ثنوسا ( نوسازی و ساختمان تهران )

aravil

Well-Known Member
کاربر فعال
ثنوسا را دریابید شرکتی با ارزش بازار 34 میلیارد که تنها از محل دارایی سهام بانک اقتصاد نوین 100 میلیارد تومان دارایی دارد. ثنوسا مالک 276 میلیون سهم اقتصاد نوین است البته با احتساب افزایش سرمایه. حال خود شرکت 300 میلیون سهم دارد با قیمت 113، در حالیکه همین تعداد سهم از اقتصاد نوین به صورت مستقیم دارد به قیمت 216

تالار کرج

Well-Known Member
نارنجی سابق
سهم های که برای ، بلند مدت، چشمک می زنند

گروه ساختمان:ساختمان تهران ،ساحتمان ایران،سامان گستر اصفهان

دوستان برای بازدهی بیشتر در مثبت وارد سهم نشوید

aravil

Well-Known Member
کاربر فعال
نوسازی و ساختمان تهران مالک 7درصد بانک اقتصاد نوین، 35 درصد سیمان و آهک همدان، 20 درصد سرمایه گذاری ساختمانی نوین، 2 درصد بیمه نوین و 10 درصد شرکت ساختمانی عمران و مسکن سازان شرق می باشد. nav نوسازی با احتساب دارایی های ساختمانی بالغ بر 600، 700 تومان می شود

تالار کرج

Well-Known Member
نارنجی سابق
سود انباشته /طرح اندوخته وتوسعه / اندوخته قانونی ساختمان تهران درپایان دوره 12 ماهه 31/6/88حسابرسی شده با سرمایه 30 میلیارد تومان
وقیمت فعلی درمرخه 9/10/88 113 تومان به
شرح ذیل میباشد

اندوخته قانونی به ازای هرسهم9تومان
اندوخته طرح به ازای هرسهم صفرتومان

سود وانباشته به ازای هرسهم 36تومان

aravil

Well-Known Member
کاربر فعال
سود انباشته /طرح اندوخته وتوسعه / اندوخته قانونی ساختمان تهران درپایان دوره 12 ماهه 31/6/88حسابرسی شده با سرمایه 30 میلیارد تومان
وقیمت فعلی درمرخه 9/10/88 113 تومان به
شرح ذیل میباشد

اندوخته قانونی به ازای هرسهم9تومان
اندوخته طرح به ازای هرسهم صفرتومان

سود وانباشته به ازای هرسهم 36تومان
با تشکر از اطلاعات دقیق استاد گرامی تالار کرج

تالار کرج

Well-Known Member
نارنجی سابق
یکی از سهمهایی که بدجوری در حقش ظلم شده همین ثنوسات.بنیادی قوی دارد و همانطور که

شما هم ذکر نمودید ونوینش فقط برای توجیه ناپذیر بودن این قیمتها کافی است.اطلاعات بیشتر

را ازدکتر سهند میتوانید بگیرید.آقای سبحانی سهامدار حقیقی آن خریدار است.
ساختمان تهران و ساختمان ایران جز بهترین های گروه ساختمانی میباشند

aravil

Well-Known Member
کاربر فعال
نوسازی و ساختمان تهران الان در کف قیمتی تاریخی خود می باشد. الان این سهم از خود ونوین ارزنده تر است. ثنوسا در این قیمتها بهترین گزینه برای سرمایه گذاری بلند مدت می باشد. تقسیم 90 درصد سود سالانه ، بنیادی بسیار قوی، داراییهای بسیار فراتر از قیمت تابلو و ماهیت کاری شرکت، ثنوسا را به یکی از کم ریسک ترین سهام بازار در این قیمت تبدیل کرده است. سهامی که هر ساله 35 تومان سود آن تضمینی است( به علت دارا بودن 276 میلیون سهم اقتصاد نوین) در قیمت 117 ریسک خاصی ندارد آنهم بدون محاسبه فعالیت های ساختمان سازی. حالا شما تاثیر افزایش های سود بانک اقتصاد نوین در سالهای آتی را داشته باشید که همزمان با افزایش قیمت مسکن خواهد شد آن وقت قیمت های کنونی سهامی که 700-800 تومان به ازای هر سهم دارایی دارد، جوک خواهد بود

سهند

New Member
نارنجی سابق
نوسازی و ساختمان تهران الان در کف قیمتی تاریخی خود می باشد. الان این سهم از خود ونوین ارزنده تر است. ثنوسا در این قیمتها بهترین گزینه برای سرمایه گذاری بلند مدت می باشد. تقسیم 90 درصد سود سالانه ، بنیادی بسیار قوی، داراییهای بسیار فراتر از قیمت تابلو و ماهیت کاری شرکت، ثنوسا را به یکی از کم ریسک ترین سهام بازار در این قیمت تبدیل کرده است. سهامی که هر ساله 35 تومان سود آن تضمینی است( به علت دارا بودن 276 میلیون سهم اقتصاد نوین) در قیمت 117 ریسک خاصی ندارد آنهم بدون محاسبه فعالیت های ساختمان سازی. حالا شما تاثیر افزایش های سود بانک اقتصاد نوین در سالهای آتی را داشته باشید که همزمان با افزایش قیمت مسکن خواهد شد آن وقت قیمت های کنونی سهامی که 700-800 تومان به ازای هر سهم دارایی دارد، جوک خواهد بود

چه عجب یک نفر به این سهم نگاه کرد! از مجمع ثنوسا خبر دارید؟ گویا اخبار خوب خاصی در ان بوده که بعد از مجمع اینجوری میلیون میلیون سهمو جمع کردند. پارس اتی نگر هم که همیشه گزارش مجامع رو مجانی تو سایتش می زد این یکی رو پولی کرده شانس ما!!!!! و به همین دلیل بیشتر مظنون شدم که یک خبرهایی هست.

در ظاهر که خودم حساب می کنم برای ثنوسا امسال 45 تومان به ازای هر سهم از محل نوین سود می گیرد و 15 تومان از فروش پروژه سمرقند به شریک .

یعنی می تونه تا 60 تومان سود اعلام کند و پی به ای 4 میشه 240 تومن. ولی بنده به پی به ای 3 هم راضیم.

البته همه اینها به این موضوع بستگی دارد که نوین چه قدر سود تقسیم کند. اگر هم خبر عرضه بلوک نوین توسط ثنوسا بیاد که ان موقع سهم می تواند به اندازه قیمتش سود اعلام کند شاید هم بیشتر!

بهرحال امیدوارم بتونم جلوی این وسوسه نوسانگیری را بگیرم!

توصیه خرید به کسی نمی کنم سهم ارزنده است ولی هر آن احتمال دارد که به دید نوسانگیری میلیونی سهم را عرضه کنم!

amir1360

Well-Known Member
کاربر فعال
دوست عزیز!
سهم خیلی خوبه !دیروز و امروز هم تو صف خریدم اما دارایی 700و 800 تومانی که میگین از قیمت سهم جوکتره !!!نمی دونم چرا یاد این حرف دوستان می افتم که صدرا 1000 یا 2000 شب عید. توجه شما رو به هزینه مالی شرکت و بهره وام ها جلب می کنم
نگاه احساسی و هیجانی کمکی نه به شما می کنه نه به مخاطبتون
باز هم میگم سهم ارزنده است ...

تالار کرج

Well-Known Member
نارنجی سابق
دوست عزیز!
سهم خیلی خوبه !دیروز و امروز هم تو صف خریدم اما دارایی 700و 800 تومانی که میگین از قیمت سهم جوکتره !!!نمی دونم چرا یاد این حرف دوستان می افتم که صدرا 1000 یا 2000 شب عید. توجه شما رو به هزینه مالی شرکت و بهره وام ها جلب می کنم
دوست عزیز
بعضی از دوستان منجله خودم سرمایه را میبرند ساختمان سازی و بعد بازار راکد میشه
وسرمایه هم راکد و نقد شدنی هم در کار نیست

دوست عزیز بهترین گزینه سرمایه گذاریست و ریکسش فوق العاده پایین وبا داشتن 7 درصد بانک اقتصاد نوین ثنوسا وساختمان ایران میباشد

تالار کرج

Well-Known Member
نارنجی سابق
چه عجب یک نفر به این سهم نگاه کرد! از مجمع ثنوسا خبر دارید؟ گویا اخبار خوب خاصی در ان بوده که بعد از مجمع اینجوری میلیون میلیون سهمو جمع کردند. پارس اتی نگر هم که همیشه گزارش مجامع رو مجانی تو سایتش می زد این یکی رو پولی کرده شانس ما!!!!! و به همین دلیل بیشتر مظنون شدم که یک خبرهایی هست.

در ظاهر که خودم حساب می کنم برای ثنوسا امسال 45 تومان به ازای هر سهم از محل نوین سود می گیرد و 15 تومان از فروش پروژه سمرقند به شریک .

یعنی می تونه تا 60 تومان سود اعلام کند و پی به ای 4 میشه 240 تومن. ولی بنده به پی به ای 3 هم راضیم.

البته همه اینها به این موضوع بستگی دارد که نوین چه قدر سود تقسیم کند. اگر هم خبر عرضه بلوک نوین توسط ثنوسا بیاد که ان موقع سهم می تواند به اندازه قیمتش سود اعلام کند شاید هم بیشتر!

توصیه خرید به کسی نمی کنم سهم ارزنده است ولی هر آن احتمال دارد که به دید نوسانگیری میلیونی سهم را عرضه کنم!
کم ریکس ترین سهم بازار با داشتن 7 درصد اقتصا د نوین ثنوسا

کم ریکس ترین سهم بازار با داشتن 10 دصد اقتصاد نوین ودر پیش رو داشتن مجمع اتی وساخت

aravil

Well-Known Member
کاربر فعال

دکتر سهند گرامی، متاسفانه نتونستم به مجمع برسم. اخبار دریافتی من همان موضوع ونوین و سمرقند بود که جنابعالی به آن اشاره نمودید ولی گویا اخبار جدیدی نیز وجود دارد. ظاهرا به جز آقای سبحانی فرد دیگری نیز در حال جمع آوری این سهم از بازار می باشد. تا آنجایی که بنده اطلاع دارم جنابعالی با آقای سبحانی ارتباط دورادوری دارید. ممنون می شوم اگر در مورد رفتار آقای سبحانی بر روی این سهم خصوصا این 6 ماه اخیر توضیحاتی دهید. از راهنماییهای دیگرتان نیز در مورد این سهم خصوصا برای سرمایه گذاری 2 الی 3 ساله ما را دریغ نفرمایید.

aravil

Well-Known Member
کاربر فعال
دوست عزیز!
با سلام خدمت جناب امیر.
موضوع صدرا با موضوع نوسازی و ساختمان بسیار متفاوت می باشد. ثنوسا در بدترین شرایط رکود مسکن قادر به تحقق سود 35 الی 40 تومانی و تقسیم آن میباشد. شرکت 50 میلیارد بدهی به سیستم بانکی دارد که سررسید آن فرارسیده و شرکت اصل و فرع آن را تمدید نمود. توجه شما را به سمت راست ترازنامه جلب می نمایم. شرکت ثنوسا مبلغ سرمایه گذاری های بلند مدت خود را 26 میلیار تومان ذکر نموده که ارزش بازار سرمایه گذاری هایش چیزی حدود 100 میلیارد تومان می باشد. همچنین شرکت پروژههای ساختمانی را 91 میلیارد تومان ذکر نموده است. ثنوسا فقط 47 هکتار(470000 متر) زمین در جزیره کیش در سال 1383 از سازمان منطقه آزاد کیش خریداری نموده است. همچنین زمین پروژه پاسارگاد کیش نیز متعلق به ثنوسا می باشد. همچنین شرکت نزدیک به 2000 متر زمین در خیابان ونک نزدیک برج آسمان ونک در سال 1386 خریداری نموده است که خود برج آسمان ونک نیز متعلق به شرکت می باشد. حال اگر پروژه های دستگردی تهران، پروژه ظفر و سمرقند، اندیشه و آفتاب تبریز، شهرک مهر پردیس و نگین پردیس و پروژه های دیگر را به آن اضافه نماییم و ارزش بازاری آنها را حتی در دوران رکود حال حساب کنیم و ارزش بازار 7 درصد بانک اقتصاد نوین را به آن اضافه نماییم، سپس بدهی 50 میلیاردی شرکت و اسناد پرداختنی شرکت را از آن مبلغ بدست آمده کسر نماییم، آنوقت به ارزش واقعی داراییهای نوسازی و ساختمان تهران پی می برید. حال چه رسد به دوران رونق آتی مسکن و محاسبه این داراییهای به قیمت سالهای رونق آتی و افزایش سودهای مکرر بانک اقتصاد نوین به عنوان برترین بانک خصوصی کشور.

تالار کرج

Well-Known Member
نارنجی سابق
با سلام خدمت جناب امیر.
موضوع صدرا با موضوع نوسازی و ساختمان بسیار متفاوت می باشد. ثنوسا در بدترین شرایط رکود مسکن قادر به تحقق سود 35 الی 40 تومانی و تقسیم آن میباشد. شرکت 50 میلیارد بدهی به سیستم بانکی دارد که سررسید آن فرارسیده و شرکت اصل و فرع آن را تمدید نمود. توجه شما را به سمت راست ترازنامه جلب می نمایم. شرکت ثنوسا مبلغ سرمایه گذاری های بلند مدت خود را 26 میلیار تومان ذکر نموده که ارزش بازار سرمایه گذاری هایش چیزی حدود 100 میلیارد تومان می باشد. همچنین شرکت پروژههای ساختمانی را 91 میلیارد تومان ذکر نموده است. ثنوسا فقط 47 هکتار(470000 متر) زمین در جزیره کیش در سال 1383 از سازمان منطقه آزاد کیش خریداری نموده است. همچنین زمین پروژه پاسارگاد کیش نیز متعلق به ثنوسا می باشد. همچنین شرکت نزدیک به 2000 متر زمین در خیابان ونک نزدیک برج آسمان ونک در سال 1386 خریداری نموده است که خود برج آسمان ونک نیز متعلق به شرکت می باشد. حال اگر پروژه های دستگردی تهران، پروژه ظفر و سمرقند، اندیشه و آفتاب تبریز، شهرک مهر پردیس و نگین پردیس و پروژه های دیگر را به آن اضافه نماییم و ارزش بازاری آنها را حتی در دوران رکود حال حساب کنیم و ارزش بازار 7 درصد بانک اقتصاد نوین را به آن اضافه نماییم، سپس بدهی 50 میلیاردی شرکت و اسناد پرداختنی شرکت را از آن مبلغ بدست آمده کسر نماییم، آنوقت به ارزش واقعی داراییهای نوسازی و ساختمان تهران پی می برید. حال چه رسد به دوران رونق آتی مسکن و محاسبه این داراییهای به قیمت سالهای رونق آتی و افزایش سودهای مکرر بانک اقتصاد نوین به عنوان برترین بانک خصوصی کشور.
دوست عزیز
شما شرکت ساختمانی را با صدرای با زیان 80 تومانی مقایسه میکنید
کسی که با سهم اشنا باشد میداند که ساختمان تهران پرونده درخشانی دارد
شرکت ساختمانی تهران و ایران از زمان ورو.د به بورس پرونده درخشانی دارند

بالا