جهرم فسا داراب

(تک سهم)

Well-Known Member
کاربر فعال
1. سپاه چرا زنجان تونست حق تقدم ها را بخرد ؟؟؟؟؟
2. سپاه چرا زنجان تونست خبر فاینانس را به کدال بدهد ؟؟؟؟؟
3. سپاه چرا زنجان تونست خبر خرید تجهیزات را به کدال بدهد ؟؟؟؟؟
اگه زنجان بخاطر موارد فوق از 80 سه برابر شد
اگه بخاطر بی لیاقتی بی غیرتی سپاه نبود خریداران جهرم فسا داراب هم همگی شاد راضی بودن دست از کنترل و حرام خوری بردارید و اجازه رشد دهید

سپاه 1.2 میلیارد یورو ماه هاست گرفتید چرا خبرشو نمی زارید کدال چیه بعدشم باید خبر خرید تجهیزات را بدید و نمی خواهید ما به حقمون برسیم ؟؟؟؟؟ و بازم می خواهید سهامدارای خسته بفروشن تا افراد کمتری در آینده با سود خارج شوند ؟؟؟؟؟

کاش مثل زنجان حق تقدم های استفاده نشده را یک ریال بزخری می کردید چون تا الان مثل زنجان بالای 200 بودیم اما اینکه می خواهید مثل شلرد منصفانه بخرید خوب می توانستید مثل حقوقیای شلرد دو ماه بعد معامله حق تقدم دست از کنترل بردارید و استفاده نشده هارو چندین برابر بازش کنید اینکه زمان خرید حق تقدم های استفاده نشده جهرم فسا داراب نامعلومه که خیلی مسخرست فکر کردید اومدید سیرک ؟؟؟؟؟ گناه ما چیه که گول خوردیم بجای زنجان جهرم فسا داراب خریدیم

خوب اون افزایش سرمایه لعنتی را سال 96 نمی دادید اصلا سال 98 میدادید فقط خواستید جیب مارو بزنید ؟؟؟؟؟ فقط یک کلام سپاه کارتان حرام خوری بود از کنترل و خوردن حق سهامداری مظلوم جهرم فسا داراب دست بردارید

آخرین ویرایش:

omid26

Active Member
کاربر فعال
شلرد افزايش سرمايه اش چند ماه بعد از جهرم و فسا و داراب بود
حق تقدم استفاده نشده حقوقي بلافاصله چندين برابر خريدن
الان پول حق تقدم تا آخرين اين ماه ميريزن به حساب سهامدار
هنوز تكليف حق تقدم جهرم و فسا و داراب معلوم نيست
چندين ماه قول ميدن اين ماه ،ماه بعد ....

(تک سهم)

Well-Known Member
کاربر فعال

سالی که بورس گل و بلبل بود و راحت میشد 100% بازدهی تو سهام پر پتانسیل گرفت من همچنان در ضررم بخاطر دروغ و حروم خوری سپاه !!!!!

من الان باید برنامه ریزی می کردم برای 100% بازدهی دیگر تا دلت بخواد سهم با پتانسیل بالا هست فقط نمی دونم چرا موندم شاید توهم 200 که هیچ 500 دارم هر چی باشه اینا هم بلاخره میشن جم پس شاید زودتر از بقیه پر پتانسیل ها رشد کنن انصافا حقشون هم هست

آخرین ویرایش:

(تک سهم)

Well-Known Member
کاربر فعال
سپاهیا باید هم 22 بهمنی در صدا سیما افتخار شلرد که مال شما هم نیست کنید

کاش صدا سیما گل و بلبل گو تو چنگ سپاه نبود و از سه تا ارزانترین سهام ایران جهرم فسا داراب خبری تهیه و علتش را افزایش سرمایه دروغین سال 96 بقصد کلاهبرداری سپاه از خریداران سهام جهرم فسا داراب از سال 96 تا 98 می زد

و صدا سیما می گفت سپاه قمارباز چرا زنجان هم توانست شما نتوانستید ؟؟؟؟؟

و می گفت سپاه حروم خور فقط خواستید مال مردم مظلوم را بخورید

(تک سهم)

Well-Known Member
کاربر فعال
دیروز با ضرر از داراب خارج شدم وفاهواز جایگزین کردم از اون که خیری ندیدیم

انصافا فاهواز سهم خوبیه هر چند من دلم نمیاد بخرم چون وقتی جهرم فسا داراب 80 - 90 خریدم 30 تومن بود البته بدون چک کردن گفتم حالشو ندارم ایشالله ضررت را جبران کنه چون آدم با شعوری هستی و نمک رو زخم جهرم فسا داراب داران هیچ وقت نپاشیدی البته الان فقط داراب دارم تمام سهام بازار پایه خوبن بد نداریم اینا هم سبک شن میرن بالا بدبختی اینه امیر عباس شیرازی ده میلیون تا داره شاید تا از چنگ اون هم در نیارن ول کن نشن آخه چرا اینقدر سنگین می خرید باید برای هر حقیقی در هر سهمی سقف تعداد تعیین کنن همون یکی بخواد بفروشه اونم طی یک روز که صف فروشیم !!!!!! البته اونم الان تو ضرره خطر صف فروش نیست خخخخخخخخ

لایک ها: mte

(تک سهم)

Well-Known Member
کاربر فعال
یک جورایی از داراب خوشم میاد
با این که خارج شدم ولی دوست دارم پیگیر سهم باشم

ایرادی نداره یک نوسان بگیر بعد برگرد اما بدان این داراب حالا حالاها نشانه ای از تکون خوردن توش نیست دیگه چهارشنبه همه پترویی های پایه مثبت بودن جز همینا و شستان بلاتکلیف که حتی فاینانس هم ندارد یعنی نباید فرقی بین اینایی که فاینانس دارد و شستانی که حتی فاینانس ندارد (اصلا با اون سرمایه اندک نمی تواند بگیرد باشد) آخه چرا جهرم فسا داراب ارزانترن هستن بیخیال تا نخوان تا ابد همینه اونقدر هم بهشون تیکه می اندازم تا سپاهیا بیشتر لج کنن خخخخخخخخخ

شاید بخوان عنوان ارزانترین سه تا سهام در سال 97 را تا عید حفظ کنن و بشن مدعی عنوان ارزانترین سهام در سال 98 دیگه چیزی هم نمونده سپاه می توانی نشان بده از همه بهتری

آخرین ویرایش:

عابد - زاهد

New Member
عضو تازه
با سلام به دوستان
پتروشیمی جهرم تا آنجایی که اینجانب اطلاع دارم ار نظر پروژه ای هیچگونه پیشرفتی نداشته است - بالا رفتن سهم ویا افزایش سرمایه مگر به چه عواملی بستگی دارد ؟؟؟؟؟ ویا به تصمیم مدیران برای خالی کردن جیب سهامداران

(تک سهم)

Well-Known Member
کاربر فعال
با سلام به دوستان
پتروشیمی جهرم تا آنجایی که اینجانب اطلاع دارم ار نظر پروژه ای هیچگونه پیشرفتی نداشته است - بالا رفتن سهم ویا افزایش سرمایه مگر به چه عواملی بستگی دارد ؟؟؟؟؟ ویا به تصمیم مدیران برای خالی کردن جیب سهامداران

مهمترین چیز در هر طرحی اعتبار طرحه که اعتبار جهرم فسا داراب ماهاست تامین شده

فقط زنجان با فاینانس تجهیزات خریده و به کدال اطلاع داده

بخاطر همان از 80 شد سه برابر !!!!!!

جهرم فسا داراب ماهاست که به عسلویه منتقل شدن دیگر سپاه به هر چی که خواست رسید فقط باید اجازه رشد دهد و دست از کنترل و حرام خوری برای بزخری از سهامداران خسته بردارد

نمی دانم چرا همه دلواپس ما هستن

می ترسید مثل زنجان چند برابر شود و آنروز که استارت زد جا بمانید ؟؟؟؟؟

البته از صفحه اول این تاپیک لعنتی می گم جا نمونید فکر کنم منتظرن من هم بفروشم خخخخخخخخخخ

بهر حال نگران نباشید سهم خوب فراوانه شاید من هم تسلیم این گرگ ها شدم و خلاص

قرارگاه خاتم الانبیاء تسهیلات یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون یورویی را که با سود پایین برای این ۴ طرح از صندوق توسعه ملی دریافت کرده

آخرین ویرایش:

(تک سهم)

Well-Known Member
کاربر فعال
کوچ پتروشیمی های چهار قلوی فارس
از مهمترین و پرچالش ترین طرح های پتروشیمی در دست ساخت، طرح مربوط به پتروشیمی های چهار قلوی استان فارس است که قرار بود در قالب طرح خط اتیلن مرکز ساخته شود.
پتروشیمی های فیروزآباد، جهرم، فسا و داراب که ساختشان سال های طولانی به علت های مالی و فنی به تاخیر افتاد، این بار در مواجهه با دیو خشکسالی و کمبود آب، چاره ای جز تسلیم ندارند و فشار و جوسازی مسوولان محلی نیز نمی تواند کارساز باشد.
بر این اساس، قرار است این طرح ها به علت کمبود آب، به سواحل خلیج فارس منتقل شود.
برآورد می شود میزان آب مورد نیاز برای سه پتروشیمی جهرم، فسا و داراب حدود 53 میلیون لیتر در طول شبانه روز باشد، یعنی مقدار آبی که در این پتروشیمی ها مصرف می شود با میزان آب مصرفی 270 هزار نفر در شبانه روز برابر می شود.
در وضعیت فعلی کشور و استان فارس که با بحران آب دست به گریبان است، مصرف این مقدار آب توسط پتروشیمی ها فاجعه آمیز خواهد بود.
ساخت این پتروشیمی ها، در قالب طرح خط لوله اتیلن مرکز تعریف شده است.
عملیات اجرای خط لوله اتیلن مرکز در سال 1390 کلید خورد؛ هدف از این پروژه انتقال گاز اتان از پالایشگاه پارسیان به مجتمع پتروشیمی فیروز آباد و انتقال اتیلن به مجتمع‌های پتروشیمی جهرم، فسا، داراب و استهبان جهت تامین خوراک اولیه آنها بود.
در نتیجه هشدار کارشناسان درباره کم آبی، قرار است این طرح ها به منطقه عسلویه منتقل شود.

بر این اساس، پاییز پارسال مدیرعامل پتروشیمی فیروزآباد از انتقال این طرح پتروشیمی به عنوان تامین‌کننده اتیلن خط اتیلن مرکز به سواحل خلیج فارس در عسلویه خبر داد و گفت: با این انتقال، مشکل تامین آب حل و این طرح در کنار پروژه استحصال اتان پارسیان در عسلویه ساخته می‌شود.
وی تصریح کرد: یکی از خطوط قرمز در صنعت، به ویژه صنایع نفت و گاز و پتروشیمی تامین آب است و به ویژه در کشور ما که بحران آب بر کسی پوشیده نیست.
«بحث آب اگر با مشکل روبرو شود، طرح به طور کامل شکست می‌خورد و مرگ این طرح رقم می خورد»

(تک سهم)

Well-Known Member
کاربر فعال
الان 60 تومنه وقتی خبر فاینانس و خرید تجهیزات بدن کدال که باید مثل زنجان حتی بالای 200 خرید

(تک سهم)

Well-Known Member
کاربر فعال
زنگنه گفته ۱۲ میلیون تن ظرفیت جدید پتروشیمی در سال ۹۸ به مدار می‎آید

واقعا حیف شد افتتاح شلرد افتاد شش ماه دیگر وگرنه الان می توانست حتی 400 باشد

اگر روی الفین 8 گچساران هم تا پایان سال 98 حساب باز کرده باشن ممسنی کازرو دهدشت تا هزار با این سرمایه هاشون اگه افتتاح شه جا دارن البته الفین 8 گچساران بزودی افزایش سرمایه دارد پس بعیده ممسنی کازرو دهدشت با همین سرمایه اندک بمانن

بهتره صبر کنیم ببینیم یک شنبه قبل 22 بهمنی پترویی های پایه صف خرید میشن یا همش جو گیری مسئولین گل و بلبل گوست

البته جهرم فسا داراب اجازه تکان خوردن ندارن چون سپاهیا خوششان نمی آید که تو چشم خریداران جلب توجه کند بخاطر همینه مدت هاست دارن درجا میزنن نمی خوان به احدی سود برسونن تا همه نفروشیم اجازه رشد و هیچ خبری به کدال نمیدن

(تک سهم)

Well-Known Member
کاربر فعال
.

تو بازار مشابه این 80 - 90 بودن داریم بسمت بازاری میریم که اینا تا 138 رفته بودن مگه پرش دارن که اینجوری دارید خسته می کنید مظلوم تر از سهامداران جهرم فسا داراب مگه هست ؟؟؟؟؟ نه نیست چون چیزی ارزانتر از اینا مگه داریم خیلیا ارزانتر بودن ولی مدت هاست دیگه هیچ سهمی ارزانتر نیست !!!!!

آخه پس کی !!!!!!!!!!!!!!!!!

وقتی من هم فروختم ؟؟؟؟؟

خیلی دیگه 60 نامردیه مگر اینکه بخوان بپرن بعدا بازارو با این سه تا بسوزونن

اگه پرش ندارن یکم شلش کن

بزخری هم حدی داره

آخرین ویرایش:

(تک سهم)

Well-Known Member
کاربر فعال
سپاه اگه خبریه و پرش داریم کی بهتر از 22 بهمن وگرنه یکم شلش کن اون سر کیسه رو باید حداقل 80 باشن نه 60 !!!!!

(تک سهم)

Well-Known Member
کاربر فعال
سپاه اگه خبریه و پرش داریم کی بهتر از 22 بهمن وگرنه یکم شلش کن اون سر کیسه رو باید حداقل 80 باشن نه 60 !!!!!

ماشالله به حقوقیای با غیرت زنجان شما ادامه بزخریتون را کنید اصلا جهرم فسا داراب چی چی هستن و قراره چی بشن که 1.2 میلیارد یورو براش فاینانس گرفتید الان که جمع ارزش بازار جهرم فسا داراب 600 میلیارد تومنه

(تک سهم)

Well-Known Member
کاربر فعال
بهتره صبر کنیم ببینیم یک شنبه قبل 22 بهمنی پترویی های پایه صف خرید میشن یا همش جو گیری مسئولین گل و بلبل گوست

مسخره تر اونی که از بقیه پترویی های پایه بیشتر رشد داشته بهتر از بقیه معامله میشه پس کی دست از بزخری ما بر میدارید یکم برید بالاتر و گپ را پر کنید

بالا