ثنور(سرمایه گذاری کوه نور )

che guevara

Well-Known Member
کاربر فعال
#4
راز جذابیت ثنوردر خصوص ثنور برخی شنیده ها مطرح می شود که برای اطلاع از جزئیات آن با مدیر مالی شرکت سرمایه گذاری کوه نور صحبت کردیم .


به گزارش رادیو سهام ، حامد مهران مدیر مالی شرکت سرمایه گذاری کوه نور در این خصوص گفت: روند معاملاتی سهم تحت تاثیر رفتار سهامداران می باشد.

افزایش سرمایه ۱۲۰۰ درصدی در راه است


شرکت در حال انجام افزایش سرمایه از محل مطالبات سهامداران می باشد. منتظر مجوز سازمان بورس برای انجام افزایش سرمایه هستیم. با این کار، سرمایه ثنور از ۱۰ به ۱۳۰ میلیارد تومان خواهد رسید. شاید دلیل جذابیت سهم همین افزایش سرمایه سنگین باشد. مشکل خاصی در روند افزایش سرمایه وجود ندارد و سهامدار عمده تلویحا انجام آن را تعهد کرده است.

روند سودآوری شرکت صعودی بوده و این حجم مطالبات به سبب خرید املاک شرکت های زیرمجموعه، ایجاد شده است. هدف اصلی از انجام این افزایش سرمایه، انتقال به بازار می باشد.

پروژه عظیم سبز کوثر به مساحت ۱۱ هزار متر

وی در رابطه با پروژه های شرکت عنوان کرد: شرکت پروژه ای مسکونی به نام پروژه سبز کوثر در دست اجرا دارد که در زمینی به مساحت ۱۱ هزار متر مربع، دو برج ۲۲ و ۲۵ طبقه جمعا ۱۴۷ واحد در منطقه وکیل آباد مشهد ساخته خواهد شد. زمین این پروژه سند ملکی داشته و در کل پروژه انرژی پاک به کار رفته است. طراح برج فرانسوی است و در هر طبقه درختکاری شده و از انرژی باد، برق تولید می شود و… چنین امکاناتی برای یک مجتمع مسکونی تا کنون در کشور بی سابقه بوده است. برآورد شده این پروژه ظرف ۲ سال تکمیل خواهد شد؛ اما به محض تکمیل اسکلت ، پیش فروش آغاز خواهد شد. به نظر می رسد پیش فروش این پروژه با این امکانات، کار دشواری نخواهد بود.

پروژه نیکا

پروژه های دیگری نیز موجود است که فروش آنها موجب رشد سودآوری شرکت خواهد شد. پروژه تجاری نیکا نمونه ای از پروژه های ثنور می باشد.

رونق بازار مسکن نزدیک است


مدیر مالی کوه نور در خاتمه گفتگو تصریح کرد: حجم معاملات بازار مسکن بهبود یافته است. دولت جدید جهت ایجاد اشتغال و رونق اقتصادی، ناچار به ایجاد تحرک در بازار مسکن خواهدبود. البته هنوز برخی سرمایه گذاران به خاطر تجربه سال ها رکود در این بازار، برای سرمایه گذاری در حوزه مسکن دچار ترس هستند؛ اما این نگرانی دیری نخواهد پایید و به رونق بازار مسکن سیار خوشبین هستیم. تمرکز این شرکت بر سرمایه گذاری روی پروژه های ساختمانی است و رونق بازار مسکن، کوه نور را منتفع خواهد کرد.
 

s.soleimani

Member
کاربر فعال
#5
ثنور رو الان با خبر افزایش سرمایه 728 درصدی نمی خرن . اما خبر که روی کدال بشینه ، میشینن تو صف خرید میلیونی . این سهم حداقل ارزش پی گیری از شرکت و برنامه هاشون و پی بردن به صحت مطالب مطروحه رو داره
 

s.soleimani

Member
کاربر فعال
#6
اظهارنظر حسابرس و بازرس قانونی نسبت به گزارش توجیهی هیئت مدیره در خصوص افزایش سرمایه شرکت سرمايه گذاري کوه نور - نماد: ثنور

موضوع: اظهارنظر حسابرس و بازرس قانونی نسبت به گزارش توجیهی هیئت مدیره
با عنایت به جزء "ب" ماده 13 دستورالعمل اجرایی افشای اطلاعات شرکت های ثبت شده نزد سازمان (مصوب 1386/05/03 هیئت مدیرة سازمان بورس و اوراق بهادار) بهپیوست اظهارنظر حسابرس و بازرس قانونی (مؤسسه حسابرسی دايا رهيافت ) نسبت به گزارش توجیهی افزایش سرمایة مورخ1395/09/30 هیئت مدیرة شرکت مبنی بر لزوم افزایش سرمایه از مبلغ 100,315,000,000 ریال به مبلغ 1,300,000,000,000 ریال از محل مطالبات حال شده سهامداران و آورده نقدی به منظور جهت اصلاح ساختار مالي و تأمين منابع مالي مورد نياز جهت توسعه و رشد سرمايه گذاري هاي شرکت ارائه می گردد.

بدیهی است انجام افزایش سرمایة یادشده منوط به موافقت سازمان بورس و اوراق بهادار و تصویب مجمع عمومی فوق العاده می باشد و در این خصوص اطلاع رسانی لازم صورت خواهد گرفت.
امضا کنندگان: [HASAN AMIRI HENZAKI [Sign]]
اطلاعات نمایش داده شده با اطلاعات امضا شده مطابقت دارد
 

drilling

Well-Known Member
کاربر فعال
#9
دوتا حقوقی یک درصدی داره که خارج لیست سهامدارا هستن...سهمشون تموم بشه به رشد قیمتی بیشتر میشه امیدوار شد
البته فک نکنم بیشتر از 1 میل هم واسشون مونده باشه
البته با عرضه این حقوقی ها شناوری سهم هم به خوبی داره افزایش پیدا میکنه
 

drilling

Well-Known Member
کاربر فعال
#11
سهم کاملا زیرخاکی هست...از وقتی وارد بورس شده تقریبا قیمتی که میشد وارد سهم شد همین قیمت ها بوده...
قبل این یک ماه اخیر که اصلا فروشنده نداشت سهم
عرضه های حقوقی هم فقط در جهت افزایش شناوری سهم هست و قصدشون تخریب روند قیمتی سهم نیست
 

s.soleimani

Member
کاربر فعال
#14
آخرین خبر ثنور :
نقل و انتقال سهام آتیه پگاه که 32 میل هم هست ، در داخل خود شرکت انجام شده و چک های مربوطه هم داده شده . فقط روال اداری موضوع در حال انجام هست . خوبی این نقل و انتقال اینه که تا ثبت افزایش سرمایه امکان فروش اون از طرف خریدار نیست ،چون طبق قانون ،سهام تا اون موقع وثیقه میشه . پس از حالا تعداد سهام قابل معامله شرکت 68 میل هست نه 100 میل
 

alirb401

Well-Known Member
کاربر فعال
#16
آگهی معامله بلوکی ثنور
این قیمت برای این سهم فکر میکنم جذاب باشه بزودی با ورود حقوقی جدید و اینکه میتونه یه عضو در هیات مدیره داشته و در انتخاب یک عضو دیگه هم باید مشارکت داشته باشه در واقع میشه گفت خریدار احتمالا دو عضو از 5عضو هیات مدیره شرکتو صاحب میشه و حتما راضی به این قیمتها نمیشه بزودی حرکت سهم شروع میشه اینکه میگم بزودی حداکثر یه هفته منظورمه نه بیشتر.
 

Behzadv7

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
#17
دوستان اگر تحلیلی از ثنور دارید ممنون میشم بفرمایید همچنین نظرتون در مورد افزایش سرمایه و قیمت کنونی و آینده سهم چیست?
 

Behzadv7

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
#18
چرا اینقد ا
دوستان اگر تحلیلی از ثنور دارید ممنون میشم بفرمایید همچنین نظرتون در مورد افزایش سرمایه و قیمت کنونی و آینده سهم چیست?
چرا اینجا اینقد اینجا سوت و کور به نظر میاد سهم بسیار ایده عالیست برای خرید در قیمت فعلی
 

pezhmanyaghoobi

Active Member
کاربر فعال
#19
واحد پولی جدید wcx جای بیت کوین را خواهد گرفت؟!

به تازگی یک ارز دیجیتالی جدید به نام wcx واحد پولی جدیدی مانند بیت کوین شروع به کار کرده است.که شروع تبادلات این ارز از 31 اکتبر یعنی تا چندین روز دیگر آغاز خواهد شد.

ارزش هر یک wcx در حال حاضر برابر با 10 سنت می باشد به عبارتی هر wcx 10 برابر با 1 دلار است.
خبرهایی وجود دارد که پیش بینی می شود ارزش هر wcx به 10 دلار برسد.

کاربران میتوانند با ثبت نام رایگان در سایت wcx تا 31 اکتبر به عنوان هدیه صاحب 5 دلار شوند و از آن استفاده کنند(این واحد پولی در ایران خرید و فروش می شود)

برای ثبت نام میتوانید به آدرس زیر بروید و با ثبت نام داخل سایت و تائید ایمیلتان 50wcx معادل 5 دلار به عنوان هدیه دریافت کنید.
اگر طبق پیش بینی ها ارزش هر wcx به 10 دلار برسد شما با یک ثبت رایگان صاحب 500 دلار در آینده نزدیک خواهید شد که می توانید از این 500 دلار در ایران نیز استفاده کنید.

راهنمای ثبت نام جهت دریافت 5 دلار:

بعد از ورود به لینک زیر روی Sign Up در وسط صفحه کلیک کنید و ایمیل خود را وارد کنید و بعد از ثبت نام وارد ایمیل خود شوید و ایمیل خود را تایید کنید تا مبلغ مورد نظر در حساب شما ثبت‌شود:

https://ico.wcex.co/?ref=23hh9ih

با فوروارد کردن این پیام، دوستانتان را هم از این فرصت استثنایی آگاه کنید

هر واحد بیتکوین در حال حاضر 28 میلیون تومان قیمت دارد

این ثبت نام هیچ هزینه و ریسکی برای شما نداره ...فقط یه ایمیل میخاد و یه ثبت نام والسلام
 
بالا