حاريا ( كشتيراني آريا )

mirza

New Member
کاربر فعال
اين شرکت توسط کارکنان شرکت کشتيراني ثبت شده وتقريبا قرار دادهاي شرکت کشتيراني ميدن بهش ادم ياد شرکت صف صدرا ميافتد

محمد تیموری

New Member
کاربر فعال
سلام علیکم و رحمه الله
خدمت آمیرزای عزیز عرض شودکه:
1-سهامداران عمده شرکت کشتیرانی آریا ، شرکت ملی نفتکش ایران(بامدیریت آقای محمد سوری چهره اول صنعت کشتیرانی دنیا در سال 2010)،دوشخص حقیقی و چند شرکت فعال در صنعت کشتیرانی می باشند.و هیچ ارتباطی با کشتیرانی جمهوری اسلامی(که قبل از انقلاب با نام کشتیرانی آریا فعالیت میکرده ) ندارد.البته حفظ نام آریابرای شرکت،هزینه های زیادی اعم از خارجی(تحریم و بلوکه شدن وجه حاصل از خدمات)و داخلی (دعوا با کشتیرانی جمهوری اسلامی برسر نام شرکت)داشته است.
2- شرکت در سال 1382 با سرمایه 23500000000ریال تاسیس و از محل سود انباشته در حال حاضر دارای سرمایه ای بالغ بر 270000000000(12برابرسرمایه اولیه و به برکت رشد صنعت در چهار سال قبل)می باشد.شرکت طی دو سال گذشته سودی تحصیل نکرده و پرداختی هم نداشته است.
3- به محض رشد صنعت کشتیرانی قطعا سود قابل توجهی در انتظار این شرکت خواهد بود چون آریا تنها شرکت کشتیرانی خصوصی است که دارای کشتی ملکی(لیزینگ یا خرید نقد)در ایران می باشد.

mirza

New Member
کاربر فعال
ضمن عرض ارادت
اگه شما یه سری به سازمان بنادر و کشتیران بزنید متوجه عراءض بنده میشود
و اما بعد اینکه نفر دوم اول کشتیرانی جهان چرا ک.ج.ا.ا ول کرده اومده اریا
وبعدهای دیگه که بعدا میگم
البته اینها همه حسن برای اریا

hane

New Member
عضو تازه
كشتيراني اريا

با سلام در اينكه كشتيراني اريا موفق ترين شركت سهامي عام حداقل تو اين ده سالي كه من اطلاع دارم بوده شكي نيست خودتون قضاوت كنيد من يك مليون سهام پذيره نويسي خريدم سه سال بعد يك مليون و سيصد پنجاه هزار تومان به من سود دادند به علاوه شصت هزار سهم رايگان كه با ده هزار خودم شد هفتاد هزار سال بعد هم يك مليون و دويست و پنجاه هزار تومان به اضافه پنجاه هزار سهم وجمعا صد بيست هزار سهم مشكل تحريم به عملكرد ربطي نداره مطمين باشيد روزهاي خيلي حوبي در پيش داره در ضمن اقاي صوري مدير عامل شركت ملي نفتكش جمهوري اسلامي همزمان رييس هيت مديره كشتيراني اريا هستن كافي اين رو با سيمان سبزوار مقايسه كنيد كه پيرمون كرد

mirza

New Member
کاربر فعال
خوب یه خبر خوب

شرکت کشتیرانی اریا فرا بورسی شد

از ما گفتن یکم بخرید بد نیستها

seed masoud 57

Member
کاربر فعال
عضو تازه
نه داداش كي گفته رفته فرا بورس فعلا كه هيچ برنامه اي ندارن

alirezapakdel

New Member
کاربر فعال
سلام کسی قیمت این سهم رو داره که بگه چنده الان و چیجوری میشه خرید و فروش کرد؟

چریک1

Active Member
کاربر فعال
عضو تازه
حاریا زیان 65تومان راباتعدیل مثبت کرده13ریال منفی .وبازگرداندن سرمایه بلوکه شده اش که خیلی قابل توجه است شرکت رامتحول میکند.

چریک1

Active Member
کاربر فعال
عضو تازه
حاریا زیان65تومان راباتعدیل مثبت کرده13ریال منفی.وبازگرداندن سرمایه بلوکه شده اش که خیلی قابل توجه است شرکت رامتحول میکند.

saeed2

Well-Known Member
کاربر فعال
upload_2017-11-10_3-29-46.png

می دونید من این تاپیک را از کجا پیدا کردم ....؟به نظرم الان کف موج 4 هست .خریدش روی این قیمتها خوبه استاپ روی 160 بزارید .یک حقیقی داره پیاده می شه . کد به کدش توی کارگزاری ب ک است.
توصیه به خرید نمی شه اما تو واچ لیست داشته باشید.

چریک1

Active Member
کاربر فعال
عضو تازه
حاریا650ریال زیان داشت قیمت سهم 150تومان بودحالاکه شده13ریال چند درصدتعدیل مثبت داده این قیمتهامفته

محمدعلی محمدی

Well-Known Member
کاربر فعال
مشاهده پیوست 20347 حاریا امروز وارد موج (b) شده و هر بالایی فرصت خروجه
مشاهده پیوست 20949

جهت اطلاع دوستان صدرایی
بنظر میرسه حاریا خط گردن داره از دست میده
هر چند دیگه اونایی که داغش کردن خالی کردند و حرفی از این سهم زده نمیشه
ولی خواستم عرض کنم اونایی که هنوز هستند اگه امروز و فردا حمایت نشه حدضرر فراموش نشه

خب حاریا هم به تارگتی که دادم رسید البته پیشنهاد خرید نمیدهم فقط میخواستم بگم به تارگت
سر و شانه سقف رسید

حاریا.PNG

Be a trader

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
با درود
دوستان چارتیست نظرشون در مورد حاریا چیه

Be a trader

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
حاریا فردا تا ۲۰۰هزارتا حدودا جمع میکنم به شرطها و شروطها

ظاهرا هدف بالاست

Barcelona

Well-Known Member
کاربر فعال
حاریا - حسابی - 15 بهمن
با سلام... سهم در موج B از 2 اصلی با هدف 206 (فیبوی 62% موج A) قرار داره که این هدف در محدودۀ زمانی 30 بهمن رؤیت خواهد شد...
برای کوتاه مدت با توجه به قرار داشتن در موج b از B تا یکی از حمایت های 153 و یا 146 تا آخر هفته اصلاح میکنه و ورود در این محدوده برای هدف 206 تا آخر بهمن خالی از لطف نیست...
در ادامه برای ساخت موج C از 2 اصلی تا تاریخ 21 اسفند مجدد تا سطح 122 (فیبوی 62% موج 1 اصلی) اصلاح میکنه تا موج 2 اصلی کامل بشه...
بعد از تکمیل موج 2 اصلی، سهم وارد موج 3 اصلی با هدف 500-470 خواهد شد که بصورت شارپ خواهد رسید... موفق باشید...

upload_2018-2-4_20-6-31.png

Be a trader

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
بنده بکل خارج شدم چون باید اصلاح کنه
دوست عزیز هم در بالا بخوبی اشاره کردند

*فریاد*

Well-Known Member
کاربر فعال
2 شرکت از ایران و برونئی با یکدیگر قرارداد همکاری امضا کردند

کوالالامپور - ایرنا – شرکت کشتیرانی آریا از جمهوری اسلامی ایران و شرکت عمرانی «نورث استار» از برونئی با یکدیگر قرارداد همکاری امضا کردند تا این اقدام تقویت کننده روابط تجاری و اقتصادی میان 2 کشور باشد.

به گزارش روز پنجشنبه ایرنا عبدالحمید فکری سفیر جمهوری اسلامی ایران در برونئی میهمان ویژه مراسم عقد قرارداد بود که به همراه «نیومان دامانترا» نماینده مجلس اندونزی، مقامات ارشد کشور برونئی و هیئتی تجاری از ایران، در این مراسم حضور داشتند.
شرکت کشتیرانی آریا به عنوان یکی از قدیمی ترین و بزرگترین شرکت‌های خصوصی کشتیرانی در ایران، به دنبال گسترش فعالیت در منطقه جنوب شرق آسیا و در عین حال افزایش شبکه ارتباطی کشتیرانی خود است.
قرارداد همکاری 2 شرکت در زمینه‌هایی چون اجاره به شرط تملیک و خرید کشتی‌های نفتکش و فله، منعقد شده است.
هدف از امضای این قرارداد استفاده از امکانات و بنادر برونئی به عنوان منطقه‌ای مناسب برای توسعه شبکه‌های کشتیرانی و تجاری منطقه‌ای و بین المللی عنوان شده است.
سفیر جمهوری اسلامی ایران با استقبال از امضای این تفاهمنامه به یادآوری ارتباط گرم میان 2 کشور برونئی و ایران پرداخت که بر پایه احترام، تفاهم، اعتماد و دوستی متقابل بنا شده است.
عبدالحمید فکری در ادامه افزود: با آن که برونئی کشوری کوچک محسوب می‌شود، موقعیت جغرافیایی آن در مرکزیت منطقه جنوب شرق آسیا، می‌تواند جایگاه ورود ایران به بازار «آ.سه.آن» باشد که منطقه‌ای با رشد اقتصادی سریع به شمار می‌رود.
در این جلسه علاوه بر این قرارداد، همچنین یادداشت‌های تفاهمی بین یک شرکت وابسته به خطوط کشتیرانی آریا با شرکت «ایماریز» از برونئی و «پی.تی آدیتیا رادیا یوتاما» از اندونزی منعقد شد.
در این نشست همچنین «امیر توکلی» به عنوان مدیر هماهنگ کننده اتاق بازرگانی و صنعت برونئی در ایران منصوب شد.
کشور برونئی که یکی از 10 عضو اتحادیه کشورهای جنوب شرق آسیا (آ.سه.آن) است، با حدود نیم میلیون نفر جمعیت در شمال جزیره «بورنیو» و در همسایگی بخش شرقی مالزی قراردارد که از شمال به دریای جنوبی چین راه پیدا می‌کند.

بالا