جهرم فسا داراب

(تک سهم)

Well-Known Member
کاربر فعال
پتروشیمی های جهرم فسا داراب فیروزآباد که کلا رفتن عسلویه فاینانس 1.2 میلیارد یورویی هم که ماه هاست که دریافت کردید دیگر چه می خواهید ؟؟؟؟؟

مگر زنجان جز خرید تجهیزات با فاینانس کار دیگری کرده که از 80 رفته 220

سپاهیا دیگر چه می خواهید ؟؟؟؟؟

تنها جواب سهم ماست!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

(تک سهم)

Well-Known Member
کاربر فعال

مبادا دو روز مثبت شه و بیاد تو چشم خداییش خوب بلدن آخه کی میاد سهمی که هر روز درجا میزنه را بخرد ؟؟؟؟؟

ولی همین هم به وقتش دوبل میشه مثل بقیه که ترکوندن تاریخ مصرف کنترل و دستکاری در معاملاتش بلاخره تموم میشه

یک ساله داره زجرم میده ولی تا با سود نفروشم ول کن نیستم چون هیچی کمتر از زنجان 80 تومنی نداره

(تک سهم)

Well-Known Member
کاربر فعال
اون دو میلیون تا احتمالا مال یک حقیقی خسته بوده وگرنه اصلا لزومی نداشت اردر دو میلیونی سر خط تابلو بچینن

انشالله سبک شیم خبرش میاد

همه خسته شدن و دارن می فروشن

سپاه نوش جانت !!!!!

ایشالله من هم تسلیم این گرگ ها نشم

omid26

Active Member
کاربر فعال
من خسته شدم ولي نمي فروشم و تا آخرش با اين سهم ها خواهم بود
نه ميفروشم و نه ميخرم،به اندازه كافي از سبد سهام اختصاص دادم به اين ٣سهم
نگاهش زياد نميكنم با بقيه سهام خود كار ميكنم

(تک سهم)

Well-Known Member
کاربر فعال
قرارگاه خاتم الانبیاء تسهیلات یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون یورویی را که با سود پایین برای این ۴ طرح از صندوق توسعه ملی دریافت کرده

مردم شهر ممسنی کازرو بروجن هم نمی تونن پتروشیمی در شهرشان داشته باشن حداقل با رشد سهامش رضایت پیدا می کنن ولی سپاهیا زیر قیمت پذیره نویسی همچنان در حال بزخری هستن وقتی ماههاست خبر فاینانس را به کدال نمیدن بعید نیست تجهیزات را هم خریده باشن درست عین زنجان باید سه برابر شویم ولی شکمشون سیر مونی نداره ایشالله با تیر غیب خدا به هلاکت برسید حروم خورا

حروم خور نبودید که خبر فاینانس را ماه ها پیش داده بودید کدال

حروم خور نبودید حق تقدم های استفاده نشده را بعد دو ماه می خریدید بخوره توی فرق سرتان که می خواهید منصفانه بخرید ولی کی نا معلوم !!!!!

تا نفروشیم نا معلومه ؟؟؟؟؟

شلرد دو ماه بعد معامله حق تقدم حقوقیا با کد حقیقی حمایتش کردن و حق تقدم استفاده نشده چندین برابر شد

زنجان هم یک ریال خریدن ولی از 80 سوبل شد

جهرم فسا داراب هم دقیقا عین زنجان بودن

بخدا عین زنجان ولی با سپاه حروم خور شده زهر مار

آخرین ویرایش:

(تک سهم)

Well-Known Member
کاربر فعال
کم آبی؛ دلیل کوچ پتروشیمی ها به سواحل جنوبی
تهران- ایرنا- کم آبی دامن صنعت وابسته به نفت را گرفت و ساخت چند واحد پتروشیمی را متوقف و ادامه فعالیت برخی واحدهای فعال را مختل کرد؛ به گونه ای که راهکارهایی مانند کوچ به سوی سواحل جنوبی کشور مطرح شده است.

به گزارش خبرنگار اقتصادی ایرنا، بحران کم آبی در کشور به مرز هشدار رسیده؛ به طوری که به دلیل استفاده گسترده از منابع آب زیر زمینی، از 609 دشت کشور، برداشت آب از 355 دشت ممنوع شده است.
در چنین شرایطی، برخی مجوزهای ساخت پتروشیمی در مناطقی صادر شده است که جزو دشت های بحران زده به شمار می رود و برای مصارف عادی نیز آب کافی ندارد؛ چه برسد به حجم عظیم آب مورد نیاز پتروشیمی ها.
صنعت پتروشیمی، جزو صنایع آب بر شناخته می شود و منابع آبی، در جانمایی مکان ساخت مجتمع های پتروشیمی، نقش کلیدی بازی می کند.
کمبود آب می تواند روند ساخت یک طرح پتروشیمی را متوقف کرده و سازندگان را به جابجایی ناچار کند.
آب در بخش فرایندهای مجتمع های پتروشیمی که به تولید محصول منجر می شود و همچنین در تولید بخار و برج های خنک کننده، مصرف بالایی دارد و کمبود آن فعالیت مجتمع را دچار اخلال و حتی توقف می کند.

** هشدار وزارت نیرو نسبت به کمبود آب پتروشیمی ها
خطر کم آبی برای صنایع آب بر از جمله پتروشیمی به تدریج در حال گسترش است و وزارت نیرو نیز نسبت به آن هشدار داده است.
بتازگی «حمیدرضا جانباز» معاون وزیر نیرو، اعلام کرده است: کشور به سمت خشکسالی های مستمر پیش می رود و با توجه به چنین شرایطی اگر بارندگی نداشته باشیم سال آینده به مجتمع های پتروشیمی آبی تخصیص داده نمی شود.
بر این اساس، اعلام شده است پتروشیمی ها نباید روی آب سدها حساب کنند و برای جلوگیری از معضل کمبود آب برای پتروشیمی ها و توقف فعالیت، این واحدهای صنعتی باید به سراغ استفاده از فاضلاب و پساب های شهری بروند.

** چالش تامین آب پتروشیمی های فعال
تاکنون، طرح های مختلفی مانند تامین آب از طریق تصفیه فاضلاب و پساب های شهری و صنعتی، ساخت مجتمع های پتروشیمی با فناوری های جدید خنک کننده، حفر چاه های عمیق و حتی انتقال آب از نقاط پرآب مطرح شده و در دستور کار قرار گرفته است.
اجرای این طرح ها مورد توجه پتروشیمی های در حال فعالیت قرار دارد و مالکان و سهامداران آنها با هدف تضمین سودآوری و فعالیت مجتمع ها، این موضوع را پیگیری می کنند اما این راهکارها، همگی هزینه بر بوده و اجرای آنها باعث می شود میزان حاشیه سود بنگاه های اقتصادی کاهش یابد.
مقایسه مجتمع های پتروشیمی حاشیه خلیج فارس با پتروشیمی هایی که در مناطق خشکی و مرکزی کشور قرار گرفته اند، نشان می دهد اجرای این طرح ها، فاصله سودآوری شرکت های پتروشیمی را افزایش داده و توان رقابت پذیری پتروشیمی های داخل خشکی را نسبت به پتروشیمی های ساحلی کاهش می دهد.

** سواحل جنوب؛ نقطه امید پتروشیمی های در دست ساخت
در مواجهه با معضل کم آبی، سرمایه گذاران درصدد برآمده اند طرح های جدید پتروشیمی را به سواحل دریای عمان و خلیج فارس منتقل کنند تا با بحران آب روبرو نشوند؛ در این میان، حتی جانمایی پتروشیمی های جدید در دست ساخت و انتقال آنها به سواحل جنوبی کشور نیز در دستور کار است.
البته ساخت پتروشیمی ها در ساحل دریا، علاوه بر برخورداری از منابع آبی، مزایای دیگری مانند دسترسی به خوراک ارزان، نزدیکی به مبادی صادراتی و بازارهای هدف را نیز به دنبال دارد.
بر این اساس، در طرح اولیه شهرک پتروشیمی مکران در منطقه آزاد چابهار قرار شده است 18 طرح پتروشیمی در سه فاز ساخته شود که این طرح ها برای تولید محصولات بالادستی متانول، اوره، آمونیاک، الفین‌ها و محصولات آروماتیک برنامه‌ریزی شده است.
منطقه عسلویه نیز به عنوان قطب اصلی صنعت پتروشیمی کشور به شمار می رود که ساخت دهها طرح بالادستی و میان دستی در مجتمع ها و بنگاه های اقتصادی آن منطقه در دستور کار قرار دارد.
با توجه به جذابیت مناطق ساحلی، طرح های متعدد پتروشیمی که برای مناطق داخل خشکی در استان های مختلف تعریف شده اما ساخته نشده، قرار است به سواحل خلیج فارس و دریای عمان منتقل شود.

** کوچ پتروشیمی های چهار قلوی فارس
از مهمترین و پرچالش ترین طرح های پتروشیمی در دست ساخت، طرح مربوط به پتروشیمی های چهار قلوی استان فارس است که قرار بود در قالب طرح خط اتیلن مرکز ساخته شود.
پتروشیمی های فیروزآباد، جهرم، فسا و داراب که ساختشان سال های طولانی به علت های مالی و فنی به تاخیر افتاد، این بار در مواجهه با دیو خشکسالی و کمبود آب، چاره ای جز تسلیم ندارند و فشار و جوسازی مسوولان محلی نیز نمی تواند کارساز باشد.
بر این اساس، قرار است این طرح ها به علت کمبود آب، به سواحل خلیج فارس منتقل شود.
برآورد می شود میزان آب مورد نیاز برای سه پتروشیمی جهرم، فسا و داراب حدود 53 میلیون لیتر در طول شبانه روز باشد، یعنی مقدار آبی که در این پتروشیمی ها مصرف می شود با میزان آب مصرفی 270 هزار نفر در شبانه روز برابر می شود.
در وضعیت فعلی کشور و استان فارس که با بحران آب دست به گریبان است، مصرف این مقدار آب توسط پتروشیمی ها فاجعه آمیز خواهد بود.
ساخت این پتروشیمی ها، در قالب طرح خط لوله اتیلن مرکز تعریف شده است.
عملیات اجرای خط لوله اتیلن مرکز در سال 1390 کلید خورد؛ هدف از این پروژه انتقال گاز اتان از پالایشگاه پارسیان به مجتمع پتروشیمی فیروز آباد و انتقال اتیلن به مجتمع‌های پتروشیمی جهرم، فسا، داراب و استهبان جهت تامین خوراک اولیه آنها بود.
در نتیجه هشدار کارشناسان درباره کم آبی، قرار است این طرح ها به منطقه عسلویه منتقل شود.

بر این اساس، پاییز پارسال مدیرعامل پتروشیمی فیروزآباد از انتقال این طرح پتروشیمی به عنوان تامین‌کننده اتیلن خط اتیلن مرکز به سواحل خلیج فارس در عسلویه خبر داد و گفت: با این انتقال، مشکل تامین آب حل و این طرح در کنار پروژه استحصال اتان پارسیان در عسلویه ساخته می‌شود.
وی تصریح کرد: یکی از خطوط قرمز در صنعت، به ویژه صنایع نفت و گاز و پتروشیمی تامین آب است و به ویژه در کشور ما که بحران آب بر کسی پوشیده نیست.
«بحث آب اگر با مشکل روبرو شود، طرح به طور کامل شکست می‌خورد و مرگ این طرح رقم می خورد».
پتروشیمی فیروزآباد بزرگ ترین طرح پتروشیمی استان فارس و خط اتیلن مرکز به شمار می رود که قرار است با ساخت آن سالیانه بیش از یک میلیون تن اتیلن تولید شود.

** ابهام در تامین آب پتروشیمی خمین
همه مناطق مرکزی کشور با بحران آب دست به گریبانند.
برخی پتروشیمی های قدیمی مانند پتروشیمی شازند اراک به ناچار با حفر چاه های عمیق به تامین آب مورد نیاز اقدام کرده اما تامین آب پتروشیمی های در دست ساخت، دچار ابهام است.
به عنوان مثال، منطقه خمین در استان مرکزی که در تامین آب مورد نیاز بخش کشاورزی مشکل داشت به عنوان محل ساخت یک مجتمع جدید پتروشیمی انتخاب شده است.
پلیمر خمین از ظرفیت تولید سالانه 175 هزار تن پلی‌پروپلین برخوردار است که تا 230 هزار تن افزایش می یابد.
با وجود اینکه استاندار مرکزی از رفع مشکل کمبود آب مورد نیاز پتروشیمی خمین خبر داده است اما همچنان نسبت به کارآمدی و اجرای روش های تامین آب این طرح، ابهام وجود دارد.

** پتروشیمی ابن سینا در انتظار آب
پتروشیمی ابن سینا در استان همدان نیز با بحران آب دست به گریبان است. این طرح در انتظار تامین منابع آبی مورد نیاز آن از محلی بجز منابع زیرزمینی است.
به گفته نهادهای ذیربط، مشکل این طرح، آب است که البته پیشنهاد شد که آب مورد نیاز پتروشیمی همدان از خط انتقال پساب به نیروگاه برق مفتح تامین شود.
«سیدعادل عربی» سرپرست اداره کل محیط زیست استان همدان، در این زمینه گفت: اجازه نداریم با استقرار واحدهای صنعتی آب‌بر موافقت کنیم که به طور مشخص به پتروشیمی و فولاد اشاره شده است؛ این، یعنی اینکه در استان همدان نمی‌توانیم از این نوع پروژه‌های جدید داشته باشیم.
البته برای حل مشکل این پتروشیمی، استفاده از پساب ها به جای منابع آبی زیرزمینی پیشنهاد شده است که در دست بررسی قرار دارد.

** آب، قربانی بلندپروازی برخی مقام های محلی و استانی
کارشناسان برای انتقال طرح های پتروشیمی در دست ساخت به سواحل جنوبی کشور و در مقابل، ایجاد صنایع پایین دستی به جای آنها در مناطق مرکزی کشور پیشنهادهایی دارند اما مقاومت هایی از سوی مقام های محلی و ذینفعان وجود دارد و با سیاسی کردن موضوع تلاش می کنند مانع انتقال این طرح ها شوند.
با توجه به تجربه سایر کشورها، امروز بیش از هر زمان دیگری، به ایجاد یک نهاد رگولاتوری در این بخش نیاز احساس می شود که بر اساس منافع ملی، اسناد بالادستی و چشم انداز 20ساله، نسبت به صدور مجوز و تغییر در جزییات مجوزهای صادر شده اقدام کند.
گزارش از: میثم طاهری
اقتصام**2022*1961*
انتهای پیام /*

----------------------------------------------

انگاری ممسنی کازرو بروجن هم باید تو خواب مجتمع پتروشیمی در شهرشان ببینن

سپاه حرام خور همیشه می گفتی جهرم فسا داراب اقتصادی نیست و صرفه اقتصادی چون کنار دریا نیستن برایت ندارد حالا چطور از ممسنی کازرو ارزانترن که کنار دریا نیستن !!!!!

شاید شهر گچساران از نظرت کنار دریاست !!!!!!

سپاه به هر چی که خواستی رسیدی ماهاست که 1.2 میلیارد یورو فاینانس گرفتی و هم جهرم فسا داراب را منتقلشون کردی عسلویه پیش الفین 14 فقط مونده سهام ما رو بگیریش ؟؟؟؟؟ انوقت همه چی حله ؟؟؟؟؟

آخرین ویرایش:

(تک سهم)

Well-Known Member
کاربر فعال
من زنگ زدم أمور سهام چندين بار
اولين دفعه تير و مرداد بود گفت داره از بورس مهلت ميگيرن براي فروش حق تقدم
من بهش گفتم مگه ميشه شما دوماه مهلت داشتيد و يك ماه تمديد كرديد
أمور سهام گفت داريم تلاش ميكنيم
من ميدونستم حرف چرت زده ولي گفت تا شهريور معلوم ميشه شهريور گفت آخر مهر
آخرين بار كه زنگ زدم هفته پيش بود
گفت سهامدار عمده داره پول جور ميكنه تا شب عيد تكليف حق تقدم معلوم كنه

اگه تا قبل عید خبری بود برای بستن دهن من یکی اونم همچین روزایی چند روز مثل ممسنی کازرو مثبت بودن بعیده یک شنبه هفته آینده هم خبری باشه معاملات امروز اینو می گفت حالا حالا ها تحت کنترلیم اکثرا توهم زدیم 22 بهمن مال پترویی های پایست من که بلکل از جهرم فسا داراب نامید شدم

سپاه سرشو مثل کبک کرده تو برف و خودشو به نفهمی زده

آخرین ویرایش:

omid26

Active Member
کاربر فعال
من خيلي زنگ زدم به أمور سهام، از بچه هاي شهرستان جهرم و فسا و داراب اگر تو تالار هستن مي تونن خبر دقيق تر بده،من امور سهام قبول ندارم به نفع شركت حرف ميزنه نه سهامدار
من تو چند صفحه قبل نوشتم من امور سهام قبول ندارم اين تجربه 15سال من هست ولي چاره اي نيست.ولي بايد تحت فشار قرار بگيرن كه سهامدارش بيخيال نيستن.

omid26

Active Member
کاربر فعال
اگه تا قبل عید خبری بود برای بستن دهن من یکی اونم همچین روزایی چند روز مثل ممسنی کازرو مثبت بودن بعیده یک شنبه هفته آینده هم خبری باشه معاملات امروز اینو می گفت حالا حالا ها تحت کنترلیم اکثرا توهم زدیم 22 بهمن مال پترویی های پایست من که بلکل از جهرم فسا داراب نامید شدم

سپاه سرشو مثل کبک کرده تو برف و خودشو به نفهمی زده
اكثر طرح كه تو بهمن افتتاح ميشه قبلا راه اندازه شدن ويا مراحل آخرش طَي ميكنه
اين مملكت نگه داشته تو اين چند روز افتتاح ميكنه كه بهربرداري سياسي كنه
همش نمايشي هست.
دلت رو خوش نكن براي ٢٢بهمن خبري بشه

(تک سهم)

Well-Known Member
کاربر فعال
من تو چند صفحه قبل نوشتم من امور سهام قبول ندارم اين تجربه 15سال من هست ولي چاره اي نيست.ولي بايد تحت فشار قرار بگيرن كه سهامدارش بيخيال نيستن.

مردم جهرم فسا داراب قید سهامشون را زدن چون

طرف فوقش یک میلیون خریده با دلار 1000 تومنی الان پولش شده شیصد هزار تومن اونم با دلار 12000 تومنی یادش بخیر وام میدادن کارمندا برای خرید این پتروشیمی ها با وام سر و دست میشکوندن طرف دیگر بعد یازده سال یا فروخته یا قیدشو کلا زده و عمرا پیگیری کنه

بعدشم کلا مگه چند نفریم توی این تالار بورس

آقا یک حاضر غایب می کنم

هر کس هنوز جهرم فسا داراب داره یک تشکر پست بالایی که من هم تشکر کردم بزنه

(تک سهم)

Well-Known Member
کاربر فعال

اخبار مجمع اخیر شستان را ببینید

البته آدم واقعا آتش میگیره که چطور از 94 هزار نفر سهامدار پتروشیمی گلستان فقط 5 نفر قید پولشون را بعد پانزده سال نزدن و هنوز پی گیرن

22 بهمن بخوره تو .... مسئولین که وضع پترویی های پایه همچنان اینه

این پست را فقط بخاطر یکی از دوستان که توقع پیگیری افراد بومی را داشت گذاشتم

البته نا گفته نماند چند روز پیش مدیرعامل پتروشیمی گلستان وعده داده بزودی بشه 200 البته قبول دارد فاینانس هم ندارد یعنی همچنان بلاتکلیفه و با اون سرمایه ای هم که داره نهایت میشه یک گاوداری زد ولی حداقل از سه تا پترویی که فاینانس هم دارد 50% قیمت سهامش با 94 هزار سهامدار گرانتره که خودش جای تقدیر دارد

omid26

Active Member
کاربر فعال

اخبار مجمع اخیر شستان را ببینید

البته آدم واقعا آتش میگیره که چطور از 94 هزار نفر سهامدار پتروشیمی گلستان فقط 5 نفر قید پولشون را بعد پانزده سال نزدن و هنوز پی گیرن

22 بهمن بخوره تو .... مسئولین که وضع پترویی های پایه همچنان اینه

این پست را فقط بخاطر یکی از دوستان که توقع پیگیری افراد بومی را داشت گذاشتم

ميشه شما بگيد من كجا چنين حرفي زدم
كه توقع پيگيري أفراد بومي داشتم

omid26

Active Member
کاربر فعال
من يكبار نوشتم امور سهام به نفع شركت حرف ميزنه اگر أفراد بومي هستن مي تونن اينجا اخبار دقيق تر و درست بگين

(تک سهم)

Well-Known Member
کاربر فعال
أمور سهام گفت سه شركت انتقال پيدا ميكنن عسلويه
أمور سهام جهرم و فسا و داراب يك نفر است

دوست عزیز اگر امور سهام چیز جدیدی دستگیرت شد دریغ نکن

منظورم همون الفین 14 هست تو چه مرحله ای هست زمین خالیه که اینا عبور از 70 براشون شده رویا ؟؟؟؟؟

هر چی باشه ممسنی و کازرو فقط بخاطر الفین 8 بالای 200 شدن

آخرین ویرایش:

(تک سهم)

Well-Known Member
کاربر فعال

----------------------------------------------------

----------------------------------------------------

سپاهیا الفین 14 هم باید مثل الفین 8 گچساران سایت داشته باشد مگه هنوز زمین خالیه !!!!!

www.gpetroc.ir

(تک سهم)

Well-Known Member
کاربر فعال
ولی من توصیه به خرید زیر ۲۰۰ دارم هرکسی قصد خرید داره هرچه زودتر اقدام کنه، این سهم الان باید حدود ۳۵۰ تا ۴۰۰ باشه قیمتش،
زنجان فقط خبر فاینانس براش اومد بالای ۲۰۰ صف خرید شد در صورتی که چندین سال آینده اگه بتونه به این مرحله که الان شلرد هست برسه،
برای پی بردن به ارزش شلرد همین بس که ۵۰۰ میلیون حق را روی ۱۷۴ جمع کردن...
من نقدینگی داشته باشم به جای این دو تا عرضه اولیه که اومده شلرد میخرم قیمت الان ۱۸۰ واقعا ارزشمند تر از عرضه اولیه های پر حرف و حدیثه

زنجان اگه فقط بخاطر فاینانس 329 میلیون دلاری از 80 سه برابر شده بود جهرم فسا داراب با 1.2 میلیارد یورو فاینانس که ماهاست گرفتن باید چهار برابر میشدن

حقوقیای با غیرت زنجان دست در جیب مبارک کرده و با فاینانس تجهیزات خریدن و یکم طرح پیشرفت داشته البته شما هم می دانی فقط عین من از زنجان متنفری

زنجان سال بعد 100% افزایش سرمایه دارد قیمت تئوریکش با قیمت فعلی 229 تومنی الان میشه 164 تومن !!!!!

شلرد شش ماه دیگه میشه شپدیس

ارزش بازار شپدیس 7300 میلیارد

شلرد تا افتتاح تا نصف ارزش بازار شپدیس جای رشد دارد

شلرد می تونست حتی همین الان هم 400 تومن باشه و تا افتتاح بین 350 تا 400 در نوسان باشد

چون شپدیس تعدیل مثبت دارد پس بازم میره بالا

وگرنه هیچکس شپدیس را نگه نمی داشت

البته

وقتی شلرد 180 تومنی هست خرید سهامداری در شپدیس اشتباه محضه

بازیگرا اینقدر سهامداراش را زجر ندین اجازه رشد به شلرد دهید

گناه سهامدارای باهوش پترویی های پایه چیه ؟؟؟؟؟

البته شلرد بشه 400 زنجان هم که خیلی ازش متنفریم میشه 500

چون گروه پترویی های پایه همه باید با هم برن بالا حتی پترویی های سپاه بی غیرت که بخاطر فحش های من ..... سوخته و اجاره رشد حتی خبری نمیده چقدر دلم خنک می شود اونم 22 بهمنی به بعضیا که حقشونه متلک بندازم سپاه بدان تا ابد نمی توانید کرم بریزید و نزاری پترویی های پایه به حقشون برسن نهایت شش ماه دیگه که شلرد افتتاح میشه بازی تمومه همگی حداقل 100% بازدهی دارن ولی مثلا شپدیس تهش 20 درصد میره بالا که در اونصورت شلرد 180 تومنی باید بشه 500

(تک سهم)

Well-Known Member
کاربر فعال
نرخ اتیلن در بازار اروپا 900 دلار و نرخ داخلی آن ۶۲,۳۸۵,۹۵۶ ریال برای هر تن می باشد.

دوست عزیز من میگم تا شش ماه دیگه همگی حداقل 100% بازدهی دارن اگه باز قبول نداری یکم مهربان باش مگه چی میشه جهرم فسا دارابی که تا 138 همین امسال رفتن تا شش ماه دیگر دوباره بشن همان قیمت و ممسنی کازرو بشن 500 ؟؟؟؟؟

زیر قیمت پذیره نویسی خیلی ظلمه کاش داشتی حتی تو ضرر بودی تا من یکی را درک کنی

کاش مثل فولاد محصولات پترویی هم با نرخ ارز آزاد بود و می گفتن می خواهیم جلوی رانت را بگیریم !!!!!

انوقت نرخ اتیلن میشد تنی 10 میلیارد !!!!!

(تک سهم)

Well-Known Member
کاربر فعال
انوقت نرخ اتیلن میشد تنی 10 میلیارد !!!!!

سپاه بجای ساختن جهرم فسا داراب با فاینانس 1.2 میلیارد یورویی بزنه تو کار صادرات اتیلن تنی 4 میلیارد تومن سود می کنه البته قانونا نمیشه ولی برای سپاه هیچ مرزی برای قانون وجود ندارد وگرنه قانونا دو ماه بعد معامله حق تقدم جهرم فسا داراب باید استفاده نشده هارو می خرید

هیچکدون هم خبر مرگشون نمیاد دلمون خنک شه

خیلی برام زور داره سهمی که همین الان باید 200 می بود

بخاطر بی لیاقتی سپاه 60 تومنه

آخرین ویرایش:

(تک سهم)

Well-Known Member
کاربر فعال
1. سپاه چرا زنجان تونست حق تقدم ها را بخرد ؟؟؟؟؟

2. سپاه چرا زنجان تونست خبر فاینانس را به کدال بدهد ؟؟؟؟؟

3. سپاه چرا زنجان تونست خبر خرید تجهیزات را به کدال بدهد ؟؟؟؟؟

اگه زنجان بخاطر موارد فوق از 80 سه برابر شد

اگه بخاطر بی لیاقتی بی غیرتی سپاه نبود خریداران جهرم فسا داراب هم همگی شاد راضی بودن دست از کنترل و حرام خوری بردارید و اجازه رشد دهید

بالا