حاريا ( كشتيراني آريا )

saeed2

Well-Known Member
کاربر فعال
upload_2018-3-2_9-32-39.png

عجب سهم چقری بود ....عجب ....هی من خریدم هی من خریدم ....بالاخره از رو رفت
حالا تکنیکالش فرض را بگیریم از 240 تا 140 موج 4 اصلی باشه و تا 175 تومن رفت و موج بی اصلاحی از موج 4 را زد و روند نزولی چند وقته در راستای پایان موج سی از 4 اصلی باشه .حالا ممکنه از فردا صف بشه و قفل بشه با توجه به کاهش حجم معاملات احتمال دارد اما تکنیکالی می گه موج اصلاحی 4 می تونه تا 130 تومن بیاد پایین که می شه کف کف ترند لاین نزولی ولی سیگنال بای وقتی صادر می شه که سهم 1733 را رد کنه و ضلع بالای مثلث را بشکنه .اما ممکنه فردا سهم ببنده برای شفافسازی و رونمایی از حجم قرارداد فی مابین .بهر حال من که هر روز داشتم می خریدم.و تارگت موج 5 را 480 می بینم حداقل .خوبی این قرارداد اینه که خارجی ها چطوری متقاعد شدند با شرکتی این چنین زیان انباشته دارد تفاهم نامه امضا کنند .لابد این زیان انباشه قرار اهرم روند صعودی و ماده 141 و تجدید ارزیابی ها باشد .من خبر از فاند ندارم ولی تکنیکالش زیباست .

saeed2

Well-Known Member
کاربر فعال
Brunei company signs agreement with Iranian logistics firm
by News Desk

BANDAR SERI BEGAWAN (Borneo Bulletin/ANN) - Northstar Development Sdn Bhd, a local Brunei company, and Arya Shipping Lines from the Islamic Republic of Iran yesterday signed an agreement to foster business and economic cooperation between the two countries.

Abdolhamid Fekri, Ambassador of Iran to Brunei Darussalam, was the guest of honour at the event held at the Rizqun International Hotel.

Nyoman Dhamantra, Member of Parliament, Republic of Indonesia, together with senior officials from the Brunei Government, business delegation from Iran and members of the Brunei business community were also present.

Arya Shipping Lines, one of the oldest and largest private shipping companies in Iran, is looking to expand its presence in this region while at the same time strengthen its shipping network.

Its collaboration with Northstar Development will look at the purchase or lease of additional vessels to expand its current fleet of bulk carriers and cargo vessels.

The collaboration is also to establish Brunei as a trading hub as the two companies span their shipping network regionally and internationally.

In addition to the agreement signing between Northstar Development and Arya Shipping Lines, the event yesterday also saw the exchanges of Memorandum of Understanding (MoU) between Iran TTL and Imariz Co from Brunei as well as PT Aditya Radia Utama from Indonesia.

The MoUs with Iran TTL, a trading arm of Arya Shipping Lines, looks to establish new trading opportunities of goods and commodities between Iran and the region, capitalising on the shipping network brought about through Arya Shipping Lines.

The event also saw the appointment of Amir Tavakoli as coordinator for the Brunei National Chamber of Commerce and Industry in Iran.
اصل خبر مال 23 فوریه است الان اول مارس است ؟یعنی 8 روز سانسور خبری ؟ چرا ...رو نمایی از خبر در ایران در 5 شنبه صورت گرفت ؟ چرا ؟

سود كاو

Active Member
کاربر فعال
بازگشایی خوبی بود دوستان تکنیکالیست به نظرتون شروع موج پنج هست؟

Be a trader

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
حاریا محکوم به صعوده و در قیمتهای ۱۵۰ الی ۱۶۰ فرصت خرید

چریک1

Active Member
کاربر فعال
عضو تازه
تازه اگرتحریم شویم بایدبیشتربه حمل ونقل داخلی بیندیشیم حاریااز زیان درامده مفت سهامتان رانفروشید

چریک1

Active Member
کاربر فعال
عضو تازه
حاریا شرکت بسیارارزنده ای که جلب توجه بازارنبوده بهترین موقع خریده

موج سبز

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
امروز مجمع برگزارشد دوم مهر نود و هفت تصویب صورت های مالی و گزارش چیز خاص دیگری نبود خرید کشتی 100 درصد در برنامه شرکت است احتمال تجدید ارزیابی داراییها وجود دارد در کل روند سهم صعودی و بدون حاشیه است حاریا نگهداری تا تارگت 600 تومان

mitork

Well-Known Member
کاربر فعال
امروز مجمع برگزارشد دوم مهر نود و هفت تصویب صورت های مالی و گزارش چیز خاص دیگری نبود خرید کشتی 100 درصد در برنامه شرکت است احتمال تجدید ارزیابی داراییها وجود دارد در کل روند سهم صعودی و بدون حاشیه است حاریا نگهداری تا تارگت 600 تومان
قبلا تجدید ارزیابی داده و دیگه چیزی نداره تجدید بده

حرفهای اون کاپیتان خوشرو هم زیاد باور نکنید تازه اومده میخاد بگه حضور من باعث فلان کارها در شرکت شده .هیچی نداره نه دارایی نه عملیاتی

saeed2

Well-Known Member
کاربر فعال
توی مجمع قبلی تعداد سهامدار های خرد خیلی بیشتر بود اما امروز دیدم خیلی ها فروخته بودند .بازیگر این سهم بازیشو بلده و تقریبا تا حالا خیلی ها رو پیاده کرده اما بازی سهم وقتی شروع می شه که تمام شناورش دستش باشه .کل شرکت 270 م سهمه.این شرکت طلب زیاد داره ولی شرکت پیگیر نیست برای مطالباتش .از طرفی داستان 10 م یورو هم توسط برونیی درست بشه دیگه شرکت رو می یاد و در مجمع هم گفتن تلاش دارند تا 13 ابان مشکل پول های بلوکه شده را حل و فصل کنند که با تحریم های دیگه مواجه نشوند .خیلی شرکت گنگی هست .1 م تا بخرید بندازید کنار .

موج سبز

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
انفجار بزرگ در حاریا ......تارگت سهم600تومان.نوبتی هم باشه نوبت حاریا ست.
تو این قیمت حاریا نمیمونه.

saeed2

Well-Known Member
کاربر فعال
هیات مدیرش خیلی داغون هستند من همه سهمم را تبدیل به وساپا کردم حداقل فاندش 100 برابر بهتر از حاریا هست .
تو مجمع قرار بود تا 13 ابان یک راهی برای بازگشت پول شرکت از دبی را پیدا کنند .که خبری ازش نشد.
فقط یک ساختمان داره هیچی نداره .قرار داد هم بهش نمی دهند .حالا اگر بازیگر بیاد روش و مثل حفارس بشه بحث دیگه ای هست .من نمی دونم .

موج سبز

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
شنبه +10رفتیم برای600تومان اردرهای سنگین رو مچ اول نشونشه.یه گروه بازیگر قدر میخوان روی سهم سوار بشن تا 600الی700میبرنش.

چریک1

Active Member
کاربر فعال
عضو تازه
زیر600تومان سهامتان رانفروشیدچون به زودی پشیمان می شویدخبرهای خوبی درپیش است

موج سبز

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
تارگت سهم600الی700تومان ........است .حاریا دیدنی خواهد شد ...
پلوله.سخوز.کروی .زنجان.هم دیدنی میشن.فعلا حاریا رو بچسب.

موج سبز

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
گفتیم دیروز یه عده میخوان سهم رو تا700ببرن.امروز هم اردرها رو دیدین.........

موج سبز

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
بحث خریدن کشتی گویا دوباره در شرکت شایعه شده

چریک1

Active Member
کاربر فعال
عضو تازه
باحاریاکشتی سواریم تاشب یلدا700تومان فروشنده قبطه خواهدخورد

بالا