حبندر ( دریایی و کشتیرانی خط دریا بندر )

meiti

Well-Known Member
کاربر فعال
#1
در این گفتگو اطلاعات در باره شرکت خط دریابندر از زیز مجموعه عای تاید واتر ارائه می شود.
 

meiti

Well-Known Member
کاربر فعال
#2
[TABLE]
[TR]
[TD="align: right"]رنده شدن شرکت خط دریابندر در مناقصه راهبری، تعمیر و نگهداری شناورهای تجسس و نجات اداره بنادر و دریانوردی هرمزگان[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD] [/TD]
[/TR]
[TR]
[TD="align: right"]شرکت خط دریا بندر [1391/07/11][/TD]
[/TR]
[TR]
[TD] [/TD]
[/TR]
[TR]
[TD="align: left"]
[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD] [/TD]
[/TR]
[TR]
[TD="align: justify"]
به گزارش روابط عمومی شرکت خط دریابندر، با توجه به اهمیت بسیار بالای برقراری ایمنی و امنیت در دریا و بحث تجسس و نجات برای سازمان بنادر و دریانوردی، در پی برگزاری مناقصه واگذاری راهبری، تعمیر و نگهداری شناورهای تجسس و نجات SAR از سوی اداره بنادر و دریانوردی هرمزگان، شرکت خدمات دریایی و کشتیرانی خط دریابندر موفق شد در بین تعدادی از شرکتهای معتبر و فعال در این زمینه، برنده این مناقصه شود.
خاطر نشان می سازد که مدت زمان اجرای این مناقصه، 3سال بوده که طی آن، تعداد شش فروند از شناورهای SAR تحویل این شرکت گردید.
[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD] [/TD]
[/TR]
[/TABLE]
 

meiti

Well-Known Member
کاربر فعال
#3
[TABLE]
[TR]
[TD="align: right"]شرکت خط دریابندر وارد عرصه خدمات رسانی به حوزه های نفتی ایران اسلامی گردید[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD] [/TD]
[/TR]
[TR]
[TD="align: right"]شرکت خط دریا بندر [1391/07/08][/TD]
[/TR]
[TR]
[TD] [/TD]
[/TR]
[TR]
[TD="align: left"]
[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD] [/TD]
[/TR]
[TR]
[TD="align: justify"]یک فروند شناور خدماتی چند منظوره به نام دریابندر5 با مشخصات زیر و سال ساخت 2012 بمنظور خدمات رسانی همه جانبه به سکوهای نفتی از کشور مالزی خریداری شد که در شهریور ماه سال جاری وارد آبهای نیلگون خلیج فارس گردید. با خرید این شناور، شرکت خط دریابندر نیز به جمع سایر پیمانکاران خدمت رسان در حوزه های نفتی پیوست.
شایان ذکر است شناور دریابندر5 که از نوع USV (Utility Supply Vessel) با قدرت موتور 3200 اسب بخار می باشد دارای ابعادی به طول 37 متر، عرض 5/10 متر و آبخور 5/4 متر بوده که با هزینه ای بالغ بر 5/4 میلیون دلار خریداری گردیده و طی قراردادی با شرکت نفت فلات قاره ایران به مدت سه سال در اختیار این شرکت قرار گرفت تا در جزایر نفتی مشغول به فعالیت شود.
[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD][/TD]
[/TR]
[/TABLE]
 

meiti

Well-Known Member
کاربر فعال
#4
[TABLE]
[TR]
[TD="align: right"]شرکت خط دریا بندر از جمله شرکت های فعال در حوزه دریایی کشور در بازار فرابورس ایران پذیرفته شد.
[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD] [/TD]
[/TR]
[TR]
[TD="align: right"] خبرگزاري مهر [1391/01/27]
[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD] [/TD]
[/TR]
[TR]
[TD="align: left"]
[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD] [/TD]
[/TR]
[TR]
[TD="align: justify"]ارزش قراردادهای جدید خط دریا بندر به 14 میلیون دلار رسید
حسین صاحبی مدیرعامل شرکت خط دریا بندر از شرکت های اقماری شرکت تایدواتر خاورمیانه در یک نشست خبری با خبرنگاران بازار سرمایه، از افزایش بیش از 200 درصدی سودآوری این شرکت در سال گذشته خبر داد. وی افزود: پیش بینی سود شرکت خط دریا بندر از 96 ریال به ازای هر سهم در سال 89 به بیش از 200 ریال به ازای هرسهم در سال گذشته رسید و پیش بینی می‌شود سود سال جاری این شرکت نیز همچنان روند صعودی داشته باشد.به گفته وی هم اکنون 72 درصد سهام شرکت خط دریا بندر در اختیار شرکت تایدواتر خاورمیانه و مابقی آن در اختیار
سهامداران حقیقی و حقوقی است.
صاحبی سرمایه این شرکت را 63 میلیارد ریال بیان کرد و افزود: طی سال‌های اخیر شرکت خط دریا بندر از سهامی خاص به سهامی عامل تبدیل شده و اساسنامه آن تغییر کرد و در نهایت اخیراً در بازار پایه فرابورس ایران پذیرش شد.
به گفته وی برنامه اصلی شرکت خط دریا بندر حضور تدریجی اما با پشتوانه و هوشیارانه در بازار سرمایه ایران و در نهایت قرار گرفتن نماد آن در تابلوی اصلی بورس اوراق بهادار کشور است.
مدیرعامل شرکت خط دریا بندر با اشاره به در اختیار داشتن 7 فروند شناور دریایی و یک فروند بارج 15 هزار تنی سوخت رسانی ادامه داد: در سال جاری سیاست اصلی این شرکت حضور فعال‌تر در بازار خدمات رسانی به سکوهای نفتی در کشور با توجه به وجود بازار مناسب داخلی و حتی در سطح منطقه‌ای است.
وی از برنده شدن شرکت خط دریا بندر در دو مناقصه مهم خدمات رسانی به سکوهای نفتی شرکت نفت فلات قاره در سال گذشته خبر داد و گفت: ارزش این دو مناقصه بیش از 14 میلیون دلار است و قرار است سه فروند شناور از سوی این شرکت به مدت 3 سال به شرکت نفت فلات قاره اجاره داده شود.
صاحبی با بیان اینکه برای خرید این سه فروند شناور مدرن و پیشرفته که در این شرایط حساس توسط شرکت خریداری شده افزود: سرمایه گذاری صورت گرفته برای خرید این شناورها بیش از 17 میلیون دلار است که طی ماه‌های آینده در ناوگان دریایی شرکت خط دریا بندر فعال می‌شوند.
مدیرعامل شرکت خط دریا بندر در خصوص سیاست تقسیم سود در مجمع پیش رو تصریح کرد: طی سال‌های اخیر سیاست اصلی شرکت، سرمایه گذاری در پروژه‌های جدید و در عین حال توجه به خواست‌های سهامداران است و از همین
رو سهامداران این شرکت مشکلی بابت تقسیم سود نداشته‌اند و همواره پشتیبان طرح های توسعه ای شرکت بوده اند.
وی از واگذاری پروژه سالویج از سوی تایدواتر به شرکت خط دریا بندر خبر داد و گفت: بزودی قرارداد این واگذاری بین دو شرکت منعقد شده و از این پس این شرکت به عنوان پیمانکار تایدواتر در پروژه سالویج فعالیت خود را آغاز می‌کند.
به گفته صاحبی انعقاد این قرارداد نیز بر حاشیه سود شرکت خط دریا بندر در سال 91 خواهد افزود.
مدیرعامل شرکت خط دریا بندر در خصوص عرضه سهام این شرکت نیز گفت: پیش بینی می‌شود حداکثر طی سه ماهه ابتدایی سال، سهام شرکت خط دریا بندر در فرابورس عرضه شود.
وی در پاسخ به سوالی در زمینه تأثیر گذاری اجرای فاز دوم هدفمند کردن یارانه‌ها بر فعالیت‌های شرکت خط دریا بندر خاطر نشان کرد: اجرای این طرح تمام کشور را متأثر می‌کند اما به طور مستقیم تأثیری بر فعالیت شرکت خط دریا بندر ندارد چرا که هزینه سوخت شناورها در پروژه نفت فلات قاره بر عهده کارفرما است که شناور را اجاره می‌کند.
[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD] [/TD]
[/TR]
[/TABLE]
 

meiti

Well-Known Member
کاربر فعال
#5
مدیر برنامه‏ریزی و توسعه شرکت تایدواتر با انتقاد شدید از عملکرد دولت در زمینه تعیین اپراتور بندر شهیدرجایی خواستار لغو فوری مصوبه دولت در این زمینه شد.


احمد صادقی گرمارودی در گفت‏وگو با خبرنگار مارین نیوز با اشاره به اظهارات اخیر علی نیکزاد، وزیر راه و شهرسازی، مبنی بر معرفی دولت بعنوان اپراتور دوم ترمینال کانتینری بندر شهیدرجایی گفت: اینکه دولت مجددا وارد فعالیت‏های تصدی‏گری بشود؛ بر خلاف نص صریح سیاست‏های کلی اصل 44 است و وزارت راه و شهرسازی و سازمان بنادر و دریانوردی باید در این خصوص توجیه‏گر عمل خود باشند.

وی افزود: در خصوص اپراتوری بندر شهیدرجایی آنچه مشخص است اینکه کارگروه سوخت مصوبه‏ای اشتباه را گذرانده که حال به دلیل اینکه توان اجرای آن را ندارد؛ در حال دور زدن صورت مسأله است.
مدیر برنامه‏ریزی و توسعه شرکت تایدواتر تصریح کرد: به نظر می‏رسد در این شرایط وزیر محترم راه باید با شجاعت اعلام کنند آنچه بعنوان مصوبه کارگروه حمل‏ونقل و کاهش مصرف سوخت به تصویب رسیده، اشتباهی از سوی متولیان امر بوده است و در نتیجه این مصوبه را لغو کرده و در نهایت برای افزایش توان رقابتی بندر شهیدرجایی با همکاری تایدواتر، سازمان بنادر و وزارت راه؛ کنسرسیومی ‏از شرکت‏های توانمند داخلی برای فعالیت در بندر شهیدرجایی انتخاب شوند.
وی افزود: با این اقدام شرکت‏های داخلی از رقابت‏های منفی علیه هم برای کسب سهم بیشتر از بازار داخلی پرهیز کرده و به سمت کسب سهم بیشتر از بازار منطقه خواهند رفت که هم درآمدهای ارزی بیشتری نصیب کشور می‏کند و هم به افزایش توان و اعتبار بندر شهیدرجایی خواهد افزود.
صادقی گرمارودی با بیان اینکه «دولت باید از ایجاد رقابت‏های کاذب بین بخش خصوصی داخلی اجتناب کند»، گفت: این اقدام نه منافعی برای بخش خصوصی دارد و نه مردم. تنها اتفاقی که خواهد افتاد؛ شاید این باشد که هر بخشی برای کسب سهم بیشتر حاضر به همراهی بیشتر با دستگاه متولی شود.
از سوی دیگر، مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی که روز گذشته از واگذاری اپراتور دوم بندر شهیدرجایی به سه شرکت خبر داده بود؛ امروز در گفت‏وگوی دیگری اظهارات وزیر راه و شهرسازی را رد کرد.
سیدعطاءالله صدر این موضوع را که دولت بعنوان اپراتور دوم بندر شهید رجایی است را «کاملا اشتباه» عنوان کرد و گفت: دولت برای انحصار‌شکنی، چند شرکت متخصص فعالیت‌های بندری را بعنوان اپراتور دوم شهیدرجایی مدیریت می‌کند و اجرای امور به دست شرکت‌های بخش خصوصی است.
وی در پاسخ به اینکه «آیا دولت اپراتور دوم شهیدرجایی است یا بخش خصوصی؟»، تصریح کرد: در این زمینه دولت جمهوری اسلامی ایران تنها مدیریت می‌کند و شرکت‌های سرمایه‌گذار در اپراتور دوم شهیدرجایی فعالیت خواهند کرد و اینکه عنوان شده دولت بعنوان اپراتور دوم وارد بندر شهیدرجایی شده؛ کاملا اشتباه است.
گفتنی است، چندی پیش وزیر راه و شهرسازی در جمع خبرنگاران اعلام کرد: دولت اپراتور دوم شهیدرجایی است که این اظهار‌نظر علی نیکزاد عکس‌العمل‌های بسیاری در زمینه‌ اینکه اصل 44 رعایت نمی‌شود؛ در پ
 

meiti

Well-Known Member
کاربر فعال
#6


شروط اخراج خارجی‌ها از ناوگان دریایی نفت ایران در خلیج‌فارستین نیوز: یک مقام مسئول با تاکید بر اینکه با ساخت هر شناور در داخل کشور آمادگی خروج یک شناور خارجی از ناوگان دریایی صنعت نفت در خلیج فارس وجود دارد، اعلام کرد: هم اکنون برای حفظ، نگهداشت، تولید و صادرات نفت در خلیج فارس به‌طور همزمان 77 فروند شناور فعالیت می‌کنند.

علی شهرستانی‌کیا درباره آخرین وضعیت توسعه ناوگان دریایی صنعت نفت کشور در منطقه خلیج فارس، گفت: هم اکنون در مجموع 77 فروند شناور استیجاری و ملکی شرکت نفت عملیات صادرات نفت خام در منطقه خلیج فارس را انجام می دهد.
رئیس عملیات دریایی شرکت نفت فلات قاره با اعلام اینکه از مجموع کل شناورهای فعال در شرکت نفت فلات قاره بیش از 60 فروند دارای تاریخ ساخت سال 2005 میلادی به بعد هستند، تصریح کرد: کاهش عمر و بهبود تکنولوژی در شناورهای جدید منجر به افزایش بهره‌وری و صرفه جویی اقتصادی خواهد شد.

این مقام مسئول با بیان اینکه در حال حاضر واحدهای عملیات دریایی شرکت فلات قاره در 4 منطقه خارگ، سیری، لاوان، بهرگان و اخیرا در جزیره قشم فعالیت هستند، اظهار داشت: محورهای اصلی فعالیت این ناوگان دریایی مدیریت عملیات صادرات نفت و نیز پشتیبانی از فعالیت سکوهای بهره‌برداری نفت در خلیج فارس است.

وی با تاکید بر اینکه در شرایط فعلی پهلوگیری، بارگیری و صادرات دریایی نفت در خلیج فارس با هماهنگی امور بین الملل شرکت ملی نفت انجام می شود، بیان کرد: ارائه به سکوهای نفت و گاز هم یکی از مهمترین ماموریت های این ناوگان دریایی است.

شهرستانی کیا با یادآوری اینکه در هرسکو حدود 60 تا 70 نفر نیروی انسانی و در برخی سکوها حتی تا 120 نفر به طور همزمان مشغول به کار هستند، تبیین کرد: نقل و انتقال نیروی انسانی به ساحل، تدارکات کالا، تامین مواد غذایی، قطعات تعمیراتی و لوازم یدکی فنی و نیز پشتیبانی از افراد و عملکرد تولید توسط شناورهای پشتیبان و آتشخوار در حالت آماده‌باش در کنار سکوها انجام می شود.

رئیس عملیات دریایی شرکت نفت فلات قاره با بیان اینکه در حال حاضر تمرکز اصلی فعالیتهای دریایی در جزیره خارگ به دلیل حجم بالای صادرات و تعداد خطوط لوله انتقال نفت وجود دارد، تاکید کرد: در شرایط فعلی عملیات صادرات کشتی به کشتی(STS ) هم در پایانه نفتی خارگ توسط شرکت فلات قاره انجام می شود.

وی عمر 60 فروند از شناورهای دریایی صنعت نفت در خلیج فارس را کمتر از 6 سال عنوان کرد و افزود: همزمان با نوسازی ناوگان استفاده از کشتی و شناورهای ساخت داخل برای توسعه ناوگان دریایی صنعت نفت در دستور کار قرار دارد.

به گفته این مقام مسئول در صورتی که هر کشتی که کشتی‌سازان داخلی بسازند، شرکت نفت فلات قاره یک کشتی غیر ایرانی خود را از سرویس خارج و به جای آن کشتی ایرانی را وارد ناوگان دریایی می‌کند.
 

meiti

Well-Known Member
کاربر فعال
#7
بر اساس گزارش شش ماهه دریا بندر 86 ریال زیان داد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
 

meiti

Well-Known Member
کاربر فعال
#8
زمان عرضه حبندر 1391/10/10
ازمدیرعامل شرکت خط دریابندر پی گیری شد. این شرکت هم اکنون درگیر 2 پروژه جدید در حوزه نفتی است که با توجه به اهمیت آن و تاثیر در پیش بینی سود برنامه عرضه سهام به نیمه اول سال آینده موکول شده است. ...
 

meiti

Well-Known Member
کاربر فعال
#10
نیمی از شناور پرتوان خارج شد

روابط عمومی شركت تایدواتر خاورمیانه - تهران [1391/12/17]


عملیات خارج سازی یدک کش 3000 اسب بخار "پرتوان" که حدود دو سال قبل در مسیر مسافری قشم – بندر عباس غرق شده بود انجام و در حال حاضر قسمت اول مغروقه از آب خارج شده است.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت تایدواتر خاورمیانه عبدالکریم رزازان مدیرکل تامین و نگهداری تجهیزات سازمان بنادر و دریانوردی با اعلام این خبر افزود : مغروقه مذکور با مشخصات وزن 620 تن ، طول 50 متر، عرض 11 متر و ارتفاع 4.5 متر بدلیل غرق شدن در مسیر مسافری قشم – بندر عباس مشکلاتی را برای تردد ایمن شناورها بوجود آوره بود که با توجه به اقدامات انجام شده از سوی سازمان بنادر ، خارج سازی بخش دوم آن نیز ظرف دو روز آینده انجام خواهد شد لذا با نزدیک شدن به تعطیلات نوروزی و افزایش مسافرتهای دریایی مسیر مسافرت دریایی مذکور پاکسازی شده و مسافرین منطقه می توانند با آسودگی خاطر در مسیر مذکور تردد نمایند.
وی همچنین اضافه کرد : عملیات خارج سازی مغروقه مذکور کاملاً توسط بخش خصوصی داخلی و با روش برش با زنجیر توسط شناور جرثقیل دار 1000 تنی اروند تاید (Sheerlegs ) متعلق به شرکت خط دریا بندر انجام شده است.
هزینه خارج سازی شناور مذکور10میلیارد ریال بوده و عملیات خارج سازی نیز در مدت 30 روز کاری طول کشیده است.
 

meiti

Well-Known Member
کاربر فعال
#11
[TABLE]
[TR]
[TD="align: right"]مغروقه پرتوان به طور کامل شناور سازی شد
[/TD]
[/TR]
[TR]
[/TR]
[TR]
[TD="align: right"]روابط عمومی شركت تایدواتر خاورمیانه - تهران [1392/01/21]
[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD] [/TD]
[/TR]
[TR]
[TD="align: left"]

[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD] [/TD]
[/TR]
[TR]
[TD="align: justify"]مغروقه «پرتوان» به وزن 620 تن پس از 29 روز عملیات کاری از مسیر مسافری قشم به بندرعباس به صورت کامل خارج شد.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت تایدواتر خاورمیانه یدکش کش 620 تنی «پرتوان» پس از 29 روز عملیات توسط متخصصان سالویج کشورمان به طور کامل از زیر آب خارج و به اسکله شماره 3 بندر شهید رجایی منتقل شد.
بنابر این گزارش عملیات کامل خارج سازی یدک کش 3000 اسب بخار «پرتوان» که حدود دو سال قبل در مسیر مسافری قشم – بندر عباس غرق شده بود انجام شده و قطعه های خارج شده هم اکنون به بندر شهید رجایی منتقل شده اند.
مغروقه مذکور با مشخصات وزن 620 تن ، طول 50 متر، عرض 11 متر و ارتفاع 4.5 متر بدلیل غرق شدن در مسیر مسافری قشم – بندر عباس مشکلاتی را برای تردد ایمن شناورها بوجود آوره بود.
عملیات خارج سازی مغروقه مذکور کاملاً توسط شرکت خط دریا بندر از شرکت های اقماری شرکت تایدواتر خاورمیانه و با روش برش با زنجیر توسط شناور جرثقیل دار 1000 تنی اروند تاید (Sheerlegs ) انجام شد.
هزینه خارج سازی شناور مذکور10میلیارد ریال بوده است.
[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD][/TD]
[/TR]
[/TABLE]
 

meiti

Well-Known Member
کاربر فعال
#12
یدکش کش 620 تنی پرتوان


عملیات کامل خارج‏سازی یدک کش 3000 اسب بخار پرتوان که حدود دو سال قبل در مسیر مسافری قشم- بندرعباس غرق شده بود؛ انجام شد و قطعه‏های خارج شده هم اکنون به بندر شهیدرجایی منتقل شده‏اند.

مغروقه مذکور با مشخصات وزن 620 تن ، طول 50 متر، عرض 11 متر و ارتفاع 4.5 متر بدلیل غرق شدن در مسیر مسافری قشم- بندر عباس مشکلاتی را برای تردد ایمن شناورها بوجود آورده بود.
عملیات خارج‏سازی مغروقه مذکور کاملا توسط شرکت خط دریا بندر، از شرکت‏های اقماری شرکت تایدواتر خاورمیانه، و با روش برش با زنجیر توسط شناور جرثقیل‏دار 1000 تنی اروند تاید (Sheerlegs) انجام شد.

هزینه خارج سازی شناور مذکور10میلیارد ریال بوده است.
 

meiti

Well-Known Member
کاربر فعال
#13
بسمه تعالي

اطلاعيه


خدمات دريايي و کشتيراني خط دريا بندرآگهي دعوت به مجمع عمومي عادي ساليانه براي سال مالي منتهي به 30/12/1391 موضوع:

الف- زمان و محل برگزاری مجمع عمومی :
از کلیه سهامداران ، وکیل یا قائم مقام قانونی صاحب سهم و همچنین نماینده یا نمایندگان اشخاص حقوقی دعوت میگردد تا در جلسه مجمع عمومی این شرکت که در ساعت 09:00 روز سه شنبه مورخ 24/02/1392 در محل سالن اجتماعات شرکت تايدواتر خاورميانه واقع در خيابان خالد اسلامبولي (وزراء) پلاک 84 برگزار میگردد حضور بهم رسانند


ب- دستور جلسه:

"استماع گزارش هیئت مدیره و بازرس قانونی
تصویب صورت هاي مالی سال (دوره) مالی منتهی به30/12/1391
انتخاب حسابرس و بازرس قانونی
انتخاب روزنامة کثیرالانتشار
انتخاب اعضای هیئت مدیره
تعیین پاداش هیئت مدیره
تعیین حق حضور اعضای غیر موظف هیئت مدیره
ساير موارد"
 

meiti

Well-Known Member
کاربر فعال
#14
[TABLE]
[TR]
[TD="align: right"]قرارداد خارج سازی شناورهای مغروق تمدید شد[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD] [/TD]
[/TR]
[TR]
[TD="align: right"]روابط عمومی شركت تایدواتر خاورمیانه - تهران [1392/02/21][/TD]
[/TR]
[TR]
[TD] [/TD]
[/TR]
[TR]
[TD="align: left"]
[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD] [/TD]
[/TR]
[TR]
[TD="align: justify"]قرارداد خارج سازی شناورهای مغروق(سالویج) بین شرکت تایدواتر خاورمیانه و سازمان بنادر و دریانوردی تمدید شد.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت تایدواتر خاورمیانه، مدیر امور فنی و مهندسی شرکت با اعلام این خبر تصریح کرد: این قرارداد که از سال 85 بین شرکت تایدواتر و سازمان بنادر و دریانوردی به ارزش 85 میلیارد تومان و برای خارج سازی 7 فروند شناور مغروق در خور موسی به امضا رسیده بود از سال گذشته و با خارج سازی اولین فروند از این شناورها اجرایی شد و بر اساس مذاکرات صورت گرفته تا پایان سال جاری نیز تمدید شده است.
به گفته مهندس گلرخ امین، شرکت تایدواتر خاورمیانه به منظور جلب موافقت سازمان بنادر و دریانوردی برای تمدید این قرارداد از شریک خارجی استفاده خواهد کرد.
وی اضافه کرد: مراحل خارج سازی دومین شناور مغروق نیز در حال انجام است و طی دو ماه آینده این کشتی نیز از خور موسی خارج می شود.
مدیر امور فنی و مهندسی شرکت تایدواتر خاورمیانه همچنین از برنامه ریزی برای خارج سازی سومین فروند شناور مغروق در خور موسی خبر داد و افزود: پیش بینی می شود این کشتی نیز تا پایان سال شناور سازی شود.
وی خواستار تعدیل ارزش قرارداد بین تایدواتر و سازمان بنادر شد و افزود: با توجه به اینکه بخش عمده هزینه های پروژه مذکور ارزی است این قرارداد باید به تناسب وضعیت فعلی قیمت ارز تعدیل شود.
شرکت تایدواتر خاورمیانه به منظور اجرایی کردن قرارداد سالویج تا کنون بیش از 20 میلیون دلار سرمایه گذاری در این بخش انجام داده است.
[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD] [/TD]
[/TR]
[/TABLE]
 

meiti

Well-Known Member
کاربر فعال
#15
[TABLE]
[TR]
[TD="align: right"]برقراری خط منظم کانتینری و یخچالی بندر شهید رجایی - مسقط - بندر جبل علی - شهید رجایی [/TD]
[/TR]
[TR]
[TD] [/TD]
[/TR]
[TR]
[TD="align: right"]شرکت خط دریا بندر [1392/02/17][/TD]
[/TR]
[TR]
[TD] [/TD]
[/TR]
[TR]
[TD="align: left"]
[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD] [/TD]
[/TR]
[TR]
[TD="align: justify"]شرکت کشتیرانی و خدمات دریایی خط دریابندر به منظور جلب رضایت صاحبان کالا و صادرکنندگان محترم وحضور موثر در بازارهای منطقه در نظر دارد به زودی خط کشتیرانی منظم کانتینری و یخچالی در مسیر بندر شهید رجایی – مسقط – جبل علی – شهیدرجایی برقرار نماید .لذا متقاضیان می توانند جهت هماهنگی و کسب اطلاعات بیشتر با مدیریت کشتیرانی تماس حاصل فرمایید.[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD] [/TD]
[/TR]
[TR]
[TD][/TD]
[/TR]
[/TABLE]
 

meiti

Well-Known Member
کاربر فعال
#17
[TABLE]
[TR]
[TD="align: right"]تقسیم 6.8 میلیارد ریال سود در مجمع خط دریا بندر
[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD]
[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD="align: right"]روابط عمومی شركت تایدواتر خاورمیانه - تهران [1392/03/20]
[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD] [/TD]
[/TR]
[TR]
[TD="align: left"]
[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD] [/TD]
[/TR]
[TR]
[TD="align: justify"]مجمع عمومی عادی سالانه شرکت خط دریا بندر طی روزهای گذشته در محل شرکت تایدواتر خاورمیانه برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت تایدواتر خاورمیانه، در مجمع عمومی عادی سالانه شرکت خدمات دریایی و کشتیرانی خط دریا بندر که با حضور 100 درصد از صاحبان سهام این شرکت برگزار شد مقرر شد مبلغ 108 ریال سود به ازا هر سهم بابت سود سال مالی منتهی به پایان اسفند ماه 91 به سهامداران این شرکت پرداخت شود.
همچنین در این مجمع صورتهای مالی سال گذشته شرکت به اتفاق آرا تصویب و روزنامه دنیای اقتصاد به عنوان روزنامه کثیرالانتشار شرکت انتخاب شد. از سوی دیگر مؤسسه حسابرسی آگاهان و همکاران به عنوان حسابرس مستقل و بازرس قانونی اصلی و مؤسسه حسابرسی هوشیار ممیز به عنوان حسابرس مستقل و بازرس قانونی علی البدل شرکت انتخاب گردیدند.[/TD]
[/TR]
[/TABLE]
 

meiti

Well-Known Member
کاربر فعال
#18
شركت تاید واتر خاورمیانه (سهامي‌عام)

موضوع: خلاصه تصمیمات مجمع عمومی عادی سال مالی منتهی به 30/12/91

بدین‌وسیله به اطلاع می‌رساند مجمع عمومی عادی سالیانة شرکت تاید واتر خاورمیانه (سهامی‌عام) در تاریخ 15/04/92 تشکیل گردیده و صورت‌های مالی سال مالی منتهی به 30/12/91 شرکت مورد تصویب قرار گرفت.

سایر تصمیمات متخذه در مجمع عمومی عادی:


  1. مبلغ 900 ریال سود به ازای هر سهم، تقسیم شد.
  2. موسسه حسابرسی آگاهان و همکاران به عنوان حسابرس و بازرس قانونی اصلی و موسسه حسابرسی هوشیار ممیز به عنوان حسابرس و بازرس قانونی علی*البدل انتخاب شد.
  3. مبلغ 000ر2 میلیون ریال به عنوان پاداش هیئت‌مدیره تعیین گردید.
  4. روزنامه‌های‌ اطلاعات و دنیای اقتصاد به عنوان روزنامه‌های کثیرالانتشار شرکت انتخاب شدند.
  5. حق حضور اعضای غیر موظف هیئت‌مدیره ماهانه مبلغ 000ر000ر6 ریال تعیین گردید.
 

meiti

Well-Known Member
کاربر فعال
#19
بسمه تعالي
اطلعيه
1392 در خصوص اعلم تنفس مجمع عمومي عادي ساليانه /03/ مجمع عمومي عادي ساليانه صاحبان سهام شركت براساس اطلعيه منتشره در تاریخ 09
1392 در محل سالن اجتماعات شركت تاید واتر واقع در:تهران خيابان وزراء جنب پارک ساعي پلک 84 برگزار گردید /03/ راسس ساعت 14:00 روزشنبه مورخ 18
و در خصوص دستور جلسات زیر تصميم گيري نمود
موضوع:
نماد: كد صنعت:
شركت: خدمات دريايي و كشتيراني خط دريا بندر
حبندر 611053
1391/12/ تصميمات مجمع عمومي عادی ساليانه صاحبان سهام برای سال مالي منتهي به 30
الف- زمان و محل برگزاری مجمع عمومي :
شماره پيگيری: 121210
استماع گزارش هيئت مدیره و بازرس قانوني
انتخاب اعضاي هيئت مدیره
1391/12/ تصویب صورت هاي مالي سال )دوره( مالي منتهي به 30
انتخاب حسابرس و بازرس قانوني
انتخاب روزنامة كثيرالنتشار
تعيين حق حضور اعضاي غير موظف هيئت مدیره
تعيين پاداش هيئت مدیره
سایر موارد
ب- دستور جلسه:
ج- حاضرين در جلسه عمومي:
اسامي سهامداران تعداد سهام درصد
% شركت رهياب رایانه گستر)سهامي خاص( 0 375
% شركت دریا گستر كيش)سهامي خاص( 0 375
% رضا بختياري 0.01 5000
% محمد علي نژاد 0.01 5000
% مجتبي رودباري 0.02 15000
% حسين عامریان 0.02 15000
% امراله صدیقي اناركي 0.02 15000
% فرزانه خدابنده لو 0.06 37500
% حسين محمد یزدي 0.07 43750
% علي منيري 0.07 45000
% حميد عسگري 0.12 75000
% فریدون عليپور اميني 0.12 75000
% نصرت نجفي پور رحيم ابادي 0.24 150000
% شركت تایدواتر خاورميانه)سهامي عام( 72.22 45772250
% جمع: 72.99 46254250
آقاي/خانم سيد محمد قافله باشي به عنوان ریيس مجمع
آقاي/خانم عليرضا جوادي به عنوان ناظر مجمع
آقاي/خانم علي اصغر بهراميان به عنوان ناظر مجمع
آقاي/خانم مهرداد عالي مقدم به عنوان منشي مجمع
براساس رأي گيري به عمل آمده در جلسة مجمع عمومي، اعضاي هيئت رئيسه به شرح ذیل انتخاب گردیدند:
د- اعضای هيئت رئيسه:
نوع
شركت
نوع
عضويت
سمت موظف/غير
موظف
كد ملي
نماينده عضو
حقوقي
نام نماينده عضو
حقوقي
شمارۀ ثبت
عضو حقوقي/
كد ملي
نام عضو حقيقي يا
حقوقي هيئت مديره
مدرك
تحصيلي
شركت افتخار سهام 238487 سهامي خاص اصلي حسين صاحبي 0052824284 عضو هيئت مدیره موظف فوق ليسانس
شركت تاید واتر خاورميانه 12341 سهامي عام اصلي رضا حيدري 0049509640 عضو هيئت مدیره غير موظف ليسانس
شركت خليج فارس خط
كيش
3976 سهامي خاص اصلي نایب رئيس هيئت
مدیره
محمد قافله باشي 0042689491 غير موظف ليسانس
شركت رهياب رایانه گستر 148206 سهامي خاص اصلي رئيس هيئت
مدیره
محمد كاشاني 0045694257 غير موظف دكترا
شركت دریاگستركيش 2495 سهامي خاص اصلي محمد حسين آژنگ 2000547435 عضو هيئت مدیره غير موظف فوق ليسانس
آخرین اعضاي هيئت مدیره درسال مالي مورد گزارش به شرح ذیل بوده است :
ه- اعضای هيئت مديره :
نام مدير عامل كد ملي مدرك تحصيلي
حسين صاحبي 0052824284 فوق ليسانس
مشخصات مدير عامل:
1391 و گزارش فعاليت هيئت مدیره مورد بررسي و تصویب مجمع قرارگرفت . /12/ صورت هاي مالي شركت براي سال منتهي به 30
صورت سود )زیان( با توجه به مصوبات مجمع به شرح ذیل مي باشد:
و- تصميمات مجمع:
شرح درصد نسبت به دليل تغييرات عملکرد واقعي نسبت به
صورتهای مالي حسابرسي شده
وsسود عملياتي هر سهم )ریال( 0 314
سود هر سهم قبل از كسر ماليات )ریال( 0 167
سود هر سهم پس از كسر ماليات 0 135
سرمایه 65 63,375
سود یا زیان پس از كسر ماليات 8,539
ميزان سود قابل تخصيص و نحوة تخصيص سود بر اساس مصوبات مجمع به شرح ذیل مي باشد:
بر اساس تصميمات مجمع اعضاي هيئت مدیره جدید به شرح زیر به مدت 2 سال انتخاب گردیدند.
نام عضو حقيقي يا حقوقي هيئت مديره ماهيت نوع شركت شمارۀ ثبت عضو
حقوقي/كد ملي
نوع عضويت
شركت افتخار سهام حقوقي سهامي خاص 238487 اصلي
شركت تاید واتر خاورميانه حقوقي سهامي عام 12341 اصلي
شركت خليج فارس خط كيش حقوقي سهامي خاص 3976 اصلي
شركت رهياب رایانه گستر حقوقي سهامي خاص 148206 اصلي
شركت دریاگستركيش حقوقي سهامي خاص 2495 اصلي
موسسه حسابرسي آگاهان و همکاران به عنوان بازرس قانوني و حسابرس شركت و موسسه حسابرسي هوشيار مميز بازرس علي البدل انتخاب گردید.
دنياي اقتصاد
روزنامه يا روزنامه های زير به عنوان روزنامه كثيرالنتشار جهت درج آگهي های شركت تعيين شد:
مبلغ 4500000 ریال بابت برگزاري حداقل 1 جلسه در ماه مصوب شد.
تعيين حق حضور اعضای غير موظف هيئت مديره:
342 ميليون ریال ناخالص پاداش هيئت مدیره تعيين شد.
تعيين پاداش هيئت مديره مبلغ :
 

meiti

Well-Known Member
کاربر فعال
#20
[TABLE="class: cms_table"]
[TR]
[TD="align: center"]خط دریا بندر برنده مناقصه 2 میلیون یورویی شد
[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD][/TD]
[/TR]
[TR]
[TD="align: center"][1392/04/22][/TD]
[/TR]
[TR]
[TD][/TD]
[/TR]
[TR]
[TD="align: center"]
[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD][/TD]
[/TR]
[TR]
[TD]شرکت خط دریا بندر برنده مناقصه 2 میلیون یورویی شرکت نفت فلات قاره شد.
مهندس حسین صاحبی مدیرعامل شرکت خط دریا بندر با اعلام این خبر به روابط عمومی و امور بین الملل شرکت تایدواتر خاورمیانه اضافه کرد: این مناقصه برای اجاره یک فروند شناور کروبوت خدمات رسان به سکوهای نفتی برگزار شده بود که شرکت خط دریا بندر توانست بالاترین امتیاز لازم را در این زمینه کسب کند.
به گفته وی این مناقصه به مدت سه سال و به صورت ارزی با شرکت نفت فلات قاره به امضا می رسد.
مدیرعامل شرکت خط دریا بندر خاطرنشان کرد: ارزش روزانه اجاره این شناور کروبوت که توان حمل 60 نفر خدمه و حمل سوخت و بار به سکوهای نفتی را دارد 1850 یورو است.
وی افزود: راهبری این شناور نیز در طی این مدت بر عهده شرکت خط دریا بندر خواهد بود.
به گفته صاحبی این برای اولین بار است که شرکت نفت فلات قاره به صورت بلند مدت با شرکت های داخلی برای اجاره شناورهای ایرانی قرارداد امضا می کند.
[/TD]
[/TR]
[/TABLE]
 
بالا