جهرم فسا داراب

ایران سهام

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
پاسا با این گزارش شگفت انگیز و تعدیل سود وحشتناک بدون شک هر عرضه ای فرصت ورود است و احتمالا برای مدت طولانی صف خرید می باشد. با این گزارش پاسا بالای ۱۵۰۰ ارزش دارد .

روند قندی ها را جدی بگیرید. اکثر قندی ها مجددا با حجمهای بالا جمع شدن و صف خریدشان را چیدند.
از فردا قندیها نیز شاهد صفهای خرید سنگین هستند

omid26

Active Member
کاربر فعال
پاسا با این گزارش شگفت انگیز و تعدیل سود وحشتناک بدون شک هر عرضه ای فرصت ورود است و احتمالا برای مدت طولانی صف خرید می باشد. با این گزارش پاسا بالای ۱۵۰۰ ارزش دارد .

روند قندی ها را جدی بگیرید. اکثر قندی ها مجددا با حجمهای بالا جمع شدن و صف خریدشان را چیدند.
از فردا قندیها نیز شاهد صفهای خرید سنگین هستند
لطفا تو تايپيست قندي تبليغات كن
در ضمن قندي ها رشد كردن و براي ١٠درصد سود به ريسكش نمي ارزه كه كسي خريد كنه

Parvazzz

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
پرواز کنه دیگه خخخخ
همه چی دست بازیگره اراده کنن با یه فووت بالای ۱۲۰ هست هر سه تاشون،
نصف سهامم را چند دفعه زیر ۷۰ خریدم بالای ۸۰ فروختم،
بازم نصفشو فروختم اومد پایین برمیگردونم رفت بالای ۱۰۰ هم نوش جون کسی که خریده

Parvazzz

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
یادتونه وقتی داراب ۱۰ درصد عقب تر بود گفتم جهرم و فسا را باید به داراب تبدیل کرد و دوستانی با تعصب لیدر را جهرم میدونستن،

Parvazzz

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
حالا فسا عقب افتاده، کم‌ کم هرچی داراب دارم را به فسا تبدیل میکنم،

omid26

Active Member
کاربر فعال
یادتونه وقتی داراب ۱۰ درصد عقب تر بود گفتم جهرم و فسا را باید به داراب تبدیل کرد و دوستانی با تعصب لیدر را جهرم میدونستن،
هنوزم ليدر و با ارزش ترين سهم بين اين ٣تا سهم جهرم هست
داراب با حمايت قوي از حجم معاملات كاملا مشخص است ٢٢٥ميليون معامله و اگر اين حجم معامله نميشد هنوز زير ١٠٠تومن بود ولي جهرم به راحتي بالاي ١٠٠تومن اومد. وجهرمفروشنده زياد نيست
ولي داراب فروشنده زياد هست

Parvazzz

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
هنوزم ليدر و با ارزش ترين سهم بين اين ٣تا سهم جهرم هست
داراب با حمايت قوي از حجم معاملات كاملا مشخص است ٢٢٥ميليون معامله و اگر اين حجم معامله نميشد هنوز زير ١٠٠تومن بود ولي جهرم به راحتي بالاي ١٠٠تومن اومد. وجهرمفروشنده زياد نيست
ولي داراب فروشنده زياد هست
من هیچ تعصبی روی هیچ کدومشون ندارم قبلا داراب بیشتر از ۱۰ درصد عقب بود و کل جهرم را به داراب تبدیل کردم و الان داراب را به فسا تبدیل میکنم،
در فرآیند صعودی جای اینا عوض میشه.

omid26

Active Member
کاربر فعال
موسسه صندوق بيمه اجتماعي و روستايي ٤١ميليون سهام از داراب كه داشت فروخت
اون موقع كه صف خريد شد كه بهت گفتم جنبه حمايتي داشت
ولي هنوز تو فسا ٣٣ميليون سهم داره

ویتامین E

Active Member
کاربر فعال
عضو تازه
دوستانی که در نزدیکی پتروشیمیهای جهرم و فسا و داراب هستند لطفا از اخرین وضعیت پروژه ها اطلاع رسانی کنند. ممنون

Parvazzz

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
حراج حق ها کی انجام میشه مهلت داده شده تا کی هست؟
به نظرتون بالای ۲۰ حراج میشن؟؟

omid26

Active Member
کاربر فعال
اون صحبت هايي كه خبرگزاري فارس و أستانداري فارس و ...شده بود كه تيتر خبرش تو صفحه هاي قبل گذاشته بودم اگر بشه كه اين سهم ها مي تركونن
اين قيمت ها شوخي هست براي اين سهم ها.
بانك صادرات و صندوق بيمه اجتماعي رو خسته كردن زير ١٠٠خالي كردن از ٩٦ميليون سهم صندوق بيمه اجتماعي تو جهرم وداراب، فقط حدودا ٣٤ميليون تو فسا مونده،كه از اين سهم بايد كلا خارج بشه

بالا