ثتران ( سرمایه‌گذاری مسکن تهران )

a12

New Member
کاربر فعال
دیروز چهارشنبه 21 دی ماه 90 فرابورس شاهد ورود یک مهمان جدید بود و اونهم سرمایه گذاری مسکن تهران که از زیرمجموعه های ثمسکن می باشد

با توجه به نبودن گفتگوی مشابه اونو ایجاد کردم امیدوارم مفید واقع بشه و اساتید و دوستان تجارب ارزشمندشونو در اختیار هم تالاری هاشون قرار بدن

a12

New Member
کاربر فعال
طی معاملات امروز صورت گرفت:​
هر سهم سرمايه گذاري مسكن تهران 190تومان قیمت خورد​
با عرضه اوليه سهام شركت سرمايه گذاري مسكن تهران ، هر سهم آن 1900ریال در بازار اول فرابورس کشف قیمت شد.
با عرضه اوليه سهام شركت سرمايه گذاري مسكن تهران ، هر سهم آن 1900ریال در بازار اول فرابورس کشف قیمت شد. به گزارش بورس نیوز به نقل از روابط عمومي فرابورس ايران، شركت سرمايه گذاري مسكن تهران با سرمايه 300ميليارد ريال، 30ميليون سهم معادل 10درصد از سهام خودرا امروز در بازار اول فرابورس عرضه کرد که هر سهم آن 1900ریال قیمت خورد. این گزارش می افزاید هر ايستگاه معاملاتي وهر صندوق سرمايه گذاري مشترك تا سقف 42هزار سهم مي تواند براي مشتريان خود سهام خريداري كنند .همچنين سقف خريد براي هر مشتري برخط500سهم در نظر گرفته شده است . شر كت كارگزاري بانك مسكن كارگزار عرضه كننده سهام اين شركت بود.

a12

New Member
کاربر فعال
http://old.tsetmc.com/loader.aspx?ParTree=111C1412&inscode=20926459161497908

با توجه به قیمت عرضه اولیه سهم دارای p/e برابر 3/8 است که بنظر خیلی از دوستان ارزنده بنظر می رسه

با توجه به استقبال خوب از سهم و خرید 10 درصد شرکت در کمتر از چند ثانیه و ماهیت فرابورسی بودن شرکت و نداشتن محدودیت حجم مبنا می توان رشد قیمتی خوبی را برای سهم متصور بود

دوستان چه هدف قیمتی را برای سهم پیش بینی می کنن؟؟

foroughi

Member
کاربر فعال

با توجه به قیمت عرضه اولیه سهم دارای p/e برابر 3/8 است که بنظر خیلی از دوستان ارزنده بنظر می رسه

با توجه به استقبال خوب از سهم و خرید 10 درصد شرکت در کمتر از چند ثانیه و ماهیت فرابورسی بودن شرکت و نداشتن محدودیت حجم مبنا می توان رشد قیمتی خوبی را برای سهم متصور بود

با سلام
تارگت اول 230_220

a12

New Member
کاربر فعال
با تشکر از مسئولین و مدیران سایت برای اتقال این گفتگو از مباحث تازه به تالار اصلی

لطفا دوستان در خصوص تعداد سهمی که کارگزاریشون بهشون اختصاص داده و هدف قیمتی سهم نظرشونو بیان کنن

hoorakhsh

Well-Known Member
کاربر فعال
سلام بر دوست عزیزم آ12
من برای خرید این سهم درخواست ندادم لیکن دیدم 1500 عدد برایم تو سیستم خرید شده . متاسفانه هیچ اطلاعی از این سهم ندارم و دلیل عدم درخواست خریدم هم به همین سبب بود . امیدوارم دوستانی که توانسته اند خرید بالا داشته باشن سود ببرند . موفق باشید

a12

New Member
کاربر فعال
سلام بر دوست عزیزم آ12
من برای خرید این سهم درخواست ندادم لیکن دیدم 1500 عدد برایم تو سیستم خرید شده . متاسفانه هیچ اطلاعی از این سهم ندارم و دلیل عدم درخواست خریدم هم به همین سبب بود . امیدوارم دوستانی که توانسته اند خرید بالا داشته باشن سود ببرند . موفق باشید
با سلام خدمت دوست عزیزم

با توجه به حجم نسبتا کم عرضه کارگزاریها با مشکل مواجه بودن و با چند نفر از دوستان هم صحبت می کردم در همین حدود بهشون اختصاص دادن و 1500 تا 2000 سهم گرفته بودن - هر استیشن فقط 42000 تا سهم بوده

البته دوستانی که انلاین داشتن می تونستن 500 تا هم خودشون بردارن - من هم از انلاین برداشتم و هم یه مقداری کارگزاری بهم اختصاص داد

a12

New Member
کاربر فعال
بهای تمام شده هر سهم سرمایه گذاری مسکن تهران برای ثمسکن برابر 1000 ریال بوده و روز چهارشنبه به مبلغ 1900 ریال 10 درصد شرکتو واگذار کرده و حدود 6 میلیارد تومن فروشش بوده که از این مبلغ تقریبا 3 میلیارد تومنش سود خالص ثمسکن بوده است

sadra911

Active Member
کاربر فعال
بهای تمام شده هر سهم سرمایه گذاری مسکن تهران برای ثمسکن برابر 1000 ریال بوده و روز چهارشنبه به مبلغ 1900 ریال 10 درصد شرکتو واگذار کرده و حدود 6 میلیارد تومن فروشش بوده که از این مبلغ تقریبا 3 میلیارد تومنش سود خالص ثمسکن بوده است
سلام a12 عزیز

منم یک ناخنکی زدم ولی NAV سهم رو نتونستم شناسایی کنم . اطلاعی از شرایط بنیادی این سهم دارید و مقایسه ارزندگی این سهم با ثنوسا و ثشرق چیست ؟ لطفا در صورت اطلاع روشن سازی نمایید....................سپاس

alavi71

New Member
عضو تازه
باید دید فردا چقدر صف خرید بشه ....

بنظرتون تا چقدر میتونه قیمتش بره؟؟؟

aravil

Well-Known Member
کاربر فعال
دوستان عجله نکنند.فردای عرضه ثشرق و ثعمرا که یادتون نرفته.در ضمن ثمسکن 30 میل دیگه عرضه خواهد کرد.احتمالا مثل ثشرق خرد عرضه کنه.بنده تا مشخص شدن روند قیمتی صبر خواهم کگرد.سهمی که گذشته ای نداره فردا برا خرید تعداد بالا نمیتونم چشم بسته برم تو صف خرید.البته اگه صف خریدی وجود داشته باشه.به نظر باید صبر کرد تا سهم خودشو پیدا کنه و معاملاتشو رصد کرد.البته باید دید فردا و پس فردا گروه ساختمان چه خواهد کرد.و وضعیت بازار چگونه خواهد بود.ولی در هر حال اکثریت گروه ساختمان ارزنده هستند اما باید همیشه سعی در پیدا کردن بهترین هاش داشت.

af plang

مسدود شده
مسدود شده
نباید کمتر از 240 عرضه شود

sahamdaran

Well-Known Member
کاربر فعال
احتمالا 230 فرصت خریدمیده
بعدش یه روند مثبتی شروع میکنه البته بستگی به جو بازار و ساختمانیها داره

alavi71

New Member
عضو تازه
احتمالا 230 فرصت خریدمیده
بعدش یه روند مثبتی شروع میکنه البته بستگی به جو بازار و ساختمانیها داره

روی 230 زیسک داره البته به نظر من.من فکر نمیکنم بتونه بیش از 250 بره چون با توجه به پی به ای اون و کلا جای رشد بیشتری داره البته باید دید گره میخوره یا نه؟

a12

New Member
کاربر فعال
قسمت عمده سهام عرضه شده امروز سهم هایی یود که روز چهارشنبه ناظر بازار باطل کرد ( آنلاین هایی که بیشتر از 500 تا برداشته بودن )

تقریبا 400/000 سهم از 416/000 سهم

بالا