حرهشا ( رهشاد سپاهان )

پیک نیک

New Member
کاربر فعال
با سلام خدمت دوستان و کاربران گرامی
امیدوارم گفتگوها
ی این تاپیک هر چه سریعتر شروع شه و از نظرات کاربران بهرمند شویم:)

Alfred1988

Well-Known Member
کاربر فعال
سلام و هزاران درود خدمت دوستان عزیز سال نو همه دوستان مبارک باشه .
آقا هر کی تو این تاپیک رهشاد داره بیاد وسط.
تا یک سری آمار از سهم بدم تا بفهمید که چقدر این سهم ارزنده هست.

پیک نیک

New Member
کاربر فعال
سلام آلفرد جان. عیدت مبارک. من جز معدود کسایی هستم که این سهم دارم. اگه اطلاعاتی داری در اختیارم بزاری خیلی ممنون میشم:)

Alfred1988

Well-Known Member
کاربر فعال
پیک نیک عزیز سال نو شما هم مبارک باشه از اطلاعات پایه میتونیم به سود انباشته 92 تومانی سهم سود سالیانه حدود65 تومانی سالیانه کم بودن سهام شرکت 15 میلیون سهم که جا برای افزایش سرمایه های سنگین داره. و اضافه شدن 3 شخص حقیقی طی این چند روز به سهم
اما خبرهای من شرکت ماشین های ملکی قدیمی رو فروخته و قصد جایگزین کرده خودروهای نو رو داره خبر بعدی اینکه شرکت ساختمان پلکان خود رو فروخته که در گزارش بعدی این دو تا خبر من درون گزارش شرکت در ج میشه و سود حاصل از فروش لحاظ خواهد شد .
شرکت موفق به ساخت سود 65 تومانی در 12 ماهه خود شده و سود سال بعد خود را 679 ریال اعلام خواهد کرد البته عملیاتی و غیر عملیاتی سهم حدود 160 تومان اعلام خواهد شد به خاطر فروش ساختمان و ماشین.
شرکت یک افزایش سرمایه تپل در اردیبهشت از محل تجدید داریایی در پیش داره .
شرکت تکادو دیگه حاظر به فروش سهم نیست به هیچ عنوان.
در کل سهم برای صعود به قیمت های بالای 1000 تومان هیچی کم نداره.
در ضمن ساختمان فعلی رهشاد 700 میلیون و ساختمان در حال ساخت عسلویه 1 میلیارد ارزش داره.

پیک نیک

New Member
کاربر فعال
آلفرد میتونی بگی این اخبار از کجا داری؟ من خودم کارگزارم حدود 50تایی از این سهم دارم. موندم نگه دارم یا نه. چند روز پیش به شرکت زنگ زدم. مدیر عامل گفت اواخر فروردین یا اوایل اردیبهشت گزارش عملکرد 12 ماهه شرکت میدن. توی مجمع که اواخر خرداد برگزار میشه قصد تصمیم گیری واسه افزایش سرمایه دارن. اینا حرفای مدیرش بود. خودم تو ارزندگی سهمش شک ندارم فقط از این میترسم که بازیگر دور و برش کمه داداش:|

Alfred1988

Well-Known Member
کاربر فعال
پیک نیک جان حالا دیگه خبر داریم.
امروز شخص حقیقی خرید داشته سهم در کوتاه مدت 750 تومان بزودی.

پیک نیک

New Member
کاربر فعال
آلفرد با کدوم کارگزاری کار میکنی؟ پیش بینیت از روند قیمتی سهم با توجه به نحوه معاملات اخیر چیه؟
نظرت در مورد تکنار چه جوریه؟

Alfred1988

Well-Known Member
کاربر فعال
پیک نیک عزیز من خودم خرید و فروشم از مفید هست ولی خبرهای خرید و فروش سهم رهشاد قبل از ساعت 12 بهم می رسه سهم 15 فروردین گزارش سال بعد که با 28 درصد تعدیل مثبت هست رو سایت کدال خواهد فرستاد سود 679 ریالی اعلام خواهد کرد.
خبرهای خوبی از رهشاد به گوشم می رسه.
پیک نیک عزیز موبایلت رو تو پیغام خصوصی برام بفرست تا با هم در مورد رهشاد صحبت کنیم.

مس تکنار هم هم سهم خوبی هست ولی در حال حاظر تمام تمرکزم روی سهم رهشاد هست چون میدونم به امید خدا سودی که از رهشاد خواهم برد خیلی بیشتر هست اینجانب هر روز در حال خرید رهشاد هستم .

پیک نیک

New Member
کاربر فعال
سلام. امروز فروشنده زیاد داشت. اینا مگه چندی خرید داشتن؟ از این که خود تکادو میخاد بیاد تو بورس چیزی شنیدی؟ از کدوم قسمت واست پیغام خصوصی بزارم, اخه زیاد با این سایت کار نکردم

Alfred1988

Well-Known Member
کاربر فعال
صبر صبر فقط میگم صبر کنید فقط ازتون می خوام 1 ماه به این سهم نگاه نکنید این همه صبر کردید الان همه در ضرر هستید امروز هم شخص حقیقی دیگری اومد بالا و تکادو خرید داشته.
پیک نیک عزیز شماره به دستم رسید باهاتون تماس خواهم گرفت و اطلاعات کامل تری در خدمتتون خواهم گذاشت.
باز هم میگم صبر

پیک نیک

New Member
کاربر فعال
الفرد اگه ممکنه زودتر زنگ بزن. چون اول اردیبهشت سرباز هستم. البته سهم نگه می دارم. راستی یوزر smb از دوستانمه اون هم حدود 50 تایی حرهشا داره. در ضمن الفرد تکادو دیروز 100 دونه فقط خرید داشت. مطلب بعدی اینکه اون فروشنده که دیروز حدود 100 هزار تا فروخت از کارگزاری سهام گستران شرق بود که 90 درصدش کد حقیقی که الان یادم نمیاد از کارگزاری بهگزین ولیعصر خرید داشت. اینم بگم بهگزین ارژنتین روز اول گشایش نماد نیز با کد دیگری تمام معاملات ساعت 12 که به قیمت 5251 انجام داد. همچنین 20000 تای مابقی معاملات توسط شخصی از تبریز خرید شد که اسمش نمیگم تا ناراحت نشه:) اینم از خبرای بنده داداش

sayan1388

New Member
عضو تازه
این سهمو سهامدار عمده با جوسازی و تبلیغ کارگزار عرضه کننده حدود3میلون سهم با میانگین 5100 ریال به مردم فروختند الان می خوان بزخری کرده ودرقیمتهای پائین ازدست مردم درآورند آقای سهامدارعمده این رسمش نیست سه میلیون فروختی حداقل مردانگی کن 500 هزار سهم تا 450 بخر ازسهم حمایت کن این مردم به خدا بدبختند کارخوبی نکردید

sayan1388

New Member
عضو تازه
فروش تواین قیمتها اصلاٌ توجیهی ندارد وسهم درعرض کمترازدوماه به قیمتهای بالای 6000 ریال خواهدرسید

بالا