جناب گل هاشم سوالي در مورد سيمان شرق

شروع موضوع توسط علی شفائ&#1 ‏2 آگوست 2004 در انجمن تالار گفتمان بورس

1. علی شفائ&#1

علی شفائ&#1 New Member عضو تازه

سلام بر آقا سهراب گل متخصص سيمان شرق و....
    آقا سهراب 1 ماهه از اين سهم چقدر در مي ياد :?: من نزديك 9 درصد سبدم شرقه رو 3205 قبل از مجمع گرفتم.مي دونم رقم گفتن سخت است ولى :wink:
    الان مي توانم سودش رو بگيرم يا بعدا ميدن :?: كجا بايد مراجعه كنم :?:
    اگه شما خوشبين هستي سه شنبه باز بگيرم
    با تشكر از راهنمايي هاى هميشه راهگشاى شما

2. سهراب گل هاشم

سهراب گل هاشم New Member کاربر فعال

دوست عزيز جناب آقاي شفائي راد

سلام علي جان
    من سيمان شرق را دوست دارم .چون در يكي از واحد هاي تابعه آن شاغل هستم ولي در اصل شغل اصلي من روزنامه نگاريست.
    اول اين نكته را عرض كنم كه سفارس تا 2500 جاي رشد دارد البته براي تحقق يافتن رشد بيشتر نياز به روشن شدن وضعيت سيمانيها است.
    اما در مورد سيمان شرق همانطور كه قبل از باز شدن نماد آن عرض كردم احتمالا با قيمت خوبي باز خواهد شد كه خوشبختانه شد با توجه به رقم 2025 ريال سود 82 و اعلام 2708 ريال براي سال 83 و پي به ئي 9/12 وضعيت بسيار خوبي دارد و احتمالا پيش بيني ميشود كه در يك ماه آينده بازده مناسبي داشته باشد البته بايد به مطالبي كه در بالا براي سفارس نوشتم توجه شود.
    ميدوني علي جان من كلا ميان مدت كار ميكنم و هيچ دانشي راجب سرمايه گذاري كوتاه مدت ندارم و در موارد ضروري حتما از روي دست آقاي مددي تقلب ميكنم.
    در چند ماه گذشته با دقت تحليلها وتبادل نظر ايشان را با ديگر كاربران محترم مطالعه كردم و به اين نتيجه رسيدم كه آقاي مددي از اساتيد محترم. متواضع و صادق اين سايت ميباشد البته واضع است كه اين نظر تمامي كاربران محترم است .
    در آينده نزديك منتظر خبر هاي خوبي از سيمان شرق باش .واينهم آخرين جمله براي انكه از كوي عاشقي رانده نشود پاي رفتن دل را شكست.موفق باشي

3. علی شفائ&#1

علی شفائ&#1 New Member عضو تازه

سلام دوباره

آقا سهراب شما هرجا باشى براى ما عزيزى.شما هم دانش بالاهر و هم اطلاعات دقيقترى داريد و هم اينكه بامرامى
    جايى در سايت خواندم كه آقاى سعيد تهرانى اينطور شنيده بودند:
    مى خواستم نظر شما را بدانم.در سبد من اكنون 9٪ سشرق است.از طرفى شنبه دوباره خريد
    مى كنم و بابت اين سوال كردم.

4. سهراب گل هاشم

افزايش سرمايه

سلام علي جان در مورد نقل قول آقاي سعيد تهراني احتمالا حق با ايشان است چون تعداد 9 ميليون سهام سيمان شرق يعني حدود 5/7 درصد از كل در طي چند روز گذشته معامله شد. بانك صادرات كرمان .بانك صادرات مازندران و بانك صادرات خوزستان اين تعداد را خريداري كردند.
    ولي مهمترين خبر اين است كه سيمان شرق احتمالا به سهامداران سود(1600 ريال) پرداخت نخواهد كرد .فعلا بحث بر سر افزايش سرمايه آنهم 150 در صد است هنوز قطعي نيست ولي مطمعنا در اولين جلسه هيئت مديره مشخص ميشود .
    پيش بيني ميشود كه در شهريور ماه خبر هاي خوبي از سيمان شرق بشنويم .
    موفق باشي

5. سهراب گل هاشم

دوست عزيز جناب آقاي شفائي راد

ضمنا فرموش كردم بگم كه مدير عامل سابق سيمان شرق( ايشان بعد از مجمع عوض شد) تعداد 11000 سهم را ظرف چند روز گذشته خريداري كرد .