ثنوسا ( نوسازی و ساختمان تهران )

مهراد آریانا

Well-Known Member
کاربر فعال
من امروز 5 دقیقه پایانی از 266 رنج زدم تا 270 تومن هر چی بود خریدم ولی یکم دیر برا خرید اقدام کردم چون بیرون از بازار بودم ولی بازم خرید خوبی بود سهم ساختمانی 75 تومنی نداریم

mey

Well-Known Member
کاربر فعال
[Forwarded from 3M تیم بورسی (مجید)]
[ Audio file : 20190216_001.m4a ]
✅✅✅مجمع ثنوسا ،،،
سوال و پاسخ در مورد زمین کیش
مذاکره با یک سرمایه گذار قطری برا تاسیس کمپ ورزشی و استفاده تیم های شرکت کننده جام جهانی قطر

alireza685

Active Member
کاربر فعال
سهامدارانی که ثنوسا دارند به 09214938525 یا alireza67988@ در تلگرام پیام بدن تا عضو گروه سهامداران بشوند

محمودیا

Well-Known Member
کاربر فعال
داستان قطر هم مثل دیگر پتانسیلهای گروه میباشد
مدیران بدنبال سود سازی نیستند هر چند توانایی در مجموعه بسیار موجود است.
برای گذران زندگی خود
هر چند وقت یکبار یه قصه درست میکنن!

resa

Well-Known Member
کاربر فعال
چرا ثنوسا ارزندست؟
الان زمین آماده ساخت تو بدترین حالت و گرفتن تمام مجوزها تو کیش زیر 4 میلیون پیدا نمیشه
ثنوسا مالک 463.000 مترمربع از مرغوب ترین زمین های این جزیرست
با 50 میلیون تومن میشه 500.000 ثنوسای 100 تومنی خرید و با این کار صاحب 120 متر از زمین های کیش نوسا شد
حالا اگه با همین 50 میلیون بری کیش میتونی 12 متر زمین به نام خودت بخری
دیر و زود داره ولی به صبرش میارزه چون پروژه کیش این بار تمدید شه دیگه بعید تکرار شه و باید پروژه استارت بزنه
سمگا چند سال دنبال سرمایه گذاری 500 میلیون دلاری تو نوسا کیشه ولی مجموعه استراتوس بازی درمیاره

افزایش سرمایه اخیر راه رو برای صعود هموار کرد و باید منتظر صعود خوب بود
به لحاظ *** ثتران 120 تومنی حتما ثنوسای 120 تومنی به همراه داره و شاید هم بالاتر
تا 350 میتونستن 150 میل جمع کنن ولی حالا تا 200 میتونن 420 میل جمع کنن
هم بنیادی وضعش خوبه و هم خوراک سفته بازیه پ

ahmad40

Active Member
کاربر فعال
عضو تازه
از طرفی ثنوسا سهامدار عمده وثنو هم هست و مالک 10 درصد سهام وثنو هست . وثنو با توجه به عرضه تنوین ارزش پرتفوش بیش از 150 تومان افزایش خواهد داشت که تاثیر خوبی روی ثنوسا هم خواهد گذاشت .

ahmad40

Active Member
کاربر فعال
عضو تازه
تو این روز ها که وساخت قفله جای ثنوسا خالیه!
یادتون باشی این روزها رو...
بله جاش خالیه ولی انشالله یک بازگشایی باشکوه داره ...... عوضش فعلا وثنو هست و اهداف بالایی داره ++++

مهراد آریانا

Well-Known Member
کاربر فعال
راحت این ثنوسا روز بازگشایی 50% مثبت میخوره تازه 50% مثبتش میشه سهمی 110تومن که رقمی نیست براش

• Like
Reactions: mey
بالا