حاسا(شرکت آسیا سیر ارس)

حمیدرضا اسکندری

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
اگه دوستان ناراحت نمیشن باید گفت معاملات فرسایشی و خسته کننده ای داره.الان 130تومن براش شده یه مقاومت.جالب و عجیبه که سهامدار خرد این سهم جلو رشد قیمت رو گرفته.سهامداران عصبی که 153خریدن و فردای خریدشون با گزارش دزدانه شرکت مواجه شدن و بعد از اون هم لجبازی و خودزنی شروع شد
همچنان منتظر پایان روند خسته کننده ایم

اشکان2010

Well-Known Member
کاربر فعال
امروزخیلی خوب داره معامله میشه وممکنه صف خریدهم بشه.امیدوارم طی روزهای آتی توان گذراز 140 وسپس 150 روداشته باشه
طبیعی بودامروزخیلی هاکه خسته ازروندسهم بودندازسهم خارج بشن.رونداصلی سهم فردامشخص میشه وامیدوارم مثل امروزپرقدرت
ظاهربشه.اگه حقوقی خریدارامروزسهامدارعمده نباشه ویک حقوقی جدیدواردسهم شده باشه بازتاب بهتری دربازاربرای ادامه روندصعودی
خواهدداشت گرچه خریدسهامدارعمده هم به معنی کاهش بیشترشناورسهمه که این هم خوبه!...ببینیم فرداچی میشه!...

sabor100

Well-Known Member
کاربر فعال
جز سهامدار اصلیش کسی این سهمو نمیخره.فقط کافیه 1 ساعت نخره.سهم دستوری فایده نداره.

taghdir1

Well-Known Member
کاربر فعال
@ehedayati)

#حآسا روند این سهم مشابه داستان کاوه جنوب هست . به عبارت دیگه تغییر معنادارسهامداران #حاسا بسیار پررنگ تر صدق میکنه . با این تفاوت که حقوقی سهم روز چهارم و پنجم یک اشتباه بزرگ کرد و به اندازه ی بیش از نیمی از عرضه اولیه دوباره عرضه کرد .عرضه اولیه : 80 میلیونعرضه حقوقی در دو روز : 74 میلیون گفته میشه بعد از تذکر سازمان حقوقی شروع به خرید سهام کرد . فارغ از صحت و یا کذببودن خبر تذکرخرید حقوقی اصلی سهم توکاریل)شدت گرفت .به نظر فشار عرضه امروز کم رنگ شده و سهم وارد روند افزایشی خواهد شد .

افشاگر بورس

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
400 واگن از روسیه خرید شده و در حال ورود به ایران است ، گول مدیران فاسد مجموعه توکا را نخورید به شدت در حال خرید سهم و پر کردن کدها هستند بزودی با خرید خودی ها پرواز آغاز می شود

حمیدرضا اسکندری

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
بنده روی 133/5با ضرر 50درصد خریدهامو فروختم.ولی124 اگر بدن جایگزین میکنم.انشالله که سهم راه خودشو پیدا کنه
واقعا به قیمتهای جذابی رسیده. اینم بزودی مثل غپاذر که امروز استارت ضد رالی خودش را شروع میکند. هردو عرضه اولیه ای که باید حوصله کرد

بورس دوست

Well-Known Member
کاربر فعال
درود ارادت ؛ دوست کارشناس تکنیکار عزیز ؛ مدتی درگیر کارهای غیر بورسی هستم بابت دیرکرد جواب عذرخواهم ، از تحلیل های دوستان استفاده میکنم؛ ضمن اینکه در گروه حدود 500 نفری شاهکار بورس زمان معاملات و بعد آن با رعایت خط قرمزها از بازار و روزگار با دوستان هستم و شما و دوستان همراه افتخار بدید از مطالب و تحلیل های ارزشمندتان استفاده کنم خوشحال میشم ؛ از محبت تان بی نهایت سپاسگزارم ، شاگرد ساعی مدرسه بورس ...بورس دوست .......لینک گروه شاهکار بورس
https://****/joinchat/BDRknEEZmASIm5Z_m5QRyg

سهم طلایی

Well-Known Member
کاربر فعال
قیمت سهم رو دارن کنترل میکنن. سهم عرضه اولیه که در این قیمتها در حال معامله می باشد مشخص است که هیچ حقیقی در این قیمتها نخریده که بخاد سهمشو حراج کنه. باید ببینیم این روند کنترلی تا کی ادامه خواهد داشت. با کم شدن حجم معاملات در این قیمتها باید منتظر استارت سهم باشیم

بالا