حاريا ( كشتيراني آريا )

موج سبز

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
یادش بخیر شپلی رو تو40خریدیم تو140فروختیم حاریا هم داره تاریخ رو تکرار میکنه الان مفت مفت شده شرکتی که تو سه یا چهار سال داره درجا میزنه حقش رو از بازار میخواد اونم با قیمت حداقل سه برابری تابلو

موج سبز

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
قرارداد اجاره کشتی رو چرا منتشر نمیکنن مثلا ما نمیدونیم ...زنگ زدم امروز میگه فعلا باید صبر کنید .عجب. زرشک .بسه دیگه زیر و رو کشیدن واقعا دیگه بسه ما سهامداران حقمون رو میخواهیم و این سهم هم محکوم به صعوده هر جوری حساب کنید قیمت این سهم نباید الان این باشه حداقل بالای 400تومان باید باشه مگه چه تعداد سهمه که دارین تا دونه آخرش رو از سهامدار بدبخت میکشید بیرون.فردا خودم جمعش میکنم منو دوستان بزرگوار .....حاریا رو رو تارگت 600تومان تحویل میدهیم.

موج سبز

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
توافق خرید کشتی در دستور کار شرکت بخلطر تحریم ها نیست ولی اجاره کشتی بطور قطع در دستور کار قرار گرفته و افزایش درامد عملیاتی شرکت بزودی اعلام میگردد هر لحظه منتظر خبر های خوب باشید:cool::cool::cool:

موج سبز

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
تمام شناوری سهم رو جمع کردن از بد روزگار منم اندکی رو فروختم که واقعا حیف شد .ایندفعه سوپر جهش حاریا رو شاهد خواهیم بود و بازار رو متعجب خواهد کرد .حاریا خصدرایی دیگر خواهد شد که هیچ بعید نیست هر دو روزیشون رو از دریا میبرن

موج سبز

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
مثبت های سهم در این بازار نشانه انفجار در اینده حاریا 600صبر صبر نتیجه گیری ....حاریا این قیمتها جاش نیست

موج سبز

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
میریم که در بورس شلیای دیگر و خصدرایی دیگر و فباهنری دیگر را شاهد باشیم.حاریا 6000ریالی رو از الان میبینم .......جالبه کسی هم اینجا نیست یعنی از پول بدتون میاد .
انزلی-29/9/1397ارامش رو از دریا بگیریم .در اونور خلیج فارس هم با حاریا

saeed2

Well-Known Member
کاربر فعال
من حدود 3 م تا داشتم بعد از چند ماه یربیر خارج شدم .هیات مدیره داغونی دارند .جلسه مجمع رییس هیات مدیره یک پیره مرد بود با همه دعوا داشت .اون نماینده شرکت نفت بود فکر کنم خیلی ادم باسوادی بود .اون هی ایراد می گرفت این پیره مرده هم می گفت درستش می کنیم .نماینده گفت کار ما شده هر سال بیاییم اینجا به شما تذکر بدیم و شما هم بگید درستش می کنیم قرار بود قبل 13 ابان تکلیف پولی که دوبی بود را مشخص کنند که خبری نشد .اگر شرکت کشتی هم بخره خیلی کار داره خیلی تا سود بسازه و روند پروژه گرفتنش با توجه به نداشتن رزومه خیلی سخته .
حالا ممکنه با خارج کردن من از سهم این سهم حرکت بکنه و بالا بره .خدا می دونه...مکنه مثل حفارس بشه .رو 200 خریدم 250 فروختم

موج سبز

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
طلب شرکت از دوبی کاراش داره انجام میشه در نهایت اخرای کاره .کشتیرهم یا خرید یا اجاره یحتمل اجاره در دستور کاره ...افزایش درامد عملیاتی شرکت ...

اصلا همه اینا بکار این سهم قیمتی واقعا نداره باید حداقل الان 300باشه .بازیگردان دیگه اعصابش داغونه میخواد هر چه زودتر این سهم بره بالا ما دو ساله منتظریم .شروع کن دلاور ..........................................................

موج سبز

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
همون قدر به حاریا مطمئن رشدش هستم حداقل 300که به ای تو قبمت40تومن وارد شدم و 110فروختم که الان بالاتر هم رفته تارگت حاریا 600تومنه .دو سه تا سهم دیگه هم اکازیون براتون تواین تاپیک ارواح میزارم .هر چند میدونم کسی نیست ولی استفاده کنید ضرر نمیکنید .مرقام.کتوکا و سخوز علی الخصوص.

موج سبز

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
واضح و روشن است این سهم بازیگر دارد و بازیگر قدری هم دارد تا تارگت 600الی700با حاریا میمانیم .............................حالا هی بچرخون کشتی رو از این طوفان ها هم رد میشویم و جواب دوسال سهامداری مون رو میگیریم حاریا ی بابا

بالا