جهرم فسا داراب

Johnwick

Member
کاربر فعال
عضو تازه
رفتیم به سمت رقمای بالای ۱۳۰ تومن. کسانی که صبر پیشه کردند الان خوشحالن. اون آقایی که تک سهم بود نمیدونید کجاست؟ اون زمانی که قیمت این سهم‌ها بالای صد و سی تومن بود نفروخته بود، بعد توی کف قیمتی توی قیمتای حدود شصت تومن خسته شد و سهمشو مفت مفت فروخت و داد دست یه مشت مفت خور. خسته نباشی پهلوان بورس با این استراتژی معاملاتی شگفت‌انگیزت.

Parvazzz

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
امروز بازار جون نداشت، از فردا صعودشون به هدف اول ۱۲۰ سرعت میگیره،
خرید فسا داراب منطقی تر هست همیشه هم قیمت بودن سه قلوها و بازم هم قیمت خواهند شد.
خب فسا داره با جهرم همقیمت میشه،
الان داراب حدود ده درصد قیمتش پایین تر هست و خریدش یا تعویض جهرم با داراب کاملا منطقی هست، روزهای آینده در روند صعودی هم قیمت خواهند شد،
قبلا داراب از بقیه جلوتر هم بود.
هدف اول سه قلوها کوتاه مدت بین ۱۲۰ تا ۱۳۰

Johnwick

Member
کاربر فعال
عضو تازه
خب فسا داره با جهرم همقیمت میشه،
الان داراب حدود ده درصد قیمتش پایین تر هست و خریدش یا تعویض جهرم با داراب کاملا منطقی هست، روزهای آینده در روند صعودی هم قیمت خواهند شد،
قبلا داراب از بقیه جلوتر هم بود.
هدف اول سه قلوها کوتاه مدت بین ۱۲۰ تا ۱۳۰
توی روند قبلی همین ترتیبی که الان مشاهده می‌کنید وجود داشت، یعنی اول جهرم بعد فسا و بعد داراب. توی روند فعلی هم همین ترتیب یقیناً باقی میمونه، ضمن اینکه خبرهای بنیادی غیررسمی که از جهرم میرسه خرید این سهم رو موجه‌تر جلوه میده. در حال حاضر هر کی هر کدوم ازین سه سهم رو داره نگه داره و اگر هم میخواد انتخاب کنه اول جهرم بعد فسا و در نهایت داراب.

Parvazzz

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
تا داراب بالای ۸۰ تثبیت نشه بقیه هم جایی نمیرن، من هرسه را دارم و دفعه قبل هم در روند صعود چند بار تعویض کردم. هر کسی یه استراتژی داره برا خودش.
امروز کمی جهرم و فسا را به داراب تبدیل کردم.

Parvazzz

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
توی روند قبلی همین ترتیبی که الان مشاهده می‌کنید وجود داشت، یعنی اول جهرم بعد فسا و بعد داراب. توی روند فعلی هم همین ترتیب یقیناً باقی میمونه، ضمن اینکه خبرهای بنیادی غیررسمی که از جهرم میرسه خرید این سهم رو موجه‌تر جلوه میده. در حال حاضر هر کی هر کدوم ازین سه سهم رو داره نگه داره و اگر هم میخواد انتخاب کنه اول جهرم بعد فسا و در نهایت داراب.
روند کلی شاید حق با شما باشه ولی دفعه قبل چند بار در مقاطعی داراب قیمتش از جهرم و فسا پیشی گرفت و من در همون مواقع تبدیلش کردم به جهرم، باز هم این اتفاق خواهد افتاد پیش میاد زمانهایی که داراب و یا فسا هم جلو میفتن

Parvazzz

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
فسا که رسید به پای جهرم و حتی داره پیشی میگیره،
داراب هم باید بالای ۸۰ تثبیت بشه،
توی روند صعودی داراب هم جلو خواهد زد، خرید داراب الان خیلی منطقی تر هست اگر چه تارگت هرسه کوتاه مدت ۱۲۰ تا ۱۳۰ هست

omid26

Active Member
کاربر فعال
فسا ٢٠ميليون معامله شد ولي جهرم ١٠ميليون معامله شد.فسا فروشنده خيلي بيشتر
ديروز فسا ٥ميليون بيشتر از جهرم معامله شده
اگر جهرم ٢٠ميليون معامله ميشد قطعا صف خريد ميشد
تا جهرم دوباره ليدر نشه و صف نشه اون دو تا حركت خاصي نخواهد كرد

Johnwick

Member
کاربر فعال
عضو تازه
به نظر میرسه این سه تا آشغال اجازه رشد ندارن. ظاهراً باید آماده شد برای خروج. توی این بازار داغ و فوق مثبت درجا زدن هم حدی داره اونم بعد از این همه اصلاح زمانی و قیمتی.

omid26

Active Member
کاربر فعال
به نظر میرسه این سه تا آشغال اجازه رشد ندارن. ظاهراً باید آماده شد برای خروج. توی این بازار داغ و فوق مثبت درجا زدن هم حدی داره اونم بعد از این همه اصلاح زمانی و قیمتی.
منم امروز سهم ها نگاه كردم كه همه صف خريد شدن اينا چرا صف نميشن!!؟
حتي نيم ساعت صبح جهرم 500هزارتا معامله نشده بود يعني فروشنده نداره ...سهامدار عمده به راحتي مي تونست صف خريد كنه.
اين حجم كه هر روز معامله ميشه يكسري سهامدار كه خسته شدن،وگرنه فروشنده خاصي سهم نداره

omid26

Active Member
کاربر فعال
تو اين يك ماه گذشته ،اكثر سهام ها رشد كردن حتي بيشتر از ١٠٠صد درصد
ولي اين ٣تا سهم رشد نكردن و يك رشد كه پارسال همه چند برابر شدن بازم اينا رشد نكردن
كلا خيلي از بازار عقب هستن
من تو اين ١٥سال تجربه من و خيلي ها رو ديدم از سهام كه داشتن خسته شدن و با يك سهامي كه رشد كرده عوض كردن و يكدفعه ورق برگشت سهام كه تازه خريد كردن رفت تو فاز استراحت و سهام قبلي شون رشد چند برابري كرده
نظر شخص خودم اينه كه قصد فروش ندارم تازه يك هفته پيش ٥٠درصد دوباره اضافه كردم
آخرش سهامدار عمده خسته ميشه كه تصميم ميگيره رشد بده
من يك سال ديگه ،دو سال ديگه با اين سهام خواهم بود،بلاخره مجبور ميشن رشد كنن،تا به قيمت مدنظر خودم نرسه من فروشنده نيستم

omid26

Active Member
کاربر فعال
به نظرم تا چند هفته ديگه خبر خوبي از اين شركت خواهيم شنيد
همينطور كه جلسه قبل عيد و بعد عيد كه أستانداري و خاتم با هم داشتن قطعا به يك نتيجه مي رسن

Johnwick

Member
کاربر فعال
عضو تازه
به نظرم تا چند هفته ديگه خبر خوبي از اين شركت خواهيم شنيد
همينطور كه جلسه قبل عيد و بعد عيد كه أستانداري و خاتم با هم داشتن قطعا به يك نتيجه مي رسن
دوست عزیز الآن بیش از شش ماهه که میگن چند روز یا چند هفته دیگه خبری میاد، اینطوری که نمیشه، به نظر میرسه مافیای پشت این سهم‌ها چنبره زدن روی این سه‌تا سهم. فکر نمیکنم سازمان بورس زورش برسه به این لاشخورای حرومی.

Johnwick

Member
کاربر فعال
عضو تازه
ظاهراً پروژه‌ها دست برادران سپاهی هست، هیش کی زورش به اینا نمیرسه و اینا تا آخربن قطره خون سهامدار رو خواهند مکید.

omid26

Active Member
کاربر فعال
دوست عزیز الآن بیش از شش ماهه که میگن چند روز یا چند هفته دیگه خبری میاد، اینطوری که نمیشه، به نظر میرسه مافیای پشت این سهم‌ها چنبره زدن روی این سه‌تا سهم. فکر نمیکنم سازمان بورس زورش برسه به این لاشخورای حرومی.
اگر سهامي ميشناسي كه مي توني سود كني قطعا خريد كن ،آدم نقد و ول نميكنه نسيه بچسبه
ولي من به شخصه با اين سهام خواهم نشست

Johnwick

Member
کاربر فعال
عضو تازه
بحث اینه که شما چقدر سرمایه رو میخوای تا چه وقتی بخوابونی زیر دست این حرومی‌ها؟ آیا ارزشش رو داره؟ بعیده
بزودی زود برمیگرده تجربه کمم میگه وفردا خریدم تکمیل میسه مثل قشرینم وقجامم وسهامای خوبی خریدم وفروختم وقشرین سهم دایمی سبدمه ولی بقیش خرید فروش میشه فقط بخر دارابو

Johnwick

Member
کاربر فعال
عضو تازه
من اگه میخواستم بفروشم فروخته بودم. من به این راحتیا پول دست جماعت لاشخور حرومی نمیدم. به درک، دیگه اهمیتی نداره برام، من این پولی که صرف خرید جهرم کردم سوخت شده محسوب می‌کنم. تا هر وقت که این حرومی‌ها دست از سر این سهم بردارن.

omid26

Active Member
کاربر فعال
فسا ٢٠ميليون معامله شد ولي جهرم ١٠ميليون معامله شد.فسا فروشنده خيلي بيشتر
ديروز فسا ٥ميليون بيشتر از جهرم معامله شده
اگر جهرم ٢٠ميليون معامله ميشد قطعا صف خريد ميشد
تا جهرم دوباره ليدر نشه و صف نشه اون دو تا حركت خاصي نخواهد كرد
جهرم ليييييييييييدر
جهرم ليدر فسا و داراب هست تا جهرم صف خريد نشه بقيه حركت خاصي نميكنن

aras32

New Member
کاربر فعال
چناچه سهم بتواند کانال آبی را بشکند حرکت فرضی را متصوریم (قرمز) محدوده 140 مقاومت مهم
Jahrom.gif

بالا