ثقزوي ( شرکت عمران و سازندگی قزوین )

Behzadv7

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
ایندفعه اگر بتونه 420 تومان رو با قدرت رد کنه تارگت سهم رویایی خواهد بود به نظر میاد با توجه به رشد شاخص و جبران عقب ماندگی از بازار و به قول دوستمون حجم بالای خرید چند روز گذشته و از همه مهمتر کد به کد های مشکوک به مدت طولانی شاهد شکوفایی این سهم باشیم...

deh-ab

Well-Known Member
کاربر فعال
ایندفعه اگر بتونه 420 تومان رو با قدرت رد کنه تارگت سهم رویایی خواهد بود به نظر میاد با توجه به رشد شاخص و جبران عقب ماندگی از بازار و به قول دوستمون حجم بالای خرید چند روز گذشته و از همه مهمتر کد به کد های مشکوک به مدت طولانی شاهد شکوفایی این سهم باشیم...
با سلام
ان شاءالله اینگونه بشه و یه سود خوب بده.

danial778

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
بالاخره کانال های تلگرامی یک عده اماتور سهام را گیر اوردن و قیمت این سهام در وپیتی را 60 درصد بالا برده اند !!! این شرکت هنوز سود 5 ریالی پارسالش را نداده است هنوز ترازنامه اش در وضعیت درب و داغونی هست . تازه قرار است افزایش سرمایه 150 درصدی از اورده نقدی بدهد!!! . بروید ترازنامه اش را با دقت بخوانید شرکت دارای زیان انباشته است
پیشنهاد من سهام دقاضی را بخرید که درطول یکسال اینده 200 درصد بازدهی خواهد داشت

canary

Well-Known Member
کاربر فعال
بالاخره کانال های تلگرامی یک عده اماتور سهام را گیر اوردن و قیمت این سهام در وپیتی را 60 درصد بالا برده اند !!! این شرکت هنوز سود 5 ریالی پارسالش را نداده است هنوز ترازنامه اش در وضعیت درب و داغونی هست . تازه قرار است افزایش سرمایه 150 درصدی از اورده نقدی بدهد!!! . بروید ترازنامه اش را با دقت بخوانید شرکت دارای زیان انباشته است
پیشنهاد من سهام دقاضی را بخرید که درطول یکسال اینده 200 درصد بازدهی خواهد داشت
ما هرچه فریاد برآوردیم که پول داره از این سهم‌ بی صاحب خارج و وارد سهام دیگه از جمله فلات میشه فایده ای نداشت. اساسا خانواده فشارکی از ابتدا اعتقادی به ثقزوی نداشتند و‌ مترصد خروج بودند. که این مهم به لطف ملت همیشه در صحنه براشون فراهم شد.

Behzadv7

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
ما هرچه فریاد برآوردیم که پول داره از این سهم‌ بی صاحب خارج و وارد سهام دیگه از جمله فلات میشه فایده ای نداشت. اساسا خانواده فشارکی از ابتدا اعتقادی به ثقزوی نداشتند و‌ مترصد خروج بودند. که این مهم به لطف ملت همیشه در صحنه براشون فراهم شد.
تعجب میکنم !!! آیا معاملات ده روز اخیر سهمو دیدید ? از زمانی که شما به قول خودتون فریاد می زدید که اتفاقا دقیقا قبل رشد سهم باعث خروج یکی از دوستان شدید این سهم پی در پی 10% روزانه مثبت زد و همون دو هفته قبل بود که بنده عرض کردم مهم زمان و قیمت خرید سهم هست کاربر دانیال هم دل پری از سهم دارند چون زمان و قیمت ورود و خروجشون مناسب نبوده ولی همین ثقزوی بهترین سود ها رو چه در گذشته چه اکنون داده است

danial778

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
دوست عزیز . گزارش ترازنامه سهم فلات را دیدم ان هم چندان سهم خوبی نیست . این سهام های که من در تاپیک مربوطه نظرم گذاشتم صعودش حتمی است نظیر دقاضی . غشصفا و...
ما تنها ابزار مان برای تشخیص خواندن گزارشات و ترازنامه شرکت است ولاغیر
ثقزوی شاید در ترازنامه بعدی خوب شود ولی الان نه
اینهایی که می خرند دست به ریسک بزرگی می زنند و احتمالا ضرر خواهند کرد

آخرین ویرایش:

moji9362

Well-Known Member
کاربر فعال
به هیچ‌وجه نگران ثقزوی نباشید همون‌طور که تا حالا همه رو متحیر کرده باز هم خواهد کرد .....شما هم به جای بدگویی از سهم درحال رشد بهتره در صف های گروه انبوه سازی باشید تا از سود ۲۰۰ ۳۰۰ درصدی جا نمونید

danial778

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
قیمت بظاهر کم و زیاد سهام فریب تان ندهد
ترازنامه های شرکت دردسترس هست . باید بخوانی متوجه شوی دارایی های و بدهی های جاری اش چقدر است و اینکه تاکنون چقدر سود ساخته و چقدر می تواند بسازد . اینکه چند تا کانال تلگرامی سیگنال صادر کنند دلیل نمی شود اینگونه سهام ها را بخرید انها ابتدا خود می خرند سیگنال صادر می کنند ودرنیمه راه می فروشند و نفرات یکسوم اخر در سهم گیر می کنند .بنده از موقعی که ثقزوی لعنتی را فروختم تا کنون 210 درصد مجموعا در سهام های حبندر وکادو شگل غشصفا. فپنتا بمیلا فسپا و احتمالا در اینده هم در دقاضی سود کلان خواهم برد تنها با خواندن گزارشات و ترازنامه ها _ از روی دلسوزی خواستم کمکتان کنم بروید بخرید شاید ترازنامه بعدی مثبت باشد ولی بعید می دانم انها حتی سود 5 ریالی پارسال را هم ندارند که بدهند !!! :eek::eek::eek:

canary

Well-Known Member
کاربر فعال
تعجب میکنم !!! آیا معاملات ده روز اخیر سهمو دیدید ? از زمانی که شما به قول خودتون فریاد می زدید که اتفاقا دقیقا قبل رشد سهم باعث خروج یکی از دوستان شدید این سهم پی در پی 10% روزانه مثبت زد و همون دو هفته قبل بود که بنده عرض کردم مهم زمان و قیمت خرید سهم هست کاربر دانیال هم دل پری از سهم دارند چون زمان و قیمت ورود و خروجشون مناسب نبوده ولی همین ثقزوی بهترین سود ها رو چه در گذشته چه اکنون داده است
من سابقه فقط سهم و سهامدارن قدیمی اش رو برشمردم. سهم 80 میلیونی رو چنان فروش میزدند انگار 800 میلیون سهم داره. اون دوست عزیزی هم که خارج شدند سابقه بورسیش از من و شما درخشان تره. با عقل و تحلیل خودش خارج شد. من فقط تجربه 3 ساله ام رو انتقال دادم. البته من با 200 درصد سود طی این سه سال خارج شدم ولی کار بجایی رسیده بود که برخی از سهامداران قدیمی به هر نحوی دنبال خروج از سهم بودند و سهامداران تازه‌ وارد از رشد بازار جامونده بودند و من این رو‌ میدونستم. ضمنا اونهایی هم که با پول ثقزوی فلات خریدند الان بیشتر از ثقزوی در سود هستند.

Behzadv7

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
من سابقه فقط سهم و سهامدارن قدیمی اش رو برشمردم. سهم 80 میلیونی رو چنان فروش میزدند انگار 800 میلیون سهم داره. اون دوست عزیزی هم که خارج شدند سابقه بورسیش از من و شما درخشان تره. با عقل و تحلیل خودش خارج شد. من فقط تجربه 3 ساله ام رو انتقال دادم. البته من با 200 درصد سود طی این سه سال خارج شدم ولی کار بجایی رسیده بود که برخی از سهامداران قدیمی به هر نحوی دنبال خروج از سهم بودند و سهامداران تازه‌ وارد از رشد بازار جامونده بودند و من این رو‌ میدونستم. ضمنا اونهایی هم که با پول ثقزوی فلات خریدند الان بیشتر از ثقزوی در سود هستند.
اتفاقا به خاطر سابقه سهم سهامدار قدیمیش بود که خروج دو هفته یا بیست روز قبل هیچ توجیحی نداشت
دلیل: نوژان یا فشارکی در قیمت های بالای 400فروشنده بودند و همیشه باعث برگشت قیمت میشدند ولی با توجه به اتمام سهمشون این دفعه و خروج کامل پیش بینی رشد سهم و شکست سقف 460تومان اصلا سخت نبود و به همین علت هم بنده بر خلاف شما و کاربر دانیال بارها به دوستان سهامدار توصیه کردم ای سری با دفعات قبل متفاوت است و سود اصلی سهم رو از خودتون دریغ نکنید که خوشبختانه این اتفاق هم افتاد قصد مقایسه سهم فلات با ثقزوی یا سهم دیگه ای نیست صحبت اینست که زمان رشد سهم که بعد از مدت ها فرا رسید ترغیب فروش دوستان در حالی که مشخصا صعود سهم قابل پیش بینی بود صحیح نیست به قول معروف به دمش رسیده بود
بگذریم درهرصورت الان در این بازار هر سهمی صعود کرد ولی تفاوت در این است که باید در هر سهم به موقع ورود و خروج زد تا بیشترین گین گرفته شود و ثقزوی هم زمان ورود خروجش دقیقا همین بازه زمانی بود

danial778

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
فرق سهامدارای آماتور با حرفه ای اینجاست . گزارش خصدرا اومد حدود ۳۵۰ تومن سود برای هر سهم این همونیه که چند ساله زیان میده . اینقدر کوری که شمواد دو نمیبینی از ۸۸ تومن امروز به ۴۰۵ تومن رسیده . فکر میکنی به خاطر چی ؟
حالا فهمیدی سواد یعنی چی . اینکه همون نوشته های کاغذ پاره هارو نشخوار کنی که اسمش سواد نیست . سواد اینه که باطن صورتهای مالی رو پی ببری . حالا یه بار اومدی و ضرر کردی تو ثقزوی عقده ای شدی .
واقعا قوچعلی بورس بهترین لقبی که میشه بهت داد .
فپنتا روزی ۳۰۰ تا یعنی به اندازه یه روز پول توجیبی داره تو منفی معامله میشه .
ببین سهامدار عمدش چقدر خیار تشریف داره که سهم با ۳۰۰ تا منفی میشه هر روز . تو بازاری که تو سه روز ۸۰۰۰ واحد شاخص مثبت داشته .
البته اینارو که تو نمیفهمی چرا خودمو خسته میکنم برای کسی که دو تا کلمه حفظ کرده . واقعا آدم خندش میگیره وقتی پستهاتو میخونه . فعلا قوچعلی جان موفق باشی . از این پس هر چی بنویسی دیگه چیزی نمیگم . چون دیگه نمیشه با لگد بیدارت کرد چون خودتو زدی به نفهمی خخخخخ
بای قوچعلی .....
سهام فپنتا را با 185 درصد سود بعلاوه سود مجمع فروختم تنها با خواندن گزارشاتش هرچی سهام خریدم تقریبا با سود بالا خارج شدم از موقع خروج از سهام در وپیتی ثقزوی تاکنون 300 درصد سود کردم و الان هم سهام دقاضی را خریدم و احتمالا با سود بالای 150 درصد خارج خواهم شد . شرکت ثقزوی تاکنون حتی نتوانسته یک ترازنامه ارایه بدهد و سود ناچیز پارسالش را پرداخت کند !!! این گفتم تا بدانی که کانال تلگرامی, استاد , دکتر , مهندس , تحلیل تکنیکال کشکی هست که باید بساوی !!! شاید سود کنی شاید هم ضرر !!!

C h a t i n

Well-Known Member
کاربر فعال
سهام فپنتا را با 185 درصد سود بعلاوه سود مجمع فروختم تنها با خواندن گزارشاتش هرچی سهام خریدم تقریبا با سود بالا خارج شدم از موقع خروج از سهام در وپیتی ثقزوی تاکنون 300 درصد سود کردم و الان هم سهام دقاضی را خریدم و احتمالا با سود بالای 150 درصد خارج خواهم شد . شرکت ثقزوی تاکنون حتی نتوانسته یک ترازنامه ارایه بدهد و سود ناچیز پارسالش را پرداخت کند !!! این گفتم تا بدانی که کانال تلگرامی, استاد , دکتر , مهندس , تحلیل تکنیکال کشکی هست که باید بساوی !!! شاید سود کنی شاید هم ضرر !!!
عجب ا وسکلی هستی . واقعا تو بورس لنگه تو رو ندیدم . شاید بازمانده دوران ماموت باشی ....
اولا که شمواد از ۸۸ تومن رسیده ۱۰۰۰ تومن که درصد رشدش رو باید با ماشین حساب حساب کنی .
تو ثقزوی طی یکسال ۴ بار نوسان ۳۰ درصدی از ا وسکولایی مثل تو گرفتم :D و آخرش هم ۵۵۰ فروختم رفت .
شوینده ۸۰ درصد و حرهشا ۱۳۰ درصد و فبیرا هم ۹۰ درصد با سرمایه سنگین در سود هستم .
فپنتا مگر چند تا معامله شده همشو جمع کنی به اندازه سرمایه یه آدم حسابی نیست خخخخخخ
لابد ۱۰ میلیون تومن سهم خریدی شده ۲۵ م و داری ذوق میکنی . هنوز اون کله خال خالیت درک نکرده که فپنتا ظرفیت سرمایه یه گروه درست و حسابی رو نداره .
راستی یاد اون روزی افتادم که ثقزوی رو رنج منفی زدی و همه سهمتو تا ۳۲۰ تومن از دست دادی خخخخ خریداراش امروز بالای ۶۰۰ رد کردن میشه تقریبا ۱۰۰ درصد :D

danial778

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
تو ثقزوی طی یکسال ۴ بار نوسان ۳۰ درصدی از ا وسکولایی مثل تو گرفتم :D و آخرش هم ۵۵۰ فروختم رفت .
:D
این اعتراف این یارو هست که هزارتا نقاشی وکانال زده اند قیمت به هزار و دوهزارتومان می رسد و خودش فروخته !!! ادم شاکسول صحبت از گزارش و ترازنامه بود صحبت از فریب دیگران بود من که خودم تومجمع ثقزوی بودم دیدم انجا اشفته است وسریع سهامش را فروختم . خواستم اینجا یاد اوری کنم که بقیه بدانند شما هاحقه باز و فریب کارید . به چیزی که می گوید باور ندارید . بقیه رفقهایت دیگر تبلیغ نمی کنند لابد انهافلنگ را دراین سهام بسته اند . :eek::eek::eek:

C h a t i n

Well-Known Member
کاربر فعال
این اعتراف این یارو هست که هزارتا نقاشی وکانال زده اند قیمت به هزار و دوهزارتومان می رسد و خودش فروخته !!! ادم شاکسول صحبت از گزارش و ترازنامه بود صحبت از فریب دیگران بود من که خودم تومجمع ثقزوی بودم دیدم انجا اشفته است وسریع سهامش را فروختم . خواستم اینجا یاد اوری کنم که بقیه بدانند شما هاحقه باز و فریب کارید . به چیزی که می گوید باور ندارید . بقیه رفقهایت دیگر تبلیغ نمی کنند لابد انهافلنگ را دراین سهام بسته اند . :eek::eek::eek:
بچه بورس همینه ... احتمالا خوب بهت تفهیم نکردن اون اول .
بنده هیچوقت تارگت 2000 تومنی ندادم . کار من تحلیل بنیادی و تحلیل رفتار معاملاتی سهام هست . بالاترین تارگتم 800 تومن بود که داره میرسه به اونجا .
در ضمن خروج یک گروه دلیل مرگ اون سهم نیست ... واقعا تعجب میکنم این چیزها جزو اصول ابتدایی بورس هست . مطمئن باش گروهی هم که از ما یا امثال ما خریده قدرتش چند برابر ماست . و سهم همینه ... دست به دست میچرخه و یهو میبینی شرکتی 30 سال همین طور فعایت کرده با سرمایه همین سهامدارانی که دست به دست کرده اند .
سرمایت به حدی هست که همون دقاضی رو بخری و کلی هم ذوق بکنی . :D

danial778

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
پارسال که گزارش سالیانه 55 ریال سود ساخته بود هنوز نتوانسته سود سهامش را پرداخت کند . امسال اصلا سود نساخته است . اوضاع شرکت به دلیل عدم نقدینگی اشفته هست . امسال هم طبق پیش بینی ام
چیزی در مجمع پیش رو نخواهد داشت

باتوسای

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
وقتی که ارزش بازار ساختمان اصفهان ورشکسته 2 برابر ثقزوی بااین همه پروژه اقتصادی بشه ........؟؟؟؟؟فقط دارن دادمیزنن که ثقزوی مفت مفت مفت است درقیمت های 400تومان
ارزش روز پروژه های این شرکت چندین برابر سرمایه ثقزوی است ........................قیمت امروز 400تومان ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

باتوسای

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
ساختمان اصفهان بازبون بی زبونی گفته که ارزش شرکت های ساختمانی بورس خیلی بیشترازآن چیزی است که فکرش رامی کنید.............................................................

بالا