:
درهر صورت ادم بی شخصیتی هستی !!!

saeed2

Well-Known Member
کاربر فعال
1547144024018.png

اگر از مثلث بزنه بالا که وارد موج 5 میشه .اگر ضلع پایین را بزنه وارد موج سی از 4 میشه و تا 666 ممکنه بریزه.بهر حال در خرداد سال دیگه نهایتا در روند موج 5 خواهد بود .باید دید از کدوم طرف میزنه بیرون

کوپر

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
خودتونو گرفتار اینجور سهام که خوراک سفته بازاست نکنید
زمان سهام بنیادی و دلاریه

mehran5

Well-Known Member
کاربر فعال
Mohamad
mokhhe@

.
9 ساعت پیش

#حرهشا دوستان خسته نباشید به زودی پرش سهمو میبینید امکانش خیلی زیاده فردا سقف کانال زده بشه و بره تا ۱۲۰۰ دیگه کار بازیگران سهم تمام شد تو این مدت حسابی جمع کردن الان کنج مثلث هستیم و فردا روز مهمی هست واسه سهم که قطعا با توجه به نگهداری سهم شما در این مدت باعث میشه سهم بپره چون حقوقی هم میدونه که قیمت پایین فروشنده نداره به زودی زود پرش سهمو میبینید حتی در مثبت هم نفروشید چون امکانش خیلی زیاده که یه سره تا ۲۰۰۰۰ بره و همه تحلیلگرایی که باهاشون در ارتباط بودم همینو دقیقا گفتن و عبور از مقاومت ۱۲۰۰ و ۱۴۵۰ یه کله تا ۲۰۰۰ میره با توجه به درجا زدن در این ۶ ماهه خیلی خیلی امکان رفتنش تا ۲۰۰۰ هست پس در مثبت هم فروشنده نباشید

در خصوص حرهشا به نظر اینجانب این تحلیل جالبه و ادامه پولبک امروز، رشد قابل توجه فردا است.

mehran5

Well-Known Member
کاربر فعال
نسبت خریدار به فروشنده عالی بود 45 به 105 ضمن اینکه حقوقی نیز در قامت خریدار حضور یافت حرهشا امروز از مقاومت 920 گذشت لذا امیدواریم سهم به پرواز در آید.

saeed2

Well-Known Member
کاربر فعال
چه کلاه گشادی سر کسانی رفت که سهمشون را با نامه مدیر عامل فروختند
نظر به اینکه در اجرای مقررات قانون مالیات بر ارزش افزوده، توسط فعالان اقتصادی که به ارائه خدمات حمل و نقل مسافر از طریق انعقاد قرارداد حمل و نقل مسافر(اعم از دورن شهری و برون شهری) اشتغال دارند،سوالاتی مطرح گردیده است، لذا به منظور اجرای صحیح قانون و همچنین اتخاذ رویه واحد برای مودیان و ادارات امور مالیاتی مقرر می دارد:
1. از آنجاییکه وفق مقررات بند(12) ماده(12) قانون مالیات بر ارزش افزوده،ارائه خدمات حمل و نقل عمومی مسافری درون شهری و برون شهری، جاده ای، ریلی، هوایی و دریایی به صورت کلی از پرداخت مالیات و عوارض معاف می باشد;لذا ارائه خدمات حمل و نقل عمومی مسافری از طریق انعقاد قرارداد نیز مشمول مقررات بند (12) ماده (12) قانون خواهد بود و از پرداخت مالیات و عوارض ارزش افزوده معاف است.
این هم لینک بخش نامه اش از سال 90 ابلاغ شده بود
http://www.intamedia.ir/Pages/Action/LawsDocShow/3/1/2/12/2839
مستقیم از سایت سازمان امور مالیاتی
کف سهم را داداشت توی این دو سه روزه جمع کرد
الکی نبود که همه داشتند می خریدند اون هم رو قیمتهای بالا
1549915886258.png

یادش بخیر چه شفافسازی بیجایی بود.سهم را اوردند از 800 تا 450 با همین شفافسازیش من هم رو کدال خوندم و اولالا.....
حالا رو کدال رفته که معاف از مالیات بوده
خوب من 2 سال پیش هم گفته بودم معاف از مالیاته که
سپاس فراوان از عزیزان درصدی که سهمشون را حراج کردند و بنده خریدم و حالا باید سهمشون را بالای 2000 تومن با التماس پس بگیرند .
خدا هم باشی باید بری تو صف .فردا زیر 400 هزارتا معامله خواهد شد و با صف 2-3 میلیونی کارش تموم می شود
قفل می شه تا 1600 تومن اونجا ها عرضه خواهیم داشت بعدش می ره تا 2500
میوه صبر شیرین هست.

Anadolo

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
من فردا ۳۰-۴۰ درصدش را خالی میکنم و خساپا و وتوکا اضافه میکنم

بالا