جهرم فسا داراب

(تک سهم)

Very Good Member
کاربر فعال
v0tw_oo.jpg


بیانات آیت الله دژکام در خطبه های نماز جمعه ۱۸ مرداد ماه ۹۸
جمعه, ۱۸ مرداد , ۱۳۹۸ ۶:۳۲ ب.ظ
نماینده ولی‌فقیه در استان فارس، نخستین قدم در دین‌شناسی را قرآن خواندن و فهمیدن آن دانست و به همه والدین توصیه کرد که به دنبال یادگیری قرآن برای فرزندانشان باشند.

بسم الله الرّحمن الرّحیم
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل نهاد نماینده ولی فقیه در استان فارس، آیت‌الله لطف‌الله دژکام، نماینده ولی فقیه در استان فارس امروز، ۱۸ مردادماه در خطبه‌های نماز جمعه شیراز، ضمن تسلیت سالروز شهادت امام پنجم شیعیان، حضرت امام محمدباقر(ع) به حدیثی از آن امام همام اشاره کرد و گفت: حضرت فرموده اگر به دنبال کمال هستید، سه خصوصیت را باید توجه داشته باشید اول دین‌شناسی، دوم داشتن صبر و سوم برنامه‌ریزی برای اقتصاد زندگی و معیشت.
وی در موضوع دین‌شناسی گفت: حتی آن‌هایی که اهل مطالعه هستند برای مطالعه‌ کتاب‌هایی که از مغز بشر تراوش شده تلاش می‌کنند، اما قرآن کتاب خدا هست، چرا آن را مطالعه نمی‌کنند، فهمیدن کتاب خدا ارزش و کمال است، سعی کنیم، دین‌شناس باشیم، اولین قدم در دین‌شناسی قرآن خوان و قرآن فهم بودن است. اگر همه عمر هم مشغول آن باشیم به پایان نمی‌رسد.
امام جمعه شیراز به خانواده و پدر و مادرها توصیه کرد که در کنار ثبت نام فرزندانشان در کلاس‌های ورزشی و آموزشی، به دنبال یادگیری قرآن و کلاس‌های قرآن برای آنان باشند تا آینده‌شان را تضمین کنند.
آیت‌الله دژکام صبر در سختی‌ها را دومین خصوصیت مدنظر دانست و با اشاره به اینکه حضرت اباعبدالله الحسین(ع) و جناب مسلم ابن عقیل، در صبر الگوی واقعی برای مومنان هستند، گفت: در بین ملت ایران که افتخار پیروی اهل بیت(ع) را داریم، نمونه‌هایی از صبر هست که باید در برابر آنان تواضع کرد، ایثارگران، جانبازان، خانواده شهدا از این نمونه‌ها هستند.
وی اضافه کرد: این ملت عزیز سخت‌ترین تحریم‌های اعمال شده توسط رئیس جمهور دیوانه آمریکا را طی سه چهار سال اخیر شاهد بود اما مانند کوه ایستاد تا بگوید صبر پیروان ائمه به این سادگی تمام نمی‌شود.
امام جمعه شیراز سومین صفت مدنظر امام محمدباقر(ع) را برنامه‌ریزی برای اقتصاد و زندگی دانست و گفت: معیشت باید حساب و کتاب داشته باشد که اگر بی حساب و کتاب باشد پولدارترین افراد هم کم می‌آورند.
آیت‌الله دژکام در ادامه به نامه امام محمدباقر(ع) به جابر اشاره کرد و گفت: غم و غصه داشتن یکی از نشانه‌های انسانیت محسوب می‌شود اما غم و غصه همنوع و آخرت داشتن نه غصه دنیا خوردن.
وی با تاکید براینکه انسان نباید غصه دنیا و آنچه فانی محسوب می‌شود را داشته باشد، گفت: انسان اگر بعضی از غم‌ها را نداشته باشد، دیگر انسان نیست، سعدی می‌فرماید: تو کز محنت دیگران بی غمی نشاید که نامت نهند آدمی؛ داشتن غصه محرومان و مظلومان و نگران و غصه‌دار بودن برای بچه‌های مظلوم یمن، اینها نشانه انسانیت است.
امام جمعه شیراز با بیان اینکه از نشانه‌های انسانیت، داشتن غصه آخرت و فکر حساب و کتاب روز قیامت بودن است، گفت: امام محمد باقر(ع) با آن عظمت می‌فرماید که در دلم غم آخرت است و نگران روز قیامت هستم، اگر کسی از حقیقت ایمان بهره‌مند باشد، مسلما یک گوشه دلش غمی وجود دارد.
آیت‌الله دژکام گفت: این غم مایه افسردگی و سرافکندگی نیست بلکه موجب افتخار و عظمت انسان است، امام راحل(ره) هم فرموده؛ غم دلدار فکندست به جانم شرری که به جان آمدم و شهره بازار شدم.
وی با بیان اینکه شادی و نشاط در نگاه عارفان وقتی است که غم انسانیت و آخرت را داشته باشند، گفت: بعضی می‌گویند من همیشه شاد هستم، حال آنکه انسان در مقام انسانیت نمی‌تواند بدون غم و غصه باشد؛ غفلت ارزشی برای انسان ایجاد نمی‌کند.
نماینده ولی فقیه در استان فارس با اشاره به کلام امام محمد باقر(ع) گفت: فرزندان آخرت انسان‌های کمال‌جو و کمال‌خواهی که ایمان دارند که روز قیامتی هست و به دستورات الهی عمل می‌کنند، متوجه هستند، آنکه می‌لغزد و مرتکب گناه‌هایی می‌شود، مومن نیست.
امام جمعه شیراز اضافه کرد: اینکه بعضی از افراد گناهکار که دچار لغزش و فساد شده‌اند، در دادگاه با چه ژستی می‌نشینند و در زندان هم می‌گویند آنان را به وی آی پی می‌برند، تصور می‌کنند چیزی کم نیاورده‌اند، اما آن بدبخت باید بداند چیزی که از دست داده ایمان است.
وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به موضوع آب آشامیدنی و مشکلاتی که شهروندان شیرازی طی ماه‌های اخیر به دلیل قطعی یا کمبود آن متحمل شده‌اند، گفت: این موضوع را پیگیری کرده‌ایم و شخص استاندار هم به آن ورود داشته است و آبفا هم تلاش‌هایی کرده است.
آیت‌الله دژکام یادآور شد: گاهی مشکل که جلوه‌گر شد به فکر درمان آن می‌افتیم حال آنکه باید قبلا فکر آن را می‌کردیم، یک کارهایی هست که اگر امروز شروع کنیم چند سال دیگر جواب می‌دهد، بنابراین باید زودتر فکر بود.
وی با بیان اینکه قدیم رسم بود همزمان با تولد دختر، خانواده فکر جهیزیه او بود تا زمانی که خواستگاری آمد و ازدواج شکل گرفت، مشکل نداشته باشند، گفت: مسئولان اجتماع برای مسائل اجتماع، شهر و کشور باید همین‌گونه فکر کنند.
امام جمعه شیراز با بیان اینکه در موضوع آب طرح‌های بلند مدتی اجرایی شده یا در دست اجرا است، گفت: در خصوص طرح‌های بلند مدت، ۲ طرح وجود دارد، یکی خط دوم آب از سد درودزن است که دنبال شده اما باید تسریع شود و دیگری انتقال آب از سد تنگ سرخ است.
آیت‌الله دژکام از مسئولان خواست که به فکر باشند اگر نه چند سال دیگر عده‌ای که در رأس مسئولیت قرار گرفتند نگویند در گذشته کار نشده است.
وی اضافه کرد: برای تامین آب شرب شیراز حدود ۱۸۰ حلقه چاه استفاده میشود، اما بعضی چاه‌های کشاورزی و باغداری در اطراف این شهر وجود دارد که آب آن قابل شرب هست و امروز در اوج نیاز مردم باید استفاده شود.
آیت‌الله دژکام با تصریح اینکه مسئولان باید به دنبال استفاده از این چاه‌ها باشند، لزوم همراهی تمام مدیران دستگاه‌های دولتی و بخش خصوصی که چاه آب در اختیار دارند و آب آن قابل شرب است را مورد تاکید قرار داد.
وی با یادآوری اینکه شهرداری شیراز و بنیاد مستضعفان در این زمینه همکاری کرده‌اند، از سایر دستگاه‌ها نیز خواست که در این زمینه همکاری کرده و مشکل مردم را مرتفع کنند.
امام جمعه شیراز در عین حال از مردم نیز درخواست کرد تا با مدیریت مصرف آب و صرفه جویی، در عبور از این مشکل همراهی لازم را داشته باشند.
وی در باب معیشت و اقتصاد با اشاره به نگاه رهبر معظم انقلاب و تاکید ایشان بر اقتصاد مقاومتی و اقتصاد درونزا، گفت: نمونه‌هایی از اجرایی شدن اقتصاد مقاومتی را شاهد هستیم که موفق هم بوده است.
آیت‌الله دژکام، ورود قرارگاه خاتم‌الانبیا به تولید بنزین را مورد اشاره قرار داد و از فراهم شدن ظرفیتی برای تولید بنزین از میعانات گازی خبر داد که علاوه بر تامین نیاز داخل، امکان صادرات بنزین را هم فراهم کرده است.

نماینده ولی‌فقیه در استان فارس از قرارگاه خاتم‌الانبیا درخواست کرد که برای احداث و راه‌اندازی مجموعه پتروشیمی‌های مصوب در فارس ورود کرده و از مسئولان نیز خواست که آن قرارگاه را در این موضوع حمایت کنند.
امام جمعه شیراز تاکید کرد که راه‌اندازی پتروشیمی‌های مصوب در فارس، بخش زیادی از مشکلات اقتصادی این استان و حتی کشور را مرتفع خواهد کرد و به نوعی حرکت در مسیر اقتصاد مقاومتی و اقتصاد درون‌زا است.


-----------------------------------------------------

امام جمعه شیراز امسال سه جلسه با قرارگاه خاتم داشته و بارها هم پیام بهشون داده بارها گفته شما که در این پروژه وارد شدید خوب تکمیل کنید

چند بار هم در خطبهای نماز جمعه گفته بماند


-----------------------------------------------------

سپاه اگه برات پیشرفت مملکت صرفه اقتصادی ندارد این پتروشیمی ها را واگذار کن و با واگذاریش از بلاتکلیفی چند ساله نجات بده چون سرمایه گذارانی در استان فارس هستن که حاضرن اینارو بی منت در استان فارس بسازن

ولی برای سپاه مثل اینکه فقط در عسلویه صرفه اقتصادی دارد !!!!!


-----------------------------------------------------

شستان از جهرم فسا داراب بلاتکلیف تره ولی 150 تومنه پس تا 150 اصلا فروشنده نباشید با حمایت های امام جمعه شیراز از بلاتکلیفی هم در بیان مثل زنجان 80 تومنی سال پیش چند برابر میشیم
 
آخرین ویرایش:

(تک سهم)

Very Good Member
کاربر فعال
۱۲:۰۶ - ۱۳۹۸/۵/۲۳
دیدار فرمانده قرارگاه خاتم‌الانبیاءبا امام‌جمعه شیراز
امام‌جمعه شیراز در دیدار فرمانده قرارگاه خاتم‌الانبیاء با وی گفت: اغراض شخصی و تنگ‌نظری‌ها نباید احداث پتروشیمی‌ها در فارس را بیش از این به تعویق بیندازد.

دیدار فرمانده قرارگاه خاتم‌الانبیاءبا امام‌جمعه شیراز

به گزارش خبرگزاری فارس از شیراز و به نقل از روابط عمومی نهاد نماینده ولی‌فقیه در فارس و امام‌جمعه شیراز، صبح امروز آیت‌الله دژکام در دیدار دکتر سعید محمد فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و هیئت همراه ضمن اشاره به ظرفیت‌ها و توانمندی‌های استان فارس گفت: استان فارس درگذشته نه‌چندان دور، دارای منابع ثروت بسیاری بود که به‌مرورزمان، به دلایلی بخش عمده‌ای از این منابع را از دست داد و عدم توسعه‌یافتگی فارس متناسب با آنچه باید طی دهه‌های گذشته اتفاق می‌‌افتاد سبب شد امروز با یک عقب‌ماندگی در برخی عرصه‌ها مواجه باشیم.
امام‌جمعه شیراز در ادامه ضمن اشاره به بحران آب شیراز افزود: باید برای حل مشکل آب شیراز در درازمدت یک برنامه‌ریزی اساسی صورت بگیرد تا آب موردنیاز این کلان‌شهر که قریب دو میلیون نفر شهروند در آن زندگی می‌کنند از یک منبع مطمئن تأمین شود تا در کنار صرفه‌جویی در مصرف آب که ان شاالله در بخش‌های مختلف با همراهی مردم صورت خواهد گرفت، دیگر شاهد بروز بحران آب در این شهر نباشیم.
دژکام در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به طرح احداث چند پتروشیمی در سطح شهرستان‌های فارس خاطرنشان کرد: تأکید ما این است که پتروشیمی‌هایی که یک دهه پیش برای عمران و آبادانی استان ما مصوب شده و بودجه به آن اختصاص‌یافته، از استان خارج نشود و همچنان باید در سطح شهرستان‌های فارس احداث شود و مباحث بسیار مهمی همچون آمایش سرزمینی، توزیع عادلانه ثروت و پدافند غیرعامل برای جانمایی این پتروشیمی‌ها مدنظر باشد و اغراض شخصی و تنگ‌نظری‌ها نباید احداث این پتروشیمی‌ها را بیش از این به تعویق بیندازد.


نماینده مقام معظم رهبری در ادامه تصریح کرد: یکی از اهداف اصلی احداث خط اتیلن مرکز و پتروشیمی‌هایی که حول آن احداث می‌شود، محرومیت‌زدایی و توزیع عادلانه ثروت در سطح کشور بوده و زمانی که چنین هدف‌گذاری صورت گرفته، نباید در اجرای این پروژه‌ها از هدف اولیه دور شد.
در ابتدای این دیدار نیز دکتر سعید محمد فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء ضمن ارائه گزارشی از پروژه‌های عمرانی در دست احداث این قرارگاه در سطح استان فارس و شهر شیراز گفت: احداث دو بیمارستان ۷۰۰ و ۱۰۰۰ تختخوابی در شیراز، تکمیل رینگ‌های مواصلاتی درون‌شهری، خط انتقال آب از سد بشار (تنگ سرخ یاسوج) به شیراز و احداث پتروشیمی‌های مصوب در سطح استان فارس ازجمله مهم‌ترین پروژه‌هایی است که این قرارگاه برای توسعه این استان در دست احداث دارد.
وی در ادامه گفت: انجام این پروژه‌ها نیازمند همکاری و همدلی مجموعه مدیریت استان فارس است که امیدواریم با هم‌افزایی و همدلی که اتفاق می‌افتد، در آینده نزدیک شاهد پیشرفت‌های چشمگیر در سطح استان فارس باشیم.-------------------------------------


چند بار بگم تا شروع به کار نکنن امام جمعه شیراز ول کن نیست


سپاه 3 واحد پلی اتیلن را یکجا در لامرد که آب پایدار دریا دارد بساز و با احداث پایین دستی ها در جهرم فسا داراب و ایجاد دوبرابر اشتغال نسبت به پلی اتیلن براحتی می توانی پروژه را از بلاتکلیفی در بیاری مشکل اینه پیشرفت مملکت برای سپاه اصلا مهم نیست وگرنه وقتی راه حل به این آسانی هست اینهمه سال سنگ اندازی نمی کرد حداقل واگذارش کن پروژه را بسپار به سرمایه گذاران خود استان فارس تا بی منت بسازن
 

(تک سهم)

Very Good Member
کاربر فعال
شتولی خوب اومدی درجریان باشید نزدیک ۴۰۰۰درصد اره چهار هزار درصد افزایش سرمایه از تجدید ارزیابی داره از بدو تاسیس تجدید نشده یعنی سال ۱۳۵۱ الانم توی مجمع هم اعلام کردن قصدشو دارن فقط مشکلشون بدهی مالیاتی هست که مجوز ماده ۲۵۱ مکرر گرفتن دارن حل میکنن بعدش میرن سراغ تجدید نمیدونم چرا اینجا کسی از این سهم نمیگه احتمالا فعلا درسبد ندارن بعد اینکه سبدتون پرشد خواهید گفت فعلا فرصت ورود در زمان سکوته


همین تپکو که همه تپکو تپکو کردنشون گرفته اصل سود را داده چون 2 بار تجدید ارزیابی کرده هر کی از 6 سال پیش تپکو داشته تعداد سهامش 50 برابر شده یعنی جمعا نزدیک 5000% تجدید ارزیابی داشته البته شتولی یک مشکلاتی هم داره که بعیده بتونه تجدید ارزیابی کنه

بدبخت جهرم فسا داراب که از سال 92 که به ترتیب با قیمتای 144 - 151 - 121 اومدن تابلو فرابورس هنوز به قیمت سال 92 نرسیدن اگه بلاخره از بلاتکلیفی با خبر جدیدی که اومده در بیان میرن بالای 150 البته انوقت همه داد که زمین خالی شده 150 تپکو بخرید که هنوز رشدی نکرده !!!!!
 

۲Montazer

Very Good Member
کاربر فعال
عضو تازه
۱۲:۰۶ - ۱۳۹۸/۵/۲۳
دیدار فرمانده قرارگاه خاتم‌الانبیاءبا امام‌جمعه شیراز
امام‌جمعه شیراز در دیدار فرمانده قرارگاه خاتم‌الانبیاء با وی گفت: اغراض شخصی و تنگ‌نظری‌ها نباید احداث پتروشیمی‌ها در فارس را بیش از این به تعویق بیندازد.

دیدار فرمانده قرارگاه خاتم‌الانبیاءبا امام‌جمعه شیراز

به گزارش خبرگزاری فارس از شیراز و به نقل از روابط عمومی نهاد نماینده ولی‌فقیه در فارس و امام‌جمعه شیراز، صبح امروز آیت‌الله دژکام در دیدار دکتر سعید محمد فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و هیئت همراه ضمن اشاره به ظرفیت‌ها و توانمندی‌های استان فارس گفت: استان فارس درگذشته نه‌چندان دور، دارای منابع ثروت بسیاری بود که به‌مرورزمان، به دلایلی بخش عمده‌ای از این منابع را از دست داد و عدم توسعه‌یافتگی فارس متناسب با آنچه باید طی دهه‌های گذشته اتفاق می‌‌افتاد سبب شد امروز با یک عقب‌ماندگی در برخی عرصه‌ها مواجه باشیم.
امام‌جمعه شیراز در ادامه ضمن اشاره به بحران آب شیراز افزود: باید برای حل مشکل آب شیراز در درازمدت یک برنامه‌ریزی اساسی صورت بگیرد تا آب موردنیاز این کلان‌شهر که قریب دو میلیون نفر شهروند در آن زندگی می‌کنند از یک منبع مطمئن تأمین شود تا در کنار صرفه‌جویی در مصرف آب که ان شاالله در بخش‌های مختلف با همراهی مردم صورت خواهد گرفت، دیگر شاهد بروز بحران آب در این شهر نباشیم.
دژکام در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به طرح احداث چند پتروشیمی در سطح شهرستان‌های فارس خاطرنشان کرد: تأکید ما این است که پتروشیمی‌هایی که یک دهه پیش برای عمران و آبادانی استان ما مصوب شده و بودجه به آن اختصاص‌یافته، از استان خارج نشود و همچنان باید در سطح شهرستان‌های فارس احداث شود و مباحث بسیار مهمی همچون آمایش سرزمینی، توزیع عادلانه ثروت و پدافند غیرعامل برای جانمایی این پتروشیمی‌ها مدنظر باشد و اغراض شخصی و تنگ‌نظری‌ها نباید احداث این پتروشیمی‌ها را بیش از این به تعویق بیندازد.


نماینده مقام معظم رهبری در ادامه تصریح کرد: یکی از اهداف اصلی احداث خط اتیلن مرکز و پتروشیمی‌هایی که حول آن احداث می‌شود، محرومیت‌زدایی و توزیع عادلانه ثروت در سطح کشور بوده و زمانی که چنین هدف‌گذاری صورت گرفته، نباید در اجرای این پروژه‌ها از هدف اولیه دور شد.
در ابتدای این دیدار نیز دکتر سعید محمد فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء ضمن ارائه گزارشی از پروژه‌های عمرانی در دست احداث این قرارگاه در سطح استان فارس و شهر شیراز گفت: احداث دو بیمارستان ۷۰۰ و ۱۰۰۰ تختخوابی در شیراز، تکمیل رینگ‌های مواصلاتی درون‌شهری، خط انتقال آب از سد بشار (تنگ سرخ یاسوج) به شیراز و احداث پتروشیمی‌های مصوب در سطح استان فارس ازجمله مهم‌ترین پروژه‌هایی است که این قرارگاه برای توسعه این استان در دست احداث دارد.
وی در ادامه گفت: انجام این پروژه‌ها نیازمند همکاری و همدلی مجموعه مدیریت استان فارس است که امیدواریم با هم‌افزایی و همدلی که اتفاق می‌افتد، در آینده نزدیک شاهد پیشرفت‌های چشمگیر در سطح استان فارس باشیم.-------------------------------------


چند بار بگم تا شروع به کار نکنن امام جمعه شیراز ول کن نیست
سلام.
مگر ابرپروژه ها ، آنهم نفت و پتروشیمی که بسیاری از اقلام آن خارجی و بعضاً انحصاری است به این راحتی قابل اجراست؟!
که سپاه ورود کن!
همین الآن قرارگاه سازندگی چند هزار میلیارد تومان از دولت و شهرداری بخاطر پروژه هایی که ساخته طلبکار است و در صدرا که طلبش نیز دلاری است و یکی از دلایل افول سهم صدرا چه بسا همین مشکل باشد ، حالا چطور وارد این پروژه شود ؟! خدا داند.
روزتان خوش.
 

(تک سهم)

Very Good Member
کاربر فعال
چرا زنجان توانست ؟

چرا الفین 8 توانست ؟

چرا شلرد توانست ؟

چرا پتروشیمی کاوه (بزرگترین واحد متانول جهان) توانست ؟

چرا پتروشیمی بوشهر توانست ؟

و ...

وقتی جهرم فسا داراب اعتبار 1.2 میلیارد یورویی دارن و امام جمعه هم همه جوره از طرح حمایت می کند چرا حتی شروع به کار نشود ؟؟؟؟؟ سپاه اگه نمی تواند بجای ادامه دادن چندین سال سنگ اندازی فورا طرح را به سرمایه گذاران استان فارس که تمایل هم نشان دادن واگذار کند تا بی منت ، خواهش التماس بسازن
 
آخرین ویرایش:

(تک سهم)

Very Good Member
کاربر فعال
اوضاع بازار پایه تا اجرای قوانین جدید خوب نیست هر چند شاید اول فقط از قرمز شروع کنن که مشمول نمیشیم

جهرم فسا داراب امروز برگشتن ولی باید دید با اخبار مثبتی که دارن زورشون میرسه رنگ سبز را ببینن
 
آخرین ویرایش:

(تک سهم)

Very Good Member
کاربر فعال
.
همکاری قرارگاه خاتم الانبیا در ساخت طرح‌های پتروشیمی - خبرگزاری صدا و سیماویدیو فوق همون خبر چند روز پیشه ، امام جمعه شیراز گفته ارزی که سرمایه گذاری میشه 1.8 میلیارد دلاره ، پس می شود گفت 4 تا اعتبار 150 میلیون دلاری مورد نیاز پایین دستی هم جوره ، خوبیش اینه فیروزآباد مال جهرم فسا دارابه پس سود پایین دستیش هم علاوه بر الفین 14 عسلویه مال اوناست پس از این به بعد ارزش جهرم فسا داراب هر کدام 50% یا 200 میلیون دلار اضافه شده !!!!!

پس جهرم فسا داراب که تا انقلاب مهدی ساخته میشن هر کدام 600 میلیون دلار می ارزن
 
آخرین ویرایش:

(تک سهم)

Very Good Member
کاربر فعال
وقتی تو اخبار تلوزیون اومدن صبحت از آماده سازی لازم برای آغاز ساخت 4 پتروشیمی استان فارس زدن ، یعنی اونی که می فروشه هیچی از بورس نمی دونه بابا نفروش بزار یک روز صف خرید شهبابا نفروشید 400 میلیون که بیشتر شناور ندارن با این اخبار مثبتی که دارن راحت می تونن برن صف خرید (مگر اینکه اخبار صدا سیما خبراش موثق نباشد)
 
آخرین ویرایش:

(تک سهم)

Very Good Member
کاربر فعال
حتی خکاوه ورشکسته که حتی کل داراییش کفاف نصف بدهی اش را نمی دهد !!!!! ارزش بازارش از ممسنی (سهامدار 27% پتروشیمی گچسارن) بیشتره توی ایران خرابشده توسط آخوندا فقط میشه این چیزا را دید بابا این ورشکسته ها را منحل کنید پول بیاد جای درستتر تا مملکت پیشرفت کنه نه اینکه 40 سال دیگه به مردم وعده دهید 40 سال بعدی مجدد میشیم اول اقتصادی منطقه مثل زمان شاه


با این حکومت دوزاری آخوندی ماهایی که طرح های پترویی پایه خریدیم چی فکر کردیم !!!!!

بازم دم امام جمعه شیراز گرم با پی گیری های ایشان انشالله امسال جهرم فسا داراب از بلاتکلیفی در میان
 
آخرین ویرایش:

Parvazzz

Very Good Member
کاربر فعال
عضو تازه
به نظر دوستان حق تقدم ها کی حراج میشه؟
امکان لغو افزایش سرمایه هست؟
اگر لغو بشه افزایش سرمایه تکلیف کسانی که حق تقدم استفاده شده یا استفاده نشده دارن چی میشه؟
آیا تا حالا افزایش سرمایه برای شرکتی لغو شده؟
 

(تک سهم)

Very Good Member
کاربر فعال
اینهمه شرکت ورشکسته با بدهی های چند هزار میلیاردی ، خوب می میرید چند سال تنفس بدهی برای طرح های پترویی تصویب کنید تا ساختشون تو این خرابشده صرفه اقتصادی پیدا کند ؟؟؟؟؟پترویی های پایه همشون با دلار زیر هزار کلنگ زده شدن الان صرفه اقتصادی شلرد 350 تومنی در آستانه افتتاح برای سرمایه گذارن کجاست ؟؟؟؟؟

در حقیقت اگه دلار همون 900 تومن 12 سال پیش باقی می موند شلرد در آستانه افتتاح الان زیر صد قیمت پذیره نویسی بود !!!!!

باید تنفس چند ساله بدهی برای طرح های پتروشیمی تصویب کنن تا حقوقیا برای هر چه زودتر کلنگ زدن یا شروع بکار مجدد سر دست بشکونن چون براشون تقریبا مجانی در میاد همین جهرم فسا داراب 1.8 میلیارد دلار اعتبارشونه فقط بخاطر سپاه بی پول بلاتکلیفن که حتی نمیاد حق تقدمای افزایش سرمایه سال 96 جهرم فسا داراب را بخره !!!!! حالا هر چقدر امام جمعه شیراز تو اخبار صداسیما ، خطبه ها ، جلسات بگه شروع بکار کنید عین یاسین خوندن تو گوش سپاهه
 

saeed2

Very Good Member
کاربر فعال
بچه ها بین فسا داراب جهرم کدومشون از نظر فاندامنتال بهتره ؟
 

(تک سهم)

Very Good Member
کاربر فعال
دارابح حدود 2 میلیون حق تقدم (که بسیار ناچیزه) معامله شده و آخرین قیمت دارابح 96 ریال بود (با 588 هزار صف فروش ناچیز بسته شد)

جهرمح حدود 2 میلیارد حق تقدم معامله شده و آخرین قیمت جهرمح 17 ریال بود (با 10 میلیون صف فروش بسته شد)

فساح حدود 400 میلیون حق تقدم معامله شده و آخرین قیمت فساح 17 ریال بود (با 50 میلیون صف فروش بسته شد)


------------------------------------

سود انباشته داراب (با آخرین سرمایه ثبتی) 30 تومنه که 4 و 5 تومن بیشتر از جهرم و فسا هست
xme9_pp.png


وقتی جهرم فسا داراب زیر 70 بودن خوب طبیعیه همه خریدارای حق تقدم با هدف استفاده نشدن این حق تقدما را خریدن

با 1.7 میلیون تومن روز آخر حق تقدم جهرم فسا میشد 1 میلیون حق تقدم خرید

بفرض این سه قلو برن 200 بازدهی کسی که روز آخر 1.7 میلیون تومن ناقابل حق تقدم خریده با کسی که الان یک میلیون سهم جهرم یا فسا داره برابره این مسئله خیلی منو آزار میده بخاطر همین رو داراب مثبت ترم هر چند اینا هیچ فرقی با هم ندارن---------------------------

اینا اگه می خواستن حق تقدما را یک ریال مثل زنجان سال پیش بخرن تا الان خریده بودن مطمئنم این حق تقدما شگفتی سازن هر چند ندارم

اما آخه پس کی میبرید بالا ؟؟؟؟؟ مگه سیرکه هر موقع عشقتون بکشه ( این جمله را هزار بار توی این تاپیک گفتم ولی یاسین خودن تو گوش سپاهه )
 
آخرین ویرایش:

saeed2

Very Good Member
کاربر فعال
وقتی جهرم فسا داراب زیر 70 بودن خوب طبیعیه همه خریدارای حق تقدم با هدف استفاده نشدن این حق تقدما را خریدن

با 1.7 میلیون تومن روز آخر حق تقدم جهرم فسا میشد 1 میلیون حق تقدم خرید

بفرض این سه قلو برن 200 بازدهی کسی که روز آخر 1.7 میلیون تومن ناقابل حق تقدم خریده با کسی که الان یک میلیون سهم جهرم یا فسا داره برابره این مسئله خیلی منو آزار میده بخاطر همین رو داراب مثبت ترم هر چند اینا هیچ فرقی با هم ندارن---------------------------

اینا اگه می خواستن حق تقدما را یک ریال مثل زنجان سال پیش بخرن تا الان خریده بودن مطمئنم این حق تقدما شگفتی سازن هر چند ندارم

اما آخه پس کی میبرید بالا ؟؟؟؟؟ مگه سیرکه هر موقع عشقتون بکشه ( این جمله را هزار بار توی این تاپیک گفتم ولی یاسین خودن تو گوش سپاهه )
پس اینا هم دست سپاهه ؟؟؟؟ تو صدرا که روشونو کم کردم تو تکنو هم همینطور ....می خرمشون.... ;)
 

(تک سهم)

Very Good Member
کاربر فعال
پس اینا هم دست سپاهه ؟؟؟؟ تو صدرا که روشونو کم کردم تو تکنو هم همینطور ....می خرمشون.... ;)


400 میلیون تا شناورشونه ولی جوری معامله میشن انگار همش کد به کده حجم معالاتشون نباید چند برابر شستان با شناور 400 میلیون سهمی باشه
 

(تک سهم)

Very Good Member
کاربر فعال
به نظر دوستان حق تقدم ها کی حراج میشه؟
امکان لغو افزایش سرمایه هست؟
اگر لغو بشه افزایش سرمایه تکلیف کسانی که حق تقدم استفاده شده یا استفاده نشده دارن چی میشه؟
آیا تا حالا افزایش سرمایه برای شرکتی لغو شده؟


جناب رئیسی همانطور که به پرونده پدیده شاندیز ورود کردی به پرونده کلاهبرداری سپاه ورود کن موضوع افزایش سرمایه سال 96 جهرم فسا داراب مثل زنجان استارت ساخت بود ولی هنوز که هنوزه اقدامی برای ثبت افزایش سرمایه صورت نگرفته پول مردم چند ساله خوردن
 
بالا