حرهشا ( رهشاد سپاهان )

alifd12000

Well-Known Member
کاربر فعال
تاجناب سپاهی سهامی رو که ازدست داده جاش نزاره هیچ اتفاقی نمیافته یعنی نمیزاره سهم روند عادیشو طی کنه

danial778

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
مشاهده پیوست 34195
هیچ توصیه ای به خرید نمی شود
تحلیل قبلی ات که درست درامد .
این تحلیل هم به احتمال زیاد به وقوع می پیوندد
فقط انهاییکه این سهام را می خرند بگویم که روش چهارهفته ای که یک روش معتبر در معاملات هست را درپیش بیگیرند
دراین روش هر سهامی را که در هرقیمتی می خرید اگر پایین ترین قیمت پایانی درطول چهار هفته گذشته رانشکست ان سهام را نگهدارید و برعکس !!!
با این روش بیشترین سود و کمترین ضرر را در معاملات خود خواهید داشت

danial778

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
کافیه چند نفر سه میلیارد تومان سهام این شرکت را بخرند تا ترکیب هییت مدیره شرکت کلا عوض شود
نباید قیمت سهام شرکت کمتر از 3 هزار تومان باشد
شرکت را باید داد دست کسیکه بتواند سود سازی عالی داشته باشد 15 میلیون عدد سهم واقعا مسخره است
که تو این تورم ارزش کل سهامش 15 میلیارد تومان باشد

saeed2

Well-Known Member
کاربر فعال
تاجناب سپاهی سهامی رو که ازدست داده جاش نزاره هیچ اتفاقی نمیافته یعنی نمیزاره سهم روند عادیشو طی کنه
دو خبر خوب در این جمله است .که هر دوتاش برای من سهامدار عالی است .
1)از دست دادن سهم
2)جایگزین کردن سهم
اینا فرایند داره و محکوم به صعود است مگر اینکه کلا طرف بیخیال بشه .همون فرصتیه که ما می خواهیم تا بازیش دسته ما بیوفته .
فکر کردی طرف با این همه خدمه و حشمه بیکاره .
خودش که یک سر داره 1000 تا سودا اما خدمه اش هم بیکار نیستند اونا هم برای خودشون نیمچه امپراطوری دارند .
این سهم می شه قیمتی که باید بشه اما باید بازیش تموم بشه و سهامدار خسته و نوسانگیر را شوت کنه بیرون .
5 % کل سبدتون این باشه .فکرهم به قیمتش نکنید .ارزش نداره بیشتر از 5% از فکرتون را مشغول کنه.
دلار را بالایی نمی بینم براش بین 15 تا 10 نوسانی خواهد بود در 3 سال اینده فکر اینه بالای 21 بسته بشه و 1 هفته بمونه .
من خودم از سهامای دلار کلا خارج شدم .و رفتم رو تک سهامها .روند شاخص ممکنه رو به بالا باشه اما با دلاری ها نخواهد بود .

danial778

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
عزیزان سهامدار شما که صبر کرده اید فقط چند هفته دیگر هم صبر کنید شاید بتوانید با سود عالی خارج شوید . به حجم معاملات امروز , درصد تغیر قیمت , حجم میانگین ماه گذشته نگاه کنید بنظر می رسد ابتدای موج صعودی باشد و بتواند سقف قیمتی جدیدی بزند و کل سهام شرکت 15 میلیون عدد هست که با خرید چندصد هزار سهم توسط سهامداران جدید بسرعت رشد جالبی داشته باشد

مرتضی*خادم

Well-Known Member
کاربر فعال
جناب سپاهی؟!:D اگه بتونی سهم رو تا ۶۰۰ تومان پایین بیاری بهت قول میدم شخصا یه درصدی دیگه با حجم ۹۰۰ هزار بیارم بالا...حالا خود دانی...البته مشخص نیست یه موقع هم دیدی رو همین قیمت ها با مقدار کم تر آوردم بالا...تا ببینم چی میشه:p;):D:D

danial778

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
حرهشا کل سهامش 15 میلیون عدد است .
فروشندگان لطف زیاد دارند .قیمتش نسبت به دارایی اش مفت است
حیف که پول نقد ندارم وگرنه یکصد هزار تا برمی داشتم و تا یکسال نگه می داشتم

danial778

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
قیمت جذاب برای خرید سهام
پس از سقوط 100 درصدی قیمت سهام
وتعداد کل سهام شرکت 15 میلیون عدد
فقط ترازنامه شرکت را ملاک خرید و فروش قرار دهید
دارایی جاری منهای بدهی جاری می شود سود شرکت تقسیم بر تعداد سهام شرکت ضربدر عدد 10 می شود قیمت اینده سهام
این یارو اردلان و غیره نمی توانند ما را تحت تاثیر خزعبلاتشان قرار دهند . سهام های نظیر حرهشا لپارس بمیلا و... را به ترازنامه اش نگاه کنید که چقدر با قیمت اینده سهام فاصله دارند !!!

danial778

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
ایا کسی از سهامداران می خواهد جزء هیت مدیره شود شاید هم مدیر عامل !!!
کافی است از همین فردا اقدام به خرید تا قیمت 1600 تومان کند و سپس یک سهامدار درصدی هم قول داده که چند صد هزار عدد سهامش رادر قیمت 1700 تومان تقدیم کند . منتظر پاسخ شماها جهت برقراری تماس با ان شخص هستم :rolleyes::rolleyes::rolleyes:

آخرین ویرایش:

danial778

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
مدعیان علم تکنیکال وضعیت سهام حرهشارا ظرف سه ماهه اینده چگونه می بینید :rolleyes::rolleyes::rolleyes:

saeed2

Well-Known Member
کاربر فعال
upload_2018-10-29_21-52-51.png

650 را بزنه به پایین می شکنه تا 420 و می شه انتهای موج سی از 4 اصلی و اگر در روندی که در پیش هست بره بالای 1000 تحلیلی هد اند شولدر فیل می شه .ولی من تا دی حدود 1900 می بینم.این نمودار نشون می ده که بازیگرش را نمی شه از سهم انداخت بیرون .با کد های زیر درصد تا اونجایی که بتونه بازی می ده بقیه سهامدار ها را و سهم را از دست نمی ده.بعد از 1900 هم یک جریانی پشتش هست که الان خیلی زوده گفتنش که تارگت 5000 تومنی می بینم برای 2-3 سال دیگه .حالا چه خوابی دیدند من خبر ندارم .

danial778

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
اگر قیمت 1100 تومان را رد کند می رود برای فتح 1430تومان_ انجا را هم فتح کند می رود برای 1645
فردا بهترین فرصت برای خرید هست .

کل سهام شرکت 15 میلیون هست . با کوچکترین تغیر مثبت دردارایی های جاری و سود اوری شرکت بسرعت رشد خواهد کرد :p

آخرین ویرایش توسط مدیر:

danial778

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
حرهشا ظرف سه تا چهار روز اینده از قیمت هزار تومان عبور خواهد کرد . و احتمالا وارد کانال 1100 _1430 خواهد شد

danial778

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
حجم معاملات امروز به بیش از دو برابر حجم میانگین ماه گذشته رسید . نکته قابل توجهی برای خرید سهام می باشد

danial778

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
بهترین فرصت برای خرید زیر 1000 تومان
دقت کنید به حجم معاملات امروز و حجم معاملات میانگین ماه گذشته :rolleyes::rolleyes::rolleyes:

danial778

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
امروز تو بازار خونین مثبت بود !!!
حجم معاملات امروز 2.64 برابر حجم معاملات میانگین ماه گذشته بود که درواقع سیگنال خرید می باشد . قیمت این سهام تا ترازنامه بعدی شرکت باید حداقل 70 درصد رشد کند . کل سهام شرکت فقط 15 میلیون عدد هست !!! فرصت را ازدست ندهید !!!

danial778

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
رامین حبیب زاده تکنیکالیست در سایت ره اورد 365
نظرش را درمورد سهام حرهشا اینگونه بیان نموده است . ورود به سهام 1030 تومان. هدف سهام 1700 تومان . حد ضرر 662 تومان
توجه داشته باشید که کل سهام شرکت فقط 15 میلیون است و سهامداران درصدی در صدد تغییر هیت مدیره هستند که نکته بسیار مهمی هست

danial778

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
حرهشا براحتی قیمت 1430 تومان را خواهید دید
فقط چند روز صبر کنید

بالا